XXIII. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD - 2004

XXIII. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD © bicman
  absolutní výsledky výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 417 Kotlář Luboš muži 1964 Ronal 2:41:37 1:02 : : 0:23:22 3:06:01   1  
2 300 Pírko Ivan veteráni 1941 Velomat 2:43:48 0:42 : : 0:22:38 3:07:08 0:01:07 1 0:01:07
3 262 Pour Pavel muži 1968 Zebín Sněžka 2:48:12 0:30 : : 0:23:21 3:12:03 0:06:02 2  
4 062 Šmejc Petr muži 1978 Žíznivci 2:48:37 0:15 : : 0:23:46 3:12:38 0:06:37 3 0:00:35
5 344 Košátko Petr muži 1967 Cykloteam 2:47:58 0:20 : : 0:24:43 3:13:01 0:07:00 4 0:00:58
6 236 Crha Pavel muži 1966 Garda 2:48:04 0:29 : : 0:24:40 3:13:13 0:07:12 5 0:01:10
7 040 Kudrnáč Miloš muži 1961 Rest. Blata 2:51:36 0:38 : : 0:24:49 3:17:03 0:11:02 6 0:05:00
8 166 Hellmich Jan muži 1966 Garda 2:52:26 0:39 : : 0:25:44 3:18:49 0:12:48 7 0:06:46
9 161 Bíško Jiří muži 1964 Garda 2:53:09 0:57 : : 0:25:22 3:19:28 0:13:27 8 0:07:25
10 447 Popovič Petr muži 1966 Zebín Sněžka 2:54:07 0:45 : : 0:25:49 3:20:41 0:14:40 9 0:08:38
11 415 Klobouček Milan veteráni 1954 Jičín 2:57:39 1:38 : : 0:23:16 3:22:33 0:16:32 2 0:16:32
12 003 Rous Tomáš muži 1969 Žíznivci 2:57:11 0:38 : : 0:26:11 3:24:00 0:17:59 9-10 0:11:57
13 284 Boček Rudolf veteráni 1954 Cyklo Souček 2:57:20 1:01 : : 0:25:46 3:24:07 0:18:06 4 0:18:06
14 010 Peterka Luděk muži 1968 Milovice 2:57:25 1:04 : : 0:26:13 3:24:42 0:18:41 9-10 0:12:39
15 321 Palička Vladimír veteráni 1951 CS Cargo 2:58:10 0:41 : : 0:26:54 3:25:45 0:19:44 5 0:19:44
16 474 Kužel Jiří muži 1979 CS Cargo 3:00:04 0:41 : : 0:25:36 3:26:21 0:20:20 11 0:14:18
17 173 Novotný Marcel muži 1973 Garda 3:03:08 0:36 : : 0:27:00 3:30:44 0:24:43 12 0:18:41
18 371 Marks Josef veteráni 1955 Sklopísek 3:04:54 0:30 : : 0:25:28 3:30:52 0:24:51 6 0:24:51
19 464 Brusák Josef veteráni 1952 Hotel Jičín 3:01:46 0:29 05:00 : 0:25:20 3:32:35 0:26:34 7 0:26:34
20 295 Kotlářová Petra ženy 1967 Ronal 3:07:56 0:17 : : 0:26:17 3:34:30 0:28:29 1  
21 364 Kůtek Pavel muži 1968 Garda 3:07:17 0:45 : : 0:26:44 3:34:46 0:28:45 13 0:22:43
22 016 Kiričuk Zdeněk veteráni 1954 Velomat 3:11:27 0:39 : : 0:24:56 3:37:02 0:31:01 8 0:31:01
23 370 Šnajdr Miroslav muži 1963 Žíznivci 3:13:22 1:08 : 02:00 0:26:49 3:39:19 0:33:18 14 0:27:16
24 412 Procházka Martin muži 1964 LK Prachov 3:09:53 1:02 : : 0:28:27 3:39:22 0:33:21 15 0:27:19
25 148 Imlauf Martin muži 1969 Pupkyn Boys 3:13:16 0:47 : : 0:25:20 3:39:23 0:33:22 16 0:27:20
26 162 Soukup Petr muži 1966 Garda 3:13:37 0:37 : : 0:25:13 3:39:27 0:33:26 17 0:27:24
27 150 Imlauf Jindřich muži 1973 Pupkyn Boys 3:13:21 0:34 : : 0:25:51 3:39:46 0:33:45 18 0:27:43
28 226 Louda Jiří muži 1942 Hotel Jičín 3:12:13 1:03 : : 0:28:49 3:42:05 0:36:04 19 0:30:02
29 354 Brzák Ladislav veteráni 1942 ATSC 3:17:18 0:23 : : 0:27:00 3:44:41 0:38:40 9 0:38:40
30 285 Šťovíček Pavel muži 1970 Žíznivci 3:18:02 0:44 : : 0:27:22 3:46:08 0:40:07 20 0:34:05
31 060 Hubaček Leon muži 1966 Žíznivci 3:17:59 0:42 : : 0:28:20 3:47:01 0:41:00 21 0:34:58
32 231 Suchomel Petr muži 1967 Draci 3:21:30 0:20 : : 0:28:16 3:50:06 0:44:05 22 0:38:03
33 407 Kotyška Jiří muži 1967 Garda 3:12:02 0:57 10:00 : 0:27:51 3:50:50 0:44:49 23 0:38:47
34 124 Mindl Petr muži 1969 Jičín 3:26:30 0:29 : : 0:26:45 3:53:44 0:47:43 24 0:41:41
35 359 Dobiáš Jaroslav veteráni 1952 Žíznivci 3:27:12 0:55 : : 0:27:54 3:56:01 0:50:00 10 0:50:00
36 134 Jedlička Vratislav veteráni 1957 Jičín 3:30:39 1:05 : : 0:25:25 3:57:09 0:51:08 11 0:51:08
37 021 Bílek Aleš muži 1979 Jičín 3:28:09 1:21 : : 0:27:47 3:57:17 0:51:16 25 0:45:14
38 220 Mráz Pavel veteráni 1952 Jičín 3:31:16 0:40 : : 0:27:34 3:59:30 0:53:29 12 0:53:29
39 142 Zaplatílek Dušan muži 1966 Jičín 3:27:00 1:17 05:00 : 0:27:28 4:00:45 0:54:44 26 0:48:42
40 277 Zrůst Jan muži 1963 Garda 2:57:32 0:53 05:00 : 0:58:25 4:01:50 0:55:49 27 0:49:47
41 171 Veselý Oldřich muži 1967 Pupkyn Boys 3:34:37 0:37 : : 0:28:40 4:03:54 0:57:53 28 0:51:51
42 222 Kříž Jiří muži 1959 Žíznivci 3:36:38 0:22 : 02:00 0:29:47 4:04:47 0:58:46 29 0:52:44
43 054 Navrátil Josef muži 1958 Úsměv 3:05:49 0:59 : : 0:58:25 4:05:13 0:59:12 30 0:53:10
44 093 Kopecký Pavel muži 1974 Sám za sebe 3:36:58 0:46 : : 0:28:34 4:06:18 1:00:17 31 0:54:15
45 045 Jirásek Zdeněk muži 1968 Garda 3:24:23 1:42 15:00 : 0:27:54 4:08:59 1:02:58 32 0:56:56
46 248 Vavřinec Petr muži 1962 Velo NP 3:11:04 0:24 : : 0:58:25 4:09:53 1:03:52 33 0:57:50
47 218 Rychna Milan muži 1963 LKP Prachov 3:40:16 1:24 : : 0:28:31 4:10:11 1:04:10 34 0:58:08
48 486 Ticháčková Dana ženy 1951 Hotel Jičín 3:40:30 0:27 : : 0:29:17 4:10:14 1:04:13 2 0:35:44
49 008 Holý František veteráni 1950 Velomat 3:40:47 1:01 : : 0:29:51 4:11:39 1:05:38 13 1:05:38
50 002 Plíšek Jaroslav muži 1962 Sokol Libáň 3:45:30 0:26 : 02:00 0:28:03 4:11:59 1:05:58 35 0:59:56
51 304 Pašková Jana ženy 1959 Ronal 3:41:43 0:19 : 02:00 0:32:00 4:12:02 1:06:01 3 0:37:32
52 451 Janďourek Mirek muži 1975 Rest. Blata 3:40:09 1:20 05:00 : 0:27:25 4:13:54 1:07:53 36 1:01:51
53 042 Hilger Květoslav veteráni 1953 Bier Turnov 3:39:50 1:34 05:00 : 0:27:59 4:14:23 1:08:22 14 1:08:22
54 268 Matějka Zdeněk veteráni 1937 Velomat 3:47:46 0:44 : : 0:26:33 4:15:03 1:09:02 15 1:09:02
55 332 Fejfar Josef veteráni 1954   3:47:53 0:43 : : 0:27:30 4:16:06 1:10:05 16 1:10:05
56 156 Limberský Petr veteráni 1953 Niké 3:46:15 1:27 : : 0:29:12 4:16:54 1:10:53 17 1:10:53
57- 58 238 Tůma Jaroslav muži 1973 Portrla 3:32:42 3:05 15:00 : 0:26:09 4:16:56 1:10:55 37 1:04:53
57- 58 318 Suchomel František veteráni 1939 Draci 3:47:33 0:36 : : 0:28:47 4:16:56 1:10:55 18 1:10:55
59 168 Crha Petr muži 1964 S-propag 3:37:34 1:24 10:00 : 0:28:00 4:16:58 1:10:57 38 1:04:55
60 329 Polman Pavel veteráni 1946   3:31:18 1:20 : 02:00 0:47:08 4:17:46 1:11:45 19 1:11:45
61 437 Dědeček Ladislav muži 1968 Přátelství 3:48:58 1:06 : : 0:28:36 4:18:40 1:12:39 39 1:06:37
62 357 Brožek Josef muži 1970 Hodinář. Brožek 3:52:46 0:35 : 02:00 0:27:41 4:19:02 1:13:01 40 1:06:59
63 064 Kudrnáč Miloš muži 1960 Žíznivci 3:49:04 0:46 : : 0:30:11 4:20:01 1:14:00 41 1:07:58
64 107 Křivský Petr muži 1964 Pupkyn boys 3:54:17 0:47 : : 0:27:25 4:22:29 1:16:28 42 1:10:26
65 400 Kozák Jiří muži 1973 Hodinář. Brožek 3:53:59 1:01 : : 0:28:20 4:23:20 1:17:19 43 1:11:17
66 480 Vik Martin veteráni 1961 BK Nebušice 3:37:23 1:11 : : 0:47:08 4:25:42 1:19:41 20 1:19:41
67 283 Hemelík Pavel muži 1967 Žíznivci 3:55:05 0:48 : : 0:30:03 4:25:56 1:19:55 44 1:13:53
68 098 Hemelík Miloš veteráni 1946 Jičín 3:56:30 1:39 : : 0:29:02 4:27:11 1:21:10 21 1:21:10
69 228 Mikušová Marie ženy 1948 KLTU Turnov 3:55:26 0:31 : : 0:31:49 4:27:46 1:21:45 4 0:53:16
70 026 Vejvara Milan muži 1969 Zebín 3:29:17 0:20 : : 0:58:25 4:28:02 1:22:01 45 1:15:59
71 135 Kordík Jaroslav muži 1974 Úsměv 3:54:42 0:52 05:00 : 0:29:48 4:30:22 1:24:21 46 1:18:19
72 037 Bém Vladimír veteráni 1957 Hodinář. Brožek 4:01:09 1:43 : 02:00 0:29:46 4:30:38 1:24:37 22 1:24:37
73 229 Štěpánek František veteráni 1952 Žíznivci 3:59:10 0:49 : : 0:30:47 4:30:46 1:24:45 23 1:24:45
74 235 Hejl Pavel muži 1956 Žíznivci 3:32:26 1:24 : : 0:58:25 4:32:15 1:26:14 47 1:20:12
75 106 Nedbal Jiří muži 1962 Hosohopo 3:33:51 0:46 : : 0:58:25 4:33:02 1:27:01 48 1:20:59
76 419 Pašek Pavel muži 1971   3:58:09 1:30 05:00 : 0:28:49 4:33:28 1:27:27 49 1:21:25
77 305 Havrdová Renata ženy 1977 Žbrundy 4:02:31 0:42 : : 0:31:22 4:34:35 1:28:34 5 1:00:05
78 206 Koloc Radek muži 1962 Jičín 4:01:59 1:38 : : 0:31:01 4:34:38 1:28:37 50 1:22:35
79 422 Mašek Daniel muži 1977 Linux team 3:36:47 1:00 : : 0:58:25 4:36:12 1:30:11 51 1:24:09
80 322 Pitthard Zdeněk veteráni 1961 Češov 4:00:46 1:06 05:00 : 0:30:26 4:37:18 1:31:17 24 1:31:17
81 446 Holinová Jaroslava ženy 1946 SKC Liberec 4:05:56 0:19 : : 0:31:47 4:38:02 1:32:01 6 1:03:32
82 082 Jaroš Petr veteráni 1944 Jičín 4:05:01 0:41 : : 0:32:31 4:38:13 1:32:12 25 1:32:12
83 288 Staněk Josef veteráni 1942 Úsměv 3:54:30 0:46 : : 0:47:08 4:42:24 1:36:23 26 1:36:23
84 061 Repáň Miloš veteráni 1963 Pohoda team 3:54:58 0:45 : : 0:47:08 4:42:51 1:36:50 27 1:36:50
85 276 Havelka Tomáš muži 1992 Obklady Vaněk 3:46:28 0:19 : : 0:58:25 4:45:12 1:39:11 52 1:33:09
86 154 Mach Ladislav veteráni 1947 Žíznivci 3:56:53 1:19 : : 0:47:08 4:45:20 1:39:19 28 1:39:19
87 120 Sedláček Jan muži 1987   3:47:04 0:50 : : 0:58:25 4:46:19 1:40:18 53 1:34:16
88 080 Hlubuček Petr muži 1983 Jamaika 4:14:28 0:34 05:00 : 0:28:46 4:48:48 1:42:47 54 1:36:45
89 432 Roubal Josef muži 1977   3:40:18 1:17 10:00 : 0:58:25 4:50:00 1:43:59 55 1:37:57
90 287 Dubská Dana ženy 1970 Kazboš 3:57:13 0:20 : : 0:52:45 4:50:18 1:44:17 7 1:15:48
91 131 Bydžovský Jindřich muži 1960 Hecer Team 4:11:27 2:35 05:00 : 0:31:51 4:50:53 1:44:52 56 1:38:50
92 408 Vít Petr veteráni 1962 Jičín 4:02:44 2:25 : : 0:47:08 4:52:17 1:46:16 29 1:46:16
93 110 Rojík Milan muži 1975 Garda 4:17:18 1:34 05:00 02:00 0:31:49 4:53:41 1:47:40 57 1:41:38
94 463 Havelka Jaroslav muži 1968 Obklady Vaněk 3:46:35 0:34 10:00 : 0:58:25 4:55:34 1:49:33 58 1:43:31
95 448 Stibůrek Michael muži 1967 Bikeranch Kovač 3:47:01 0:45 10:00 : 0:58:25 4:56:11 1:50:10 59 1:44:08
96 389 Harcuba Petr muži 1966 Žíznivci 4:27:26 0:52 : : 0:29:36 4:57:54 1:51:53 60 1:45:51
97 296 Vávra Jan muži 1948 Úsměv 3:54:10 0:58 05:00 : 0:58:25 4:58:33 1:52:32 61 1:46:30
98 472 Kůtek Zdenněk veteráni 1935 Garda 4:24:26 1:48 : : 0:32:46 4:59:00 1:52:59 30 1:52:59
99 252 Konečný Zdeněk veteráni 1930 VSV 4:24:00 1:33 : : 0:33:32 4:59:05 1:53:04 31 1:53:04
100 183 Breuer Pavel muži 1964 Ronal 4:00:09 0:53 : : 0:58:25 4:59:27 1:53:26 62 1:47:24
101 053 Smolíková Renata ženy 1972   4:06:50 0:17 : : 0:52:45 4:59:52 1:53:51 8 1:25:22
102 009 Hrubý Petr veteráni 1963 Elektrospoj 4:24:38 2:06 : : 0:33:27 5:00:11 1:54:10 32 1:54:10
103 006 Lhota Jiří veteráni 1943 Rest. Letná 4:31:48 0:07 : : 0:31:57 5:03:52 1:57:51 33 1:57:51
104 011 Mizerová Darina ženy 1973 Žíznivci 4:30:11 0:37 : : 0:33:41 5:04:29 1:58:28 9 1:29:59
105 273 Skřivánek Milda veteráni 1962 Gyntrio 4:29:37 1:01 : : 0:34:51 5:05:29 1:59:28 34 1:59:28
106 493 Kopecký Jaroslav muži 1967 Sám za sebe 4:20:59 1:08 15:00 : 0:28:41 5:05:48 1:59:47 63 1:53:45
107 066 Ropická Iva ženy 1979   4:11:46 1:26 : : 0:52:45 5:05:57 1:59:56 10 1:31:27
108 213 Lhotová Alena ženy 1947 Rest. Letná 4:32:11 1:08 : : 0:32:58 5:06:17 2:00:16 11 1:31:47
109 155 Skřivánek Vojtěch muži 1988 LKP 4:30:52 0:13 : : 0:35:19 5:06:24 2:00:23 64 1:54:21
110 438 Petrtýlová Vlaďka ženy 1964 Aerobic nadoraz 4:14:12 0:29 : : 0:52:45 5:07:26 2:01:25 12 1:32:56
111 090 Lenderová Hana ženy 1964 Aerobic nadoraz 4:14:20 0:27 : : 0:52:45 5:07:32 2:01:31 13 1:33:02
112 410 Bauer Petr muži 1976   4:05:02 0:54 10:00 : 0:53:06 5:09:02 2:03:01 65 1:56:59
113 217 Mošna Miloš muži 1964 Pupkyn Boys 4:10:37 1:06 : : 0:58:25 5:10:08 2:04:07 66 1:58:05
114 177 Klapka Marián muži 1977 Ganja Circus JC 4:41:26 2:22 : 02:00 0:30:05 5:11:53 2:05:52 67 1:59:50
115 186 Bubeník Jan muži 1975 Garda 4:38:19 2:14 : : 0:31:59 5:12:32 2:06:31 68 2:00:29
116 185 Roba Josef muži 1975 CS Cargo 4:38:24 1:09 : : 0:33:28 5:13:01 2:07:00 69 2:00:58
117 144 Plíšek Milan muži 1975 Ganja Circus JC 4:44:23 1:02 : 02:00 0:31:36 5:15:01 2:09:00 70 2:02:58
118 176 Kraj Martin muži 1981 Ganja Circus JC 4:44:26 1:02 : 02:00 0:31:36 5:15:04 2:09:03 71 2:03:01
119 234 Veselý Jiří veteráni 1951 BMX Jičín 4:41:23 2:30 : : 0:34:15 5:18:08 2:12:07 35 2:12:07
120 197 Andreu Míťa muži 1964 Rest. Letná 4:18:41 1:28 : : 0:58:25 5:18:34 2:12:33 72 2:06:31
121 083 Vystrčilová Lenka ženy 1969 BL team 4:27:43 1:00 : : 0:52:45 5:21:28 2:15:27 14 1:46:58
122 378 Mlejnecká Hana ženy 1969 BL team 4:27:46 1:03 : : 0:52:45 5:21:34 2:15:33 15 1:47:04
123 372 Košek Milan muži 1965 Bier Turnov 4:23:46 1:51 : : 0:58:25 5:24:02 2:18:01 73 2:11:59
124 111 Peroutka Štěpán muži 1975 Ganja Circus JC 4:48:02 0:59 05:00 02:00 0:32:32 5:24:33 2:18:32 74 2:12:30
125 160 Panáček Jan muži 1970 Elektrospoj 4:24:46 1:57 : : 0:58:25 5:25:08 2:19:07 75 2:13:05
126 128 Křelina Pavel muži 1965 Žíznivci 4:27:10 0:53 : : 0:58:25 5:26:28 2:20:27 76 2:14:25
127 418 Mikule Jiří veteráni 1937   4:52:53 1:04 : : 0:33:26 5:27:23 2:21:22 36 2:21:22
128 230 Veverka Miloš muži 1956 Hospoda Blata 4:27:56 1:26 : : 0:58:25 5:27:47 2:21:46 77 2:15:44
129 367 Šebek Luboš muži 1955 Hospoda Blata 4:27:39 1:58 : : 0:58:25 5:28:02 2:22:01 78 2:15:59
130 314 Pařík Josef muži 1957 Ronal 4:59:09 1:15 : : 0:30:24 5:30:48 2:24:47 79 2:18:45
131 114 Smolíková Helča ženy 1973 Ganja circus JC 4:40:08 0:33 : 02:00 0:52:45 5:31:26 2:25:25 16 1:56:56
132 286 Klapková Monika ženy 1970 Obklady Vaněk 4:37:35 2:45 : : 0:52:45 5:33:05 2:27:04 17 1:58:35
133 233 Dubský Zdeněk muži 1969 Obklady Vaněk 5:04:29 1:46 : 02:00 0:29:58 5:34:13 2:28:12 80 2:22:10
134 338 Provazník Jiří veteráni 1954 Hofmanka 5:03:45 1:16 : 02:00 0:31:21 5:34:22 2:28:21 37 2:28:21
135 241 Ježek Petr muži 1967 Hasiči Prachov 4:38:18 0:44 : : 0:58:25 5:37:27 2:31:26 81 2:25:24
136 232 Komárková Jana ženy 1978 Žbrundy 5:10:46 0:26 : 02:00 0:31:06 5:40:18 2:34:17 18 2:05:48
137 485 Vaněk Lubor muži 1973 Obklady Vaněk 5:08:32 1:32 : : 0:30:55 5:40:59 2:34:58 82 2:28:56
138 317 Rybář Daniel muži 1975 Ganja Circus JC 4:39:30 1:09 05:00 02:00 0:58:25 5:42:04 2:36:03 83 2:30:01
139 094 Kaizlerová Iveta ženy 1963 Žbrundy 5:10:16 0:44 : : 0:32:59 5:43:59 2:37:58 19 2:09:29
140 191 Baloun Jiří veteráni 1952 Žíznivci 5:09:47 2:55 : : 0:36:01 5:48:43 2:42:42 38 2:42:42
141 001 Rejlek Tomáš veteráni 1954 Fedžistan 4:59:28 2:36 : : 0:47:08 5:49:12 2:43:11 39 2:43:11
142 047 Beran Libor veteráni 1954 Hofmanka 5:03:42 1:27 : 02:00 0:47:08 5:50:17 2:44:16 40 2:44:16
143 146 Horáček Petr muži 1969 Obklady Vaněk 5:24:11 2:35 : 02:00 0:29:31 5:54:17 2:48:16 84 2:42:14
144 333 Daniš Miloš muži 1965 Obklady Vaněk 5:23:20 2:53 : 02:00 0:33:25 5:57:38 2:51:37 85 2:45:35
145 306 Řeháček Michal muži 1971 Obklady Vaněk 5:23:21 1:01 05:00 02:00 0:32:14 5:59:36 2:53:35 86 2:47:33
146 320 Chlumský Jan muži 1976 Ganja Circus JC 4:56:20 2:49 05:00 02:00 0:58:25 6:00:34 2:54:33 87 2:48:31
147 027 Šulc Luděk muži 1962 Žíznivci 5:01:18 1:01 : : 0:58:25 6:00:44 2:54:43 88 2:48:41
148 189 Bajer Vladimír muži 1968 Velo Nová Paka 5:05:48 0:43 : 04:00 0:58:25 6:00:56 2:54:55 89 2:48:53
149 340 Blažek Marcel muži 1967 Velo Nová Paka 5:05:41 0:52 : 04:00 0:58:25 6:00:58 2:54:57 90 2:48:55
150 086 Brzák Martin muži 1966 Mikimaus 4:59:34 3:03 : : 0:58:25 6:01:02 2:55:01 91 2:48:59
151 188 Konečný Zdeněk ml. muži 1975 CS Cargo 5:22:55 4:50 : : 0:34:22 6:02:07 2:56:06 92 2:50:04
152 207 Šimková Kateřina ženy 1976 Obklady Vaněk 5:09:19 0:55 : : 0:52:45 6:02:59 2:56:58 20 2:28:29
153 377 Horáček Jiří muži 1958 Ronal 5:06:47 0:57 : 02:00 0:58:25 6:04:09 2:58:08 93 2:52:06
154 178 Houška Miroslav muži 1990 Hodinář. Brožek 5:35:14 3:34 : 02:00 0:29:06 6:05:54 2:59:53 94 2:53:51
155 007 Tryzna Aleš muži 1978 Obklady Vaněk 5:09:24 1:06 : : 0:58:25 6:08:55 3:02:54 95 2:56:52
156 356 Benc Jan muži 1983 Ganja Circus JC 5:34:48 2:10 05:00 02:00 0:30:17 6:10:15 3:04:14 96 2:58:12
157 501 Špaček Michal muži 1973 Holín 5:16:00 1:00 : : 0:58:25 6:15:25 3:09:24 97 3:03:22
158 254 Klacková Helena ženy 1963 Fedžistán 5:45:54 0:20 : : 0:31:07 6:17:21 3:11:20 21 2:42:51
159 482 Šípek Milan veteráni 1959 Hasiči Černilov 5:31:23 2:51 : 04:00 0:47:08 6:17:22 3:11:21 41 3:11:21
160 092 Mikan Vladimír veteráni 1948 Rybníček 5:42:24 3:12 : : 0:32:30 6:18:06 3:12:05 42 3:12:05
161 339 Matějka Zdeněk ml muži 1965 Velomat 5:26:25 1:54 : 06:00 0:58:25 6:20:44 3:14:43 98 3:08:41
162 298 Hrdý Michal muži 1981 Velomat 5:27:12 0:36 : 04:00 0:58:25 6:22:13 3:16:12 99 3:10:10
163 365 Šípková Jana ženy 1966 Hasiči Černilov 5:31:21 0:21 : 02:00 0:52:45 6:22:27 3:16:26 22 2:47:57
164 096 Drbohlav Martin muži 1980 Velomat 5:26:39 1:37 : 02:00 0:58:25 6:24:41 3:18:40 100 3:12:38
165 433 Vacková Lenka ženy 1973 Starý rašple 5:50:42 0:51 : : 0:36:35 6:28:08 3:22:07 23 2:53:38
166 118 Bičiště Petr muži 1990 Spirit 5:35:47 0:10 : : 0:58:25 6:34:22 3:28:21 101 3:22:19
167 031 Kůtková Monika ženy 1968 Garda 5:42:05 0:53 : : 0:52:45 6:35:43 3:29:42 24 3:01:13
168 299 Kolář Petr muži 1982 Ganja Circus JC 5:54:57 3:46 10:00 04:00 0:31:19 6:36:02 3:30:01 102 3:23:59
169 211 Polák Bohuslav veteráni 1946 TJ Sokol Kobero 5:50:18 1:11 : 02:00 0:47:08 6:36:37 3:30:36 43 3:30:36
170 271 Kyncl Jan muži 1967 WIKI 5:41:37 1:17 : 04:00 0:58:25 6:37:19 3:31:18 103 3:25:16
171 270 Bičiště Petr muži 1968 Spirit 5:35:51 3:04 : : 0:58:25 6:37:20 3:31:19 104 3:25:17
172 257 Kavka Roman muži 1971 Úsměv 6:07:51 1:33 : 02:00 0:30:43 6:38:07 3:32:06 105 3:26:04
173 450 Rojíková Petra ženy 1976 Garda 5:46:16 1:04 : : 0:52:45 6:40:05 3:34:04 25 3:05:35
174 411 Soukupová Eva ženy 1968 Garda 5:46:21 1:03 : : 0:52:45 6:40:09 3:34:08 26 3:05:39
175 024 Peštová Ivana ženy 1971 Hotel Jičín 5:46:36 0:51 : : 0:52:45 6:40:12 3:34:11 27 3:05:42
176 244 Kvasničková Hedvika ženy 1969 WIKI 5:47:17 1:03 : : 0:52:45 6:41:05 3:35:04 28 3:06:35
177 379 Koudelka Martin muži 1967 STS Chvojkovice 5:42:28 2:26 : 02:00 0:58:25 6:41:19 3:35:18 106 3:29:16
178 452 Rulík Jan muži 1975 STS Chvojkovice 5:42:11 3:19 : 02:00 0:58:25 6:41:55 3:35:54 107 3:29:52
179 441 Stránský Vladimír veteráni 1941 Fedžistan 5:54:03 1:28 : : 0:47:08 6:42:39 3:36:38 44 3:36:38
180 113 Srbová Štěpánka ženy 1966 Starý rašple 5:49:54 0:34 : : 0:52:45 6:43:13 3:37:12 29 3:08:43
181 488 Václav Jaroslav muži 1960 Spirit 5:43:21 1:40 : : 0:58:25 6:43:26 3:37:25 108 3:31:23
182 149 Hlaváč Jan muži 1965 Kotrmelce 6:15:42 0:48 : 04:00 0:32:46 6:45:16 3:39:15 109 3:33:13
183 475 Kozel Jarda muži 1964 Kotrmelce 6:15:18 0:53 : 04:00 0:33:25 6:45:36 3:39:35 110 3:33:33
184 005 Svoboda Jarmil muži 1961   5:46:44 1:31 : : 0:58:25 6:46:40 3:40:39 111 3:34:37
185 449 Brykner Ladislav muži 1964 Kotrmelce 5:49:48 2:01 : 02:00 0:58:25 6:48:14 3:42:13 112 3:36:11
186 246 Křížová Vendula ženy 1959 Žíznivci 5:55:11 1:00 : : 0:52:45 6:48:56 3:42:55 30 3:14:26
187 126 Kvasnička Zbyněk muži 1965 WIKI 5:47:28 3:08 : : 0:58:25 6:49:01 3:43:00 113 3:36:58
188 313 Hrnčalík Ladislav muži 1970 Brabantíci 5:50:38 0:45 : : 0:58:25 6:49:48 3:43:47 114 3:37:45
189 077 Sedláček Zdeněk veteráni 1964   5:59:17 5:11 : : 0:47:08 6:51:36 3:45:35 45 3:45:35
190 104 Vávrová Ilona ženy 1962 Žíznivci 5:59:57 0:32 : : 0:52:45 6:53:14 3:47:13 31 3:18:44
191 278 Fantová Jitka ženy 1960 Žíznivci 6:00:06 0:51 : : 0:52:45 6:53:42 3:47:41 32 3:19:12
192 319 Hlava Martin muži 1970 Zebín-Sněžka 5:55:58 2:01 : : 0:58:25 6:56:24 3:50:23 115 3:44:21
193 290 Koukol Petr muži 1979 Ganja Circus JC 6:11:53 2:11 10:00 : 0:32:32 6:56:36 3:50:35 116 3:44:33
194 121 Splítek Zdeněk muži 1968 Brabantíci 5:53:16 5:23 : : 0:58:25 6:57:04 3:51:03 117 3:45:01
195 067 Drozen Miroslav muži 1971 Elektrospoj 5:56:26 2:21 : : 0:58:25 6:57:12 3:51:11 118 3:45:09
196 070 Mládek Václav muži 1971 Elektrospoj 5:55:50 3:02 : : 0:58:25 6:57:17 3:51:16 119 3:45:14
197 316 Šafránek Radek muži 1977 Zebín-Snežka 5:55:21 3:49 : : 0:58:25 6:57:35 3:51:34 120 3:45:32
198 087 Řehák Radomír muži 1967 Cora 6:01:20 2:18 : 02:00 0:58:25 7:00:03 3:54:02 121 3:48:00
199 481 Vytina Jaromír muži 1970 Mike Servis 6:26:22 2:20 : : 0:31:39 7:00:21 3:54:20 122 3:48:18
200-201 084 Kroh Aleš muži 1968 CS Cargo 6:31:46 1:22 : 02:00 0:30:59 7:02:07 3:56:06 123 3:50:04
200-201 420 Haspra Josef veteráni 1947 Fedžistan 6:14:40 0:19 : : 0:47:08 7:02:07 3:56:06 46 3:56:06
202 495 Stránský Petr veteráni 1958 Fedžistán 6:13:57 1:22 : : 0:47:08 7:02:27 3:56:26 47 3:56:26
203 140 Špaček Jiří muži 1974 Ganja circus JC 5:54:41 3:53 10:00 04:00 0:58:25 7:02:59 3:56:58 124 3:50:56
204 195 Houška Jiří muži 1976 Hodinář. Brožek 6:33:28 3:31 : 02:00 0:31:25 7:06:24 4:00:23 125 3:54:21
205 308 Poznar Milan muži 1967 Cora 6:01:32 2:28 05:00 : 0:58:25 7:07:25 4:01:24 126 3:55:22
206 018 Rousová Zdeňka ženy 1970 Žíznivci 6:15:45 0:38 : : 0:52:45 7:09:08 4:03:07 33 3:34:38
207 443 Novotná Milena ženy 1962 Žíznivci 6:16:22 0:22 : : 0:52:45 7:09:29 4:03:28 34 3:34:59
208 351 Fialová Iveta ženy 1961 Žíznivci 6:16:41 0:51 : : 0:52:45 7:10:17 4:04:16 35 3:35:47
209 335 Vagner Luboš muži 1967 Kotrmelce 6:45:29 1:27 : 04:00 0:30:03 7:12:59 4:06:58 127 4:00:56
210 237 Maštálko Miroslav veteráni 1952 Žíznivci 6:39:40 0:53 : 02:00 0:34:48 7:13:21 4:07:20 48 4:07:20
211 272 Jirsa Luboš muži 1969 Fedžistán 6:14:06 1:02 : : 0:58:25 7:13:33 4:07:32 128 4:01:30
212 266 Munzar Miroslav veteráni 1956 Žíznivci 6:39:47 0:59 : 02:00 0:35:10 7:13:56 4:07:55 49 4:07:55
213 330 Pekárek Přemysl veteráni 1953 Železnice 6:26:24 2:23 : : 0:47:08 7:15:55 4:09:54 50 4:09:54
214 192 Šmejc Jan veteráni 1951 Železnice 6:26:10 2:40 : : 0:47:08 7:15:58 4:09:57 51 4:09:57
215 368 Dufková Milada ženy 1954 Žíznivci 6:40:02 0:56 : : 0:35:15 7:16:13 4:10:12 36 3:41:43
216 116 Sůva Petr muži 1968 Úsměv 6:07:56 2:14 10:00 02:00 0:58:25 7:16:35 4:10:34 129 4:04:32
217 224 Fišer Petr veteráni 1960 Sokol Jc 6:45:40 2:00 : 02:00 0:31:23 7:17:03 4:11:02 52 4:11:02
218 203 Višvader Radek veteráni 1964 Pař bla 6:28:38 4:38 : : 0:47:08 7:20:24 4:14:23 53 4:14:23
219 175 Pekárková Pavla ženy 1979 Ganja Circus JC 6:29:17 0:33 : 02:00 0:52:45 7:20:35 4:14:34 37 3:46:05
220 265 Hofman Ivan veteráni 1943 Penzion Hanka 6:32:32 4:07 : 02:00 0:47:08 7:21:47 4:15:46 54 4:15:46
221 435 Vacek Jiří muži 1965 Fedžistan 6:14:18 0:46 10:00 : 0:58:25 7:23:29 4:17:28 130 4:11:26
222 430 Štumpoltová Hana ženy 1982 Pař bla 6:28:31 4:27 : : 0:52:45 7:25:43 4:19:42 38 3:51:13
223 101 Vodseďálek Radek muži 1974 Pohoda team 6:23:23 2:27 05:00 : 0:58:25 7:29:15 4:23:14 131 4:17:12
224 151 Vaněčková Irena ženy 1978 Pohoda team 6:35:59 1:23 : : 0:52:45 7:30:07 4:24:06 39 3:55:37
225 136 Čelišová Jaromíra ženy 1953 Pohání 6:42:49 0:27 : 04:00 0:52:45 7:32:01 4:26:00 40 3:57:31
226 158 Havrdová Alena ženy 1955 Žíznivci 6:40:24 0:32 : : 0:52:45 7:33:41 4:27:40 41 3:59:11
227 014 Votýpka Jakub muži 1974 Pař bla 6:38:22 1:31 : 04:00 0:58:25 7:34:18 4:28:17 132 4:22:15
228-229 046 Vondráček Petr muži 1974 Pohoda team 6:35:37 1:51 : : 0:58:25 7:35:53 4:29:52 133 4:23:50
228-229 130 Kret Karel veteráni 1963 Žíznivci 6:45:55 2:50 : : 0:47:08 7:35:53 4:29:52 55 4:29:52
230 041 Peteráč Jiří muži 1976 Pař bla 6:58:19 3:25 10:00 02:00 0:27:05 7:36:49 4:30:48 134 4:24:46
231 163 Lau Radovan muži 1979 LT Troskovice 6:40:36 0:44 : 02:00 0:58:25 7:37:45 4:31:44 135 4:25:42
232 152 Pospíšil Jiří muži 1980 Pař bla 7:01:32 2:27 05:00 04:00 0:33:26 7:38:25 4:32:24 136 4:26:22
233 479 Kaderová Lenka ženy 1986 LT Troskovice 6:44:42 1:55 : : 0:52:45 7:39:22 4:33:21 42 4:04:52
234 489 Chrtek Tomáš muži 1981 Mikymaus 7:10:21 1:05 : 04:00 0:32:15 7:39:41 4:33:40 137 4:27:38
235 442 Bartoň Tomáš muži 1972 Mikymaus 7:08:33 1:47 : 04:00 0:33:44 7:40:04 4:34:03 138 4:28:01
236 261 Kašová Milena ženy 1970 Žíznivcina 6:46:19 1:43 : : 0:52:45 7:40:47 4:34:46 43 4:06:17
237 355 Šulcová Marcela ženy 1965 Žíznivci 6:46:18 1:49 : : 0:52:45 7:40:52 4:34:51 44 4:06:22
238 242 Nešetřil Petr veteráni 1960 HK 6:53:26 0:21 : : 0:47:08 7:40:55 4:34:54 56 4:34:54
239 491 Pánek Jiří muži 1983 LT Troskovice 6:43:04 1:28 : 02:00 0:58:25 7:40:57 4:34:56 139 4:28:54
240 404 Kretová Monika ženy 1971 Žíznivci 6:45:47 2:50 : : 0:52:45 7:41:22 4:35:21 45 4:06:52
241 431 Svobodová Zdeňka ženy 1957 Mature Women 6:50:30 0:37 : 02:00 0:52:45 7:41:52 4:35:51 46 4:07:22
242 470 Šimáková Michaela ženy 1968 Garda 7:08:22 0:17 : 02:00 0:35:39 7:42:18 4:36:17 47 4:07:48
243 413 Votava Jan muži 1985 LT Troskovice 6:42:59 1:29 : : 0:58:25 7:42:53 4:36:52 140 4:30:50
244 052 Brzáková Jana ženy 1976 Draci 7:08:13 0:20 : : 0:34:22 7:42:55 4:36:54 48 4:08:25
245 253 Fišer Vojtěch muži 1991 Sokol Jc 6:44:30 0:05 : : 0:58:25 7:43:00 4:36:59 141 4:30:57
246 240 Gregorová Jana ženy 1967 Draci 7:08:15 0:26 : : 0:34:51 7:43:32 4:37:31 49 4:09:02
247 323 Dolejší Jana ženy 1971 Mature Women 6:50:28 0:32 : : 0:52:45 7:43:45 4:37:44 50 4:09:15
248 467 Floriánová Zuzana ženy 1969 Mature Women 6:50:33 0:31 : : 0:52:45 7:43:49 4:37:48 51 4:09:19
249 267 Mládková Lada ženy 1975 Mature Women 6:50:23 0:51 : : 0:52:45 7:43:59 4:37:58 52 4:09:29
250 362 Kodešová Pavlína ženy 1971 Mature Women 6:50:16 1:03 : : 0:52:45 7:44:04 4:38:03 53 4:09:34
251 187 Saparová Kateřina ženy 1977 Ganja Circus JC 6:51:01 0:21 : : 0:52:45 7:44:07 4:38:06 54 4:09:37
252 280 Pánek Petr muži 1984 LT Troskovice 6:44:46 2:14 : : 0:58:25 7:45:25 4:39:24 142 4:33:22
253 456 Najman Radomír muži 1962 Cyklo Libáň 6:48:14 2:12 : 02:00 0:58:25 7:46:51 4:40:50 143 4:34:48
254 048 Nosková Barbora ženy 1981 Pař bla 6:55:35 0:18 : : 0:52:45 7:48:38 4:42:37 55 4:14:08
255 069 Krupička Michal muži 1980 Pař bla 6:55:24 0:51 : 06:00 0:58:25 7:48:40 4:42:39 144 4:36:37
256 025 Nešetřil Matěj muži 1991 HK 6:53:20 0:13 : : 0:58:25 7:51:58 4:45:57 145 4:39:55
257 423 Cermanová Alena ženy 1974 Jičín 7:03:24 0:32 : 04:00 0:52:45 7:52:41 4:46:40 56 4:18:11
258 256 Kotek Ben muži 1976 Mikymaus 7:15:20 12:04 : 06:00 0:34:16 7:55:40 4:49:39 146 4:43:37
259 243 Forman Pavel muži 1973 Pař bla 6:58:48 3:22 : 04:00 0:58:25 7:56:35 4:50:34 147 4:44:32
260 065 Charouz Jakub muži 1974 Mentálové 6:55:46 1:48 05:00 04:00 0:58:25 7:56:59 4:50:58 148 4:44:56
261 361 Dušková Helena ženy 1979 Obklady Vaněk 7:06:22 0:30 : 02:00 0:52:45 7:57:37 4:51:36 57 4:23:07
262 414 Dušková Eva ženy 1975 CS Cargo 7:25:38 1:54 : : 0:30:16 7:57:48 4:51:47 58 4:23:18
263 337 Mečíř Jan muži 1983 Mrkev 7:32:20 1:38 : 04:00 0:28:56 7:58:54 4:52:53 149 4:46:51
264 275 Papay Rudolf muži 1973 Pař bla 6:55:50 1:40 05:00 02:00 0:58:25 7:58:55 4:52:54 150 4:46:52
265 403 Klapka René muži 1975 CS Cargo 7:25:20 1:35 : : 0:33:00 7:59:55 4:53:54 151 4:47:52
266 055 Lánský David muži 1978 CS Cargo 7:25:48 1:01 : : 0:33:10 7:59:59 4:53:58 152 4:47:56
267 302 Šimák Martin muži 1968 Garda 7:06:54 0:43 : 06:00 0:58:25 8:00:02 4:54:01 153 4:47:59
268 036 Patka Michal muži 1982 Mrkev team 7:33:08 1:00 : 04:00 0:30:01 8:00:09 4:54:08 154 4:48:06
269 023 Kracík Tomáš muži 1969 CS Cargo 7:25:31 2:06 05:00 : 0:28:15 8:00:52 4:54:51 155 4:48:49
270 035 Jeník Jakub muži 1982 Mrkev team 7:32:24 1:25 02:30 04:00 0:29:35 8:01:54 4:55:53 156 4:49:51
271 350 Mikoláš Ondřej muži 1982 Mrkev team 7:32:30 1:14 : 02:00 0:30:35 8:02:19 4:56:18 157 4:50:16
272 115 Palička Marek muži 1980 CS Cargo 7:34:43 1:50 : 02:00 0:28:40 8:03:13 4:57:12 158 4:51:10
273 068 Mitloehnerová Krist. ženy 1978 CS Cargo 7:26:00 0:29 : : 0:37:15 8:03:44 4:57:43 59 4:29:14
274 297 Helikar Martin muži 1969 Obklady Vaněk 7:05:56 1:32 : 02:00 0:58:25 8:03:53 4:57:52 159 4:51:50
275 153 Botta Miroslav muži 1964 Obklady Vaněk 7:05:51 1:42 : 02:00 0:58:25 8:03:58 4:57:57 160 4:51:55
276 440 Starý Roman muži 1982 Mrkev team 7:32:44 0:57 : 02:00 0:32:27 8:04:08 4:58:07 161 4:52:05
277 281 Kaňka Pavel muži 1947 Jizera 7:10:09 0:45 : 04:00 0:58:25 8:05:19 4:59:18 162 4:53:16
278 210 Plíšek Jaroslav muži 1973 Ronal 7:05:45 1:10 : : 0:58:25 8:05:20 4:59:19 163 4:53:17
279 326 Šimák Petr muži 1946 Jizera 7:10:05 2:30 : 04:00 0:58:25 8:07:00 5:00:59 164 4:54:57
280 353 Kos Martin muži 1971 Ronal 7:06:13 2:23 : : 0:58:25 8:07:01 5:01:00 165 4:54:58
281 028 Beringer Jan muži 1972 Mikymaus 7:09:13 1:47 02:30 04:00 0:58:25 8:07:55 5:01:54 166 4:55:52
282 215 Herman Erfurt veteráni 1940 Kometa 7:24:58 0:59 : 04:00 0:47:08 8:09:05 5:03:04 57 5:03:04
283 425 Lešáková Marcela ženy 1978 Jičín 7:16:30 1:26 : : 0:52:45 8:10:41 5:04:40 60 4:36:11
284 216 Lorenc Petr muži 1968 Cyklo Libáň 7:15:38 1:45 : 04:00 0:58:25 8:11:48 5:05:47 167 4:59:45
285 428 Sochorová Odeta ženy 1968 Velo Nová Paka 7:24:51 0:23 : 06:00 0:52:45 8:11:59 5:05:58 61 4:37:29
286 071 Hýrek Jindřich muži 1980 Mrkev team 7:32:16 1:49 10:00 02:00 0:29:59 8:12:04 5:06:03 168 5:00:01
287 017 Klár Marek muži 1969 Cyklo Libáň 7:14:34 3:18 : 04:00 0:58:25 8:12:17 5:06:16 169 5:00:14
288 141 Lokešová Olga ženy 1976 Primeros 7:37:45 0:23 : 02:00 0:39:37 8:15:45 5:09:44 62 4:41:15
289 204 Bernat Petr muži 1979 Jičín 7:16:23 1:44 : : 0:58:25 8:16:32 5:10:31 170 5:04:29
290 179 Kratochvíl Aleš muži 1976 Primeros 7:40:42 0:16 : 02:00 0:38:21 8:17:19 5:11:18 171 5:05:16
291 103 Lhotová Renata ženy 1967 Kometa 7:24:14 0:43 : : 0:52:45 8:17:42 5:11:41 63 4:43:12
292 461 Houška Jiří muži 1954 Hodinář. Brožek 7:19:33 0:33 : : 0:58:25 8:18:31 5:12:30 172 5:06:28
293 250 Bureš Michal muži 1975 Cyklo Libáň 7:24:48 1:46 : 06:00 0:58:25 8:18:59 5:12:58 173 5:06:56
294 311 Tůma Pavel muži 1967 Cyklo Libáň 7:27:05 1:00 : 06:00 0:58:25 8:20:30 5:14:29 174 5:08:27
295 223 Hýrková Pavlína ženy 1983 Mrkev team 7:33:05 0:26 : 04:00 0:52:45 8:22:16 5:16:15 64 4:47:46
296 122 Drahoňovská Dana ženy 1983 Mrkev team 7:33:00 0:37 : 04:00 0:52:45 8:22:22 5:16:21 65 4:47:52
297 127 Hovorková Radka ženy 1979 CS Cargo 7:31:32 0:54 : 02:00 0:52:45 8:23:11 5:17:10 66 4:48:41
298 409 Mejvaldová Šárka ženy 1971 Velo NP 7:30:05 0:24 : : 0:52:45 8:23:14 5:17:13 67 4:48:44
299 458 Hlaváček Radek muži 1971 Tři ustaráni 7:25:25 2:44 : 02:00 0:58:25 8:24:34 5:18:33 175 5:12:31
300 095 Brzáková Martina ženy 1986 CS Cargo 7:34:39 1:24 : 04:00 0:52:45 8:24:48 5:18:47 68 4:50:18
301 030 Jiránek Lukáš muži 1973 CS Cargo 7:26:09 1:17 : : 0:58:25 8:25:51 5:19:50 176 5:13:48
302 214 Říha Jiří muži 1977 Mentálové 7:27:54 0:54 05:00 06:00 0:58:25 8:26:13 5:20:12 177 5:14:10
303 369 Svoboda Jan muži 1975 Mentálové 7:27:16 0:31 05:00 04:00 0:58:25 8:27:12 5:21:11 178 5:15:09
304 349 Hakl Pavel muži 1962 Velo NP 7:26:26 2:42 : : 0:58:25 8:27:33 5:21:32 179 5:15:30
305 406 Bulín Petr muži 1973 Mikymaus 7:25:27 1:10 10:00 06:00 0:58:25 8:29:02 5:23:01 180 5:16:59
306 170 Konečná Ivana ženy 1981 Romania 7:36:00 0:36 : : 0:52:45 8:29:21 5:23:20 69 4:54:51
307 227 Lhota Libor muži 1965 Kometa 7:25:11 0:50 05:00 : 0:58:25 8:29:26 5:23:25 181 5:17:23
308 012 Snopek David muži 1979 Tři ustaráni 7:28:12 4:59 : 02:00 0:58:25 8:29:36 5:23:35 182 5:17:33
309 465 Duczynski Pavel muži 1979 Romania 7:25:42 7:36 : 02:00 0:58:25 8:29:43 5:23:42 183 5:17:40
310 020 Chvojka Tobiáš muži 1981 Mrkev team 7:32:49 0:39 : 02:00 0:58:25 8:29:53 5:23:52 184 5:17:50
311 193 Kratochvílová Jana ženy 1976 Primeros 7:40:49 0:03 : 02:00 0:52:45 8:31:37 5:25:36 70 4:57:07
312 196 Nedbalová Barbora ženy 1984 LKP 7:39:38 0:07 : : 0:52:45 8:32:30 5:26:29 71 4:58:00
313 100 Smolík Tomáš muži 1981 Mrkev team 7:33:45 0:17 05:00 04:00 0:58:25 8:33:27 5:27:26 185 5:21:24
314 500 Jedlička David muži 1979 Romania 7:34:46 1:05 : : 0:58:25 8:34:16 5:28:15 186 5:22:13
315 074 Hvězdová Ivana ženy 1981 Romania 7:41:52 0:10 : : 0:52:45 8:34:47 5:28:46 72 5:00:17
316 033 Snopek Ondřej muži 1971 Tři ustaráni 7:32:08 0:34 05:00 : 0:58:25 8:36:07 5:30:06 187 5:24:04
317 089 Hruška Zbyněk muži 1980 Romania 7:35:02 0:44 05:00 : 0:58:25 8:39:11 5:33:10 188 5:27:08
318 137 Ona Benito don muži 1945 Rep. de banana 7:39:24 1:41 05:00 04:00 0:58:25 8:40:30 5:34:29 189 5:28:27
319 139 Kodeš Jan muži 1976 Romania 7:41:54 0:21 : : 0:58:25 8:40:40 5:34:39 190 5:28:37
320 165 Jebato Don muži 1972 Banana Rep 7:43:38 0:40 : 02:00 0:58:25 8:40:43 5:34:42 191 5:28:40
321 105 Poláček Kamil muži 1981 CS Cargo 7:31:52 1:21 10:00 : 0:58:25 8:41:38 5:35:37 192 5:29:35
322 056 Roučka Daniel muži 1977 Mentálové 7:27:22 2:33 20:00 06:00 0:58:25 8:42:20 5:36:19 193 5:30:17
323 174 Hromádko Jan muži 1980 Romania 7:41:56 0:10 05:00 02:00 0:58:25 8:43:31 5:37:30 194 5:31:28
324 358 Krbec Martin muži 1979 Romania 7:35:24 0:33 10:00 : 0:58:25 8:44:22 5:38:21 195 5:32:19
325 078 Vacek Jan muži 1980 Hosohopo 7:40:00 2:00 10:00 04:00 0:58:25 8:46:25 5:40:24 196 5:34:22
326 462 Lucio Chozé don muži 1975 Rep. de banana 7:40:01 1:59 15:00 04:00 0:58:25 8:51:25 5:45:24 197 5:39:22
327 497 Labašta Petr muži 1985 Romania 7:38:33 0:08 15:00 : 0:58:25 8:52:06 5:46:05 198 5:40:03
328 436 Jedlička Richard muži 1977 Románia 7:41:32 0:39 15:00 02:00 0:58:25 8:53:36 5:47:35 199 5:41:33
329 015 Mucho Padre don muži 1975 Rep. de banana neklasifikován(a)
330 022 Vejvara Zdeněk muži 1963   neklasifikován(a)
331 043 Jech Pavel muži 1966 Žíznivci neklasifikován(a)
332 123 Šebík Daniel muži 1967 Lesbians Gay neklasifikován(a)
333 125 Jenka Pavel muži 1966 9 Statečných neklasifikován(a)
334 133 Hanč Pavel muži 1984 Žíznivci neklasifikován(a)
335 147 Novák Jan muži 1977 CS Cargo neklasifikován(a)
336 182 Hercok Miroslav muži 1980 CS Cargo neklasifikován(a)
337 205 Novotný Dušan muži 1970 LT Troskovice neklasifikován(a)
338 208 Řádek Jiří muži 1963 Garda neklasifikován(a)
339 245 Skřivánek Petr muži 1966 Lesbians Gay neklasifikován(a)
340 247 Čapek Ondřej muži 1965 Velouni neklasifikován(a)
341 251 Chuan Martinez muži 1967 Rep. de banana neklasifikován(a)
342 258 Bača muži 1963 Lesbians Gay neklasifikován(a)
343 279 Sucharda Pavel muži 1968 9 Statečných neklasifikován(a)
344 301 Srb Tomáš muži 1966 Romantyčka neklasifikován(a)
345 303 Eberle Pavel muži 1980 Jičín neklasifikován(a)
346 341 Karel Miloš muži 1960 Žíznivci neklasifikován(a)
347 352 Gindos don muži 1975 Rep. de banana neklasifikován(a)
348 375 Plíšek Tomáš muži 1970 Zenon team neklasifikován(a)
349 401 Endrys Viktor muži 1980 CS cargo neklasifikován(a)
350 454 Jiránek Tomáš muži 1976 CS Cargo neklasifikován(a)
351 471 Brusák Tomáš muži 1981 CS Cargo neklasifikován(a)
352 492 Moravec Jan muži 1978 Linux team neklasifikován(a)
353 057 Havelka Ladislav veteráni 1950 Restaur.Letná neklasifikován(a)
354 076 Kazda Jiří veteráni 1950 Železnice neklasifikován(a)
355 169 Kušnír Marián veteráni 1962 Velo NP neklasifikován(a)
356 172 Pták Jan veteráni 1947 Pohání neklasifikován(a)
357 363 Zahradník Václav veteráni 1950 Žíznivci neklasifikován(a)
358 366 Mladík Miloslav veteráni 1954 Jičín neklasifikován(a)
359 434 Staška Jiří veteráni 1950 Žíznivci neklasifikován(a)
360 019 Všetečková Jana ženy 1969 Starý rašple neklasifikován(a)
361 034 Suchardová Monika ženy 1980 9 statečných neklasifikován(a)
362 038 Vaníčková Gábina ženy 1970 9 Statečných neklasifikován(a)
363 051 Jenková Olga ženy 1970 9 Statečných neklasifikován(a)
364 143 Polmová Michaela ženy 1982 CS Cargo neklasifikován(a)
365 164 Budínská Alena ženy 1973 Velo NP neklasifikován(a)
366 325 Studihradová Klára ženy 1971 Starý rašple neklasifikován(a)
367 327 Koutská Marcela ženy 1980 9 statečných neklasifikován(a)
368 331 Krausová Martina ženy 1979 CS Cargo neklasifikován(a)
369 416 Karlová Kateřina ženy 1975 Žíznivci neklasifikován(a)
370 426 Hančová Alena ženy 1954 Pohání neklasifikován(a)
371 496 Hoechtbergerová Hel. ženy 1970 Velo NP neklasifikován(a)
372 557 Suchardová Renata ženy 1973 9 Statečných neklasifikován(a)
373 004 Špůr Jiří muži 1960 CS Cargo diskvalifikován(a)
374 081 Trmata Štěpán muži 1978 Jičín diskvalifikován(a)
375 312 Václavů Jaroslav muži 1975 Obklady Vaněk diskvalifikován(a)
376 473 Brumlich Roman muži 1963 Elektrospoj diskvalifikován(a)
377 085 Vobořil Jiří veteráni 1954 Ronal diskvalifikován(a)
378 132 Bryscejn Ladislav veteráni 1951 Fedžistan diskvalifikován(a)
379 274 Kozák Stanislav veteráni 1954   diskvalifikován(a)
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 28.08.2004 /  19:24

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz