XIX. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD

  absolutní výsledky výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 083 Novotný Pavel veteráni 1955 Libáň 2:37:48 1:17 : : 0:21:54 3:00:59   1  
2 073 Zelený Jiří veteráni 1948 MTB 2:40:20 0:44 : : 0:23:26 3:04:30 0:03:31 2 0:03:31
3 063 Kotlář Luboš muži 1964 Ronal 2:39:42 0:49 : : 0:24:09 3:04:40 0:03:41 1  
4 067 Pour Pavel muži 1968 Fedžistán 2:44:59 0:47 : : 0:24:16 3:10:02 0:09:03 2 0:05:22
5 004 Crha Pavel muži 1966 Sagita 2:45:03 0:35 : : 0:24:54 3:10:32 0:09:33 3 0:05:52
6 085 Kubát Jaroslav veteráni 1950 MTB 2:49:55 0:42 : : 0:24:05 3:14:42 0:13:43 3 0:13:43
7 070 Popovič Petr muži 1966 CykloSki Žitník 2:50:10 1:12 : : 0:23:35 3:14:57 0:13:58 4 0:10:17
8 089 Kazda Jiří veteráni 1950 Železnice 2:51:15 0:41 : : 0:23:12 3:15:08 0:14:09 4 0:14:09
9 192 Kůtek Pavel muži 1968 Fedžistán 2:51:41 0:52 : 02:00 0:26:06 3:16:39 0:15:40 5 0:11:59
10 011 Šádek Rostislav muži 1983   2:51:11 0:56 : : 0:25:23 3:17:30 0:16:31 6 0:12:50
11 176 Kudrnáč Miloš muži 1961 Kohoutí Team 2:52:45 1:36 : : 0:25:34 3:19:55 0:18:56 7 0:15:15
12 189 Soukup Petr muži 1966 Fedžistán 2:53:06 1:32 : : 0:25:57 3:20:35 0:19:36 8 0:15:55
13 103 Pollner Otakar veteráni 1947 Ben Car 2:38:04 1:33 : : 0:41:27 3:21:04 0:20:05 5 0:20:05
14 241 Tyrychtr Milan muži 1964 Kněžnice 2:58:16 0:35 : 02:00 0:25:11 3:22:02 0:21:03 9 0:17:22
15 082 Vobořil Jiří veteráni 1954 Ronal 2:58:49 0:40 : : 0:24:25 3:23:54 0:22:55 6 0:22:55
16 064 Lhota Milan muži 1973 Ganja Circus 2:59:16 0:48 : : 0:25:52 3:25:56 0:24:57 10 0:21:16
17 128 Boček Rudolf veteráni 1954 Cyklo Souček 3:00:09 0:41 : : 0:26:50 3:27:40 0:26:41 7 0:26:41
18 206 Stoklasa Josef muži 1968 Klasa sport 3:01:15 0:22 : : 0:26:20 3:27:57 0:26:58 11 0:23:17
19 233 Chroust Tomáš muži 1969 Žíznivci 3:00:57 0:49 : : 0:27:27 3:29:13 0:28:14 12 0:24:33
20 048 Bíško Jiří muži 1964 Ivaso 3:02:39 1:09 : : 0:25:37 3:29:25 0:28:26 13 0:24:45
21 152 Zikmund Zdeněk veteráni 1945 Kazboš 3:03:54 0:40 : : 0:25:23 3:29:57 0:28:58 8 0:28:58
22 126 Louda Jiří veteráni 1942 NIC 3:04:01 2:52 : : 0:27:56 3:34:49 0:33:50 9 0:33:50
23 031 Brzák Ladislav veteráni 1942 ATSC 3:10:57 0:30 : : 0:25:57 3:37:24 0:36:25 10 0:36:25
24 264 Pašek Michal muži 1973 Novodobý Otrok 3:10:45 0:38 : : 0:27:13 3:38:36 0:37:37 14 0:33:56
25 054 Synek Stanislav muži 1978 Ganja Circus 3:15:29 0:41 : 02:00 0:26:58 3:41:08 0:40:09 15 0:36:28
26 122 Matějka Zdeněk veteráni 1937 Velomat 3:17:03 0:50 : : 0:23:26 3:41:19 0:40:20 11 0:40:20
27 014 Palička Vladislav veteráni 1951 AGS 3:16:42 0:53 : : 0:26:43 3:44:18 0:43:19 12 0:43:19
28 049 Marks Josef veteráni 1955 Sklopísek 3:16:18 1:10 : : 0:27:30 3:44:58 0:43:59 13 0:43:59
29 140 Navrátil Josef muži 1958   3:18:24 1:00 : : 0:30:01 3:49:25 0:48:26 16 0:44:45
30 163 Mráz Pavel veteráni 1952 Sólo 3:23:30 0:40 : : 0:25:54 3:50:04 0:49:05 14 0:49:05
31 051 Polášek Stanislav muži 1973 Ganja Circus 3:20:19 1:23 03:00 : 0:27:28 3:52:10 0:51:11 17 0:47:30
32 090 Dvořák Tomáš muži 1964 Hasiči 3:26:13 1:08 : 04:00 0:28:55 3:52:16 0:51:17 18 0:47:36
33 141 Kužel Josef veteráni 1949 AC Jičín 3:26:51 0:48 : : 0:25:00 3:52:39 0:51:40 15 0:51:40
34 074 Holý František veteráni 1950 Velomat 3:25:06 0:36 : : 0:27:50 3:53:32 0:52:33 16 0:52:33
35 055 Štróbl Tomáš muži 1973 Ivaso 3:26:05 0:54 : : 0:28:21 3:55:20 0:54:21 19 0:50:40
36 058 Krupička Vladimír veteráni 1952 Blata 3:13:20 0:49 : : 0:41:27 3:55:36 0:54:37 17 0:54:37
37 211 Imlauf Martin muži 1969 Přátelství JC 3:30:25 0:24 : : 0:24:50 3:55:39 0:54:40 20 0:50:59
38 123 Holý Aleš muži 1975 ACS Hools 3:26:18 0:37 : : 0:29:01 3:55:56 0:54:57 21 0:51:16
39 061 Matějka Zdeněk muži 1965 Velomat 3:29:44 0:50 : : 0:27:28 3:58:02 0:57:03 22 0:53:22
40 097 Sochor Milan veteráni 1948 CK podhradí 3:30:39 0:51 : : 0:27:11 3:58:41 0:57:42 18 0:57:42
41 193 Křivský Petr muži 1964 Přátelství JC 3:31:09 1:43 : : 0:26:18 3:59:10 0:58:11 23 0:54:30
42 161 Píč Ladislav veteráni 1955 Ivaso 3:29:53 0:49 : : 0:28:50 3:59:32 0:58:33 19 0:58:33
43 348 Máka Aleš muži 1972 CS Cargo 3:32:43 2:18 : : 0:25:59 4:01:00 1:00:01 24 0:56:20
44 202 Mošna Miloš muži 1964 Přátelství JC 3:30:28 3:22 : : 0:27:11 4:01:01 1:00:02 25 0:56:21
45 333 Blažek Vlad. muži 1971 CS Cargo 3:32:12 2:52 : : 0:25:59 4:01:03 1:00:04 26 0:56:23
46 005 Procházka Martin muži 1964 LK Prachov 3:31:30 0:49 : : 0:28:46 4:01:05 1:00:06 27 0:56:25
47 113 Bubeník Jan muži 1975 Ivaso 3:32:46 0:47 : : 0:27:53 4:01:26 1:00:27 28 0:56:46
48 147 Rychna Milan muži 1963 LKP 3:31:39 2:08 : : 0:27:54 4:01:41 1:00:42 29 0:57:01
49 125 Došek Jiří veteráni 1944 Ronal 3:24:41 0:49 : : 0:41:27 4:06:57 1:05:58 20 1:05:58
50 187 Trmata Štěpán muži 1978   3:34:37 0:39 05:00 : 0:28:09 4:08:25 1:07:26 30 1:03:45
51 130 Polman Pavel veteráni 1946   3:28:32 1:17 : 02:00 0:41:27 4:09:16 1:08:17 21 1:08:17
52 010 Klíma Rudolf veteráni 1952   3:26:26 1:30 : : 0:41:27 4:09:23 1:08:24 22 1:08:24
53 035 Smolíková Lenka ženy 1964 Fedžistán 3:26:51 0:22 : : 0:42:44 4:09:57 1:08:58 1  
54 288 Kábrtová Darin ženy 1964 Wiki 3:27:16 0:50 : : 0:42:44 4:10:50 1:09:51 2 0:00:53
55 095 Kříž Jiří muži 1959 Žíznivci 3:40:42 0:36 : : 0:30:01 4:11:19 1:10:20 31 1:06:39
56 041 Hladík Miloslav veteráni 1954   3:41:22 1:14 : : 0:29:01 4:11:37 1:10:38 23 1:10:38
57 230 Pávek Martin muži 1973 Žíznivci 3:10:38 0:40 05:00 : 0:56:47 4:13:05 1:12:06 32 1:08:25
58 137 Kumpán Ludvík veteráni 1955   3:46:50 1:09 : : 0:25:20 4:13:19 1:12:20 24 1:12:20
59 133 Polman Petr veteráni 1946   3:31:12 0:52 : : 0:41:27 4:13:31 1:12:32 25 1:12:32
60 173 Hart Petr muži 1966   3:44:36 0:43 : : 0:29:05 4:14:24 1:13:25 33 1:09:44
61 226 Chloupek Vít muži 1965 TPC 3:08:07 1:05 10:00 : 0:56:47 4:15:59 1:15:00 34 1:11:19
62 047 Veselý Jiří veteráni 1951 BMX JC 3:47:30 1:36 : : 0:29:48 4:18:54 1:17:55 26 1:17:55
63 068 Kůtek Zdeněk veteráni 1935 Fedžistán 3:49:50 0:59 : : 0:29:38 4:20:27 1:19:28 27 1:19:28
64 007 Václavů Jaroslav muži 1975   3:18:37 0:59 05:00 : 0:56:47 4:21:23 1:20:24 35 1:16:43
65 203 Koloc Radek muži 1962 IVASO 3:50:42 0:44 : : 0:30:30 4:21:56 1:20:57 36 1:17:16
66 017 Staněk Josef veteráni 1945 Gambrinus 3:54:48 1:07 : : 0:27:07 4:23:02 1:22:03 28 1:22:03
67 293 Klacek Radim muži 1963 Žíznivci 3:52:16 1:53 : : 0:30:24 4:24:33 1:23:34 37 1:19:53
68 158 Dubská Dana ženy 1970 Kazboš 3:53:45 1:07 : : 0:29:51 4:24:43 1:23:44 3 0:14:46
69 184 Dědeček Ladislav muži 1968 Přátelství JC 3:54:25 0:38 : : 0:30:08 4:25:11 1:24:12 38 1:20:31
70 131 Nožička Petr muži 1976 Cyklo Souček 3:56:06 1:14 : : 0:29:00 4:26:20 1:25:21 39 1:21:40
71 253 Konůpek Radek muži 1967   3:54:35 1:27 : : 0:30:40 4:26:42 1:25:43 40 1:22:02
72 038 Krupka Milan muži 1972 Ještěři 3:30:00 0:32 : : 0:56:47 4:27:19 1:26:20 41 1:22:39
73 265 Jebavý Luboš muži 1962 Žíznivci 3:51:53 0:48 05:00 : 0:29:46 4:27:27 1:26:28 42 1:22:47
74 244 Tajčová Zdeňka ženy 1964 Kněžnice 3:56:44 0:32 : : 0:31:07 4:28:23 1:27:24 4 0:18:26
75 222 Kordík Jaroslav muži 1974 Fedžistán 3:54:58 0:32 05:00 : 0:30:43 4:31:13 1:30:14 43 1:26:33
76 080 Mečíř Jan muži 1983 Činpokohončáci 4:05:31 0:38 : : 0:27:59 4:34:08 1:33:09 44 1:29:28
77 296 Kyncl Jan muži 1967 WIKI Šrovád 3:28:23 1:04 10:00 : 0:56:47 4:36:14 1:35:15 45 1:31:34
78 155 Rychnová Eva ženy 1971 Kazboš 3:53:51 1:05 : : 0:42:44 4:37:40 1:36:41 5 0:27:43
79 256 Veselý Oldřich muži 1967   4:04:18 0:54 : : 0:32:48 4:38:00 1:37:01 46 1:33:20
80 242 Diederisch Hainzel veteráni 1948 CONTI CC 4:07:50 2:36 : : 0:27:48 4:38:14 1:37:15 29 1:37:15
81 174 Jelínková Markéta ženy 1973 Žíznivci 3:55:30 0:21 : : 0:42:44 4:38:35 1:37:36 6 0:28:38
82 167 Mach Ladislav veteráni 1947 Žíznivci 3:55:50 1:22 : : 0:41:27 4:38:39 1:37:40 30 1:37:40
83 170 Machová Zdeňka ženy 1950 Žíznivci 3:56:11 0:31 : : 0:42:44 4:39:26 1:38:27 7 0:29:29
84 191 Andreu Dimitris muži 1964 Žíznivci 4:07:12 0:47 : : 0:33:41 4:41:40 1:40:41 47 1:37:00
85 249 Limberský Petr veteráni 1953 Niké family 4:08:47 0:47 : : 0:32:18 4:41:52 1:40:53 31 1:40:53
86 044 Antoš Miroslav veteráni 1942   4:10:24 1:15 : : 0:30:21 4:42:00 1:41:01 32 1:41:01
87 060 Kotlářová Petra ženy 1967 Ronal 4:09:36 0:23 : : 0:33:12 4:43:11 1:42:12 8 0:33:14
88 042 Kudrnáč Miloš muži 1960 Žíznivci 4:11:23 1:02 : : 0:30:49 4:43:14 1:42:15 48 1:38:34
89 205 Křivská Jana ženy 1963 Přátelství JC 4:12:12 0:21 : : 0:32:11 4:44:44 1:43:45 9 0:34:47
90 023 Svobodová Jiřina ženy 1955 Ivaso 4:12:49 0:37 : : 0:32:11 4:45:37 1:44:38 10 0:35:40
91 272 Breuer Přemysl muži 1963 WIKI Škrovád 3:50:13 0:28 : : 0:56:47 4:47:28 1:46:29 49 1:42:48
92 261 Rampas Tomáš muži 1974 Generali 3:53:34 1:26 : : 0:56:47 4:51:47 1:50:48 50 1:47:07
93 340 Pytlíková Věra ženy 1973 Ronal 4:09:43 0:21 : : 0:42:44 4:52:48 1:51:49 11 0:42:51
94 266 Kubíček Josef muži 1966 PEKSPORT 3:56:32 0:56 : : 0:56:47 4:54:15 1:53:16 51 1:49:35
95 263 Panáček Jan muži 1970 PEKSPORT 3:55:56 1:47 : : 0:56:47 4:54:30 1:53:31 52 1:49:50
96 223 Kroh Aleš muži 1968 Fedžistán 4:25:35 1:19 : : 0:29:03 4:55:57 1:54:58 53 1:51:17
97 086 Kazdová Hana ženy 1957 Ivaso 4:12:53 1:06 : : 0:42:44 4:56:43 1:55:44 12 0:46:46
98 019 Klapka René muži 1975 Fedžistán 4:25:52 1:41 : : 0:29:32 4:57:05 1:56:06 54 1:52:25
99 144 Kuželová Jana ženy 1978 Continental 4:24:56 1:13 : : 0:31:34 4:57:43 1:56:44 13 0:47:46
100 274 Dubský Zdeděk muži 1969 Finlandia 4:29:43 0:50 : : 0:31:30 5:02:03 2:01:04 55 1:57:23
101 135 Havelka Ladislav veteráni 1950 Žíznivci 4:18:59 1:42 : : 0:41:27 5:02:08 2:01:09 33 2:01:09
102 247 Bydžovský Jindřich muži 1960 BMX JC 4:27:33 1:01 05:00 : 0:30:48 5:04:22 2:03:23 56 1:59:42
103 181 Vaněk Lubor muži 1973 Obklady dlažba 4:29:52 2:01 05:00 : 0:28:12 5:05:05 2:04:06 57 2:00:25
104 213 Hrnčalík Ladislav muži 1970 EL Servis 4:07:40 1:40 : : 0:56:47 5:06:07 2:05:08 58 2:01:27
105 002 Hlaváč Karel veteráni 1930 Fedžistán 4:33:13 1:23 : : 0:34:11 5:08:47 2:07:48 34 2:07:48
106 172 Ondruš Branislav muži 1962 Generali 4:10:40 2:21 : : 0:56:47 5:09:48 2:08:49 59 2:05:08
107 134 Havelka Zdeněk muži 1962 Žíznivci 4:11:28 1:40 : : 0:56:47 5:09:55 2:08:56 60 2:05:15
108 045 Křelina Pavel muži 1965 Žíznivci 4:12:23 0:56 : : 0:56:47 5:10:06 2:09:07 61 2:05:26
109 032 Šrotýř Jan veteráni 1948 SKK JC 4:37:31 0:42 : : 0:32:39 5:10:52 2:09:53 35 2:09:53
110 016 Benešová Dana ženy 1965 Solar team 2000 4:30:15 0:31 : : 0:42:44 5:13:30 2:12:31 14 1:03:33
111 178 Kotyška Jiří muži 1967 Generali 4:10:50 3:10 05:00 : 0:56:47 5:15:47 2:14:48 62 2:11:07
112 084 Pažout Jan muži 1968 USA 4:10:12 0:25 10:00 : 0:56:47 5:17:24 2:16:25 63 2:12:44
113 245 Stránský Vlaďa veteráni 1941 Fedžistán 4:35:04 1:31 : : 0:41:27 5:18:02 2:17:03 36 2:17:03
114 246 Crha Petr muži 1964 LKP 3:52:12 0:54 05:00 : 1:20:25 5:18:31 2:17:32 64 2:13:51
115 342 Jiřík Petr muži 1967 LKP 4:25:24 0:39 : 04:00 0:56:47 5:18:50 2:17:51 65 2:14:10
116 120 Šulc Luděk muži 1962 Žíznivci 4:46:49 0:58 : : 0:32:20 5:20:07 2:19:08 66 2:15:27
117 179 Dobiáš Jaroslav veteráni 1952 Sokol Libuň 4:40:06 1:32 : : 0:41:27 5:23:05 2:22:06 37 2:22:06
118 087 Špicar Zdeněk muži 1966 CAC Ohaveč 4:27:27 0:46 : : 0:56:47 5:25:00 2:24:01 67 2:20:20
119 106 Pařík Josef muži 1957 Ronal 4:52:56 0:52 : : 0:32:37 5:26:25 2:25:26 68 2:21:45
120 343 Řehák Václav veteráni 1948 Choteč 4:44:17 1:34 : : 0:41:27 5:27:18 2:26:19 38 2:26:19
121 190 Velíšková Michaela ženy 1972 Žíznivci 4:44:46 0:39 : : 0:42:44 5:28:09 2:27:10 15 1:18:12
122 209 Potoček Tomáš muži 1969 Solar team 2000 4:31:07 1:25 : : 0:56:47 5:29:19 2:28:20 69 2:24:39
123 132 Lhota Jiří veteráni 1943 Žíznivci 4:47:50 1:01 : : 0:41:27 5:30:18 2:29:19 39 2:29:19
124 138 Lhotová Alena ženy 1947 Žíznivci 4:47:45 0:39 : : 0:42:44 5:31:08 2:30:09 16 1:21:11
125 013 Beneš Martin muži 1966 Solar team 2000 4:30:23 0:20 05:00 : 0:56:47 5:32:30 2:31:31 70 2:27:50
126 092 Rais Karel veteráni 1943 Žíznivci 4:50:42 1:51 : : 0:41:27 5:34:00 2:33:01 40 2:33:01
127 215 Růžička Milan veteráni 1944 Fedžistán 4:51:16 1:24 : : 0:41:27 5:34:07 2:33:08 41 2:33:08
128 100 Nováková Miroslava ženy 1956 CK podhradí 4:58:58 0:30 : : 0:35:52 5:35:20 2:34:21 17 1:25:23
129 029 Jirsa Luboš muži 1969 Fedžistán 5:07:16 0:40 : : 0:30:18 5:38:14 2:37:15 71 2:33:34
130 282 Hloušek Tomáš muži 1973 Wiki 4:47:35 1:06 : 06:00 0:56:47 5:39:28 2:38:29 72 2:34:48
131 026 Konečný Zdeněk veteráni 1930 Souček 5:03:36 1:05 : : 0:37:41 5:42:22 2:41:23 42 2:41:23
132 285 Dvořák František veteráni 1951 Fedžistán 5:08:31 1:20 : : 0:33:17 5:43:08 2:42:09 43 2:42:09
133 224 Rojík Milan jun. muži 1975 Fedžistán 4:30:26 2:37 15:00 : 0:56:47 5:44:50 2:43:51 73 2:40:10
134 050 Kejzlar Zdeněk veteráni 1952 Cyklo Souček 5:05:49 1:33 : : 0:41:27 5:48:49 2:47:50 44 2:47:50
135 071 Maťátko Karel muži 1983   5:06:12 0:38 10:00 : 0:32:15 5:49:05 2:48:06 74 2:44:25
136 228 Vystrčilová Lenka ženy 1969 BL 5:07:51 0:32 : : 0:42:44 5:51:07 2:50:08 18 1:41:10
137 225 Mlejnecká Hana ženy 1969 BL 5:07:54 0:33 : : 0:42:44 5:51:11 2:50:12 19 1:41:14
138 252 Limberská Alžběta ženy 1954 Niké family 5:15:01 0:30 : : 0:38:35 5:54:06 2:53:07 20 1:44:09
139 077 Rygl Tomáš muži 1973 Činpokohončáci 5:08:07 3:03 10:00 : 0:33:29 5:54:39 2:53:40 75 2:49:59
140 221 Vacek Jiří muži 1965 Fedžistán 5:15:34 4:11 05:00 : 0:30:35 5:55:20 2:54:21 76 2:50:40
141 201 Altman Martin muži 1972 Veselka 4:58:11 0:52 : : 0:56:47 5:55:50 2:54:51 77 2:51:10
142 270 Polák Bohuslav veteráni 1946 Fedžistán 5:10:53 3:49 : : 0:41:27 5:56:09 2:55:10 45 2:55:10
143 069 Vondráček Petr muži 1974 LSG 4:57:57 1:26 : : 0:56:47 5:56:10 2:55:11 78 2:51:30
144 145 Rojíková Petra ženy 1976 Mašinka 5:15:18 0:56 : 02:00 0:42:44 5:56:58 2:55:59 21 1:47:01
145 066 Kozák Jiří muži 1973 LSG 4:58:14 2:00 : : 0:56:47 5:57:01 2:56:02 79 2:52:21
146 227 Rojík Milan sen. veteráni 1952 Fedžistán 5:15:40 1:14 : : 0:41:27 5:58:21 2:57:22 46 2:57:22
147 142 Kůtková Monika ženy 1968 Mašinka 5:15:14 1:15 : : 0:42:44 5:59:13 2:58:14 22 1:49:16
148 248 Malý Jaroslav veteráni 1943 Fedžistán 5:15:11 4:27 : : 0:41:27 6:01:05 3:00:06 47 3:00:06
149 218 Stránský Petr veteráni 1950 Fedžistán 5:17:45 2:04 : : 0:41:27 6:01:16 3:00:17 48 3:00:17
150 325 Svoboda Jaromír veteráni 1941 Generali 5:29:35 0:37 : : 0:32:59 6:03:11 3:02:12 49 3:02:12
151 217 Stránský Petr muži 1958 Fedžistán 5:08:01 1:40 : : 0:56:47 6:06:28 3:05:29 80 3:01:48
152 072 Novosad Jiří muži 1982 LSG 4:58:19 2:24 10:00 : 0:56:47 6:07:30 3:06:31 81 3:02:50
153 124 Mádle Marek muži 1977 Ganja Circus 5:31:45 1:58 05:00 : 0:29:47 6:08:30 3:07:31 82 3:03:50
154 250 Vacek Roman muži 1964 Fedžistán 5:02:24 4:45 30:00 : 0:32:09 6:09:18 3:08:19 83 3:04:38
155 229 Klapka Marián muži 1977 Ganja Circus 5:34:09 2:29 05:00 : 0:31:22 6:13:00 3:12:01 84 3:08:20
156 175 Špeldová Dagmar ženy 1964 Generali 5:29:27 0:53 : : 0:42:44 6:13:04 3:12:05 23 2:03:07
157 136 Soukupová Eva ženy 1968 Mašinka 5:29:38 1:11 : : 0:42:44 6:13:33 3:12:34 24 2:03:36
158 166 Kolář Petr muži 1982 Ganja Circus 5:45:21 2:07 : : 0:30:25 6:17:53 3:16:54 85 3:13:13
159 235 Kořínková Bohuslava ženy 1960   5:37:59 0:55 : : 0:42:44 6:21:38 3:20:39 25 2:11:41
160 232 Tománková Lenka ženy 1970   5:37:52 1:04 : : 0:42:44 6:21:40 3:20:41 26 2:11:43
161 239 Kratochvíl Miroslav veteráni 1948 Fedžistán 5:56:50 1:41 : 04:00 0:29:01 6:23:32 3:22:33 50 3:22:33
162 238 Skarková Vlaďka ženy 1972   5:39:56 1:05 : : 0:42:44 6:23:45 3:22:46 27 2:13:48
163 139 Soukup Jan muži 1991 Mašinka 5:28:22 0:30 : : 0:56:47 6:25:39 3:24:40 86 3:20:59
164 171 Novotná Milena ženy 1962 Žíznivci 5:53:17 0:25 : : 0:33:39 6:27:21 3:26:22 28 2:17:24
165 255 Stránská Helena ženy 1973 Ganja Circus 5:46:43 1:09 : 02:00 0:42:44 6:28:36 3:27:37 29 2:18:39
166 127 Vojková Michaela ženy 1979 Ganja Circus 5:46:45 1:10 : 02:00 0:42:44 6:28:39 3:27:40 30 2:18:42
167 168 Rousová Zdenka ženy 1970 Žíznivci 5:53:20 0:30 : : 0:35:01 6:28:51 3:27:52 31 2:18:54
168 157 Soukupová Iveta ženy 1964 Žíznivci 5:57:33 0:35 : : 0:31:31 6:29:39 3:28:40 32 2:19:42
169-70 154 Soukup Libor muži 1962 Žíznivci 6:00:32 3:32 : 02:00 0:29:05 6:31:09 3:30:10 87- 88 3:26:29
169-70 199 Skřivánek Vojtěch muži 1988 Skřivan family 5:33:31 0:51 : : 0:56:47 6:31:09 3:30:10 87- 88 3:26:29
171 196 Skřivánek Milda muži 1962 Skřivan family 5:33:25 1:00 : : 0:56:47 6:31:12 3:30:13 89 3:26:32
172 286 Brzák Martin muži 1966 ATSC 6:02:20 1:38 : 02:00 0:30:24 6:32:22 3:31:23 90 3:27:42
173 118 Doubic Václav muži 1975 Klasa team 5:56:42 1:34 : 02:00 0:36:12 6:32:28 3:31:29 91 3:27:48
174 039 Havrda Josef veteráni 1950 Žíznivci 5:58:14 1:15 05:00 : 0:28:18 6:32:47 3:31:48 51 3:31:48
175 240 Smolík Filip muži 1979 Ganja Circus 5:31:26 1:22 05:00 : 0:56:47 6:34:35 3:33:36 92 3:29:55
176 036 Havrdová Alena ženy 1955 Žíznivci 5:58:30 0:41 : : 0:35:32 6:34:43 3:33:44 33 2:24:46
177 034 Řehák Radomír muži 1967 CORA 5:36:56 1:50 : : 0:56:47 6:35:33 3:34:34 93 3:30:53
178 243 Plíšek Milan muži 1975 Ganja Circus 5:33:26 3:09 05:00 : 0:56:47 6:38:22 3:37:23 94 3:33:42
179 271 Kavka Roman muži 1971 Finlandia 6:13:29 0:53 : 10:00 0:34:14 6:38:36 3:37:37 95 3:33:56
180 078 Křížová Vendula ženy 1959 Žíznivci 5:55:36 0:28 : : 0:42:44 6:38:48 3:37:49 34 2:28:51
181 268 Horáček Petr muži 1969 Finlandia 6:13:08 2:41 : 08:00 0:31:47 6:39:36 3:38:37 96 3:34:56
182 182 Maštálko Miroslav veteráni 1952 Žíznivci 5:58:26 1:01 : : 0:41:27 6:40:54 3:39:55 52 3:39:55
183 164 Dufková Milada ženy 1954 Žíznivci 5:58:59 0:42 : : 0:42:44 6:42:25 3:41:26 35 2:32:28
184 065 Sachr Pavel muži 1963 Ivaso 6:16:15 1:22 : 04:00 0:29:06 6:42:43 3:41:44 97 3:38:03
185 160 Šmejc Jan veteráni 1951 Potápěči 6:02:34 1:35 : 02:00 0:41:27 6:43:36 3:42:37 53 3:42:37
186 259 Tichý kamil muži 1963 Žíznivci 5:47:54 0:22 : : 0:56:47 6:45:03 3:44:04 98 3:40:23
187 258 Novotný Petr muži 1975 Ganja Circus 5:49:42 1:16 : 02:00 0:56:47 6:45:45 3:44:46 99 3:41:05
188 150 Pařík Miloslav veteráni 1955 Pařík 6:10:00 5:20 05:00 14:00 0:41:27 6:47:47 3:46:48 54 3:46:48
189 057 Šimák Martin muži 1968 Ivaso 6:15:52 0:30 05:00 04:00 0:31:31 6:48:53 3:47:54 100 3:44:13
190 156 Jirků Hana ženy 1967 Pařík 6:13:23 0:39 : 06:00 0:42:44 6:50:46 3:49:47 36 2:40:49
191 153 Kudrnáčová Věra ženy 1966 Pařík 6:15:22 0:39 : 04:00 0:42:44 6:54:45 3:53:46 37 2:44:48
192 001 Bartoň Tomáš muži 1972 TPC 6:02:16 1:39 : 02:00 0:56:47 6:58:42 3:57:43 101 3:54:02
193 020 Bartoníček Jaromír veteráni 1950 Gambrinus 6:15:31 1:49 : : 0:41:27 6:58:47 3:57:48 55 3:57:48
194 198 Nesvadbová Sylvie ženy 1974 Fedžistán 6:19:16 1:00 : : 0:42:44 7:03:00 4:02:01 38 2:53:03
195 008 Bíma Jiří muži 1973   6:13:42 2:13 : 08:00 0:56:47 7:04:42 4:03:43 102 4:00:02
196 081 Stillerová Alena ženy 1959 Žíznivci 6:21:45 0:37 : : 0:42:44 7:05:06 4:04:07 39 2:55:09
197 101 Benešová Veronika ženy 1977 Želva team 6:22:41 0:40 : : 0:42:44 7:06:05 4:05:06 40 2:56:08
198 076 Valentová Šárka ženy 1974 Želva team 6:24:54 0:32 : 02:00 0:42:44 7:06:10 4:05:11 41 2:56:13
199 104 Čubanová Kateřina ženy 1977 Želva team 6:23:04 1:04 : : 0:42:44 7:06:52 4:05:53 42 2:56:55
200 339 Kraciková Jana ženy 1973 Jásem 6:22:42 2:37 : : 0:42:44 7:08:03 4:07:04 43 2:58:06
201 354 Vraníková Květoslava ženy 1977 CS Cargo 6:24:06 1:17 : : 0:42:44 7:08:07 4:07:08 44 2:58:10
202 336 Danišová Andrea ženy 1977 Jásem 6:22:49 2:41 : : 0:42:44 7:08:14 4:07:15 45 2:58:17
203 110 Burdová Jarmila ženy 1976 Želva team 6:25:00 0:34 : : 0:42:44 7:08:18 4:07:19 46 2:58:21
204 312 Zindr Radek muži 1971   6:03:41 3:17 05:00 : 0:56:47 7:08:45 4:07:46 103 4:04:05
205 107 Haratická Lenka ženy 1977 Želva team 6:27:25 0:46 : 02:00 0:42:44 7:08:55 4:07:56 47 2:58:58
206 277 Špíglová Jana ženy 1974 CS Cardo 6:22:56 4:17 : : 0:42:44 7:09:57 4:08:58 48 3:00:00
207 186 Mašák Jiří muži 1952 Brm brm 6:15:17 2:06 : 02:00 0:56:47 7:12:10 4:11:11 104 4:07:30
208 195 Nesvadba Tomáš muži 1968 Fedžistán 6:19:31 0:25 : : 0:56:47 7:16:43 4:15:44 105 4:12:03
209 079 Seemannová Gabriela ženy 1975 Želva team 6:35:32 1:01 : 02:00 0:42:44 7:17:17 4:16:18 49 3:07:20
210 292 Kracík Tomáš muži 1969 CS Cargo 6:22:53 3:48 : : 0:51:38 7:18:19 4:17:20 106 4:13:39
211 269 Andreu Romana ženy 1966 Žíznivci 6:45:09 1:13 : : 0:34:24 7:20:46 4:19:47 50 3:10:49
212 043 Jáchym Patrik muži 1969 Karaný 6:35:41 3:20 05:00 02:00 0:38:58 7:20:59 4:20:00 107 4:16:19
213 237 Studihradová Klára ženy 1971 Super Sun 6:37:32 0:53 : : 0:42:44 7:21:09 4:20:10 51 3:11:12
214 015 Mach Aleš muži 1967 Serpentine 6:52:45 1:12 : : 0:27:58 7:21:55 4:20:56 108 4:17:15
215 318 Peteráč Jiří muži 1976 Pařbla 6:38:59 1:12 15:00 : 0:26:54 7:22:05 4:21:06 109 4:17:25
216 116 Štumpoltová Hana ženy 1982 Pařbla 6:43:31 1:18 : : 0:42:44 7:27:33 4:26:34 52 3:17:36
217 094 Hubálovská Klára ženy 1978 Žíznivci 6:44:02 1:03 : : 0:42:44 7:27:49 4:26:50 53 3:17:52
218 197 Košťálová Lucie ženy 1972 PAŘ-BLA 6:46:40 0:44 : 02:00 0:42:44 7:28:08 4:27:09 54 3:18:11
219 262 Nečesaná Ivana ženy 1962 Žíznivci 6:44:24 1:03 : : 0:42:44 7:28:11 4:27:12 55 3:18:14
220 309 Haratický Pavel muži 1977   6:03:50 3:15 25:00 : 0:56:47 7:28:52 4:27:53 110 4:24:12
221 278 Janďourková Jaroslav ženy 1953 Pařezská Lhota 6:44:58 1:12 : : 0:42:44 7:28:54 4:27:55 56 3:18:57
222 283 Novotná Michaela ženy 1979 Henry 6:44:47 1:47 : : 0:42:44 7:29:18 4:28:19 57 3:19:21
223 204 Roubal Petr veteráni 1949 Veliš 6:44:45 3:25 : : 0:41:27 7:29:37 4:28:38 56 4:28:38
224 275 Janďourek Jiří veteráni 1952 Pařezská Lhota 6:45:13 3:05 : : 0:41:27 7:29:45 4:28:46 57 4:28:46
225 216 Sedláček Jiří veteráni 1954 Veliš 6:45:06 3:16 : : 0:41:27 7:29:49 4:28:50 58 4:28:50
226 194 Raslová Lucie ženy 1970 PAŘ-BLA 6:46:45 0:58 : : 0:42:44 7:30:27 4:29:28 58 3:20:30
227 037 Pospíšil Tomáš muži 1976 Tomda Team 6:22:36 1:25 10:00 : 0:56:47 7:30:48 4:29:49 111 4:26:08
228 361 Obrmajer Tomáš muži 1978 Batalion 6:20:39 5:35 10:00 02:00 0:56:47 7:31:01 4:30:02 112 4:26:21
229 027 Jurásková Michaela ženy 1975 Serpentine 6:48:35 0:48 : : 0:42:44 7:32:07 4:31:08 59 3:22:10
230 349 Kužel Jiří muži 1979 Kovač 6:39:24 2:31 : 06:00 0:56:47 7:32:42 4:31:43 113 4:28:02
231-2 021 Voňková Zdena ženy 1971 Serpentine 6:48:39 1:39 : : 0:42:44 7:33:02 4:32:03 60 3:23:05
231-2 149 Václav Jaroslav muži 1960 Spirit 6:33:36 2:39 : : 0:56:47 7:33:02 4:32:03 114 4:28:22
233 088 Bičiště Petr muži 1968 Spirit 6:33:33 3:17 : : 0:56:47 7:33:37 4:32:38 115 4:28:57
234 009 Kranz Richard muži 1968 Serpentine 7:03:27 0:55 : : 0:30:39 7:35:01 4:34:02 116 4:30:21
235 030 Kaizlerová Iveta ženy 1963 Super Sun 7:06:20 0:53 : : 0:28:55 7:36:08 4:35:09 61 3:26:11
236 346 Tichý Václav muži 1965 Choteč 6:31:04 5:20 05:00 02:00 0:56:47 7:36:11 4:35:12 117 4:31:31
237 024 Kranzová Daniela ženy 1971 Serpentine 6:52:53 1:00 : : 0:42:44 7:36:37 4:35:38 62 3:26:40
238 188 Šulcová Marcela ženy 1965 Žíznivci 6:59:37 2:04 : : 0:35:25 7:37:06 4:36:07 63 3:27:09
239 146 Buška Jan muži 1964 Spirit 6:33:29 2:42 05:00 : 0:56:47 7:37:58 4:36:59 118 4:33:18
240 129 Fišer Petr muži 1960 Continental 6:41:38 1:09 : : 0:56:47 7:39:34 4:38:35 119 4:34:54
241 046 Šimák Petr veteráni 1946 Karaný 7:05:26 1:45 : 04:00 0:38:03 7:41:14 4:40:15 59 4:40:15
242 267 Vávra Jan veteráni 1948 Gambrinus 7:12:29 1:42 : : 0:27:50 7:42:01 4:41:02 60 4:41:02
243 257 Erfurt Herman veteráni 1940 Herrmann 6:59:09 1:41 : : 0:41:27 7:42:17 4:41:18 61 4:41:18
244 105 Klár Marek muži 1969 AST 6:43:04 2:53 : : 0:56:47 7:42:44 4:41:45 120 4:38:04
245 352 Novák Jan muži 1977 Kovač 6:39:21 2:39 10:00 06:00 0:56:47 7:42:47 4:41:48 121 4:38:07
246 111 Muška Roman muži 1975 AST 6:43:01 3:05 : : 0:56:47 7:42:53 4:41:54 122 4:38:13
247 291 Kynclová Zdena ženy 1969 Wiki 7:01:32 0:43 : 02:00 0:42:44 7:42:59 4:42:00 64 3:33:02
248 251 Lhotová Renata ženy 1967 4.ZŠ 6:58:48 1:33 : : 0:42:44 7:43:05 4:42:06 65 3:33:08
249 114 Najman Radomír muži 1961 AST 6:43:55 3:09 : : 0:56:47 7:43:51 4:42:52 123 4:39:11
250 185 Hačová Alena ženy 1954 Žíznivci 6:59:27 2:06 : : 0:42:44 7:44:17 4:43:18 66 3:34:20
251 276 Šumovská Marie ženy 1979 Wiki 7:01:26 2:41 : 02:00 0:42:44 7:44:51 4:43:52 67 3:34:54
252 119 Papaj Rudolf muži 1973 Pařbla 6:41:05 2:14 05:00 : 0:56:47 7:45:06 4:44:07 124 4:40:26
253-254 108 Tůma Pavel muži 1967 AST 6:43:14 5:20 : : 0:56:47 7:45:21 4:44:22 125-126 4:40:41
253-254 200 Snopek David muži 1972 PAŘ-BLA 6:41:19 2:15 05:00 : 0:56:47 7:45:21 4:44:22 125-126 4:40:41
255 040 Uherková Tereza ženy 1978 Karaný 7:05:47 1:38 : : 0:38:28 7:45:53 4:44:54 68 3:35:56
256 075 Kaizler Jiří muži 1963 Brm brm 7:20:35 1:14 : 04:00 0:28:50 7:46:39 4:45:40 127 4:41:59
257 324 Kvasničková Hedvika ženy 1969 WIKI Šrovád 7:02:37 1:20 : : 0:42:44 7:46:41 4:45:42 69 3:36:44
258 052 Podlipný David muži 1976 Tomda Team 6:30:55 4:35 15:00 : 0:56:47 7:47:17 4:46:18 128 4:42:37
259 033 Antošová Monika ženy 1963 Super Sun 7:06:23 0:57 : : 0:42:44 7:50:04 4:49:05 70 3:40:07
260 231 Smolík Pavel muži 1964 Brm brm 7:23:00 2:53 : 04:00 0:29:43 7:51:36 4:50:37 129 4:46:56
261 022 Lingr Aleš muži 1979 Žíznivci 6:51:39 0:36 05:00 02:00 0:56:47 7:52:02 4:51:03 130 4:47:22
262 025 Bernat Petr muži 1979 Žíznivci 6:51:42 0:39 05:00 02:00 0:56:47 7:52:08 4:51:09 131 4:47:28
263 143 Štěpánek Petr muži 1978   6:47:28 3:09 05:00 : 0:56:47 7:52:24 4:51:25 132 4:47:44
264 018 Voňka Petr muži 1971 Serpentine 6:52:48 3:05 : : 0:56:47 7:52:40 4:51:41 133 4:48:00
265 121 Rybář Daniel muži 1975 Ganja Circus 6:53:16 4:14 02:30 04:00 0:56:47 7:52:47 4:51:48 134 4:48:07
266 159 Antoš Svatopluk muži 1966 BRM brm 7:21:43 1:41 05:00 04:00 0:29:44 7:54:08 4:53:09 135 4:49:28
267 006 Kubišta Tomáš muži 1975 Brm brm 7:20:38 0:51 10:00 04:00 0:27:07 7:54:36 4:53:37 136 4:49:56
268 207 Skarke Jiří muži 1967 Brm brm 7:21:09 2:21 : 04:00 0:35:26 7:54:56 4:53:57 137 4:50:16
269 099 Rozehnalová Adéla ženy 1975 Calvados 7:06:02 8:25 : : 0:42:44 7:57:11 4:56:12 71 3:47:14
270 093 Suchan Ondřej muži 1982 Pařbla 6:49:02 2:14 10:00 : 0:56:47 7:58:03 4:57:04 138 4:53:23
271 290 Roubal Lukáš muži 1975 Bananová rep. 7:20:24 2:01 15:00 08:00 0:28:39 7:58:04 4:57:05 139 4:53:24
272 180 Vejvara Zdeněk muži 1963 Brm brm 7:23:27 3:12 05:18 04:00 0:31:04 7:59:01 4:58:02 140 4:54:21
273 330 Vojík Jan muži 1961 Žíznivci 7:01:22 1:51 : : 0:56:47 8:00:00 4:59:01 141 4:55:20
274 280 Ent Jan muži 1972 Henry 6:44:42 3:44 15:00 : 0:56:47 8:00:13 4:59:14 142 4:55:33
275 302 Svoboda Jarmil muži 1961 Sakart Mar.Lázn 7:02:00 4:02 : 02:00 0:56:47 8:00:49 4:59:50 143 4:56:09
276 321 Kvasnička Zbyněk muži 1965 WIKI Šrovád 7:02:39 3:25 : 02:00 0:56:47 8:00:51 4:59:52 144 4:56:11
277 183 Skřivánek Petr muži 1966 Brm brm 7:19:31 1:23 20:00 04:00 0:25:15 8:02:09 5:01:10 145 4:57:29
278 012 Vnuk Petr muži 1974 Serpentine 7:03:34 1:59 : : 0:56:47 8:02:20 5:01:21 146 4:57:40
279 273 Koudelka Martin muži 1967 STS Chvojkovice 7:01:27 7:36 : 02:00 0:56:47 8:03:50 5:02:51 147 4:59:10
280 117 Plíšek Jaroslav muži 1962 AST 6:43:27 4:34 20:00 : 0:56:47 8:04:48 5:03:49 148 5:00:08
281 351 Šebík Daniel muži 1967 Brm brm 7:23:19 6:35 15:00 04:00 0:25:58 8:06:52 5:05:53 149 5:02:12
282 254 Lhota Libor muži 1965 Policie 6:58:50 1:50 10:00 : 0:56:47 8:07:27 5:06:28 150 5:02:47
283 112 Plíšek Jaroslav muži 1973 Ronal 7:17:03 4:09 : 10:00 0:56:47 8:07:59 5:07:00 151 5:03:19
284 109 Novosad Leoš muži 1971 Ronal 7:17:34 4:11 : 10:00 0:56:47 8:08:32 5:07:33 152 5:03:52
285 115 Kos Martin muži 1971 Ronal 7:16:57 4:26 05:00 10:00 0:56:47 8:13:10 5:12:11 153 5:08:30
286 177 Březký Pavel muži 1965 Brm brm 7:19:43 1:32 : 04:00 0:56:47 8:14:02 5:13:03 154 5:09:22
287 102 Rozehnal Tomáš muži 1965 Calvados 7:06:05 8:24 05:00 : 0:56:47 8:16:16 5:15:17 155 5:11:36
288 003 Hořejšek Jaroslav muži 1960 Fedžistán 7:19:33 2:01 03:00 04:00 0:56:47 8:17:21 5:16:22 156 5:12:41
289 315 Tišek Honan muži 1966 Brm brm 7:23:23 1:47 : 04:00 0:56:47 8:17:57 5:16:58 157 5:13:17
290 327 Novotný Dušan muži 1970 WIKI Šrovád 7:05:21 5:52 15:00 04:00 0:56:47 8:19:00 5:18:01 158 5:14:20
291 210 Šidlo Luděk muži 1967 Brm brm 7:20:00 2:00 05:00 04:00 0:56:47 8:19:47 5:18:48 159 5:15:07
292 096 Sarka Pavel muži 1976 Calvados 7:05:43 8:42 10:00 : 0:56:47 8:21:12 5:20:13 160 5:16:32
293 056 Mazánek Milan muži 1975 Ruská 3 7:22:44 1:12 05:00 02:00 0:56:47 8:23:43 5:22:44 161 5:19:03
294 062 Janda David muži 1982 Ruská 3 7:20:59 1:34 10:00 02:00 0:56:47 8:27:20 5:26:21 162 5:22:40
295 334 Tománek Petr muži 1965 Brm brm 7:22:00 1:30 15:00 04:00 0:56:47 8:31:17 5:30:18 163 5:26:37
296 053 Bičík Lukáš muži 1978 Ruská 3 7:23:11 3:54 10:00 : 0:56:47 8:33:52 5:32:53 164 5:29:12
297 287 Hamšík David muži 1975 Bananová rep. 7:21:20 2:38 25:00 02:00 0:56:47 8:43:45 5:42:46 165 5:39:05
298 162 Srb Tomáš muži 1966 BRM brm neklasifikován(a)
299 165 Esentier Robert muži 1959 Fruco neklasifikován(a)
300 208 Čeliš Pavel muži 1959 Brzák neklasifikován(a)
301 212 Felcman Radek muži 1973 Fedo neklasifikován(a)
302 234 Studihrad Michal muži 1966 Brm brm neklasifikován(a)
303 279 Rulík Jan muži 1975 Wiki neklasifikován(a)
304 294 Horák Petr muži 1967 Výhryz neklasifikován(a)
305 299 Rygl Václav muži 1975 Bananová rep. neklasifikován(a)
306 303 Šulc Radek muži 1974 Výhryz neklasifikován(a)
307 305 Maixner Smith muži 1970 Bananová rep. neklasifikován(a)
308 316 Jenka Pavel muži 1966 Výhryz neklasifikován(a)
309 319 Sucharda Pavel muži 1968 Výhryz neklasifikován(a)
310 337 Ondráček David muži 1977 Kovač team neklasifikován(a)
311 345 Fiala František muži 1972 Výhryz team neklasifikován(a)
312 355 Endrys Viktor muži 1980 Kovač neklasifikován(a)
313 358 Hána Michael muži 1979 Kovač neklasifikován(a)
314 367 Tachas Vasilis muži 1974 Výhryz neklasifikován(a)
315 091 Pavlíček Vladislav veteráni 1940 DI neklasifikován(a)
316 219 Kašpar Miroslav veteráni 1952 Veterán neklasifikován(a)
317 236 Kojzar Jiří veteráni 1947 Žíznivci neklasifikován(a)
318 260 Dotisk Jiří veteráni 1949   neklasifikován(a)
319 281 Stejskal Luďek veteráni 1950 Pařezská Lhota neklasifikován(a)
320 289 Vaníček Ladislav veteráni 1941   neklasifikován(a)
321 284 Straková Zuzana ženy 1954 Pařezská Lhota neklasifikován(a)
322 297 Horáková Marie ženy 1969 Výhryz neklasifikován(a)
323 300 Navrátilová Katka ženy 1980 Výhryz neklasifikován(a)
324 307 Vlačihová Renata ženy 1968 Výhryz neklasifikován(a)
325 310 Kubíčková Míla ženy 1969 Výhryz neklasifikován(a)
326 313 Jenková Olina ženy 1970 Výhryz neklasifikován(a)
327 322 Suchardová Renata ženy 1973 Výhryz neklasifikován(a)
328 328 Vaníčková Dita ženy 1972 Výhryz neklasifikován(a)
329 331 Veselá Jana ženy 1971 Výhryz neklasifikován(a)
330 364 Vaníčková Gabriela ženy 1970 Výhryz neklasifikován(a)
331 098 Vaněk Bohouš muži 1963 Velomat diskvalifikován(a)
332 220 Kubíček Martin muži 1964 393 diskvalifikován(a)
333 306 Mráz Petr muži 1975 Bananová rep. diskvalifikován(a)
334 169 Rejlek Tomáš veteráni 1954 Fedžistán diskvalifikován(a)
335 028 Klímová Martina ženy 1980 Žíznivci diskvalifikován(a)
336 148 Lenderová Hana ženy 1964 Gazely diskvalifikován(a)
337 151 Bílková Luďka ženy 1962 Gazely diskvalifikován(a)
338 214 Imlaufová Yvona ženy 1970 Přátelství JC diskvalifikován(a)
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 31.08.2000 /  7:32

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz