XX. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD -  2001

  absolutní výsledky výsledky v kategorii
absol. pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 100 Kotlář Luboš muži 1964 Ronal 2:50:16 0:21 : : 0:23:54 3:14:31   1  
2 128 Crha Pavel muži 1966 Fedžistán 2:56:25 0:39 : : 0:25:18 3:22:22 0:07:51 2 0:07:51
3 039 Stoklasa Josef muži 1968 Kykyryky team 2:56:59 0:11 : : 0:25:24 3:22:34 0:08:03 3 0:08:03
4 021 Šádek Rostislav muži 1983 Velomat 3:01:30 0:36 : : 0:24:31 3:26:37 0:12:06 4 0:12:06
5 098 Soukup Petr muži 1966 Fedžistán 3:01:21 0:38 : : 0:26:14 3:28:13 0:13:42 5 0:13:42
6 024 Palička Vladimír veteráni 1951   3:02:02 0:50 : : 0:25:56 3:28:48 0:14:17 1  
7 192 Tyrychtr Milan muži 1964 Kněžnice 3:07:26 0:39 : 04:00 0:25:16 3:29:21 0:14:50 6 0:14:50
8 001 Bíško Jiří muži 1964 Fedžistán 3:05:07 1:11 : : 0:25:45 3:32:03 0:17:32 7 0:17:32
9 038 Louda Jiří veteráni 1942 Olymp HK 3:04:54 1:15 : : 0:27:51 3:34:00 0:19:29 2 0:05:12
10 188 Kubát Jaroslav veteráni 1950 Praha 3:09:57 0:42 : : 0:24:58 3:35:37 0:21:06 3 0:06:49
11 097 Havrdová Renata ženy 1977 Žíznivci 3:07:52 0:23 : : 0:27:36 3:35:51 0:21:20 1  
12 016 Lhota Milan muži 1973 Ganja Circus 3:10:45 0:53 : : 0:26:34 3:38:12 0:23:41 8 0:23:41
13 145 Peterka Luděk muži 1968 Fedžistán 3:07:36 0:48 05:00 : 0:26:21 3:39:45 0:25:14 9 0:25:14
14 018 Smolík Filip muži 1979 Ganja Circus 3:04:51 1:10 10:00 : 0:25:45 3:41:46 0:27:15 10 0:27:15
15 045 Synek Stanislav muži 1978 Ganja Circus 3:19:07 0:44 : : 0:26:31 3:46:22 0:31:51 11 0:31:51
16 051 Kudrnáč Miloš muži 1961 Kykyryky team 3:20:23 2:32 : : 0:25:27 3:48:22 0:33:51 12 0:33:51
17 121 Navrátil Josef muži 1958 Za sebe 3:21:59 0:50 : : 0:27:38 3:50:27 0:35:56 13 0:35:56
18 030 Brzák Ladislav veteráni 1942 ATSC 3:28:42 0:50 : : 0:26:19 3:55:51 0:41:20 4 0:27:03
19 028 Marks Josef muži 1955 Sklopísek 3:32:54 1:01 : 02:00 0:27:42 3:59:37 0:45:06 14 0:45:06
20 031 Matějka Zdeněk veteráni 1937 Velomat 3:36:30 0:38 : : 0:25:10 4:02:18 0:47:47 5 0:33:30
21 138 Dvořák Tomáš muži 1964 Hasiči 3:36:50 1:04 : : 0:27:15 4:05:09 0:50:38 15 0:50:38
22 003 Bubeník Jan muži 1975 Fedžistán 3:37:17 1:03 : : 0:27:28 4:05:48 0:51:17 16 0:51:17
23 048 Jeník Jakub muži 1982 Ganja Circus 3:37:05 1:19 : : 0:27:45 4:06:09 0:51:38 17 0:51:38
24 013 Matějka Zdeněk muži 1965 Velomat 3:39:05 0:37 : : 0:27:13 4:06:55 0:52:24 18 0:52:24
25 108 Procházka Martin muži 1964 LKP 3:37:12 0:48 : : 0:29:06 4:07:06 0:52:35 19 0:52:35
26 004 Špicar Petr muži 1961 Kykyryky team 3:37:14 0:59 : : 0:29:59 4:08:12 0:53:41 20 0:53:41
27 011 Koloc Radek muži 1962 Fedžistán 3:45:09 1:12 : : 0:28:51 4:15:12 1:00:41 21 1:00:41
28 131 Kiričuk Zdeněk muži 1954 Velomat 3:45:47 1:39 : : 0:28:09 4:15:35 1:01:04 22 1:01:04
29 137 Vlach Tomáš muži 1978 Ganja Circus 3:36:59 2:21 10:00 : 0:27:24 4:16:44 1:02:13 23 1:02:13
30 270 Vávra Jan veteráni 1948 Gfajx Lomnice 3:49:04 0:55 : : 0:27:56 4:17:55 1:03:24 6 0:49:07
31 107 Krupka Milan muži 1972 JC 3:39:00 0:36 : : 0:42:03 4:21:39 1:07:08 24 1:07:08
32 185 Rychna Milan muži 1963 LKP 3:44:31 1:00 10:00 : 0:27:45 4:23:16 1:08:45 25 1:08:45
33 122 Václavů Jaroslav muži 1975 Za sebe 3:32:57 1:25 10:00 : 0:42:03 4:26:25 1:11:54 26 1:11:54
34 184 Hubaček Leon muži 1966 Žíznivci 3:58:30 0:50 : : 0:28:59 4:28:19 1:13:48 27 1:13:48
35 133 Jirásek Zdeněk muži 1968 Ivaso 3:45:17 1:37 : : 0:42:03 4:28:57 1:14:26 28 1:14:26
36 036 Kotlářová Petra ženy 1967 Ronal 3:57:23 0:32 : : 0:31:41 4:29:36 1:15:05 2 0:53:45
37 213 Dědeček Ladislav muži 1968 Jičín-Přátelst. 4:02:23 0:36 : : 0:28:56 4:31:55 1:17:24 29 1:17:24
38 034 Pařík Miroslav muži 1955 3:44:58 0:59 05:00 : 0:42:03 4:33:00 1:18:29 30 1:18:29
39 135 Kroh Aleš muži 1968 Fedžistán 4:03:09 0:33 : : 0:29:50 4:33:32 1:19:01 31 1:19:01
40 049 Chvojka Tobiáš muži 1981 Ganja Circus 4:02:58 1:56 : : 0:29:24 4:34:18 1:19:47 32 1:19:47
41 022 Cyrany Jiří muži 1973 Jičín 4:03:18 1:13 : : 0:29:55 4:34:26 1:19:55 33 1:19:55
42 002 Kulka Martin muži 1968 Jelínek 3:45:05 0:56 10:00 : 0:42:03 4:38:04 1:23:33 34 1:23:33
43 189 Veselý Jiří veteráni 1951 JC 4:07:55 1:03 : : 0:30:34 4:39:32 1:25:01 7 1:10:44
44 033 Andreu Míťa muži 1964 Cyklo Souček 4:07:07 0:42 : : 0:33:02 4:40:51 1:26:20 35 1:26:20
45 139 Kudrnáč Miloš muži 1960 Žíznivci 4:11:41 0:48 : : 0:30:11 4:42:40 1:28:09 36 1:28:09
46 225 Pažout Jan muži 1968 LM Team 4:10:28 1:05 : : 0:31:33 4:43:06 1:28:35 37 1:28:35
47 276 Hejl Pavel muži 1956 Jičín 3:59:07 2:12 : : 0:42:03 4:43:22 1:28:51 38 1:28:51
48 101 Knotek Zdeněk muži 1965 Hrnčířství Dršt 4:14:24 1:32 : : 0:30:30 4:46:26 1:31:55 39 1:31:55
49 144 Bohánský Leoš muži 1973 Fedžistán 4:03:06 1:01 15:00 : 0:29:48 4:48:55 1:34:24 40 1:34:24
50 019 Rojík Milan muži 1975 Fedžistán 4:03:14 1:20 15:00 : 0:31:04 4:50:38 1:36:07 41 1:36:07
51 207 Tichý Jan veteráni 1950 JC 4:10:20 0:30 : : 0:42:39 4:53:29 1:38:58 8 1:24:41
52 027 Havelka Ladislav veteráni 1951 Restaurace Letn 4:11:49 1:02 : : 0:42:39 4:55:30 1:40:59 9 1:26:42
53 104 Stránský Petr veteráni 1950 Fedžistán 4:07:45 1:06 05:00 : 0:42:39 4:56:30 1:41:59 10 1:27:42
54 134 Sochor Milan veteráni 1948 CK Podhradí 4:25:23 1:12 : : 0:31:04 4:57:39 1:43:08 11 1:28:51
55 146 Skřivánek Milda muži 1962 Skřivani 4:29:18 0:53 : : 0:28:13 4:58:24 1:43:53 42 1:43:53
56 032 Pašková Jana ženy 1959 Ronal 4:26:03 0:28 : : 0:32:48 4:59:19 1:44:48 3 1:23:28
57 093 Mečíř Jan muži 1983 JC 4:31:04 2:52 : : 0:27:38 5:01:34 1:47:03 43 1:47:03
58 141 Kordík Jaroslav muži 1974 Fedžistán 4:33:01 0:33 : : 0:28:40 5:02:14 1:47:43 44 1:47:43
59 211 Křelina Pavel muži 1965 Ráj žíznivců 4:18:14 0:59 05:00 : 0:42:03 5:06:16 1:51:45 45 1:51:45
60 053 Felcman Radek muži 1973 Fix Felc 4:33:23 2:32 : : 0:30:24 5:06:19 1:51:48 46 1:51:48
61 109 Kůtek Zdeněk veteráni 1935 Fedžistán 4:40:37 1:06 : : 0:31:42 5:13:25 1:58:54 12 1:44:37
62 046 Jetleb Milan muži 1985 Pohoda 4:31:11 1:51 : : 0:42:03 5:15:05 2:00:34 47 2:00:34
63 191 Skřivánková Marie ženy 1961 Nevím 4:30:13 1:30 : : 0:43:39 5:15:22 2:00:51 4 1:39:31
64 106 Stránský Vladimír veteráni 1941 Fedžistán 4:32:02 0:54 : : 0:42:39 5:15:35 2:01:04 13 1:46:47
65 103 Konečný Zdeněk veteráni 1930 Cyklo Souček 4:40:19 0:55 : : 0:35:05 5:16:19 2:01:48 14 1:47:31
66 271 Malý Jarda veteráni 1943 Fedžistán 4:32:27 1:15 : : 0:42:39 5:16:21 2:01:50 15 1:47:33
67 012 Antoš Miroslav veteráni 1942   4:43:15 1:30 : : 0:31:47 5:16:32 2:02:01 16 1:47:44
68 132 Kužel Jiří muži 1979 Kovač team 4:47:07 1:39 : : 0:29:36 5:18:22 2:03:51 48 2:03:51
69 025 Lhota Jiří veteráni 1943 Restaurace Letn 4:35:41 1:11 : : 0:42:39 5:19:31 2:05:00 17 1:50:43
70 026 Lhotová Alena ženy 1947 Restaurace Letn 4:35:57 0:43 : : 0:43:39 5:20:19 2:05:48 5 1:44:28
71 006 Kratochvíl Miroslav veteráni 1948 Fedžistán 4:48:27 0:53 : : 0:31:46 5:21:06 2:06:35 18 1:52:18
72 217 Blažek Vladimír muži 1971 Cyklo Lomnice 4:27:40 7:57 10:00 04:00 0:42:03 5:23:40 2:09:09 49 2:09:09
73 009 Veverka Miloš muži 1956 Stoklasa 4:58:53 0:57 : : 0:28:51 5:28:41 2:14:10 50 2:14:10
74 008 Krupka Josef muži 1969   4:58:37 1:37 : 02:00 0:31:04 5:29:18 2:14:47 51 2:14:47
75 020 Mikule Jiří veteráni 1937 Lomnice 4:57:07 1:17 : : 0:32:11 5:30:35 2:16:04 19 2:01:47
76 052 Fiala František muži 1972 Fix Felc 4:33:14 1:26 15:00 : 0:42:03 5:31:43 2:17:12 52 2:17:12
77 007 Hlaváč Karel veteráni 1930 Fedžistán 4:58:17 1:52 : : 0:33:20 5:33:29 2:18:58 20 2:04:41
78 010 Šebek Luboš muži 1955 Stoklasa 4:58:41 0:57 05:00 : 0:30:25 5:35:03 2:20:32 53 2:20:32
79 040 Kozák Jiří muži 1973 Motor team 4:47:03 1:39 05:00 : 0:42:03 5:35:45 2:21:14 54 2:21:14
80 190 Suchomel Petr muži 1967 Praha 4:55:08 0:36 : : 0:42:03 5:37:47 2:23:16 55 2:23:16
81 130 Ježek Petr muži 1967 Dopito team 5:08:13 1:28 : 02:00 0:30:50 5:38:31 2:24:00 56 2:24:00
82 212 Šulc Luděk muži 1962 Ráj žíznivců 5:04:53 0:44 : : 0:33:15 5:38:52 2:24:21 57 2:24:21
83 126 Vaněk Lubor muži 1973 Keramika Vaněk 5:08:47 1:35 : : 0:28:43 5:39:05 2:24:34 58 2:24:34
84 005 Limberská Alžběta ženy 1954 Nike Family 5:10:29 0:39 : 02:00 0:38:36 5:47:44 2:33:13 6 2:11:53
85 183 Řehák Radomír muži 1967 Cora 5:08:17 2:42 : : 0:42:03 5:53:02 2:38:31 59 2:38:31
86 187 Cajthaml Václav veteráni 1946 JC 5:10:11 2:05 : : 0:42:39 5:54:55 2:40:24 21 2:26:07
87 017 Vodička Pavel muži 1966 Brodek 5:08:56 1:18 05:00 : 0:42:03 5:57:17 2:42:46 60 2:42:46
88 092 Maťátko Karel muži 1983   5:14:29 0:43 10:00 : 0:35:20 6:00:32 2:46:01 61 2:46:01
89 206 Macoun Jan muži 1965 Nezávislý 5:08:39 1:56 10:00 : 0:42:03 6:02:38 2:48:07 62 2:48:07
90 194 Šolc Martin muži 1970 JC 5:32:28 3:24 : : 0:42:03 6:17:55 3:03:24 63 3:03:24
91 214 Horáček Petr muži 1969 Keramika Vaněk 5:47:56 1:47 : 02:00 0:30:48 6:18:31 3:04:00 64 3:04:00
92 125 Klapka René muži 1975 Fedžistán 5:47:58 2:49 : : 0:31:53 6:22:40 3:08:09 65 3:08:09
93- 94 095 Ticháček Radek muži 1978 Společ. Ganja 6:07:38 2:05 : 04:00 0:25:43 6:31:26 3:16:55 66- 67 3:16:55
93- 94 129 Hlaváč Jan muži 1965 Za sebe 5:49:05 2:18 : 02:00 0:42:03 6:31:26 3:16:55 66- 67 3:16:55
95 094 Kolář Petr muži 1982 Společ. Ganja 6:07:29 2:17 : 04:00 0:25:43 6:31:29 3:16:58 68 3:16:58
96 035 Hamáček Jan muži 1977 Ganja Circus 5:53:56 2:18 05:00 02:00 0:33:31 6:32:45 3:18:14 69 3:18:14
97 216 Saal Martin muži 1969 Keramika Vaněk 5:51:05 2:31 : 02:00 0:42:03 6:33:39 3:19:08 70 3:19:08
98 215 Daniš Miloš muži 1965 Keramika Vaněk 5:51:10 2:21 : : 0:42:03 6:35:34 3:21:03 71 3:21:03
99 136 Špaček Jiří muži 1974 Ganja Circus 5:53:32 2:48 05:00 02:00 0:42:03 6:41:23 3:26:52 72 3:26:52
100 220 Peteráč Jiří muži 1976 Pařbla 6:05:43 1:12 20:00 04:00 0:27:35 6:50:30 3:35:59 73 3:35:59
101 221 Krupička Michal muži 1980 Pařbla 6:14:44 0:37 : 06:00 0:42:03 6:51:24 3:36:53 74 3:36:53
102 203 Votýpka Jakub muži 1974 Momentálové 6:13:51 1:24 : 04:00 0:42:03 6:53:18 3:38:47 75 3:38:47
103 218 Štumpoltová Hana ženy 1982 Pařbla 6:10:03 3:19 : : 0:43:39 6:57:01 3:42:30 7 3:21:10
104 115 Novotný Dušan muži 1970 LT Troskovice 6:18:13 2:29 : 04:00 0:42:03 6:58:45 3:44:14 76 3:44:14
105 110 Kvasnička Zbyněk muži 1965 Wiki 6:18:07 2:43 : 04:00 0:42:03 6:58:53 3:44:22 77 3:44:22
106 224 Vik Vladislav muži 1974 Momentálové 6:14:09 1:46 05:00 04:00 0:42:03 6:58:58 3:44:27 78 3:44:27
107 037 Kyncl Jan muži 1967 Wiki 6:08:16 5:48 05:00 02:00 0:42:03 6:59:07 3:44:36 79 3:44:36
108 272 Papay Rudolf muži 1973 Pařbla 6:11:26 2:59 05:00 02:00 0:42:03 6:59:28 3:44:57 80 3:44:57
109 111 Kvasničková Hedvika ženy 1969 Wiki 6:18:34 0:53 : 02:00 0:43:39 7:01:06 3:46:35 8 3:25:15
110 142 Poláček Ondřej muži 1974 Momentálové 6:13:59 0:58 10:00 04:00 0:42:03 7:03:00 3:48:29 81 3:48:29
111 143 Svoboda Jan muži 1974 Momentálové 6:13:55 1:09 10:00 04:00 0:42:03 7:03:07 3:48:36 82 3:48:36
112 042 Beroušek Martin muži 1983 Ouklend team 6:12:59 2:11 10:00 04:00 0:42:03 7:03:13 3:48:42 83 3:48:42
113 186 Stránská Helena ženy 1973 Ganja Circus 6:22:10 0:53 : 02:00 0:43:39 7:04:42 3:50:11 9 3:28:51
114 112 Kábrtová Kristýna ženy 1990 Wiki 6:20:31 0:35 : : 0:43:39 7:04:45 3:50:14 10 3:28:54
115 023 Pekárková Pavla ženy 1979 Ganja Circus 6:27:39 0:49 : : 0:43:39 7:12:07 3:57:36 11 3:36:16
116 223 Houšková Jarmila ženy 1979 Hodinářství Br. 6:57:09 1:27 : 24:00 0:43:39 7:18:15 4:03:44 12 3:42:24
117 226 Hloušek Tomáš muži 1973 VIKI Slatiňany 6:41:44 2:36 : 08:00 0:42:03 7:18:23 4:03:52 84 4:03:52
118 116 Lau Radovan muži 1979 LT Troskovice 6:36:45 0:59 : : 0:42:03 7:19:47 4:05:16 85 4:05:16
119 227 Svoboda Jarmil muži 1961 SAKART Mar.Láz. 6:41:41 4:56 : 04:00 0:42:03 7:24:40 4:10:09 86 4:10:09
120 208 Koudelka Martin muži 1967 STS Chvojkovice 6:39:21 6:24 : 02:00 0:42:03 7:25:48 4:11:17 87 4:11:17
121 209 Rulík Jan muži 1975 STS Chvojkovice 6:39:20 6:50 : 02:00 0:42:03 7:26:13 4:11:42 88 4:11:42
122 102 Sachr Pavel muži 1963 Ivaso 7:02:21 1:11 : 06:00 0:29:20 7:26:52 4:12:21 89 4:12:21
123 047 Šimák Martin muži 1968 Ivaso 7:02:14 0:28 : 06:00 0:31:43 7:28:25 4:13:54 90 4:13:54
124 055 Sucharda Pavel muži 1968 Malpa 6:48:56 1:22 : 02:00 0:42:03 7:30:21 4:15:50 91 4:15:50
125 127 Hrudka Petr muži 1971 Hodinářství Br. 6:47:19 1:31 : : 0:42:03 7:30:53 4:16:22 92 4:16:22
126 117 Vondráček Petr muži 1974 Motor team 6:48:43 2:51 : 02:00 0:42:03 7:31:37 4:17:06 93 4:17:06
127 054 Jenka Pavel muži 1966 Malpa 6:48:49 0:51 05:00 02:00 0:42:03 7:34:43 4:20:12 94 4:20:12
128 090 Šimák Petr veteráni 1946   7:00:00 1:04 : 04:00 0:38:46 7:35:50 4:21:19 22 4:07:02
129 096 Benc Jan muži 1983 Ganja Circus 6:56:36 1:47 : 04:00 0:42:03 7:36:26 4:21:55 95 4:21:55
130 118 Novosad Jiří muži 1983 Ronal 6:48:41 3:14 05:00 02:00 0:42:03 7:36:58 4:22:27 96 4:22:27
131 222 Houška Jiří muži 1976 Hodinářství Br. 6:57:15 2:33 : 04:00 0:42:03 7:37:51 4:23:20 97 4:23:20
132 091 Mencl Pavel muži 1977 Káraný 7:00:29 1:23 : 02:00 0:38:14 7:38:06 4:23:35 98 4:23:35
133 197 Vágenknecht Tomáš muži 1972 Hodinářství Rov 6:57:04 3:01 : 04:00 0:42:03 7:38:08 4:23:37 99 4:23:37
134 041 Vodseďálek Radek muži 1974 Motor team 6:51:00 2:09 05:00 02:00 0:42:03 7:38:12 4:23:41 100 4:23:41
135 043 Kaizlerová Iveta ženy 1963 To nej.na konec 6:57:58 1:35 : 04:00 0:43:39 7:39:12 4:24:41 13 4:03:21
136 195 Brožek Josef muži 1970 Hodinářství Rov 6:56:53 2:09 : : 0:42:03 7:41:05 4:26:34 101 4:26:34
137 204 Srbová Štěpa ženy 1967 TKN 6:57:56 1:44 : 02:00 0:43:39 7:41:19 4:26:48 14 4:05:28
138 123 Chladová Šárka ženy 1981 Ganja Circus 6:59:54 1:45 : : 0:43:39 7:45:18 4:30:47 15 4:09:27
139 196 Houška Jiří muži 1954 Hodinářství Rov 6:57:01 1:30 05:00 : 0:42:03 7:45:34 4:31:03 102 4:31:03
140 148 Ňůvot Petr muži 1975 Ganja Circus 7:02:53 1:41 05:00 02:00 0:42:03 7:49:37 4:35:06 103 4:35:06
141 205 Kupka Pavel muži 1967 Klasa 7:08:30 3:56 : 02:00 0:42:03 7:52:29 4:37:58 104 4:37:58
142 124 Klapka Marian muži 1977 Ganja Circus 7:02:47 4:47 10:00 02:00 0:42:03 7:57:37 4:43:06 105 4:43:06
143 149 Ňůvot Michal muži 1970 Ganja Circus 7:04:30 1:47 10:00 : 0:42:03 7:58:20 4:43:49 106 4:43:49
144 014 Rejlek Tomáš muži 1954 Bim Bim 7:21:25 0:53 10:00 04:00 0:32:25 8:00:43 4:46:12 107 4:46:12
145 182 Skřivánek Petr muži 1966 Bim Bim 7:23:05 2:07 15:00 : 0:25:40 8:05:52 4:51:21 108 4:51:21
146 029 Vejvara Zdeněk muži 1963 Bim Bim 7:24:06 2:03 10:00 : 0:31:01 8:07:10 4:52:39 109 4:52:39
147 114 Břeský Pavel muži 1965 Bim Bim 7:23:54 2:12 : : 0:42:03 8:08:09 4:53:38 110 4:53:38
148-9 015 Šebík Daniel muži 1967 Bim Bim 7:24:02 2:10 15:00 : 0:27:11 8:08:23 4:53:52 111-112 4:53:52
148-9 105 Vacek Jiří muži 1965 Fedžistán 7:20:03 1:17 05:00 : 0:42:03 8:08:23 4:53:52 111-112 4:53:52
150 056 Beneš Ondřej muži 1976 Banánová rep. 7:23:24 5:53 15:00 : 0:28:34 8:12:51 4:58:20 113 4:58:20
151 113 Antoš Sváťa muži 1966 Bim Bim 7:24:33 1:22 05:00 : 0:42:03 8:12:58 4:58:27 114 4:58:27
152 120 Rygl Václav muži 1975 Banánová rep. 7:23:48 5:39 15:00 : 0:28:39 8:13:06 4:58:35 115 4:58:35
153 181 Novosad Leoš muži 1971 Ronal 7:30:34 0:44 : : 0:42:03 8:13:21 4:58:50 116 4:58:50
154 119 Plíšek Jaroslav muži 1973 Ronal 7:30:38 0:47 : : 0:42:03 8:13:28 4:58:57 117 4:58:57
155 050 Srb Tomáš muži 1966 Bim Bim 7:24:19 1:40 10:00 : 0:42:03 8:18:02 5:03:31 118 5:03:31
156 058 Roubal Lukáš muži 1975 Banánová rep. 7:25:24 3:59 10:00 : 0:42:03 8:21:26 5:06:55 119 5:06:55
157 180 Kos Martin muži 1973 Ronal 7:30:32 0:41 10:00 : 0:42:03 8:23:16 5:08:45 120 5:08:45
158 140 Tománek Petr muži 1965   7:23:46 2:30 20:00 : 0:42:03 8:28:19 5:13:48 121 5:13:48
159 057 Mráz Petr muži 1975 Banánová rep. 7:23:26 6:19 20:00 : 0:42:03 8:31:48 5:17:17 122 5:17:17
160 044 Kaizler Jiří muži 1963 Bim Bim neklasifikován(a)
161 099 Zumr Jan muži 1964 Vocasteam neklasifikován(a)
162 193 Popovič Petr muži 1966 Cykloski Žitník neklasifikován(a)
163 198 Endrys Viktor muži 1980 Kovač neklasifikován(a)
164 199 Novák Jan muži 1977 Kuvajt neklasifikován(a)
165 200 Brusák Tomáš muži 1981 Kuvajt neklasifikován(a)
166 201 Vondráček David muži 1977 Kuvajt neklasifikován(a)
167 202 Hercog Miroslav muži 1980 Kuvajt neklasifikován(a)
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 01.09.2001 / 18:37

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz