XXII. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD - 2003

  absolutní výsledky výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 133 Košátko Petr muži 1967 Garda 2:42:43 0:23 : : 0:23:51 3:06:57   1  
2 248 Crha Pavel muži 1966 Garda 2:42:54 0:40 : : 0:24:31 3:08:05 0:01:08 2 0:01:08
3 047 Pour Pavel muži 1968 Klasa Sport 2:43:03 1:23 : : 0:24:38 3:09:04 0:02:07 3 0:02:07
4 338 Kotlář Luboš muži 1964 Ronal 2:44:08 1:10 : : 0:24:31 3:09:49 0:02:52 4 0:02:52
5 227 Šádek Rostislav muži 1982 Hospoda Blata 2:47:09 2:01 : : 0:24:07 3:13:17 0:06:20 5 0:06:20
6 445 Soukup Petr muži 1966 Garda 2:50:07 0:50 : : 0:24:40 3:15:37 0:08:40 6 0:08:40
7 066 Palička Vladimír veteráni 1951 Hospoda Blata 2:51:08 0:31 : : 0:26:32 3:18:11 0:11:14 1  
8 407 Peterka Luděk muži 1968 Milovice 2:56:36 0:38 : : 0:26:31 3:23:45 0:16:48 7 0:16:48
9 238 Kudrnáč Miloš muži 1961 Klasa Sport 2:59:01 0:48 : : 0:24:59 3:24:48 0:17:51 8 0:17:51
10 018 Hellmich Jan muži 1966 Garda 2:58:37 0:37 : : 0:26:15 3:25:29 0:18:32 9 0:18:32
11 264 Kůtek Pavel muži 1968 Garda 2:58:42 1:05 : : 0:26:45 3:26:32 0:19:35 10 0:19:35
12 003 Navrátil Josef muži 1958 Budvar 3:00:37 0:32 : : 0:26:47 3:27:56 0:20:59 11 0:20:59
13 216 Synek Stanislav muži 1978 Ganja Circus 3:02:17 0:35 : : 0:25:59 3:28:51 0:21:54 12 0:21:54
14 462 Tůma Jára muži 1973 Garda 3:02:40 1:08 : : 0:26:28 3:30:16 0:23:19 13 0:23:19
15 349 Jirásek Zdeněk veteráni 1949   3:04:10 0:27 : : 0:26:43 3:31:20 0:24:23 2 0:13:09
16 311 Marks Josef muži 1955 Sklopísek 3:05:20 0:26 : : 0:27:19 3:33:05 0:26:08 14 0:26:08
17 456 Louda Jiří veteráni 1942 Hotel Jičín 3:06:10 0:44 : : 0:27:19 3:34:13 0:27:16 3 0:16:02
18 283 Šmejc Petr muži 1978   3:08:13 1:10 : : 0:25:09 3:34:32 0:27:35 15 0:27:35
19 171 Bíško Jiří muži 1964 Garda 3:07:02 1:39 : : 0:26:45 3:35:26 0:28:29 16 0:28:29
20 320 Brzák Ladislav veteráni 1942 ATSC 3:12:39 0:13 : : 0:26:45 3:39:37 0:32:40 4 0:21:26
21 369 Hubaček Leon muži 1966 Žíznivci 3:13:56 0:41 : : 0:25:58 3:40:35 0:33:38 17 0:33:38
22 086 Kazda Jiří veteráni 1950 Železnice 2:51:37 0:22 : : 0:49:18 3:41:17 0:34:20 5 0:23:06
23 150 Procházka Martin muži 1964 LK Prachov 3:15:19 0:43 : : 0:27:15 3:43:17 0:36:20 18 0:36:20
24 148 Mráz Pavel veteráni 1952 Jičín 3:16:11 0:31 : : 0:27:08 3:43:50 0:36:53 6 0:25:39
25 340 Šťovíček Pavel muži 1970 Žíznivci 3:19:40 0:26 : : 0:25:59 3:46:05 0:39:08 19 0:39:08
26 274 Rykr Petr muži 1959 STS Chvojkovice 3:19:48 0:26 : : 0:26:08 3:46:22 0:39:25 20 0:39:25
27 043 Kosák Stanislav muži 1966 Garda 2:59:10 0:33 : : 0:47:21 3:47:04 0:40:07 21 0:40:07
28 409 Zrůst Jan muži 1963 Garda 2:59:59 0:38 : : 0:47:21 3:47:58 0:41:01 22 0:41:01
29 341 Jirásek Zdeněk muži 1968 Garda 2:50:14 0:49 10:00 : 0:47:21 3:48:24 0:41:27 23 0:41:27
30 339 Kiričuk Zdeněk muži 1954 Jičín 3:21:20 0:48 : : 0:27:12 3:49:20 0:42:23 24 0:42:23
31 090 Kotlářová Petra ženy 1967 Ronal 3:20:37 0:20 : : 0:28:40 3:49:37 0:42:40 1  
32 251 Lhota Jiří muži 1969 Hospoda Blata 3:22:43 0:25 : : 0:27:50 3:50:58 0:44:01 25 0:44:01
33 103 Sochor Milan veteráni 1948 CK Podhradí 3:22:15 0:36 : : 0:28:16 3:51:07 0:44:10 7 0:32:56
34 377 Veselý Oldřich muži 1967 Jičín 3:23:09 0:33 : : 0:29:53 3:53:35 0:46:38 26 0:46:38
35 056 Frýbová Martina ženy 1974 Nemám 3:24:27 0:14 : : 0:29:20 3:54:01 0:47:04 2 0:04:24
36 239 Tyrychtr Milan muži 1964 Hospoda Blata 3:29:08 0:34 : : 0:25:23 3:55:05 0:48:08 27 0:48:08
37 250 Novotný Marcel muži 1973 Garda 3:29:08 0:31 : : 0:30:43 4:00:22 0:53:25 28 0:53:25
38 197 Kříž Jiří muži 1959 Žíznivci 3:34:53 0:36 : 02:00 0:29:19 4:02:48 0:55:51 29 0:55:51
39 205 Špicar Petr muži 1961 Rest. Blata 3:35:11 0:35 : 02:00 0:29:24 4:03:10 0:56:13 30 0:56:13
40 244 Dobiáš Jaroslav veteráni 1952 Žíznivci 3:36:59 0:42 : : 0:28:52 4:06:33 0:59:36 8 0:48:22
41 163 Kučera Petr muži 1968 US 3:37:58 0:54 : : 0:28:46 4:07:38 1:00:41 31 1:00:41
42 062 Rychna Milan muži 1963 LKP 3:40:29 0:44 : : 0:27:51 4:09:04 1:02:07 32 1:02:07
43 361 Rous Tomáš muži 1969 Žíznivci 3:40:53 0:42 : : 0:27:37 4:09:12 1:02:15 33 1:02:15
44 372 Janďourek Mirek muži 1975 Jebe 3:41:33 1:22 : : 0:27:16 4:10:11 1:03:14 34 1:03:14
45 265 Polman Pavel veteráni 1946   3:20:54 0:46 : : 0:49:18 4:10:58 1:04:01 9 0:52:47
46 479 Jedlička Antonín muži 1963   3:43:13 0:54 : : 0:27:15 4:11:22 1:04:25 35 1:04:25
47 220 Smolíková Lenka ženy 1964 Fedžistán 3:40:15 0:09 : : 0:31:16 4:11:40 1:04:43 3 0:22:03
48 169 Tomala Zdeněk muži 1967 Cyklo Bareš 3:38:00 0:31 05:00 : 0:28:21 4:11:52 1:04:55 36 1:04:55
49 028 Pašková Jana ženy 1959 Ronal 3:41:01 0:17 : : 0:31:24 4:12:42 1:05:45 4 0:23:05
50 437 Kužel Jiří muži 1979 CS Cargo 3:44:40 1:00 : : 0:28:26 4:14:06 1:07:09 37 1:07:09
51 463 Hradecká Pavlína ženy 1969 Hospoda Blata 3:43:45 0:24 : : 0:30:38 4:14:47 1:07:50 5 0:25:10
52 367 Sůva Ivan muži 1962 Žíznivci 3:48:30 0:54 : : 0:27:59 4:17:23 1:10:26 38 1:10:26
53 465 Vávra Jan veteráni 1948 Cyklo Kameník 3:44:24 1:03 : : 0:33:05 4:18:32 1:11:35 10 1:00:21
54 247 Lhota Milan muži 1973 Ganja Circus 3:55:06 0:43 : 04:00 0:28:01 4:19:50 1:12:53 39 1:12:53
55 448 Kudrnáč Miloš muži 1960 Žíznivci 3:48:53 0:42 : : 0:30:18 4:19:53 1:12:56 40 1:12:56
56 319 Jeník Jakub muži 1982 Ganja Circus 3:45:57 1:07 05:00 : 0:29:18 4:21:22 1:14:25 41 1:14:25
57 413 Hemelík Pavel muži 1967 Žíznivci 3:41:07 0:36 10:00 : 0:30:28 4:22:11 1:15:14 42 1:15:14
58 406 Breuer Pavel muži 1964 Ronal 0:00:00 218:25 : : 0:47:21 4:25:46 1:18:49 43 1:18:49
59 491 Hejl Pavel muži 1956 Continental 3:38:08 0:49 : : 0:47:21 4:26:18 1:19:21 44 1:19:21
60 432 Alinče Břetislav muži 1985 Wiki Škrovák 0:00:00 219:03 : : 0:47:21 4:26:24 1:19:27 45 1:19:27
61 110 Klacek Radim muži 1963 Fedžistán 3:55:08 2:07 : : 0:31:46 4:29:01 1:22:04 46 1:22:04
62 253 Dědeček Ladislav muži 1968 Přátelství 4:00:50 0:47 : : 0:27:32 4:29:09 1:22:12 47 1:22:12
63 160 Veverka Miloš muži 1956 Hospoda Blata 4:00:34 1:00 : : 0:27:42 4:29:16 1:22:19 48 1:22:19
64 296 Koloc Radek muži 1962 Garda 3:57:49 1:28 : : 0:30:53 4:30:10 1:23:13 49 1:23:13
65 438 Kroh Aleš muži 1968 Garda 3:59:16 1:14 : : 0:30:15 4:30:45 1:23:48 50 1:23:48
66 235 Mašek Daniel muži 1977 Europapier 3:42:41 0:45 : : 0:47:21 4:30:47 1:23:50 51 1:23:50
67 025 Havelka Miroslav veteráni 1950 Rest. Letná 4:01:03 0:46 : : 0:30:16 4:32:05 1:25:08 11 1:13:54
68- 69 012 Brusák Josef veteráni 1952 Hotel Jičín 3:42:21 0:46 : : 0:49:18 4:32:25 1:25:28 12 1:14:14
68- 69 033 Stoklasa Josef muži 1968 Hospoda Blata 3:40:11 4:53 : : 0:47:21 4:32:25 1:25:28 52 1:25:28
70 458 Křelina Pavel muži 1965 Žíznivci 3:44:54 1:13 : : 0:47:21 4:33:28 1:26:31 53 1:26:31
71 240 Petrof Antonín veteráni 1945 Liberec 4:00:46 0:43 : : 0:33:13 4:34:42 1:27:45 13 1:16:31
72 224 Jaroš Petr veteráni 1944   4:03:35 0:14 : : 0:31:07 4:34:56 1:27:59 14 1:16:45
73 134 Šebek Luboš muži 1955 Hospoda Blata 4:01:27 1:15 05:00 : 0:27:52 4:35:34 1:28:37 54 1:28:37
74 284 Peroutka Štěpán muži 1975 Ganja Circus 4:05:41 0:47 : : 0:31:06 4:37:34 1:30:37 55 1:30:37
75 326 Hradecký Robert muži 1970 Hospoda Blata 4:05:51 0:49 : : 0:30:59 4:37:39 1:30:42 56 1:30:42
76 002 Kůtek Zdeněk veteráni 1935 Giro 4:04:53 0:54 : : 0:32:15 4:38:02 1:31:05 15 1:19:51
77 080 Konečný Zdeněk veteráni 1930 VSV 4:04:47 0:54 : : 0:33:53 4:39:34 1:32:37 16 1:21:23
78 232 Dvořák Tomáš muži 1964 Hasiči 4:11:59 0:53 : : 0:27:04 4:39:56 1:32:59 57 1:32:59
79 305 Brožek Josef muži 1970 Hodinářství Ro. 4:14:50 1:24 : 04:00 0:28:09 4:40:23 1:33:26 58 1:33:26
80 379 Bauer Petr muži 1976 Hospoda Blata 4:10:29 0:42 : : 0:29:31 4:40:42 1:33:45 59 1:33:45
81 017 Dubská Dana ženy 1970 Kazboš 3:58:29 0:23 : : 0:42:57 4:41:49 1:34:52 6 0:52:12
82 321 Mečíř Jan muži 1983 Jičín 4:13:01 1:01 : : 0:27:49 4:41:51 1:34:54 60 1:34:54
83 070 Hrnčalík Ladislav muži 1970 Jičín 4:10:28 0:50 : : 0:30:35 4:41:53 1:34:56 61 1:34:56
84 281 Mikušová Majka ženy 1948 Turnov 3:58:10 0:54 : : 0:42:57 4:42:01 1:35:04 7 0:52:24
85 030 Hrudka Petr muži 1971 Hodinářství Ro. 4:12:33 0:59 : : 0:30:38 4:44:10 1:37:13 62 1:37:13
86- 87 037 Matějka Zdeněk veteráni 1937 Velomat 4:16:15 0:56 : : 0:27:30 4:44:41 1:37:44 17 1:26:30
86- 87 332 Křivská Jana ženy 1963 Pupkyn Boys 4:01:18 0:26 : : 0:42:57 4:44:41 1:37:44 8 0:55:04
88 204 Bém Vladimír muži 1957 Hodinářství Ro. 4:14:57 0:52 : : 0:29:18 4:45:07 1:38:10 63 1:38:10
89 500 Kazdová Hana ženy 1957 Železnice 4:01:41 0:39 : : 0:42:57 4:45:17 1:38:20 9 0:55:40
90 454 Pašek Michal muži 1973 Continental 4:14:24 0:34 : : 0:30:28 4:45:26 1:38:29 64 1:38:29
91 425 Jéža muži 1962 HOSOHOPO 3:57:42 1:28 : : 0:47:21 4:46:31 1:39:34 65 1:39:34
92 461 Jirásková Gabriela ženy 1979 Continental 4:14:35 0:15 : : 0:31:49 4:46:39 1:39:42 10 0:57:02
93 258 Jebavý Luboš muži 1962 Žíznivci 4:11:15 1:17 05:00 : 0:30:38 4:48:10 1:41:13 66 1:41:13
94 302 Andreu Míťa muži 1964 Úsměv 4:13:19 0:35 : : 0:34:34 4:48:28 1:41:31 67 1:41:31
95 242 Bryscejn Ladislav veteráni 1951 Fedžistán 4:00:28 0:55 : : 0:49:18 4:50:41 1:43:44 18 1:32:30
96 069 Kozák Jiří muži 1973 Pěna 4:16:41 1:20 05:00 : 0:29:55 4:52:56 1:45:59 68 1:45:59
97 023 Šnajdr Miroslav muži 1963 Žíznivci 4:22:33 0:44 : : 0:30:20 4:53:37 1:46:40 69 1:46:40
98 004 Kordík Jaroslav muži 1974 Úsměv 4:22:55 0:31 : : 0:31:02 4:54:28 1:47:31 70 1:47:31
99 054 Štěpánek František veteráni 1952 Žíznivci 4:23:38 1:29 : : 0:31:34 4:56:41 1:49:44 19 1:38:30
100 175 Volenec Zdeněk muži 1974 Hodinářství Ro. 4:32:13 1:08 : 02:00 0:31:32 5:02:53 1:55:56 71 1:55:56
101 055 Knotek Zdeněk muži 1965 Knotek a spol. 4:32:01 1:26 : : 0:30:14 5:03:41 1:56:44 72 1:56:44
102 036 Krupka Milan muži 1972   4:16:09 0:30 : : 0:47:21 5:04:00 1:57:03 73 1:57:03
103 170 Lhota Jiří veteráni 1943 Růžová školka 4:31:22 0:45 : : 0:32:31 5:04:38 1:57:41 20 1:46:27
104 185 Lhotová Alena ženy 1947 Růžová školka 4:31:35 0:27 : : 0:34:57 5:06:59 2:00:02 11 1:17:22
105 127 Řehák Václav veteráni 1948 CHO-TEC 4:16:51 1:08 : : 0:49:18 5:07:17 2:00:20 21 1:49:06
106 122 Šulc Luděk muži 1962 Žíznivci 4:36:37 1:02 : : 0:30:07 5:07:46 2:00:49 74 2:00:49
107 322 Lachman Jan muži 1956 LKP 4:36:03 0:54 : : 0:31:09 5:08:06 2:01:09 75 2:01:09
108 176 Hejzlar Josef veteráni 1938 Siciliáni 4:34:50 0:51 : : 0:32:54 5:08:35 2:01:38 22 1:50:24
109 173 Lhota Vladimír muži 1960 Telecom 4:33:59 1:24 05:00 : 0:30:14 5:10:37 2:03:40 76 2:03:40
110 440 Hart Petr muži 1966 Úsměv 4:23:01 0:44 : : 0:47:21 5:11:06 2:04:09 77 2:04:09
111 304 Mikule Jiří veteráni 1937   4:35:55 0:54 : : 0:34:50 5:11:39 2:04:42 23 1:53:28
112 452 Roba Josef muži 1975 Cargo 4:25:35 0:54 : : 0:47:21 5:13:50 2:06:53 78 2:06:53
113 288 Antoš Miroslav veteráni 1942 Velomat 4:44:49 0:51 : : 0:32:12 5:17:52 2:10:55 24 1:59:41
114 146 Harcuba Petr muži 1966 Žíznivci 4:48:57 0:57 : : 0:30:07 5:20:01 2:13:04 79 2:13:04
115 295 Maťátko Karel muži 1983 Elektrospoj 4:38:28 0:56 10:00 : 0:33:46 5:23:10 2:16:13 80 2:16:13
116 007 Brzák Martin muži 1966 ATSC 4:35:46 0:39 : : 0:47:21 5:23:46 2:16:49 81 2:16:49
117 089 Veselý Jiří veteráni 1951 BMX JC 4:52:39 1:49 : : 0:32:13 5:26:41 2:19:44 25 2:08:30
118 234 Havelka Zdeněk muži 1962 Žíznivci 4:39:15 0:36 : : 0:47:21 5:27:12 2:20:15 82 2:20:15
119 045 Česák Dalibor muži 1977 Ganja Circus 4:54:14 2:43 : : 0:30:41 5:27:38 2:20:41 83 2:20:41
120 071 Daniš Tomáš muži 1969 Žíznivci 4:38:40 2:20 : : 0:47:21 5:28:21 2:21:24 84 2:21:24
121 450 Vlach Tomáš muži 1978 Ganja Circus 5:04:26 5:49 : 04:00 0:24:16 5:30:31 2:23:34 85 2:23:34
122 125 Chrtek Tomáš muži 1981 Micky Maus 4:38:09 2:00 05:00 : 0:47:21 5:32:30 2:25:33 86 2:25:33
123 411 Smolík Filip muži 1979 Ganja Circus 4:54:15 3:34 05:00 04:00 0:34:19 5:33:08 2:26:11 87 2:26:11
124 031 Skřivánek Milda muži 1962 Gyntrio 5:02:32 1:14 : : 0:32:04 5:35:50 2:28:53 88 2:28:53
125 008 Limberská Alžběta ženy 1954 Siciliáni 5:00:03 0:29 : : 0:35:25 5:35:57 2:29:00 12 1:46:20
126 106 Vlačihová Renata ženy 1968 Jičín 5:04:05 0:53 : : 0:32:12 5:37:10 2:30:13 13 1:47:33
127 144 Košek Milan muži 1965 Bier Turnov 4:50:46 1:30 : : 0:47:21 5:39:37 2:32:40 89 2:32:40
128 317 Plíšková Andrea ženy 1981 Ganja Circus 4:55:57 0:50 : : 0:42:57 5:39:44 2:32:47 14 1:50:07
129 300 Stránská Helena ženy 1973 Ganja Circus 4:58:03 0:26 : : 0:42:57 5:41:26 2:34:29 15 1:51:49
130 359 Chvojková Michaela ženy 1979 Ganja Circus 4:58:15 0:18 : : 0:42:57 5:41:30 2:34:33 16 1:51:53
131 485 Hrdý Michal muži 1981 Velomat 4:53:49 0:37 : : 0:47:21 5:41:47 2:34:50 90 2:34:50
132 422 Hanuš Pavel muži 1968 Velomat 4:53:52 0:46 : : 0:47:21 5:41:59 2:35:02 91 2:35:02
133 497 Matějka Zdeněk muži 1965 Velomat 4:53:44 1:11 : : 0:47:21 5:42:16 2:35:19 92 2:35:19
134 280 Hilger Květoslav veteráni 1953 Neregistrovaný 4:51:23 1:54 : : 0:49:18 5:42:35 2:35:38 26 2:24:24
135 100 Šmejc Jaroslav veteráni 1950 ATSC 4:50:58 2:38 : : 0:49:18 5:42:54 2:35:57 27 2:24:43
136 370 Hamáček Honza muži 1977 Ganja Circus 5:05:11 1:58 05:00 : 0:32:36 5:44:45 2:37:48 93 2:37:48
137 245 Lau Radovan muži 1979 LT Troskovice 5:22:16 0:40 : 06:00 0:30:54 5:47:50 2:40:53 94 2:40:53
138 378 Horáček Jiří muži 1958 Ronal 4:58:44 0:56 05:00 : 0:47:21 5:52:01 2:45:04 95 2:45:04
139 426 Novotný Dušan muži 1970 LT Troskovice 5:21:17 1:13 : 02:00 0:31:35 5:52:05 2:45:08 96 2:45:08
140 306 Plíšek Milan muži 1975 Ganja Circus 5:05:18 1:40 : : 0:47:21 5:54:19 2:47:22 97 2:47:22
141 470 Kraj Martin muži 1981 Ganja Circus 5:05:22 1:40 : : 0:47:21 5:54:23 2:47:26 98 2:47:26
142 443 Špaček Jiří muži 1974 Ganja cirkus 5:04:13 2:52 05:00 : 0:47:21 5:59:26 2:52:29 99 2:52:29
143 211 Kábrtová Darina ženy 1964 Wiki Škrovák 5:21:04 0:35 : 02:00 0:42:57 6:02:36 2:55:39 17 2:12:59
144 323 Kvasnička Zbyněk muži 1965 Viki 5:12:08 3:33 : : 0:47:21 6:03:02 2:56:05 100 2:56:05
145 088 Svoboda Jaromír veteráni 1941 Generali 5:11:47 1:58 : : 0:49:18 6:03:03 2:56:06 28 2:44:52
146 467 Kyncl Jan muži 1967 Wiki Škrovát 5:12:31 3:29 : : 0:47:21 6:03:21 2:56:24 101 2:56:24
147 233 Kvasničková Hedvika ženy 1969 WIKI Slatiňany 5:21:01 0:41 : : 0:42:57 6:04:39 2:57:42 18 2:15:02
148 186 Suchomel Petr muži 1967 Šumperští draci 5:37:20 0:13 : : 0:28:45 6:06:18 2:59:21 102 2:59:21
149 298 Nedbalová Bára ženy 1984 LKP 5:23:34 0:14 : : 0:42:57 6:06:45 2:59:48 19 2:17:08
150 104 Srbová Štěpánka ženy 1967 Four Roses 5:23:45 0:37 : : 0:42:57 6:07:19 3:00:22 20 2:17:42
151 189 Václav Jaroslav muži 1960 Jičín 5:19:04 1:10 : : 0:47:21 6:07:35 3:00:38 103 3:00:38
152 333 Bičiště Petr muži 1968 Bičiště 5:18:54 1:40 : : 0:47:21 6:07:55 3:00:58 104 3:00:58
153 035 Imlauf Martin muži 1969 Pupkyn Boys 5:43:10 1:20 : : 0:24:01 6:08:31 3:01:34 105 3:01:34
154 101 Suchomel František veteráni 1939 Šumperští draci 5:37:35 0:44 : : 0:30:25 6:08:44 3:01:47 29 2:50:33
155 052 Imlauf Jindřich muži 1973 Pupkyn Boys 5:43:24 1:14 : : 0:24:32 6:09:10 3:02:13 106 3:02:13
156 179 Antošová Monika ženy 1963 Four Roses 5:27:13 0:11 : : 0:42:57 6:10:21 3:03:24 21 2:20:44
157 174 Křivský Petr muži 1964 Pupkyn Boys 5:46:20 0:54 : 02:00 0:27:03 6:12:17 3:05:20 107 3:05:20
158 074 Saal Martin muži 1969 Vaněk 5:44:04 0:29 : : 0:28:41 6:13:14 3:06:17 108 3:06:17
159 187 Kafka Roman muži 1971 Úsměv 5:44:13 0:29 : : 0:28:48 6:13:30 3:06:33 109 3:06:33
160 375 Pařík Josef muži 1957 Ronal 5:42:35 0:34 : : 0:35:29 6:18:38 3:11:41 110 3:11:41
161 357 Mošna Miloš muži 1964 Pupkyn Boys 5:51:53 1:05 : : 0:26:43 6:19:41 3:12:44 111 3:12:44
162 358 Řeháček Michal muži 1971 Obklady Vaněk 5:47:16 1:15 05:00 04:00 0:30:21 6:19:52 3:12:55 112 3:12:55
163 141 Suchomelová Ivana ženy 1967 Šumperští draci 5:37:26 0:13 : : 0:42:57 6:20:36 3:13:39 22 2:30:59
164 278 Horáček Petr muži 1969 Vaněk 5:46:09 2:06 05:00 : 0:28:03 6:21:18 3:14:21 113 3:14:21
165 128 Vacek Jan muži 1980 HOSOHOPO 5:23:21 0:56 10:00 : 0:47:21 6:21:38 3:14:41 114 3:14:41
166 252 Panáček Jan muži 1970 Elektrospoj 5:35:52 1:11 : 02:00 0:47:21 6:22:24 3:15:27 115 3:15:27
167 123 Konečný Zdeněk muži 1975 Jičín 5:46:28 3:12 : : 0:32:54 6:22:34 3:15:37 116 3:15:37
168 267 Vaněk Daniel muži 1974 Obklady Vaněk 5:46:54 3:05 05:00 : 0:27:49 6:22:48 3:15:51 117 3:15:51
169 351 Daniš Miloš muži 1965 Vaněk 5:49:51 1:14 : : 0:31:45 6:22:50 3:15:53 118 3:15:53
170 077 Mládek Václav muži 1971 Elektrospoj 5:38:17 1:03 : 02:00 0:47:21 6:24:41 3:17:44 119 3:17:44
171 120 Body Miroslav muži 1964 Vaněk 5:45:30 1:36 10:00 : 0:28:50 6:25:56 3:18:59 120 3:18:59
172 151 Dolejší Hynek muži 1971 Elektrospoj 5:40:36 1:22 : 02:00 0:47:21 6:27:19 3:20:22 121 3:20:22
173 060 Vaněk Lubor muži 1973 Obklady Vaněk 5:46:49 0:54 05:00 : 0:35:02 6:27:45 3:20:48 122 3:20:48
174 287 Kubíček Josef muži 1966 Elektrospoj 5:40:44 1:19 : : 0:47:21 6:29:24 3:22:27 123 3:22:27
175 011 Buchar Jaroslav muži 1973 Elektrospoj 5:35:56 1:29 05:00 : 0:47:21 6:29:46 3:22:49 124 3:22:49
176 223 Brumlich Roman muži 1963 Elektrospoj 5:35:42 1:47 05:00 : 0:47:21 6:29:50 3:22:53 125 3:22:53
177 350 Šulcová Marcela ženy 1965 Žíznivci 5:46:43 0:14 : : 0:42:57 6:29:54 3:22:57 23 2:40:17
178 083 Tůmová Olga ženy 1965 Žíznivci 5:46:41 0:27 : : 0:42:57 6:30:05 3:23:08 24 2:40:28
179 116 Polák Bohuslav veteráni 1946 TJ Kob.sokol 5:28:42 13:18 : : 0:49:18 6:31:18 3:24:21 30 3:13:07
180 061 Špaček Michal muži 1973 Fedžistán 6:02:29 1:01 : : 0:28:28 6:31:58 3:25:01 126 3:25:01
181 290 Kantorová Ladislava ženy 1959 Velosport 5:50:04 0:34 : : 0:42:57 6:33:35 3:26:38 25 2:43:58
182 217 Lustiková Marie ženy 1964 Velosport 5:50:12 0:44 : : 0:42:57 6:33:53 3:26:56 26 2:44:16
183 237 Mošnová Blanka ženy 1970 Pupkyn Boys 5:51:48 0:23 : : 0:42:57 6:35:08 3:28:11 27 2:45:31
184 480 Havrda Josef veteráni 1950 Žíznivci 6:05:43 0:51 : : 0:29:06 6:35:40 3:28:43 31 3:17:29
185 178 Mach Ladislav veteráni 1947 Žíznivci 5:48:10 0:29 : 02:00 0:49:18 6:35:57 3:29:00 32 3:17:46
186 162 Imlaufová Yvona ženy 1970 Pupkyn Boys 5:52:06 1:11 : : 0:42:57 6:36:14 3:29:17 28 2:46:37
187 098 Paličková Monika ženy 1980 Pupkyn Boys 5:53:22 0:10 : : 0:42:57 6:36:29 3:29:32 29 2:46:52
188 193 Soukupová Eva ženy 1968 Garda 5:53:59 1:24 : : 0:42:57 6:38:20 3:31:23 30 2:48:43
189 046 Tichý Václav muži 1965 CHO-TEC 5:49:05 2:18 : : 0:47:21 6:38:44 3:31:47 127 3:31:47
190 139 Eberle Pavel muži 1980 Jebe 0:00:00 351:34 : : 0:47:21 6:38:55 3:31:58 128 3:31:58
191 124 Maštálko Miroslav veteráni 1952 Žíznivci 6:05:39 0:44 : 02:00 0:34:50 6:39:13 3:32:16 33 3:21:02
192 314 Mucha Milan veteráni 1949 Velosport 5:49:58 1:14 : : 0:49:18 6:40:30 3:33:33 34 3:22:19
193 094 Fišer Petr muži 1960 Sokol Libáň 5:55:03 1:06 : : 0:47:21 6:43:30 3:36:33 129 3:36:33
194 042 Kouhout Vladislav veteráni 1953 Žíznivci 5:53:41 0:36 : : 0:49:18 6:43:35 3:36:38 35 3:25:24
195 005 Drozen Miroslav muži 1971 Elektrospoj 5:40:51 1:27 15:00 : 0:47:21 6:44:39 3:37:42 130 3:37:42
196 021 Rousová Zdenka ženy 1970 Žíznivci 6:03:09 0:15 : : 0:42:57 6:46:21 3:39:24 31 2:56:44
197 303 Novotná Milena ženy 1962 Žíznivci 6:03:16 0:11 : : 0:42:57 6:46:24 3:39:27 32 2:56:47
198 068 Havrdová Alena ženy 1955 Žíznivci 6:05:35 0:16 : : 0:42:57 6:48:48 3:41:51 33 2:59:11
199 371 Malý Jaroslav veteráni 1943 Fedžistán 6:00:36 1:03 : 02:00 0:49:18 6:48:57 3:42:00 36 3:30:46
200 212 Stránský Vladimír veteráni 1941 Fedžistán 6:00:06 1:13 : : 0:49:18 6:50:37 3:43:40 37 3:32:26
201 308 Šmejc Jan veteráni 1951 Potápěči 6:00:22 0:59 : : 0:49:18 6:50:39 3:43:42 38 3:32:28
202 129 Haspra Josef veteráni 1946 Fedžistán 6:01:06 2:20 : 02:00 0:49:18 6:50:44 3:43:47 39 3:32:33
203 428 Kracík Tomáš muži 1969 Cargo 6:19:22 2:00 05:00 02:00 0:27:21 6:51:43 3:44:46 131 3:44:46
204 496 Klapka René muži 1975 Cargo 6:19:13 2:31 : : 0:30:57 6:52:41 3:45:44 132 3:45:44
205 410 Bohuňovský Radek muži 1969 Cargo 6:18:33 2:55 05:00 : 0:26:19 6:52:47 3:45:50 133 3:45:50
206 164 Palička Marek muži 1980 Cargo 6:18:24 3:10 : 02:00 0:33:23 6:52:57 3:46:00 134 3:46:00
207 206 Havelka Ladislav muži 1964 Žíznivci 6:03:22 2:17 : : 0:47:21 6:53:00 3:46:03 135 3:46:03
208 313 Vaněčková Irena ženy 1978 Pohoda 6:11:24 1:04 : : 0:42:57 6:55:25 3:48:28 34 3:05:48
209 301 Stillerová Alena ženy 1959 Sólo 6:14:17 0:13 : : 0:42:57 6:57:27 3:50:30 35 3:07:50
210 041 Houška Jiří muži 1954 Hodinářství Ro. 6:26:58 0:38 : 02:00 0:32:14 6:57:50 3:50:53 136 3:50:53
211 431 Vacek Jiří muži 1965 Fedžistán 6:00:47 1:48 10:00 02:00 0:47:21 6:57:56 3:50:59 137 3:50:59
212 243 Houška Jiří muži 1976 Hodinářství Ro. 6:26:28 2:27 : : 0:29:56 6:58:51 3:51:54 138 3:51:54
213 172 Vondráček Petr muži 1974 Pohoda 6:11:15 1:18 : : 0:47:21 6:59:54 3:52:57 139 3:52:57
214 299 Mitlohnerová K. ženy 1978 Cargo 6:18:47 0:36 : 02:00 0:42:57 7:00:20 3:53:23 36 3:10:43
215 356 Klapka Marián muži 1977 Ganja Circus 6:27:31 2:09 : : 0:31:10 7:00:50 3:53:53 140 3:53:53
216 142 Synek Vladimír veteráni 1949 Fedžistán 6:02:26 9:36 : : 0:49:18 7:01:20 3:54:23 40 3:43:09
217 353 Bušková Eva ženy 1975 Cargo 6:19:09 2:00 : 02:00 0:42:57 7:02:06 3:55:09 37 3:12:29
218 256 Urbaniková Květa ženy 1977 Cargo 6:19:06 2:25 : 02:00 0:42:57 7:02:28 3:55:31 38 3:12:51
219 316 Hrušková Lucie ženy 1977 Cargo 6:19:03 2:34 : 02:00 0:42:57 7:02:34 3:55:37 39 3:12:57
220 417 Rojík Milan muži 1975 Garda 6:04:03 2:45 10:00 : 0:47:21 7:04:09 3:57:12 141 3:57:12
221 241 Douda Petr veteráni 1946 TJ Jizera 6:23:18 3:51 : : 0:38:19 7:05:28 3:58:31 41 3:47:17
222 307 Vodseďálková Jarmila ženy 1978 Pěna 6:22:54 0:22 : : 0:42:57 7:06:13 3:59:16 40 3:16:36
223 210 Balihar Tomáš muži 1969 Cargo 6:18:42 2:43 : : 0:47:21 7:08:46 4:01:49 142 4:01:49
224 489 Jirsa Luboš muži 1969 Fedžistán 6:23:44 1:07 : : 0:47:21 7:12:12 4:05:15 143 4:05:15
225 442 Stránský Petr muži 1958 Fedžistán 6:23:53 1:11 : : 0:47:21 7:12:25 4:05:28 144 4:05:28
226 076 Cyrany Jiří muži 1973 Jičín 6:47:27 0:44 : : 0:27:23 7:15:34 4:08:37 145 4:08:37
227 483 Novotný Petr muži 1975 Ganja Circus 6:27:36 0:47 05:00 02:00 0:47:21 7:18:44 4:11:47 146 4:11:47
228 165 Vodseďálek Radek muži 1974 Pěna 6:25:23 1:23 05:00 : 0:47:21 7:19:07 4:12:10 147 4:12:10
229 067 Cyranyová Eva ženy 1973 Jičín 6:47:35 0:25 : : 0:31:37 7:19:37 4:12:40 41 3:30:00
230 114 Šimák Martin muži 1968 Garda 6:47:22 0:25 : 02:00 0:35:35 7:21:22 4:14:25 148 4:14:25
231 087 Kolář Petr muži 1982 Ganja Circus 6:27:59 1:20 05:00 : 0:47:21 7:21:40 4:14:43 149 4:14:43
232 466 Koudelka Martin muži 1967 STS Chvoj.Brod 6:32:14 5:15 : 02:00 0:47:21 7:22:50 4:15:53 150 4:15:53
233 082 Lorenc Petr muži 1968 Libáň 6:36:15 0:30 : : 0:47:21 7:24:06 4:17:09 151 4:17:09
234 095 Rulík Jan muži 1975 STS Chvoj.Brod 6:32:22 7:04 : 02:00 0:47:21 7:24:47 4:17:50 152 4:17:50
235 254 Řehounková Hedvika ženy 1973 Jičín 6:50:51 1:34 : : 0:32:24 7:24:49 4:17:52 42 3:35:12
236 337 Provazník Jiří muži 1954 Keramika Vaněk 6:47:43 0:42 05:00 02:00 0:33:59 7:25:24 4:18:27 153 4:18:27
237 272 Šimáková Michaela ženy 1968 Garda 6:48:09 0:27 : : 0:36:53 7:25:29 4:18:32 43 3:35:52
238 486 Hampl Richard muži 1974 Ganja Circus 6:27:56 1:57 10:00 : 0:47:21 7:27:14 4:20:17 154 4:20:17
239 365 Budínská Petra ženy 1979 Jičín 6:53:25 2:47 : : 0:33:05 7:29:17 4:22:20 44 3:39:40
240 156 Šírková Jana ženy 1966 Žíznivci 6:48:24 0:37 : : 0:42:57 7:31:58 4:25:01 45 3:42:21
241 126 Kormendyová Iva ženy 1975 Šumperk 6:48:37 0:27 : : 0:42:57 7:32:01 4:25:04 46 3:42:24
242 286 Zahradník Václav veteráni 1950 Žíznivci 6:42:10 0:48 : : 0:49:18 7:32:16 4:25:19 42 4:14:05
243 063 Limberský Petr veteráni 1953 Siciliáni 7:02:16 0:46 : : 0:29:21 7:32:23 4:25:26 43 4:14:12
244 158 Šírek Milan muži 1959 Žíznivci 6:48:43 1:09 : 04:00 0:47:21 7:33:13 4:26:16 155 4:26:16
245 255 Helikar Martin muži 1969 Keramika Vaněk 6:47:39 0:41 : : 0:47:21 7:35:41 4:28:44 156 4:28:44
246 231 Hloušek Miloš muži 1973 STS Chvoj.Brod 6:50:56 0:37 : 02:00 0:47:21 7:36:54 4:29:57 157 4:29:57
247 135 Plíšek Jaroslav muži 1973 Hospoda Blata 6:45:50 3:58 : : 0:47:21 7:37:09 4:30:12 158 4:30:12
248 476 Svoboda Jarmil muži 1961 Sakart Mar.Láz. 6:51:29 1:13 : 02:00 0:47:21 7:38:03 4:31:06 159 4:31:06
249 136 Kotyška Jiří muži 1967 Drak 6:38:00 3:12 10:00 : 0:47:21 7:38:33 4:31:36 160 4:31:36
250 195 Lukešová Olga ženy 1976 Primeros 6:59:31 0:26 : : 0:39:03 7:39:00 4:32:03 47 3:49:23
251 038 Bajer Vladimír muži 1968 Sovy 6:47:05 1:52 05:00 02:00 0:47:21 7:39:18 4:32:21 161 4:32:21
252 034 Pernica Aleš muži 1972 Šumperk 6:49:15 3:24 : : 0:47:21 7:40:00 4:33:03 162 4:33:03
253 121 Novosad Leoš muži 1971 Hospoda Blata 6:45:34 8:24 : : 0:47:21 7:41:19 4:34:22 163 4:34:22
254 115 Kos Martin muži 1971 Hospoda Blata 6:45:44 8:21 : : 0:47:21 7:41:26 4:34:29 164 4:34:29
255 218 Botta Miroslav muži 1964 Keramika Vaněk 6:48:18 1:01 05:00 : 0:47:21 7:41:40 4:34:43 165 4:34:43
256 001 Kratochvíl Aleš muži 1976 Primeros 7:00:18 2:39 : : 0:39:31 7:42:28 4:35:31 166 4:35:31
257 297 Hlavsová Zdena ženy 1960 Siciliáni 7:01:57 0:34 : : 0:42:57 7:45:28 4:38:31 48 3:55:51
258 167 Hejzlarová Irena ženy 1939 Siciliáni 7:01:36 1:16 : : 0:42:57 7:45:49 4:38:52 49 3:56:12
259 285 Pischelová Dita ženy 1977 Žádný 7:03:00 0:12 : : 0:42:57 7:46:09 4:39:12 50 3:56:32
260 471 Mizerová Radka ženy 1976 Žádný 7:03:13 0:08 : : 0:42:57 7:46:18 4:39:21 51 3:56:41
261 040 Koukol Petr muži 1979 Ganja cirkus 6:57:59 3:15 : : 0:47:21 7:48:35 4:41:38 167 4:41:38
262 064 Javůrková Michaela ženy 1979 AEG 7:05:17 0:47 : : 0:42:57 7:49:01 4:42:04 52 3:59:24
263 228 Splítková Daniela ženy 1969 AEG 7:05:24 0:48 : : 0:42:57 7:49:09 4:42:12 53 3:59:32
264 009 Lhotová Renata ženy 1967 Lhota team 7:06:40 1:09 : : 0:42:57 7:50:46 4:43:49 54 4:01:09
265 154 Šmejc Ivan muži 1979 Ganja cirkus 7:28:25 3:28 : 02:00 0:25:28 7:55:21 4:48:24 168 4:48:24
266 495 Rybář Daniel muži 1975 Ganja Circus 6:54:28 3:53 10:00 : 0:47:21 7:55:42 4:48:45 169 4:48:45
267 318 Herman Erfurth veteráni 1940 Lhota team 7:06:37 1:17 : : 0:49:18 7:57:12 4:50:15 44 4:39:01
268 482 Eberlová Markéta ženy 1976 Jebe 7:15:16 0:31 : : 0:42:57 7:58:44 4:51:47 55 4:09:07
269 261 Lhota Libor muži 1965 Lhota team 7:06:50 1:01 05:00 : 0:47:21 8:00:12 4:53:15 170 4:53:15
270 081 Stránský Michal muži 1979 Ganja cirkus 6:55:20 2:58 15:00 : 0:47:21 8:00:39 4:53:42 171 4:53:42
271 481 Beneš Ondřej muži 1976 Banánová rep. 7:31:28 4:47 : : 0:26:53 8:03:08 4:56:11 172 4:56:11
272 078 Eberle Luboš muži 1976 Jebe 7:15:29 0:50 : : 0:47:21 8:03:40 4:56:43 173 4:56:43
273 420 Nechuta Martin muži 1978 Ganja Circus 7:05:05 1:51 10:00 : 0:47:21 8:04:17 4:57:20 174 4:57:20
274 354 Jiránek Radek muži 1977 Ganja Circus 7:05:58 2:02 10:00 : 0:47:21 8:05:21 4:58:24 175 4:58:24
275 268 Fišerová Irena ženy 1977 Ganja Circus 7:21:10 1:20 : : 0:42:57 8:05:27 4:58:30 56 4:15:50
276 208 Pličková Michala ženy 1972 Four Roses 7:21:40 3:05 : : 0:42:57 8:07:42 5:00:45 57 4:18:05
277 020 Hanušová Kateřína ženy 1977 Four Roses 7:21:45 3:13 : : 0:42:57 8:07:55 5:00:58 58 4:18:18
278 147 Eberlová Monika ženy 1978 Jebe 7:22:08 2:55 : : 0:42:57 8:08:00 5:01:03 59 4:18:23
279 096 Šimák Petr veteráni 1946 TJ Jizera 7:28:05 1:46 : 02:00 0:41:16 8:09:07 5:02:10 45 4:50:56
280 368 Nosková Barbora ženy 1981 Pař-bla 7:40:31 0:45 : : 0:28:35 8:09:51 5:02:54 60 4:20:14
281 488 Mintálová Markéta ženy 1980 Totedanevím 7:26:10 1:26 : : 0:42:57 8:10:33 5:03:36 61 4:20:56
282 262 Janďourek Roman muži 1973 Jebe 7:21:13 2:01 : : 0:47:21 8:10:35 5:03:38 176 5:03:38
283 414 Charvátová Helena ženy 1973 Totedanevím 7:26:14 1:26 : : 0:42:57 8:10:37 5:03:40 62 4:21:00
284 276 Kaňka Pavel veteráni 1947 TJ Jizera 7:28:16 0:49 : 02:00 0:44:49 8:11:54 5:04:57 46 4:53:43
285 400 Krupička Michal muži 1980 Pař-bla 7:39:52 0:42 : : 0:31:29 8:12:03 5:05:06 177 5:05:06
286 190 Píca Martin muži 1967 Banánová rep. 7:38:34 1:37 : : 0:32:52 8:13:03 5:06:06 178 5:06:06
287 132 Bartoň Tomáš muži 1972 Micky Maus 7:37:48 1:29 : : 0:34:44 8:14:01 5:07:04 179 5:07:04
288 014 Kůtková Radka ženy 1978 Ganja Circus 7:27:54 7:42 : 02:00 0:42:57 8:16:33 5:09:36 63 4:26:56
289 435 Vaněček Ondřej muži 1976 Ganja cirkus 7:28:45 3:14 : 02:00 0:47:21 8:17:20 5:10:23 180 5:10:23
290 257 Stiller Radek muži 1980 DSG 7:29:36 0:45 : : 0:47:21 8:17:42 5:10:45 181 5:10:45
291 118 Jedlička David muži 1979 DSG 7:28:51 1:38 : : 0:47:21 8:17:50 5:10:53 182 5:10:53
292 436 Roubal Lukáš muži 1975 Banánová rep. 7:31:26 4:51 15:00 : 0:27:03 8:18:20 5:11:23 183 5:11:23
293 430 Kuželková Alena ženy 1970 Kotrmelce 7:34:38 1:49 : : 0:42:57 8:19:24 5:12:27 64 4:29:47
294 022 Matuchová Alice ženy 1981 DSG 7:32:02 4:37 : : 0:42:57 8:19:36 5:12:39 65 4:29:59
295 188 Burešová Věnceslava ženy 1950 Hasiči Dílce 7:32:13 4:33 : : 0:42:57 8:19:43 5:12:46 66 4:30:06
296 105 Hochtbergerová A. ženy 1970 Sovy 7:46:17 1:14 : : 0:32:23 8:19:54 5:12:57 67 4:30:17
297 455 Kodešová Petra ženy 1971 Kotrmelce 7:35:40 1:40 : : 0:42:57 8:20:17 5:13:20 68 4:30:40
298 279 Knotková Jana ženy 1968   7:36:17 1:14 : : 0:42:57 8:20:28 5:13:31 69 4:30:51
299 418 Zikmudová Romana ženy 1967 Kotrmelce 7:37:00 1:17 : : 0:42:57 8:21:14 5:14:17 70 4:31:37
300 449 Hlaváčová Jana ženy 1965 Kotrmelce 7:36:27 1:58 : : 0:42:57 8:21:22 5:14:25 71 4:31:45
301 464 Brunclíková Renata ženy 1973 Kotrmelce 7:36:32 2:40 : : 0:42:57 8:22:09 5:15:12 72 4:32:32
302 079 Peteráč Jiří muži 1976 Pař-bla 7:37:14 3:15 15:00 : 0:26:59 8:22:28 5:15:31 184 5:15:31
303 168 Pekárková Pavla ženy 1979 Ganja Circus 7:38:15 1:49 : : 0:42:57 8:23:01 5:16:04 73 4:33:24
304 149 Hruška Zbyněk muži 1980 DSG 7:31:50 3:53 : : 0:47:21 8:23:04 5:16:07 185 5:16:07
305 408 Rygl Vašek muži 1975 Banánová rep. 7:38:17 5:12 10:00 : 0:29:39 8:23:08 5:16:11 186 5:16:11
306 213 Borůvková Martina ženy 1976 Ganja cirkus 7:38:44 1:32 : : 0:42:57 8:23:13 5:16:16 74 4:33:36
307 273 Letošníková Blanka ženy 1980 Ganja cirkus 7:38:43 1:58 : : 0:42:57 8:23:38 5:16:41 75 4:34:01
308 325 Mejvaldová Šárka ženy 1971 Sovy 7:40:20 0:34 : : 0:42:57 8:23:51 5:16:54 76 4:34:14
309 275 Škaloud František veteráni 1948 Mladá Boleslav 7:32:26 2:21 : : 0:49:18 8:24:05 5:17:08 47 5:05:54
310 137 Štumpoltová Hana ženy 1982 Pař-bla 7:37:04 4:30 : : 0:42:57 8:24:31 5:17:34 77 4:34:54
311 084 Kozel Jaroslav muži 1964 Kotrmelce 7:36:55 1:11 : : 0:47:21 8:25:27 5:18:30 187 5:18:30
312 183 Chlumská Eva ženy 1980 Ganja Circus 7:38:53 3:50 : : 0:42:57 8:25:40 5:18:43 78 4:36:03
313 153 Landovský Roman muži 1975 Ganja Circus 7:27:59 7:41 05:00 02:00 0:47:21 8:26:01 5:19:04 188 5:19:04
314 457 Papay Rudolf muži 1973 Pař-bla 7:31:42 2:00 05:00 : 0:47:21 8:26:03 5:19:06 189 5:19:06
315 138 Hlaváček Radek muži 1971 Pař-bla 7:31:59 1:48 05:00 : 0:47:21 8:26:08 5:19:11 190 5:19:11
316 419 Hlaváč Jan muži 1965 Kotrmelce 7:36:45 2:08 : : 0:47:21 8:26:14 5:19:17 191 5:19:17
317 192 Pokorný Miroslav veteráni 1953   7:36:19 1:09 : : 0:49:18 8:26:46 5:19:49 48 5:08:35
318 493 Forman Pavel muži 1973 Pař-bla 7:35:01 4:26 : : 0:47:21 8:26:48 5:19:51 192 5:19:51
319 215 Felcman Radek muži 1973 Fedo 7:37:10 2:23 : : 0:47:21 8:26:54 5:19:57 193 5:19:57
320 401 Sucharda Pavel muži 1968 Veselý výlet 7:38:31 1:13 : : 0:47:21 8:27:05 5:20:08 194 5:20:08
321 331 Švorcová Eva ženy 1969 Kotrmelce 7:38:20 6:19 : : 0:42:57 8:27:36 5:20:39 79 4:37:59
322 352 Hakl Pavel muži 1962 Sovy 7:40:12 0:35 : : 0:47:21 8:28:08 5:21:11 195 5:21:11
323 447 Wágner Lubošek muži 1967 Kotrmelce 7:36:00 1:41 05:00 : 0:47:21 8:30:02 5:23:05 196 5:23:05
324 446 Šindelář Radek muži 1974 Micky Maus 7:37:53 1:13 05:00 : 0:47:21 8:31:27 5:24:30 197 5:24:30
325 374 Švorc Robert muži 1968 Kotrmelce 7:38:12 6:20 : : 0:47:21 8:31:53 5:24:56 198 5:24:56
326 364 Beringer Jan muži 1972 Micky Maus 7:37:59 1:40 05:00 : 0:47:21 8:32:00 5:25:03 199 5:25:03
327 130 Pilař Pavel muži 1972 Sovy 7:46:37 0:40 : : 0:47:21 8:34:38 5:27:41 200 5:27:41
328 222 Mráz Petr muži 1975 Banánová rep. 7:31:54 5:41 10:00 : 0:47:21 8:34:56 5:27:59 201 5:27:59
329 113 Chlumský Jan muži 1976 Ganja Circus 7:39:02 3:47 05:00 : 0:47:21 8:35:10 5:28:13 202 5:28:13
330 010 Bakovský Luboš muži 1977 Pař-bla 7:38:26 0:54 10:00 : 0:47:21 8:36:41 5:29:44 203 5:29:44
331 330 Jenak Pavel muži 1966 Veselý výlet 7:44:57 0:51 05:00 : 0:47:21 8:38:09 5:31:12 204 5:31:12
332 277 Plíšek Tomáš muži 1970 Zenon 7:52:26 2:03 05:00 : 0:47:21 8:46:50 5:39:53 205 5:39:53
333 293 Fiala František muži 1972 Fedo 7:39:54 5:19 15:00 : 0:47:21 8:47:34 5:40:37 206 5:40:37
334 155 Rechtoris Martin muži 1978 Za sebe 8:07:59 0:18 : : 0:47:21 8:55:38 5:48:41 207 5:48:41
335 177 Smolík Tomáš muži 1981 Mrkev 8:18:31 4:21 10:00 : 0:35:00 9:07:52 6:00:55 208 6:00:55
336 196 Hýrek Jindřich muži 1980 Mrkev 8:18:41 4:28 : : 0:47:21 9:10:30 6:03:33 209 6:03:33
337 032 Štraus Petr muži 1966 Vocas team neklasifikován(a)
338 049 Šebík Daniel muži 1967 Hardman Tequila neklasifikován(a)
339 050 Melichar Antonín muži 1972 D. Břežany neklasifikován(a)
340 111 Kodeš Petr muži 1967 Hardman Tequila neklasifikován(a)
341 152 Poláček Ondřej muži 1974 Safari neklasifikován(a)
342 157 Melichar Jiří muži 1964 Hard Team neklasifikován(a)
343 159 Hána Michal muži 1979 CS Cargo neklasifikován(a)
344 221 Brusák Tomáš muži 1981 CS Cargo neklasifikován(a)
345 225 Novák Jan muži 1977 Cargo neklasifikován(a)
346 249 Skřivánek Petr muži 1966 Hardman Tequila neklasifikován(a)
347 266 Bubeník Jan muži 1975 Ganja Circus neklasifikován(a)
348 294 Břesky Pavel muži 1965 Hardman Tequila neklasifikován(a)
349 312 Vik Vladislav muži 1974 Safari neklasifikován(a)
350 327 Kaizler Jiří muži 1963 Hardman Tequila neklasifikován(a)
351 328 Endrys Viktor muži 1980 CS Cargo neklasifikován(a)
352 329 Petřík Miroslav muži 1975 Jičín neklasifikován(a)
353 344 Antoš Sváťa muži 1966 Hardman Tequila neklasifikován(a)
354 362 Vejvara Zdeněk muži 1963 Hard Team neklasifikován(a)
355 403 Srb Tomáš muži 1966 Hard Team neklasifikován(a)
356 412 Berný Martin muži 1979 Cargo neklasifikován(a)
357 421 Drahoňovský Jaromír muži 1979 Prasečák Vršce neklasifikován(a)
358 424 Macek Petr muži 1975 Banánová rep. neklasifikován(a)
359 427 Pilný David muži 1975 Prasečák Vršce neklasifikován(a)
360 434 Tachas Vasilis muži 1974 Veselý výlet neklasifikován(a)
361 441 Pospíšil Jiří muži 1980 Pař-bla neklasifikován(a)
362 473 Svoboda Jan muži 1975 Safari neklasifikován(a)
363 484 Tománek Petr muži 1965 Hard neklasifikován(a)
364 487 Zumr Jan muži 1964 Vocas neklasifikován(a)
365 108 Vacek Milan veteráni 1951 Zebín neklasifikován(a)
366 219 Kozáková Ema ženy 1966 Ganja Circus neklasifikován(a)
367 336 Vacková Jitka ženy 1984 Zebín neklasifikován(a)
368 366 Kokošová Alena ženy 1979   neklasifikován(a)
369 415 Cíferská Renata ženy 1975 Cargo neklasifikován(a)
370 024 Šubrt Martin muži 1979 Cargo diskvalifikován(a)
371 230 Zápotocký Jiří muži 1973 Garda diskvalifikován(a)
372 092 Hejzlar Milan veteráni 1953 D. Břežany diskvalifikován(a)
373 416 Hanold Pavel veteráni 1953 D. Břežany diskvalifikován(a)
374 191 Hejzlarová Jitka ženy 1961 D. Břežany diskvalifikován(a)
375 474 Hanoldová Zdeňka ženy 1957 D. Břežany diskvalifikován(a)
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 30.08.2003 / 18:39

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz