XXIII. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD - 2005

XXIV. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD © bicman
  absolutní výsledky výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 567 Pírko Ivan veteráni 1941 Cyklo ski Jičín 2:43:01 0:50 : : 0:21:30 3:05:21   1  
2 434 Šmejc Petr muži 1978 CK pedál 2:42:40 0:13 : : 0:24:11 3:07:04 0:01:43 1  
3 353 Kazda Jiří veteráni 1950 Maratoncentrum 2:42:30 0:35 : : 0:24:02 3:07:07 0:01:46 2 0:01:46
4 208 Crha Pavel muži 1966   2:42:20 0:29 : : 0:24:19 3:07:08 0:01:47 2 0:00:04
5 264 Brusák Josef veteráni 1952 Hotel Jičín 2:49:39 0:35 : : 0:24:18 3:14:32 0:09:11 3 0:09:11
6 220 Pour Pavel muži 1968 Zebín Sněžka 2:51:10 0:45 : : 0:24:47 3:16:42 0:11:21 3 0:09:38
7 141 Soukup Petr muži 1966 Garda 2:51:16 0:37 : : 0:25:55 3:17:48 0:12:27 4 0:10:44
8 305 Kudrnáč Miloš muži 1961 Rumcajs 2:53:20 0:56 : : 0:25:14 3:19:30 0:14:09 5 0:12:26
9 163 Smolík Petr veteráni 1961 Svijanský Mazec 2:56:39 0:44 : : 0:24:21 3:21:44 0:16:23 4 0:16:23
10 495 Kužel Jiří veteráni 1956 Cargo 2:57:19 1:02 : : 0:25:20 3:23:41 0:18:20 5 0:18:20
11 089 Navrátil Josef muži 1958 Úsměv 2:56:32 0:37 : : 0:27:04 3:24:13 0:18:52 6 0:17:09
12 214 Dont Miroslav veteráni 1957 CK pedál 2:57:24 0:45 : : 0:26:14 3:24:23 0:19:02 6 0:19:02
13 070 Kužel Jiří muži 1979 CS Cargo 3:00:10 0:32 : : 0:25:08 3:25:50 0:20:29 7 0:18:46
14 193 Lachman Jan muži 1956 LKP 2:55:33 0:54 : : 0:30:16 3:26:43 0:21:22 8 0:19:39
15 359 Tůma Jaroslav muži 1973 Žíznivci 3:00:08 0:37 : : 0:26:13 3:26:58 0:21:37 9 0:19:54
16 329 Bílek Aleš muži 1979 Kotrmelce 3:00:12 0:44 : : 0:27:06 3:28:02 0:22:41 10 0:20:58
17 296 Vlach Tomáš muži 1978 Ganja Circus 3:01:40 0:51 : : 0:25:40 3:28:11 0:22:50 11 0:21:07
18 173 Vobořil Jiří veteráni 1954 Ronal 3:01:50 0:23 : : 0:26:05 3:28:18 0:22:57 7 0:22:57
19 015 Marks Josef veteráni 1955 Sklopísek 3:02:55 1:35 : : 0:25:46 3:30:16 0:24:55 8 0:24:55
20 103 Plíšek Jaroslav muži 1962 Sokol Libáň 3:03:00 0:36 : : 0:26:56 3:30:32 0:25:11 12 0:23:28
21 413 Mazáček Michal muži 1988 Yetti Rumteam 3:00:24 1:19 05:00 : 0:25:50 3:32:33 0:27:12 13 0:25:29
22 217 Synek Stanislav muži 1978 Ganja Circus 3:06:16 0:42 : : 0:26:17 3:33:15 0:27:54 14 0:26:11
23 174 Janďourek Mirek muži 1975 Forest 3:07:15 0:36 : : 0:26:57 3:34:48 0:29:27 15 0:27:44
24 230 Polman Petr veteráni 1946 Cyklosport 3:08:22 1:03 : : 0:25:42 3:35:07 0:29:46 9 0:29:46
25 210 Sůva Ivan muži 1962 CK pedál 3:08:39 1:08 : 02:00 0:27:39 3:35:26 0:30:05 16 0:28:22
26 455 Novák Zdeněk veteráni 1954 Cyklotramp 3:08:56 1:05 : : 0:27:19 3:37:20 0:31:59 10 0:31:59
27 078 Kůtek Pavel muži 1968 Garda 3:09:32 1:06 : : 0:27:01 3:37:39 0:32:18 17 0:30:35
28 052 Kotyška Jiří muži 1967 Garda 3:09:26 0:58 : : 0:27:32 3:37:56 0:32:35 18 0:30:52
29 464 Louda Jiří veteráni 1942 Ohařice 3:08:10 0:58 : : 0:29:09 3:38:17 0:32:56 11 0:32:56
30 114 Imlauf Martin muži 1969 Pupkyn Boys 3:12:52 0:37 : : 0:25:02 3:38:31 0:33:10 19 0:31:27
31 428 Jedlička Vratislav veteráni 1957 Jičín 3:14:11 0:48 : : 0:25:25 3:40:24 0:35:03 12 0:35:03
32 471 Šádek Rostislav muži 1982 Zebín Sněžka 3:15:39 0:39 : : 0:25:11 3:41:29 0:36:08 20 0:34:25
33 061 Imlauf Jindřich muži 1973 Pupkyn Boys 3:15:11 0:42 : : 0:25:42 3:41:35 0:36:14 21 0:34:31
34 333 Brzák Ladislav veteráni 1942 ATSC Jičín 3:15:22 0:37 : : 0:27:05 3:43:04 0:37:43 13 0:37:43
35 146 Tůma Pavel muži 1978 Žíznivci 3:15:16 0:27 : : 0:27:35 3:43:18 0:37:57 22 0:36:14
36 426 Rous Tomáš muži 1969 Žíznivci 3:15:02 0:34 : : 0:27:54 3:43:30 0:38:09 23 0:36:26
37 302 Jakubec Jiří muži 1978 Stínadla 3:10:57 1:05 05:00 : 0:26:37 3:43:39 0:38:18 24 0:36:35
38 364 Baše Martin veteráni 1965 CK pedál 3:15:07 0:42 : : 0:28:12 3:44:01 0:38:40 14 0:38:40
39 540 Hubaček Leon muži 1966 Žíznivci 3:17:31 0:28 : : 0:27:35 3:45:34 0:40:13 25 0:38:30
40 082 Suchomel Petr muži 1967 Draci Šumperk 3:18:02 0:25 : : 0:27:36 3:46:03 0:40:42 26 0:38:59
41 244 Tajčová Zdena ženy 1964 Hofmanka 3:18:26 0:21 : : 0:27:59 3:46:46 0:41:25 1  
42 093 Mráz Pavel veteráni 1952 Jičín 3:20:16 0:27 : : 0:26:37 3:47:20 muži 1977 Svijanský mazec 3:23:09 1:04 : : 0:27:41 3:51:54 0:46:33 32 0:44:50
51 234 Hemelík Pavel muži 1967 Žíznivci 3:22:20 0:26 : : 0:29:23 3:52:09 0:46:48 33 0:45:05
52 372 Dontová Jana ženy 1962 CK pedál 3:22:36 0:44 : : 0:28:53 3:52:13 0:46:52 2 0:05:27
53 374 Sochor Milan veteráni 1948 PHONAK Podhádí 3:25:49 0:41 : : 0:27:36 3:54:06 0:48:45 18 0:48:45
54 232 Řehák Pavel veteráni 1960 Jičín 3:24:54 0:43 : : 0:28:52 3:54:29 0:49:08 19 0:49:08
55 279 Bašová Lucie ženy 1973 CK pedál 3:25:17 0:42 : : 0:30:29 3:56:28 0:51:07 3 0:09:42
56 552 Hilger Květoslav muži 1953 Bier Turnov 3:30:47 1:13 : : 0:25:18 3:57:18 0:51:57 34 0:50:14
57 450 Křivský Petr muži 1964 Pupkyn Boys 3:28:49 0:40 : : 0:27:53 3:57:22 0:52:01 35 0:50:18
58 168 Matějka Zdeněk veteráni 1937 Velomat 3:28:58 0:54 : : 0:28:06 3:57:58 0:52:37 20 0:52:37
59 048 Kříž Jiří muži 1959 CK pedál 3:29:46 0:42 : 02:00 0:30:29 3:58:57 0:53:36 36 0:51:53
60 155 Stibůrek Michael muži 1967 Svijanský mazec 3:22:12 0:40 07:30 : 0:28:58 3:59:20 0:53:59 37 0:52:16
61 158 Obuškevič Jan muži 1970 Neat Point 3:29:43 0:24 : : 0:29:25 3:59:32 0:54:11 38 0:52:28
62 227 Skrbková Mirka ženy 1967 CK pedál 3:29:54 0:56 : : 0:30:13 4:01:03 0:55:42 4 0:14:17
63 568 Hejl Pavel veteráni 1956 Continental 3:31:00 0:48 : : 0:29:43 4:01:31 0:56:10 21 0:56:10
64 152 Peterka Luděk muži 1968 Milovice 3:33:26 0:52 : : 0:27:39 4:01:57 0:56:36 39 0:54:53
65 407 Repaň Miloš veteráni 1963   3:33:37 0:59 : : 0:28:28 4:03:04 0:57:43 22 0:57:43
66 286 Kozák Jiří muži 1973 Hodinář. Brožek 3:33:40 1:10 : : 0:28:50 4:03:40 0:58:19 40 0:56:36
67 066 Pašek Pavel muži 1971 Holín 3:34:25 0:51 : : 0:28:37 4:03:53 0:58:32 41 0:56:49
68 001 Brožek Josef muži 1970 Hodinář. Brožek 3:35:34 0:49 : : 0:28:08 4:04:31 0:59:10 42 0:57:27
69 435 Vodička Jindřich veteráni 1944 Žádnej 3:20:45 1:05 : : 0:43:14 4:05:04 0:59:43 23 0:59:43
70 493 Suchomel František veteráni 1939 Draci Šumperk 3:36:16 0:38 : : 0:28:54 4:05:48 1:00:27 24 1:00:27
71 299 Rychna Milan muži 1963 LKP 3:36:10 0:54 : : 0:29:37 4:06:41 1:01:20 43 0:59:37
72 169 Šimek Pavel veteráni 1965 Garda 3:22:55 0:56 : : 0:43:14 4:07:05 1:01:44 25 1:01:44
73 569 Klacek Radim muži 1963 Žíznivci 3:36:20 1:12 : : 0:30:20 4:07:52 1:02:31 44 1:00:48
74 480 Hladík Miroslav veteráni 1954 Kafe bar 3:37:47 0:48 : : 0:30:05 4:08:40 1:03:19 26 1:03:19
75 288 Dobiáš Jaroslav veteráni 1952 Žíznivci 3:39:55 0:41 : : 0:29:47 4:10:23 1:05:02 27 1:05:02
76 307 Bém Vladimír veteráni 1957 Hodinář. Brožek 3:43:56 1:00 : : 0:25:43 4:10:39 1:05:18 28 1:05:18
77 254 Pavlíček Jan veteráni 1942 Cyklosport 3:41:25 0:43 : : 0:28:39 4:10:47 1:05:26 29 1:05:26
78 104 Mazáček Jiří muži 1984 Holín 3:34:36 3:14 10:00 : 0:29:48 4:17:38 1:12:17 45 1:10:34
79 442 Vávra Jan veteráni 1948 Úsměv 3:48:13 0:41 : : 0:29:32 4:18:26 1:13:05 30 1:13:05
80 231 Koloc Radek muži 1962 Hillo 3:48:44 0:37 : : 0:29:53 4:19:14 1:13:53 46 1:12:10
81 330 Jaroš Petr veteráni 1944   3:50:17 0:37 : : 0:33:11 4:24:05 1:18:44 31 1:18:44
82 006 Jirásek Zdeněk muži 1968   3:14:41 0:49 05:00 : 1:04:01 4:24:31 1:19:10 47 1:17:27
83 109 Klekner Antonín veteráni 1953 CK pedál 3:58:03 0:38 : 02:00 0:28:52 4:25:33 1:20:12 32 1:20:12
84 033 Pašková Jana ženy 1959 Ronal 3:53:42 0:22 : : 0:31:56 4:26:00 1:20:39 5 0:39:14
85 116 Holý František veteráni 1950 Velomat 3:56:47 0:30 : : 0:29:53 4:27:10 1:21:49 33 1:21:49
86 551 Petrnoušek Vladislav veteráni 1954 Bier Turnov 3:59:41 1:42 : : 0:26:40 4:28:03 1:22:42 34 1:22:42
87 060 Štěpánek František muži 1952 CK pedál 3:58:00 1:08 : 02:00 0:31:03 4:28:11 1:22:50 48 1:21:07
88 171 Mindl Petr muži 1969 4:01:22 0:28 : 02:00 0:28:55 4:28:45 1:23:24 49 1:21:41
89 183 Hrudka Petr muži 1971 Hodinář. Brožek 4:01:39 1:37 : 02:00 0:29:21 4:30:37 1:25:16 50 1:23:33
90 481 Limberský Petr veteráni 1953 Až do dna 3:59:46 1:22 : : 0:29:40 4:30:48 1:25:27 35 1:25:27
91 855 Veverka Miloš muži 1956 Dělová koule 4:03:43 1:22 : : 0:27:36 4:32:41 1:27:20 51 1:25:37
92 856 Šebek Luboš muži 1955 Dělová koule 4:04:12 1:01 : : 0:27:55 4:33:08 1:27:47 52 1:26:04
93 321 Mikušová Marie ženy 1948 CK pedál 4:02:03 0:18 : : 0:31:01 4:33:22 1:28:01 6 0:46:36
94 424 Zaplatílek Dušan muži 1966 4:05:13 2:51 : : 0:26:41 4:34:45 1:29:24 53 1:27:41
95 281 Kudrnáč Miloš muži 1960 Žíznivci 4:05:50 0:45 : : 0:30:05 4:36:40 1:31:19 54 1:29:36
96 242 Vejvara Milan muži 1969 Zebín Sněžka 3:26:47 1:47 05:00 : 1:04:01 4:37:35 1:32:14 55 1:30:31
97 226 Rychterová Dana ženy 1969 Až do dna 3:47:50 0:22 : : 0:49:27 4:37:39 1:32:18 7 0:50:53
98 215 Hemelíková Markéta ženy 1973 Žíznivci 3:49:01 0:58 : : 0:49:27 4:39:26 1:34:05 8 0:52:40
99 253 Havelka Ladislav veteráni 1950 Sportklub Letná 4:08:12 1:07 : : 0:30:11 4:39:30 1:34:09 36 1:34:09
100 039 Neznámý muži     3:35:34 0:49 : : 1:04:01 4:40:24 1:35:03 56 1:33:20
101 122 Hlavsa Milan veteráni 1955 Až do dna 3:59:56 0:34 : 02:00 0:43:14 4:41:44 1:36:23 37 1:36:23
102 852 Dvořák Tomáš muži 1964 LKP Prachov 3:46:38 1:06 : 04:00 0:58:12 4:41:56 1:36:35 57 1:34:52
103 541 Rosůlek Milan veteráni 1963 Žíznivci 4:10:41 0:42 : : 0:35:56 4:47:19 1:41:58 38 1:41:58
104 411 Harcuba Petr muži 1966 Žíznivci 4:22:13 1:47 : : 0:28:54 4:52:54 1:47:33 58 1:45:50
105 566 Češíková Hana ženy 1966 U Dělové koule 4:04:40 1:06 : : 0:49:27 4:55:13 1:49:52 9 1:08:27
106 022 Dubská Dana ženy 1970 Kazboš team 4:06:07 0:22 : : 0:49:27 4:55:56 1:50:35 10 1:09:10
107 056 Petrtýlová Vlaďka ženy 1964 Nadoraz 4:06:57 0:18 : : 0:49:27 4:56:42 1:51:21 11 1:09:56
108 036 Lenderová Hana ženy 1964 Nadoraz 4:07:02 0:30 : : 0:49:27 4:56:59 1:51:38 12 1:10:13
109 414 Křivská Jana ženy 1963 Turisti 4:10:09 0:24 : : 0:49:27 5:00:00 1:54:39 13 1:13:14
110 161 Bičiště Petr muži 1990 Spirit 4:02:07 0:55 : : 1:04:01 5:07:03 2:01:42 59 1:59:59
111 504 Lhota Milan muži 1973 Ganja 4:04:25 1:06 : 02:00 1:04:01 5:07:32 2:02:11 60 2:00:28
112 021 Bičiště Petr muži 1968 Spirit 4:02:15 1:42 : : 1:04:01 5:07:58 2:02:37 61 2:00:54
113 267 Malý Pavel muži 1971 Svijanský Mazec 3:56:51 0:46 07:30 : 1:04:01 5:09:08 2:03:47 62 2:02:04
114 312 Kůtek Zdeněk veteráni 1935 Velomat 4:35:37 1:18 : : 0:34:15 5:11:10 2:05:49 39 2:05:49
115 332 Rychnov8 Eva ženy 1971 Kazboš team 4:22:00 0:51 : : 0:49:27 5:12:18 2:06:57 14 1:25:32
116 241 Konečný Zdeněk veteráni 1930 VSV Velomat 4:35:19 0:44 : : 0:36:44 5:12:47 2:07:26 40 2:07:26
117 556 Dědeček Ladislav muži 1968 Continental 4:42:19 0:29 : : 0:30:56 5:13:44 2:08:23 63 2:06:40
118 195 Mikan Vladimír veteráni 1948 Rybníček 4:40:58 2:13 : : 0:31:57 5:15:08 2:09:47 41 2:09:47
119 382 Skřivánek Vít muži 1991 Skylark team 4:43:07 0:34 : : 0:31:33 5:15:14 2:09:53 64 2:08:10
120 132 Staněk Josef veteráni 1945 Maratoncentrum 4:31:19 0:45 : : 0:43:14 5:15:18 2:09:57 42 2:09:57
121 416 Mošna Miloš muži 1964 Pupkyn boys 4:47:03 0:57 : : 0:29:28 5:17:28 2:12:07 65 2:10:24
122 277 Skřivánek Miloslav muži 1962 Skylark team 4:42:56 1:08 : : 0:34:21 5:18:25 2:13:04 66 2:11:21
123 249 Panáček Jan muži 1970 Elektrospoj 4:49:06 2:05 : : 0:27:53 5:19:04 2:13:43 67 2:12:00
124 526 Bauer Petr muži 1976 Velomat 4:43:32 1:14 : 02:00 0:38:26 5:21:12 2:15:51 68 2:14:08
125 026 Nosek Jan veteráni 1965 TPC 4:38:35 2:20 : 02:00 0:43:14 5:22:09 2:16:48 43 2:16:48
126 087 Lhota Jiří veteráni 1943 Sportklub Letná 4:48:48 0:40 : : 0:32:49 5:22:17 2:16:56 44 2:16:56
127 130 Lhotová Alena ženy 1947 Sportklub Letná 4:48:38 0:21 : : 0:33:47 5:22:46 2:17:25 15 1:36:00
128 086 Rejlek Tomáš veteráni 1954 Fedžistán 4:40:31 0:56 : : 0:43:14 5:24:41 2:19:20 45 2:19:20
129 128 Mikule Jiří veteráni 1937   4:50:13 1:06 : : 0:33:42 5:25:01 2:19:40 46 2:19:40
130 425 Hrubý Petr muži 1963 Elektrospoj 4:53:00 0:32 : : 0:33:42 5:27:14 2:21:53 69 2:20:10
131 474 Kozma Petr muži 1975   5:00:31 1:30 : : 0:28:18 5:30:19 2:24:58 70 2:23:15
132 361 Brykner Ladislav muži 1964 Kotrmelce 5:00:42 1:03 : 02:00 0:32:30 5:32:15 2:26:54 71 2:25:11
133 153 Bubeník Jan muži 1975 Garda 5:04:29 1:36 : 04:00 0:31:24 5:33:29 2:28:08 72 2:26:25
134 349 Skřivánková Marie ženy 1961 Skylark team 4:43:12 1:01 : : 0:49:27 5:33:40 2:28:19 16 1:46:54
135 491 Kroh Aleš muži 1968   5:04:39 2:17 : 02:00 0:30:18 5:35:14 2:29:53 73 2:28:10
136 098 Rojík Milan muži 1975 Železnice 5:06:15 1:52 : 02:00 0:31:53 5:38:00 2:32:39 74 2:30:56
137 160 Kordík Jaroslav muži 1974 Úsměv 4:31:08 0:27 05:00 : 1:04:01 5:40:36 2:35:15 75 2:33:32
138 273 Pitthart Zdeněk muži 1961   5:07:02 1:46 : : 0:32:19 5:41:07 2:35:46 76 2:34:03
139 404 Konečný Zdeněk muži 1975   5:05:04 2:24 02:30 : 0:32:45 5:42:43 2:37:22 77 2:35:39
140 532 Hrnčalík Ladislav muži 1970 Ajta krajta 5:09:24 1:20 : : 0:32:10 5:42:54 2:37:33 78 2:35:50
141 238 Sitová Veronika ženy 1978 Turisti 4:53:08 0:30 : : 0:49:27 5:43:05 2:37:44 17 1:56:19
142 246 Peroutka Štěpán muži 1975 Ganja Circus 5:09:51 1:00 05:00 04:00 0:32:31 5:44:22 2:39:01 79 2:37:18
143 535 Provazník Jiří veteráni 1954 Hofmanka 5:14:56 0:48 : 02:00 0:30:46 5:44:30 2:39:09 47 2:39:09
144 118 Smolíková Lenka ženy 1964   5:06:53 1:03 : : 0:38:15 5:46:11 2:40:50 18 1:59:25
145 368 Sedláček Zdeněk veteráni 1948 Až Aš 4:59:46 3:33 : : 0:43:14 5:46:33 2:41:12 48 2:41:12
146 539 Mizerová Darina ženy 1973 Žíznivci 4:56:23 0:51 : : 0:49:27 5:46:41 2:41:20 19 1:59:55
147 534 Beran Libor veteráni 1954 Hofmanka 5:10:15 5:19 : : 0:31:14 5:46:48 2:41:27 49 2:41:27
148 085 Mlejnecká Hana ženy 1969 BL Team 4:58:28 0:25 : : 0:49:27 5:48:20 2:42:59 20 2:01:34
149 271 Vystrčilová Lenka ženy 1969 BL Team 4:58:40 0:27 : : 0:49:27 5:48:34 2:43:13 21 2:01:48
150 031 Klůčilová Iveta ženy 1972 BL team 4:58:53 4:16 : : 0:49:27 5:52:36 2:47:15 22 2:05:50
151 559 Mucha Milan veteráni 1949 Velosport 5:09:37 0:50 : : 0:43:14 5:53:41 2:48:20 50 2:48:20
152 549 Košek Milan muži 1965 Bier Turnov 4:45:15 5:00 : : 1:04:01 5:54:16 2:48:55 80 2:47:12
153 280 Paštika Čestmír muži 1974 Petr Air Team 4:38:40 1:45 10:00 : 1:04:01 5:54:26 2:49:05 81 2:47:22
154 530 Potřeba Karel muži 1970 CK pedál 5:24:00 1:49 : : 0:32:46 5:58:35 2:53:14 82 2:51:31
155 555 Kantorová Ladislava ženy 1959 Velosport 5:09:45 0:38 : : 0:49:27 5:59:50 2:54:29 23 2:13:04
156 110 Kraj Martin muži 1981 Ganja Circus 5:31:51 1:22 : 02:00 0:30:12 6:01:25 2:56:04 83 2:54:21
157 335 Plíšek Milan muži 1975 Ganja Circus 5:31:49 1:32 : 02:00 0:30:12 6:01:33 2:56:12 84 2:54:29
158 020 Andreu Míťa muži 1964   5:20:37 1:09 : : 0:41:03 6:02:49 2:57:28 85 2:55:45
159 901 Pašek Michal muži 1973 Pašáci 5:33:30 1:29 : : 0:28:39 6:03:38 2:58:17 86 2:56:34
160 224 Kůtková Monika ženy 1968 Garda 5:16:21 1:00 : 02:00 0:49:27 6:04:48 2:59:27 24 2:18:02
161 506 Petřík Miroslav muži 1975 UNIKAT 4:59:13 0:34 05:00 02:00 1:04:01 6:06:48 3:01:27 87 2:59:44
162 900 Pašková Gabriela ženy 1979 Pašáci 5:33:29 1:34 : : 0:33:03 6:08:06 3:02:45 25 2:21:20
163 558 Pintová Jiřina ženy 1969 Garda 5:21:30 0:38 : 02:00 0:49:27 6:09:35 3:04:14 26 2:22:49
164 071 Soukupová Eva ženy 1968 Garda 5:21:33 1:00 : 02:00 0:49:27 6:10:00 3:04:39 27 2:23:14
165 550 Vytina Jaromír muži 1970 Bier Turnov 5:39:06 0:26 : 02:00 0:33:51 6:11:23 3:06:02 88 3:04:19
166 497 Veselý Jiří veteráni 1951 Cafe bar 5:27:59 1:35 : : 0:43:14 6:12:48 3:07:27 51 3:07:27
167 433 Pekárek Přemysl veteráni 1953 Hecer team 5:27:54 1:48 : : 0:43:14 6:12:56 3:07:35 52 3:07:35
168 339 Křelina Radek muži 1969 Křeček 5:07:56 1:56 : : 1:04:01 6:13:53 3:08:32 89 3:06:49
169 185 Řehák Václav veteráni 1948 V+V Choteč 5:30:09 1:45 : : 0:43:14 6:15:08 3:09:47 53 3:09:47
170 270 Pařík Josef veteráni 1957 Ronal 5:46:37 0:53 : : 0:30:01 6:17:31 3:12:10 54 3:12:10
171 074 Limberská Alžběta ženy 1954 Až do dna 5:29:14 0:24 : : 0:49:27 6:19:05 3:13:44 28 2:32:19
172 533 Splítek Zdeněk muži 1968 Ajta krajta 5:10:12 4:56 : : 1:04:01 6:19:09 3:13:48 90 3:12:05
173 203 Hlavsová Zdena ženy 1958 Až do dna 5:00:31 30:11 : : 0:49:27 6:20:09 3:14:48 29 2:33:23
174 443 Kopánek Jiří veteráni 1939   5:37:04 0:39 : : 0:43:14 6:20:57 3:15:36 55 3:15:36
175 379 Kořínek Jiří veteráni 1948 Solokapr 5:36:14 2:18 : : 0:43:14 6:21:46 3:16:25 56 3:16:25
176 517 Dubský Zdeněk muži 1969 Vaněk obklady 5:59:30 nekl. : 04:00 0:29:21 6:22:45 3:17:24 91 3:15:41
177 489 Roubíček Tomáš muži 1965 Poličan 5:21:13 1:00 : 02:00 1:04:01 6:24:14 3:18:53 92 3:17:10
178 216 Pešek Daniel muži 1965 Salám 5:21:09 1:10 : 02:00 1:04:01 6:24:20 3:18:59 93 3:17:16
179 362 Bydžovský Jindřich muži 1960 Hecer team 5:46:43 4:27 05:00 02:00 0:30:28 6:24:38 3:19:17 94 3:17:34
180 850 Ježková Lucie ženy 1970 Hasiči Prachov 5:35:48 0:28 : : 0:49:27 6:25:43 3:20:22 30 2:38:57
181 422 Brumlich Roman muži 1963 Elektrospoj 5:48:25 1:28 05:00 : 0:33:09 6:28:02 3:22:41 95 3:20:58
182 276 Křížová Vendula ženy 1959 Žíznivci 5:44:39 0:14 : 06:00 0:49:27 6:28:20 3:22:59 31 2:41:34
183 011 Vobořilová Anna ženy 1991   5:39:48 1:00 : : 0:49:27 6:30:15 3:24:54 32 2:43:29
184 578 Bechyňák Lukáš veteráni 1964 Svijanský mazec 5:46:53 1:15 : : 0:43:14 6:31:22 3:26:01 57 3:26:01
185 500 Petrtýl Roman muži 1962 Hecer team 5:27:47 1:37 : : 1:04:01 6:33:25 3:28:04 96 3:26:21
186 502 Duchková Milada ženy 1954 Žíznivci 5:59:39 0:22 : : 0:34:14 6:34:15 3:28:54 33 2:47:29
187 223 Kubíček Josef muži 1966 Elektrospoj 6:00:15 1:11 : : 0:33:52 6:35:18 3:29:57 97 3:28:14
188 454 Houška Miroslav muži 1990 Jajik 6:05:34 1:24 : : 0:29:28 6:36:26 3:31:05 98 3:29:22
189 218 Brzáková Martina ženy 1986 C.S.Cargo 5:48:35 0:37 : 02:00 0:49:27 6:36:39 3:31:18 34 2:49:53
190 154 Šindelářová Petra ženy 1980 CS Cargo 5:48:40 0:36 : 02:00 0:49:27 6:36:43 3:31:22 35 2:49:57
191 371 Langerová Martina ženy 1963 Až do dna 5:47:25 0:32 : : 0:49:27 6:37:24 3:32:03 36 2:50:38
192 257 Blažek Marcel muži 1967 VK Nová Paka 5:39:00 0:42 : 06:00 1:04:01 6:37:43 3:32:22 99 3:30:39
193 507 Bejerová Petra ženy 1971 UNIKAT 5:47:34 0:48 : : 0:49:27 6:37:49 3:32:28 37 2:51:03
194 449 Buchar Jaroslav muži 1973 Elektrospoj 6:00:30 1:23 05:00 : 0:31:26 6:38:19 3:32:58 100 3:31:15
195 040 Houška Jiříček muži 1976 Jajik 6:05:37 1:09 : : 0:32:25 6:39:11 3:33:50 101 3:32:07
196 344 Bajer Vladimír muži 1968 VK Nová Paka 5:38:58 0:53 : 04:00 1:04:01 6:39:52 3:34:31 102 3:32:48
197 456 Houška Jiří muži 1954 Jajik 6:05:48 0:47 : : 0:33:29 6:40:04 3:34:43 103 3:33:00
198 410 Breuer Pavel muži 1964 Ronal 6:11:49 0:52 : : 0:27:33 6:40:14 3:34:53 104 3:33:10
199 140 Štípek Mirek veteráni 1955 Až do dna 5:56:06 1:15 : : 0:43:14 6:40:35 3:35:14 58 3:35:14
200 503 Munzar Miroslav veteráni 1956 Žíznivci 5:59:46 0:23 : : 0:43:14 6:43:23 3:38:02 59 3:38:02
201 162 Bíma Jiří muži 1972 Optika Bíma 6:04:30 1:25 05:00 : 0:33:10 6:44:05 3:38:44 105 3:37:01
202 016 Bělonožníková Mar. ženy 1974 Až do dna 5:55:57 0:21 : : 0:49:27 6:45:45 3:40:24 38 2:58:59
203 528 Žižka Petr muži 1976 Žíznivci 5:40:06 2:55 : : 1:04:01 6:47:02 3:41:41 106 3:39:58
204 403 Vágnerová Hedvika ženy 1973 Kotrmelce 6:15:11 0:28 : : 0:31:51 6:47:30 3:42:09 39 3:00:44
205 365 Hofman Ivan veteráni 1943 Penzion Hanka 6:12:59 1:36 : 02:00 0:35:03 6:47:38 3:42:17 60 3:42:17
206 313 Dršková Helena ženy 1979 Obklady Vaněk 5:59:09 0:21 : : 0:49:27 6:48:57 3:43:36 40 3:02:11
207 488 Harcuba Pavel muži 1968 Žíznivci 5:39:16 1:48 05:00 : 1:04:01 6:50:05 3:44:44 107 3:43:01
208 204 Vágner Luboš muži 1967 Kotrmelce 6:18:59 1:36 : 02:00 0:31:44 6:50:19 3:44:58 108 3:43:15
209 524 Folprechtová Dana ženy 1975 SK Střeleč 6:00:06 0:49 : : 0:49:27 6:50:22 3:45:01 41 3:03:36
210 188 Roubalová Eva ženy 1951 Garda 6:00:22 0:57 : : 0:49:27 6:50:46 3:45:25 42 3:04:00
211 441 Horáček Jiří muži 1958 Ronal 5:45:44 3:06 : 02:00 1:04:01 6:50:51 3:45:30 109 3:43:47
212 297 Kozel Jaroslav muži 1964 Kotrmelce 6:18:53 0:51 : 02:00 0:34:00 6:51:44 3:46:23 110 3:44:40
213 516 Klůzová Blanka ženy 1960 Vaněk obklady 6:02:34 nekl. : : 0:49:27 6:51:58 3:46:37 43 3:05:12
214 510 Bělohradská Jitka ženy 1963 UNIKAT 6:02:36 1:11 : : 0:49:27 6:53:14 3:47:53 44 3:06:28
215 851 Macoun Jan muži 1965 Hasiči Prachov 5:42:40 1:13 07:30 02:00 1:04:01 6:53:24 3:48:03 111 3:46:20
216 546 Langr David muži 1983 Hawai 5:48:10 1:36 : : 1:04:01 6:53:47 3:48:26 112 3:46:43
217 545 Mačíř Jan muži 1983 Hawai 5:48:11 2:03 : : 1:04:01 6:54:15 3:48:54 113 3:47:11
218 906 Sklenář Martin muži 1987 Velomat 5:50:21 1:56 : 02:00 1:04:01 6:54:18 3:48:57 114 3:47:14
219 908 Matějka Zdeněk muži 1965 Velomat 5:50:24 1:56 : 02:00 1:04:01 6:54:21 3:49:00 115 3:47:17
220 907 Hrdý Michal muži 1981 Velomat 5:50:23 1:59 : 02:00 1:04:01 6:54:23 3:49:02 116 3:47:19
221 527 Šťovíček Pavel muži 1970 Žíznivci 5:40:04 2:38 10:00 : 1:04:01 6:56:43 3:51:22 117 3:49:39
222 003 Schliková Rita ženy 1984 Cargo 6:07:41 0:45 : : 0:49:27 6:57:53 3:52:32 45 3:11:07
223 092 Lešák Libor veteráni 1953 Brutál Optimal 6:13:12 2:46 : : 0:43:14 6:59:12 3:53:51 61 3:53:51
224 369 Onřej Ladislav veteráni 1956 Elektrospoj 6:12:36 3:36 : : 0:43:14 6:59:26 3:54:05 62 3:54:05
225 172 Helikar Martin muži 1969 Obklady Vaněk 5:56:45 0:52 : : 1:04:01 7:01:38 3:56:17 118 3:54:34
226 248 Václavů Jaroslav muži 1975 Obklady Vaněk 5:56:51 0:59 : : 1:04:01 7:01:51 3:56:30 119 3:54:47
227 472 Botta Miroslav muži 1964 Obklady Vaněk 5:56:56 1:02 : : 1:04:01 7:01:59 3:56:38 120 3:54:55
228 135 Švestka Jaroslav muži 1950 Pingi 6:34:22 1:52 : 04:00 0:31:20 7:03:34 3:58:13 121 3:56:30
229 446 Lešáková Marcela ženy 1978 Brutál Optimal 6:13:05 1:10 : : 0:49:27 7:03:42 3:58:21 46 3:16:56
230 025 Maštálko Miroslav veteráni 1952 Žíznivci 6:32:20 0:51 : 02:00 0:32:47 7:03:58 3:58:37 63 3:58:37
231 047 Votruba Petr muži 1964 V+V Choteč 5:59:15 1:03 : : 1:04:01 7:04:19 3:58:58 122 3:57:15
232 041 Dušková Eva ženy 1975 C.S.Cargo 6:35:18 0:49 : : 0:29:24 7:05:31 4:00:10 47 3:18:45
233 522 Saal Martin muži 1969 Žíznivci 6:41:28 nekl. : 04:00 0:28:22 7:05:36 4:00:15 123 3:58:32
234 409 Prončl Miroslav muži 1951 Garda 6:00:45 1:01 : : 1:04:01 7:05:47 4:00:26 124 3:58:43
235 458 Mládek Václav muži 1971 Elektrospoj 6:04:04 2:06 : 04:00 1:04:01 7:06:11 4:00:50 125 3:59:07
236 150 Mošnová Blanka ženy 1970 Pupkyn boys 6:16:14 0:33 : : 0:49:27 7:06:14 4:00:53 48 3:19:28
237 479 Imalufová Monika ženy 1980 Pupkyn Boys 6:16:13 0:39 : : 0:49:27 7:06:19 4:00:58 49 3:19:33
238 038 Kretová Monika ženy 1971 Žíznivci 6:29:46 1:05 : : 0:35:48 7:06:39 4:01:18 50 3:19:53
239 317 Imalufová Yvona ženy 1970 Pupkyn boys 6:16:22 0:56 : : 0:49:27 7:06:45 4:01:24 51 3:19:59
240 009 Kracík Tomáš muži 1969 C.S.Cargo 6:35:12 2:34 : : 0:29:09 7:06:55 4:01:34 126 3:59:51
241 126 Kret Karel veteráni 1963 Žíznivci 6:29:55 1:33 : : 0:35:53 7:07:21 4:02:00 64 4:02:00
242 239 Kodešová Petra ženy 1971 Kotrmelce 6:17:39 0:24 : : 0:49:27 7:07:30 4:02:09 52 3:20:44
243 511 Jirásek Zdeněk muži 1950 UNIKAT 6:02:37 1:32 : : 1:04:01 7:08:10 4:02:49 127 4:01:06
244 235 Kincl Jan muži 1967 Wiki Škrovád 6:06:04 2:33 : 04:00 1:04:01 7:08:38 4:03:17 128 4:01:34
245 452 Lánský David muži 1978 C.S.Cargo 6:32:39 3:13 : : 0:33:45 7:09:37 4:04:16 129 4:02:33
246 236 Ježek Josef muži 1979 C.S.Cargo 6:34:15 0:58 : : 0:34:44 7:09:57 4:04:36 130 4:02:53
247 412 Drozen Miroslav muži 1971 Elektrospoj 6:04:18 2:23 : : 1:04:01 7:10:42 4:05:21 131 4:03:38
248 054 Klárová Šárka ženy 1946   6:22:37 1:22 : 02:00 0:49:27 7:11:26 4:06:05 53 3:24:40
249 423 Sedláček Jan muži 1987 Svijanský Mazec 6:40:55 0:35 : : 0:30:00 7:11:30 4:06:09 132 4:04:26
250 377 Tichý Václav muži 1965 V+V Choteč 6:01:25 6:41 : : 1:04:01 7:12:07 4:06:46 133 4:05:03
251 018 Brajer Přemysl muži 1963 Wiki Škrovád 6:11:36 0:44 : 02:00 1:04:01 7:14:21 4:09:00 134 4:07:17
252 010 Břeský Matěj muži 1988 Yetti Rumteam 6:39:37 4:05 : : 0:30:51 7:14:33 4:09:12 135 4:07:29
253 274 Bernat Petr muži 1979 Brutál Optimal 6:05:11 0:36 05:00 : 1:04:01 7:14:48 4:09:27 136 4:07:44
254 473 Mlázovský Jan muži 1979 Boba team 6:47:30 1:23 : 02:00 0:28:15 7:15:08 4:09:47 137 4:08:04
255 401 Bryscejn Vladislav veteráni 1951 Fedžistán 6:31:17 1:09 : : 0:43:14 7:15:40 4:10:19 65 4:10:19
256 406 Svoboda Vít veteráni 1955 Elektrospoj 6:31:32 1:00 : : 0:43:14 7:15:46 4:10:25 66 4:10:25
257 166 Bušta Jan muži 1964 Spirit 6:12:04 1:14 : : 1:04:01 7:17:19 4:11:58 138 4:10:15
258 115 Petříček Josef veteráni 1964 Sokol Libáň 6:37:37 2:41 : 06:00 0:43:14 7:17:32 4:12:11 67 4:12:11
259 261 Štěpánková Renata ženy 1960 Dělový koule 6:27:44 0:29 : : 0:49:27 7:17:40 4:12:19 54 3:30:54
260 076 Václavů Jaroslav muži 1960 Spirit 6:11:57 1:45 : : 1:04:01 7:17:43 4:12:22 139 4:10:39
261 067 Hlaváčová Jana ženy 1965 Kotrmelce 6:30:13 0:43 : 02:00 0:49:27 7:18:23 4:13:02 55 3:31:37
262 268 Skřivánek Vojtěch muži 1988 Yetti Rumteam 6:39:17 3:36 05:00 02:00 0:32:33 7:18:26 4:13:05 140 4:11:22
263 136 Kutnerová Alena ženy 1957 Dělový koule 6:27:32 1:42 : : 0:49:27 7:18:41 4:13:20 56 3:31:55
264 525 Horáček Petr muži 1969 Vaněk obklady 6:44:30 5:27 : : 0:28:53 7:18:50 4:13:29 141 4:11:46
265 306 Patková Jiřina ženy 1958 Dělový koule 6:27:38 1:49 : : 0:49:27 7:18:54 4:13:33 57 3:32:08
266 065 Hlaváčová Petra ženy 1987 Kotrmelce 6:30:09 1:22 : 02:00 0:49:27 7:18:58 4:13:37 58 3:32:12
267 337 Jiřička Jan muži 1984 Svijany mazec 6:41:48 1:31 05:00 : 0:31:31 7:19:50 4:14:29 142 4:12:46
268 521 Vaněk Lubor muži 1973 Vaněk obklady 6:41:27 2:59 05:00 : 0:30:53 7:20:19 4:14:58 143 4:13:15
269 383 Vacková Irena ženy 1961 Kotrmelce 6:30:02 1:17 : : 0:49:27 7:20:46 4:15:25 59 3:34:00
270 252 Fišer Petr veteráni 1960 Sokol Libáň 6:48:55 1:36 : 02:00 0:32:34 7:21:05 4:15:44 68 4:15:44
271 083 Havrdová Alena ženy 1955 Žíznivci 6:32:55 0:21 : : 0:49:27 7:22:43 4:17:22 60 3:35:57
272 445 Moravec Jan muži 1978 Svijanský mazec 6:22:05 1:24 : 04:00 1:04:01 7:23:30 4:18:09 144 4:16:26
273 285 Procházka Jan muži 1985 Svijanský Mazec 6:41:43 1:43 05:00 : 0:35:44 7:24:10 4:18:49 145 4:17:06
274 447 Klapková Monika ženy 1970 Ajta krajta 6:53:50 1:10 : 02:00 0:31:47 7:24:47 4:19:26 61 3:38:01
275 222 Tůmová Lenka ženy 1970 Sokol Libáň 6:38:59 0:28 : 04:00 0:49:27 7:24:54 4:19:33 62 3:38:08
276 501 NEZNÁMÝ VOJÍN muži     6:22:45 0:52 : 02:00 1:04:01 7:25:38 4:20:17 146 4:18:34
277 523 Danyš Miloš muži 1965 Vaněk obklady 6:47:50 3:18 05:00 : 0:29:52 7:26:00 4:20:39 147 4:18:56
278 113 Suchomelová Ivana ženy 1967 Draci Šumperk 6:37:13 0:22 : : 0:49:27 7:27:02 4:21:41 63 3:40:16
279 024 Plíšková Iveta ženy 1966 Sokol Libáň 6:37:27 0:14 : : 0:49:27 7:27:08 4:21:47 64 3:40:22
280 148 Petříčková Marcela ženy 1967 Sokol Libáň 6:38:55 0:54 : 02:00 0:49:27 7:27:16 4:21:55 65 3:40:30
281 034 Halaška Martin muži 1978 Svijanský mazec 6:21:58 1:17 05:00 04:00 1:04:01 7:28:16 4:22:55 148 4:21:12
282 561 Kopic Jiří veteráni 1964   6:51:28 1:32 : 06:00 0:43:14 7:30:14 4:24:53 69 4:24:53
283 080 Brzáková Jana ml. ženy 1976 ATSC Jičín 7:03:22 0:52 : 02:00 0:31:04 7:33:18 4:27:57 66 3:46:32
284 017 Havrdová Renata ženy 1977 Sestry v akci 7:03:10 0:26 : : 0:30:06 7:33:42 4:28:21 67 3:46:56
285 275 Jirsa Luboš muži 1969 Fedžistán 6:31:15 0:44 : 02:00 1:04:01 7:34:00 4:28:39 149 4:26:56
286 046 Komárková Jana ženy 1978 Sestry v akci 7:03:00 1:03 : : 0:30:48 7:34:51 4:29:30 68 3:48:05
287 408 Ježková Barča ženy 1984 Boba team 6:47:21 0:44 : 02:00 0:49:27 7:35:32 4:30:11 69 3:48:46
288 518 Ryšálková Martina ženy 1975 Vaněk obklady 6:46:14 0:16 : : 0:49:27 7:35:57 4:30:36 70 3:49:11
289 519 Šimková Kateřina ženy 1976 Vaněk obklady 6:46:58 1:40 : 02:00 0:49:27 7:36:05 4:30:44 71 3:49:19
290 100 Kaizlerová Iveta ženy 1963 Sestry v akci 7:03:14 0:44 : : 0:32:20 7:36:18 4:30:57 72 3:49:32
291 381 Šmejc Jeníček muži 1951 Pingi 6:34:18 2:25 : 04:00 1:04:01 7:36:44 4:31:23 150 4:29:40
292 213 Špaček Jiří muži 1974 Ganja Circus 7:02:04 2:29 05:00 04:00 0:31:53 7:37:26 4:32:05 151 4:30:22
293 167 Koukal Petr muži 1979 GanJa cirkus 6:47:56 3:23 : 02:00 0:48:33 7:37:52 4:32:31 152 4:30:48
294 134 Stránský Petr muži 1958 Fedžistán 6:32:30 1:27 : : 1:04:01 7:37:58 4:32:37 153 4:30:54
295 240 Pekárek Roman veteráni 1955 Ajta krajta 6:53:44 1:06 : : 0:43:14 7:38:04 4:32:43 70 4:32:43
296 482 Lau Radovan muži 1979 LT Troskovice 6:40:02 0:44 : 06:00 1:04:01 7:38:47 4:33:26 154 4:31:43
297 207 Šulc Luděk muži 1962 Žíznivci 6:33:31 1:33 : : 1:04:01 7:39:05 4:33:44 155 4:32:01
298 300 Čelišová Jaroslava ženy 1953 Žíznivci 6:50:58 1:09 : 02:00 0:49:27 7:39:34 4:34:13 73 3:52:48
299 387 Kvasničková Hedvika ženy 1969 Wiki Škrovád 6:49:41 0:45 : : 0:49:27 7:39:53 4:34:32 74 3:53:07
300-301 186 Šulcová Marcela ženy 1965 Žíznivci 6:51:48 0:42 : 02:00 0:49:27 7:39:57 4:34:36 75 3:53:11
300-301 451 Lorenc Petr muži 1968 Libáň 6:42:47 1:09 : 08:00 1:04:01 7:39:57 4:34:36 156 4:32:53
302 440 Šimák Petr muži 1946 Pošťáci 7:01:23 2:02 : 02:00 0:38:47 7:40:12 4:34:51 157 4:33:08
303 420 Kopecká Dagmar ženy 1976 Telátka 6:49:46 1:52 : : 0:49:27 7:41:05 4:35:44 76 3:54:19
304 192 Linková Štěpánka ženy 1982 Telátka 6:49:54 1:48 : : 0:49:27 7:41:09 4:35:48 77 3:54:23
305 106 Kaňka Pavel muži 1947 Pošťáci 7:01:29 0:38 : 02:00 0:41:14 7:41:21 4:36:00 158 4:34:17
306 077 Konečná Jana ženy 1982 Telátka 6:51:37 0:35 : : 0:49:27 7:41:39 4:36:18 78 3:54:53
307 111 Hušek Jiří muži 1984 LT Troskovice 6:42:18 1:31 : 06:00 1:04:01 7:41:50 4:36:29 159 4:34:46
308 177 Havrda Josef muži 1950 Žíznivci 6:32:26 0:37 05:00 : 1:04:01 7:42:04 4:36:43 160 4:35:00
309 064 Novotný Dušan muži 1970 LT Troskovice 6:43:22 3:55 : 08:00 1:04:01 7:43:18 4:37:57 161 4:36:14
310 019 Kratochvíl Aleš muži 1976 Primeros 7:04:58 2:18 : 02:00 0:38:16 7:43:32 4:38:11 162 4:36:28
311 432 Špaček Miroslav muži 1946 Pošťáci 7:01:46 1:14 05:00 02:00 0:37:48 7:43:48 4:38:27 163 4:36:44
312 258 Roubal Miroslav muži 1984 C.S.Cargo 7:11:06 4:03 : 04:00 0:32:46 7:43:55 4:38:34 164 4:36:51
313-314 090 Pánek Petr muži 1984 LT Troskovice 6:41:36 1:57 : 02:00 1:04:01 7:45:34 4:40:13 165-166 4:38:30
313-314 175 Skřivánek Petr muži 1966 Captain Morgan 7:24:00 2:20 : 08:00 0:27:14 7:45:34 4:40:13 165-166 4:38:30
315 107 Ruba Josef muži 1975 C.S.Cargo 7:09:43 1:14 : : 0:35:14 7:46:11 4:40:50 167 4:39:07
316 380 Pánek Jiří muži 1983 LT Troskovice 6:39:57 2:26 : : 1:04:01 7:46:24 4:41:03 168 4:39:20
317 030 Břeský Pavel muži 1965 Captain Morgan 7:24:46 2:44 : 08:00 0:27:59 7:47:29 4:42:08 169 4:40:25
318 465 Javůrková Michaela ženy 1979 Ajta krajta 6:57:51 0:20 : : 0:49:27 7:47:38 4:42:17 79 4:00:52
319 350 Kaizler Jirka muži 1963 Captain Morgan 7:24:35 2:20 : 08:00 0:28:53 7:47:48 4:42:27 170 4:40:44
320 289 Gregorová Jana ženy 1967 Draci 7:12:57 2:06 : : 0:33:22 7:48:25 4:43:04 80 4:01:39
321 562 Chvojková Míša ženy 1979 Ganja Circus 7:02:14 2:46 : 04:00 0:49:27 7:50:27 4:45:06 81 4:03:41
322 557 Křivková Vlaďka ženy 1975 Ganja Circus 7:02:42 2:36 : 04:00 0:49:27 7:50:45 4:45:24 82 4:03:59
323 505 Zelená Štěpánka ženy 1978 Ganja 7:02:22 3:12 : 04:00 0:49:27 7:51:01 4:45:40 83 4:04:15
324 514 Erben Jiří veteráni 1959 Vaněk obklady 6:46:55 1:00 20:00 : 0:43:14 7:51:09 4:45:48 71 4:45:48
325 007 Stilerová Alena ženy 1959 Žíznivci 7:03:29 0:38 : 02:00 0:49:27 7:51:34 4:46:13 84 4:04:48
326 008 Šrotýřová Jana ženy 1980 Ajta krajta 7:01:50 2:29 : 02:00 0:49:27 7:51:46 4:46:25 85 4:05:00
327 228 Novotná Milena ženy 1962 Žíznivci 7:02:30 0:11 : : 0:49:27 7:52:08 4:46:47 86 4:05:22
328 384 Kvasnička Zbyněk muži 1965 Wiki Škrovád 6:47:35 2:37 : 02:00 1:04:01 7:52:13 4:46:52 171 4:45:09
329-330 245 Rousová Zdeňka ženy 1970 Žíznivci 7:02:46 0:20 : : 0:49:27 7:52:33 4:47:12 87 4:05:47
329-330 553 Rulík Jan muži 1975 STS Chvojkovice 6:51:11 3:21 : 06:00 1:04:01 7:52:33 4:47:12 172 4:45:29
331 554 Koudelka Martin muži 1967 STS Chvojkovice 6:51:10 3:24 : 06:00 1:04:01 7:52:35 4:47:14 173 4:45:31
332 461 Fialová Iveta ženy 1961 Žíznivci 7:02:52 0:30 : : 0:49:27 7:52:49 4:47:28 88 4:06:03
333 311 Vacek Jiří muži 1965 Fedžistán 6:32:43 6:08 10:00 : 1:04:01 7:52:52 4:47:31 174 4:45:48
334 055 Břeská Dana ženy 1965 Sestry v akci 7:03:05 0:36 : : 0:49:27 7:53:08 4:47:47 89 4:06:22
335 127 Srbová Štěpánka ženy 1967 Sestry v akci 7:02:57 0:54 : : 0:49:27 7:53:18 4:47:57 90 4:06:32
336 308 Najman Radomír muži 1961 Sokol Libáň 6:47:40 1:39 : : 1:04:01 7:53:20 4:47:59 175 4:46:16
337 462 Duczynski Pavel muži 1979 Telátka 6:49:35 1:50 : 02:00 1:04:01 7:53:26 4:48:05 176 4:46:22
338 437 Novotný Jiří veteráni 1960 Žíznivci 7:09:10 1:26 : : 0:43:14 7:53:50 4:48:29 72 4:48:29
339 096 Lachmanová Vendula ženy 1973 Hecer team 7:07:05 0:21 : 02:00 0:49:27 7:54:53 4:49:32 91 4:08:07
340 278 Tůma Pavel muži 1967 Sokol Libáň 6:51:56 2:11 : : 1:04:01 7:58:08 4:52:47 177 4:51:04
341 536 Kadlec Miroslav veteráni 1959 Hofmanka 7:12:02 2:58 : : 0:43:14 7:58:14 4:52:53 73 4:52:53
342 283 Dytrychová Naďa ženy 1967 Draci 7:13:05 2:01 : : 0:44:57 8:00:03 4:54:42 92 4:13:17
343 318 Mrázová Julinka ženy 1975 Banánová republ 7:28:17 3:38 10:00 08:00 0:27:37 8:01:32 4:56:11 93 4:14:46
344 431 Tomáš Jan muži 1971 Fedžistán 6:34:07 3:52 20:00 : 1:04:01 8:02:00 4:56:39 178 4:54:56
345 859 Šebík Daniel muži 1967 Captain Morgan 7:25:09 1:54 15:00 08:00 0:28:19 8:02:22 4:57:01 179 4:55:18
346 520 Vaněk Daniel muži 1974 Vaněk obklady 6:46:20 2:14 10:00 : 1:04:01 8:02:35 4:57:14 180 4:55:31
347 063 Zacharová Jana ženy 1952 Elektrospoj 7:19:34 0:16 : 04:00 0:49:27 8:05:17 4:59:56 94 4:18:31
348 250 Kodešová Pavlína ženy 1971 Elektrospoj 7:19:42 0:31 : 04:00 0:49:27 8:05:40 5:00:19 95 4:18:54
349 105 Bucharová Pavla ženy 1976 Elektrospoj 7:19:54 0:32 : 04:00 0:49:27 8:05:53 5:00:32 96 4:19:07
350 322 Palička Marek muži 1980 C.S.Cargo 7:33:01 2:21 : : 0:30:34 8:05:56 5:00:35 181 4:58:52
351 068 Svobodová Zdeňka ženy 1957 Elektrospoj 7:20:19 0:49 : 04:00 0:49:27 8:06:35 5:01:14 97 4:19:49
352 470 Višvader Radek muži 1965 Pařbla team 7:34:21 3:52 : : 0:29:24 8:07:37 5:02:16 182 5:00:33
353 256 Panáčková Bronislava ženy 1974 Elektrospoj 7:19:49 0:29 : 02:00 0:49:27 8:07:45 5:02:24 98 4:20:59
354 149 Králová Zdeňka ženy 1971 Elektrospoj 7:19:51 0:31 : 02:00 0:49:27 8:07:49 5:02:28 99 4:21:03
355 515 Voňka Karel muži 1970 Vaněk obklady 6:46:57 1:00 20:00 04:00 1:04:01 8:07:58 5:02:37 183 5:00:54
356 023 Droznová Dagmar ženy 1978 Elektrospoj 7:19:58 0:35 : 02:00 0:49:27 8:08:00 5:02:39 100 4:21:14
357 857 Lejsek Dan muži 1977 Ganja 7:06:52 2:08 20:00 : 0:39:15 8:08:15 5:02:54 184 5:01:11
358 101 Mládková Lada ženy 1975 Elektrospoj 7:19:39 0:29 : : 0:49:27 8:09:35 5:04:14 101 4:22:49
359 191 Peteráč Jiří muži 1976 Pařbla team 7:37:53 4:46 : : 0:27:10 8:09:49 5:04:28 185 5:02:45
360 120 Šnokhous Jan muži 1980 Telátka 6:49:22 1:36 15:00 : 1:04:01 8:09:59 5:04:38 186 5:02:55
361 151 Sedláček Libor muži 1960 Hecer team 7:07:30 0:33 : : 1:04:01 8:12:04 5:06:43 187 5:05:00
362 027 Tichá Jana ženy 1968 V+V Choteč 7:27:59 0:58 : 06:00 0:49:27 8:12:24 5:07:03 102 4:25:38
363 314 Suchánková Jaroslava ženy 1968 V+V Choteč 7:27:55 1:09 : 06:00 0:49:27 8:12:31 5:07:10 103 4:25:45
364 266 Hamáčková Romana ženy 1977 Ajta krajta 7:23:03 0:20 : : 0:49:27 8:12:50 5:07:29 104 4:26:04
365 467 Jiránek Radek muži 1977 Ganja Circus 7:06:42 3:43 05:00 06:00 1:04:01 8:13:26 5:08:05 188 5:06:22
366 262 Komárek Vladimír veteráni 1948 Komárteam 0:00:00 450:31 : : 0:43:14 8:13:45 5:08:24 74 5:08:24
367 389 Braun Karel veteráni 1955 Žíznivci 7:29:02 1:33 : : 0:43:14 8:13:49 5:08:28 75 5:08:28
368 178 Klapka Marián muži 1977 Ganja Circus 7:08:49 6:26 : 02:00 1:04:01 8:17:16 5:11:55 189 5:10:12
369 354 Drahoňovská Dita ženy 1979   7:26:43 1:21 : : 0:49:27 8:17:31 5:12:10 105 4:30:45
370 457 Ouředníček František muži 1979 Telátka 6:51:32 2:25 20:00 : 1:04:01 8:17:58 5:12:37 190 5:10:54
371 032 Fořt Mirek muži 1986 Telátka 7:07:12 2:14 05:00 : 1:04:01 8:18:27 5:13:06 191 5:11:23
372 079 Erfurt Herman veteráni 1949 Kometa 7:34:07 1:40 : : 0:43:14 8:19:01 5:13:40 76 5:13:40
373 131 Šebková Svatava ženy 1966 Žíznivci 7:29:10 0:37 : : 0:49:27 8:19:14 5:13:53 106 4:32:28
374 538 Kajman muži 1980 Cargo 7:12:11 2:59 05:00 04:00 1:04:01 8:20:11 5:14:50 192 5:13:07
375 327 Labašta Petr muži 1985 Telátka 7:07:25 0:56 10:00 : 1:04:01 8:22:22 5:17:01 193 5:15:18
376 476 Gabrielová Jolana ženy 1978 Ajta krajta 7:33:54 1:06 : : 0:49:27 8:24:27 5:19:06 107 4:37:41
377 463 Polmová Michaela ženy 1982 C.S.Cargo 7:33:32 1:38 : : 0:49:27 8:24:37 5:19:16 108 4:37:51
378 564 Janatová Iva ženy 1962 Kometa 7:34:39 2:26 : : 0:49:27 8:26:32 5:21:11 109 4:39:46
379 563 Lhotová Renáta ženy 1967 Kometa 7:34:16 2:53 : : 0:49:27 8:26:36 5:21:15 110 4:39:50
380 298 Bartoňová Petra ženy 1974 Tukani 7:36:24 1:29 : : 0:49:27 8:27:20 5:21:59 111 4:40:34
381 290 Buchtová Petra ženy 1979 Telátka 7:35:14 2:44 : : 0:49:27 8:27:25 5:22:04 112 4:40:39
382 081 Šimůnek Josef muži 1964 Captain Morgan 7:24:42 2:08 05:00 08:00 1:04:01 8:27:51 5:22:30 194 5:20:47
383 123 Neznámý muži     7:28:30 3:33 : 08:00 1:04:01 8:28:04 5:22:43 195 5:21:00
384 287 Kolář Petr muži 1982 Ganja cirkus 7:28:38 3:54 : 08:00 1:04:01 8:28:33 5:23:12 196 5:21:29
385 094 Nosková Barbora ženy 1981 Pařbla team 7:38:56 1:20 : : 0:49:27 8:29:43 5:24:22 113 4:42:57
386 187 Benešová Veronika ženy 1977 Želva team 7:39:12 1:09 : : 0:49:27 8:29:48 5:24:27 114 4:43:02
387 304 Čulianová Kateřina ženy 1977 Želva team 7:39:28 1:32 : : 0:49:27 8:30:27 5:25:06 115 4:43:41
388 251 Benc Jan muži 1983 Ganja Circus 7:27:36 3:06 05:00 08:00 1:04:01 8:31:43 5:26:22 197 5:24:39
389 301 Pauline muži 1972 Banánová rep. 7:30:20 0:49 : : 1:04:01 8:35:10 5:29:49 198 5:28:06
390 358 Bartoň Tomáš muži 1972 Tukani 7:59:39 0:55 : : 0:36:41 8:37:15 5:31:54 199 5:30:11
391 367 Tyčka Roman muži 1975 Banánová republ 7:28:47 2:42 10:00 08:00 1:04:01 8:37:30 5:32:09 200 5:30:26
392 272 Jedlička David muži 1979 Telátka 7:31:10 2:44 : : 1:04:01 8:37:55 5:32:34 201 5:30:51
393 164 Srb Tomáš muži 1966 Captain Morgan 7:25:19 2:32 15:00 08:00 1:04:01 8:38:52 5:33:31 202 5:31:48
394 351 Endrejs Viktor muži 1980 C.S.Cargo 7:33:40 1:46 : : 1:04:01 8:39:27 5:34:06 203 5:32:23
395 565 Janata Zdeněk muži 1961 Kometa 7:33:21 3:51 : : 1:04:01 8:41:13 5:35:52 204 5:34:09
396 326 Votýpka Jakub muži 1974 Pařbla team 7:38:02 1:45 : : 1:04:01 8:43:48 5:38:27 205 5:36:44
397 418 Krupička Michal muži 1980 Pařbla team 7:38:50 1:38 : : 1:04:01 8:44:29 5:39:08 206 5:37:25
398 143 Kodeš Jan muži 1976 Telátka 7:38:45 2:18 : : 1:04:01 8:45:04 5:39:43 207 5:38:00
399 084 Stuchlík Jakub muži 1980 Telátka 7:31:15 2:25 10:00 02:00 1:04:01 8:45:41 5:40:20 208 5:38:37
400 165 Nožička Petr muži 1978 Telátka 7:35:06 1:39 05:00 : 1:04:01 8:45:46 5:40:25 209 5:38:42
401 190 Lhota Libor muži 1965 Komenta 7:34:03 3:30 05:00 : 1:04:01 8:46:34 5:41:13 210 5:39:30
402 012 Papay Rudolf muži 1973 Pařbla team 7:37:44 2:10 05:00 : 1:04:01 8:48:55 5:43:34 211 5:41:51
403 904 Hlaváček Radek muži 1971 3 veterání 7:44:39 2:42 : : 1:04:01 8:51:22 5:46:01 212 5:44:18
404 069 Dlabola Adam muži 1977 Ajta krajta 7:31:55 2:04 15:00 : 1:04:01 8:53:00 5:47:39 213 5:45:56
405 905 Snopek David muži 1979 3 veterání 7:47:37 4:42 : : 1:04:01 8:56:20 5:50:59 214 5:49:16
406 903 Snopek Ondra muži 1971 3 veterání 7:47:29 4:52 : : 1:04:01 8:56:22 5:51:01 215 5:49:18
407 508 Suchardová Renata ženy 1973 UNIKAT 8:06:10 1:17 : : 0:49:27 8:56:54 5:51:33 116 5:10:08
408 512 Jenková Olga ženy 1970 UNIKAT 8:06:12 1:19 : : 0:49:27 8:56:58 5:51:37 117 5:10:12
409 427 Hvězdová Ivana ženy 1981 Telátka 8:05:29 2:44 : : 0:49:27 8:57:40 5:52:19 118 5:10:54
410 095 Tyburec Martin muži 1975 Pařbla team 0:00:00 476:24 : : 1:04:01 9:00:25 5:55:04 216 5:53:21
411 316 Svoboda Marek muži 1976 Telátka 7:50:37 2:50 05:00 : 1:04:01 9:02:28 5:57:07 217 5:55:24
412 509 Sucharda Pavel muži 1968 UNIKAT 7:59:09 0:52 05:00 : 1:04:01 9:09:02 6:03:41 218 6:01:58
413 378 Lízátko muži 1967 Banánová rep. 8:04:37 1:34 : : 1:04:01 9:10:12 6:04:51 219 6:03:08
414 537 Svoboda Jarmil muži 1961 Sahart 8:03:46 3:14 : : 1:04:01 9:11:01 6:05:40 220 6:03:57
415 579 Bergman DAvid muži 1981 Telátka 8:01:03 5:58 : : 1:04:01 9:11:02 6:05:41 221 6:03:58
416 400 Plíšek Tomáš muži 1970 Zenon 8:02:17 2:43 05:00 : 1:04:01 9:14:01 6:08:40 222 6:06:57
417 475 Klobouček Vladimír muži 1979 Telátka 7:50:43 3:05 17:30 : 1:04:01 9:15:19 6:09:58 223 6:08:15
418 513 Jenka Pavel muži 1966 UNIKAT 8:05:20 2:09 05:00 : 1:04:01 9:16:30 6:11:09 224 6:09:26
419 331 Hromádko Jan muži 1980 Telátka 8:05:27 2:53 05:00 : 1:04:01 9:17:21 6:12:00 225 6:10:17
420 356 Simonka muži 1975 Banánová republ 8:03:19 1:41 15:00 : 1:04:01 9:24:01 6:18:40 226 6:16:57
421 042 Šindelář Radek muži 1974 Tukani neklasifikován(a)
422 045 Čistecký Josef muži 1974 Jízdní policie neklasifikován(a)
423 051 Svoboda Pepa muži 1971 Kreténi neklasifikován(a)
424 062 Gabriel Štěpán muži 1976 C.S.Cargo neklasifikován(a)
425 121 Veselý Oldřich muži 1967   neklasifikován(a)
426 124 Adam Lukáš muži 1976 C.S.Cargo neklasifikován(a)
427 137 Mikoláš Ondřej muži 1982 Mrkev neklasifikován(a)
428 142 Horák Zdeněk muži 1978 Žíznivci neklasifikován(a)
429 147 Karban Lukáš muži 1980 Mrkev neklasifikován(a)
430 156 Patka Michal muži 1982 Mrkev neklasifikován(a)
431 182 Capo De Tony muži 1981 Mrkev neklasifikován(a)
432 189 Hanč Pavel muži 1984 Žíznivci neklasifikován(a)
433 233 Ondráček David muži 1977 JV travič neklasifikován(a)
434 265 Hofman Aleš muži 1976 Penzion Hanka neklasifikován(a)
435 284 Chaloupka Zdeněk muži 1959 C.S.Cargo neklasifikován(a)
436 320 Klapka René muži 1975 C.S.Cargo neklasifikován(a)
437 340 Brusák Tomáš muži 1981 JV travič neklasifikován(a)
438 341 Fialowski Andreas muži 1975 MS Brdy neklasifikován(a)
439 352 Šolc Václav muži 1981 Mrkev neklasifikován(a)
440 357 Veslo muži 1964 Kreténi neklasifikován(a)
441 415 Havelka Zdeněk muži 1962 Žíznivci neklasifikován(a)
442 421 Chrtek Tomáš muži 1981 Tukani neklasifikován(a)
443 438 Hercog Míra muži 1980 JV travič neklasifikován(a)
444 448 Hejzlar Milan muži 1953 SK Olympic neklasifikován(a)
445 485 Hakl Pavel muži 1962 Velocyped klub neklasifikován(a)
446 486 Veselý Luboš muži 1967 Zenon neklasifikován(a)
447 496 Zapadlo Jan muži 1981 Mrkev neklasifikován(a)
448 531 Kavka Roman muži 1971 Úsměv neklasifikován(a)
449 542 Novotný Borek muži 1978   neklasifikován(a)
450 543 Havel Jan muži 1981   neklasifikován(a)
451 544 Drahoňovský Jiří muži 1981   neklasifikován(a)
452 547 Hlubuček Marek muži 1975   neklasifikován(a)
453 560 Pinta Martin muži 1968 Garda neklasifikován(a)
454 571 Charouz Jakub muži 1974 DRC neklasifikován(a)
455 573 Říha Jiří muži 1977 DRC neklasifikován(a)
456 574 Svoboda Jan muži 1975 DRC neklasifikován(a)
457 576 Vik Vladislav muži 1974 DRC neklasifikován(a)
458 853 Koudelka Radek muži 1971 LKP Prachov neklasifikován(a)
459 854 Chlumský Jan muži 1976 Ganja neklasifikován(a)
460 858 Vejvara Zdeněk muži 1963 Captain Morgan neklasifikován(a)
461 035 Tichánek Petr veteráni 1960 Zenon neklasifikován(a)
462 138 Bílek Václav veteráni 1948 Nový Bydžov neklasifikován(a)
463 002 Ženatá Andrea ženy 1974   neklasifikován(a)
464 005 Hvězdová Klárka ženy 1982 Pařbla team neklasifikován(a)
465 144 Vlachová Irena ženy 1977   neklasifikován(a)
466 170 Kracíková Jana ženy 1974 Jízdní policie neklasifikován(a)
467 176 Sochorová Odeta ženy 1968 Velocyped klub neklasifikován(a)
468 212 Šindelářová Petra ženy 1982 Pařbla team neklasifikován(a)
469 229 Fixová Lenka ženy 1970 Velocyped klub neklasifikován(a)
470 237 Mejvaldová Šárka ženy 1971 Velocyped klub neklasifikován(a)
471 355 Mrázová Iva ženy 1977 Jízdní policie neklasifikován(a)
472 363 Petáková Petra ženy 1980 C.S.Cargo neklasifikován(a)
473 417 Mrkvicová Dagmar ženy 1965 C.S.Cargo neklasifikován(a)
474 483 Břeská Jana ženy 1974 Jízdní policie neklasifikován(a)
475 548 Borůvková Martina ženy 1976   neklasifikován(a)
476 572 Říhová Dita ženy 1976 DRC neklasifikován(a)
477 575 Viková Renata ženy 1976 DRC neklasifikován(a)
478 577 Chrtková Boženka ženy 1954 Tukani neklasifikován(a)
479 028 Lachman Vít muži 1990 LKP diskvalifikován(a)
480 206 Hruška Zbyněk muži 1980 Telátka diskvalifikován(a)
481 211 Zummer Ondřej veteráni 1965 Garda diskvalifikován(a)
482 338 Paličková Lea ženy 1990   diskvalifikován(a)
mimo závod 902 Kaprál Matyáš mimo závod 1995   6:40:46 3:38 : : : : 6:44:24 3:39:03 1  
mimo závod 037 Pilař Martin mimo závod 1974 Velocyped klub neklasifikován(a)
mimo závod 430 Lepra mimo závod 1976 Kreténi neklasifikován(a)
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 27.08.2005 / 19:40

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz