XXVI. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD - 2007

XXVI. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD © bicman
  absolutní výsledky výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 060 Šádek Rostislav muži 1983 Ajnštajni 2:42:55 0:29 : : 0:23:24 3:06:48   1  
2 152 Pour Pavel muži 1968 Zebín Sněžka 2:43:03 0:31 : : 0:23:42 3:07:16 0:00:28 2 0:00:28
3 476 Bílek Aleš muži 1979 Maraton centrum 2:42:16 0:34 : : 0:24:33 3:07:23 0:00:35 3 0:00:35
4 148 Soukup Petr muži 1987 Beer Mental 2:42:45 0:36 : : 0:24:46 3:08:07 0:01:19 4 0:01:19
5 415 Tišer Hynek muži 1960 JC 2:44:13 0:28 : : 0:24:58 3:09:39 0:02:51 5 0:02:51
6 179 Crha Pavel muži 1966 Garda 2:47:42 1:18 : : 0:24:56 3:13:56 0:07:08 6 0:07:08
7 463 Kazda Jiří muži 1950 Železnice 2:55:18 0:21 : : 0:25:52 3:21:31 0:14:43 7 0:14:43
8 131 Navrátil Josef muži 1958 Úsměv 2:56:51 0:27 : : 0:26:39 3:23:57 0:17:09 8 0:17:09
9 377 Hellmich Jenda muži 1966 Garda 2:56:59 1:38 : : 0:25:44 3:24:21 0:17:33 9 0:17:33
10 135 Kužel Jiří ml. muži 1979 Prachovs. skály 3:00:09 0:34 : : 0:24:20 3:25:03 0:18:15 10 0:18:15
11 433 Kudrnáč Miroslav muži 1961 LPM 2:59:42 0:28 : : 0:25:06 3:25:16 0:18:28 11 0:18:28
12 120 Novák Zdeněk muži 1954 CK pedál 2:58:23 1:08 : : 0:26:28 3:25:59 0:19:11 12 0:19:11
13 262 Lachman Vítek muži 1990 Prachovs. skály 3:00:13 0:24 : : 0:25:23 3:26:00 0:19:12 13 0:19:12
14 074 Janďourek Miroslav muži 1975 Pivnice u kata 3:00:23 0:55 : : 0:26:04 3:27:22 0:20:34 14 0:20:34
15 378 Tůma Pavel muži 1978 Garda 3:04:56 1:21 : 04:00 0:25:50 3:28:07 0:21:19 15 0:21:19
16 474 Tůma Jaroslav muži 1973 Garda 3:05:16 0:24 : : 0:24:35 3:30:15 0:23:27 16 0:23:27
17 296 Soukup Petr muži 1966 Garda 3:05:28 0:36 : : 0:25:51 3:31:55 0:25:07 17 0:25:07
18 082 Svoboda Ivan muži 1962 Condor 3:07:03 0:33 : : 0:27:14 3:34:50 0:28:02 18 0:28:02
19 338 Rychna Tomáš muži 1991 HBC Jičín 3:10:46 0:41 : : 0:25:21 3:36:48 0:30:00 19 0:30:00
20 166 Smolík Petr muži 1961 Svijanský mazec 3:12:10 0:33 : : 0:26:19 3:39:02 0:32:14 20 0:32:14
21 361 Hysek David muži 1966 Eastmop 3:15:04 0:15 : : 0:25:14 3:40:33 0:33:45 21 0:33:45
22 123 Imlauf Jindřich muži 1973 Pupkyn 3:16:04 0:51 : : 0:26:15 3:43:10 0:36:22 22 0:36:22
23 273 Marks Josef muži 1955 Sklopísek 3:15:59 0:51 : : 0:28:17 3:45:07 0:38:19 23 0:38:19
24 048 Mazáček Jiří muži 1984 Holín 3:16:59 2:12 : : 0:25:59 3:45:10 0:38:22 24 0:38:22
25 162 Klapková Monika ženy 1970 Ajta krajta 3:18:19 0:31 : : 0:27:19 3:46:09 0:39:21 1  
26 431 Louda Jiří veteráni 1942 Hotel Jičín 3:18:12 0:33 : : 0:27:39 3:46:24 0:39:36 1  
27 317 Skrbková Mirka ženy 1967 CK pedál 3:18:43 0:13 : : 0:28:34 3:47:30 0:40:42 2 0:01:21
28 268 Hubaček Leon muži 1966 Žíznivci 3:21:31 0:56 : : 0:27:14 3:49:41 0:42:53 25 0:42:53
29 151 Skalák Petr muži 1978 Garda 3:23:35 1:46 : : 0:25:53 3:51:14 0:44:26 26 0:44:26
30 006 Adam Martin muži 1983 Máchovka 3:26:33 0:29 : : 0:25:48 3:52:50 0:46:02 27 0:46:02
31 384 Volenec Zdeněk muži 1974 Hodiny Brožek 3:26:55 0:33 : : 0:27:50 3:55:18 0:48:30 28 0:48:30
32 289 Brožek Josef muži 1970 Hodiny Brožek 3:26:46 1:37 : : 0:27:45 3:56:08 0:49:20 29 0:49:20
33 408 Procházka Martin muži 1964 LKP 3:27:13 0:45 : : 0:28:17 3:56:15 0:49:27 30 0:49:27
34 100 Bičiště Petr muži 1968 Spirit 3:28:11 0:49 : : 0:27:28 3:56:28 0:49:40 31 0:49:40
35 387 Kiričuk Zdeněk muži 1954 Velomat 3:27:35 1:39 : : 0:27:18 3:56:32 0:49:44 32 0:49:44
36 443 Šťovíček Pavel muži 1970 Žíznivci 3:27:36 1:57 : : 0:27:21 3:56:54 0:50:06 33 0:50:06
37 124 Češíková Hana ženy 1966 Do kopce jistě 3:28:18 0:14 : : 0:28:29 3:57:01 0:50:13 3 0:10:52
38 340 Nedbal Jiří Ježek muži 1962 Hoso mopo 3:27:14 1:53 : : 0:28:09 3:57:16 0:50:28 34 0:50:28
39 009 Křivský Petr muži 1964 Pupkyn 3:28:57 0:38 : : 0:27:50 3:57:25 0:50:37 35 0:50:37
40 380 Rychterová Dana ženy 1969 Až do dna 3:27:33 0:09 : : 0:30:11 3:57:53 0:51:05 4 0:11:44
41 350 Zaplatílek Dušan muži 1966 BK Šestková 3:26:00 0:40 05:00 : 0:27:44 3:59:24 0:52:36 36 0:52:36
42 020 Peroutka Štěpán muži 1975 Ganja 3:33:30 0:35 : 02:00 0:28:48 4:00:53 0:54:05 37 0:54:05
43 245 Rychna Milan muži 1963 LKP 3:31:19 0:22 : : 0:29:21 4:01:02 0:54:14 38 0:54:14
44 019 Trejbal Jan muži 1989 CK pedál 3:33:07 0:39 : : 0:28:30 4:02:16 0:55:28 39 0:55:28
45 488 Pašek Pavel muži 1971 Holín 3:35:00 0:28 : : 0:28:08 4:03:36 0:56:48 40 0:56:48
46 271 Šnajdr Miroslav muži 1963 CK pedál 3:35:17 0:31 : : 0:27:58 4:03:46 0:56:58 41 0:56:58
47 489 Kubíček Milan muži 1965 Bejčci 3:35:14 0:42 : : 0:28:58 4:04:54 0:58:06 42 0:58:06
48 318 Crha Petr muži 1964 S-Propag 3:37:38 0:31 : : 0:28:24 4:06:33 0:59:45 43 0:59:45
49 351 Sůva Ivan muži 1962 CK pedál 3:40:12 0:49 : : 0:26:56 4:07:57 1:01:09 44 1:01:09
50 146 Kůtek Pavel muži 1968 Garda 3:21:09 1:14 : : 0:46:26 4:08:49 1:02:01 45 1:02:01
51 458 Koloc Radek muži 1962 Žíznivci 3:40:04 0:39 : : 0:29:04 4:09:47 1:02:59 46 1:02:59
52 024 Peterka Luděk muži 1968 TJ Milovice 3:22:44 0:52 : : 0:46:26 4:10:02 1:03:14 47 1:03:14
53 114 Kozák Jiří muži 1973 Optika 3:41:41 1:19 : : 0:28:13 4:11:13 1:04:25 48 1:04:25
54 803 Jirásek Zdeněk muži 1968   3:23:45 1:40 : : 0:46:26 4:11:51 1:05:03 49 1:05:03
55 037 Kříž Jiří muži 1959 CK pedál 3:45:27 0:29 : 04:00 0:30:45 4:12:41 1:05:53 50 1:05:53
56 096 Novosad Leoš muži 1971 Bejčci 3:41:51 0:40 : : 0:30:55 4:13:26 1:06:38 51 1:06:38
57 078 Zummer Ondřej muži 1968 Garda 3:48:16 0:17 : : 0:26:55 4:15:28 1:08:40 52 1:08:40
58 008 Rous Tomáš muži 1969 Žíznivci 3:49:13 2:07 : : 0:26:31 4:17:51 1:11:03 53 1:11:03
59 038 Šebek Luboš muži 1955 Do kopce jistě 3:49:59 1:23 : : 0:27:59 4:19:21 1:12:33 54 1:12:33
60 136 Plítek Václav veteráni 1947 Pošta 3:54:00 1:11 : : 0:29:29 4:24:40 1:17:52 2 0:38:16
61 454 Hilger Květoslav muži 1953 Biere Turnov 3:54:13 0:57 : : 0:29:47 4:24:57 1:18:09 55 1:18:09
62 365 Starý Jan muži 1988 TCB 3:57:40 0:41 : : 0:27:25 4:25:46 1:18:58 56 1:18:58
63 054 Kotlář David muži 1988 TCB 3:58:10 0:21 : : 0:28:14 4:26:45 1:19:57 57 1:19:57
64 002 Baše Martin muži 1965 CK pedál 3:56:24 0:38 : : 0:32:07 4:29:09 1:22:21 58 1:22:21
65 115 Zakouřil Jiří muži 1967 Garda 3:55:33 0:40 : 02:00 0:35:00 4:29:13 1:22:25 59 1:22:25
66 192 Mach František veteráni 1940 Ronal 4:05:04 0:57 : : 0:31:25 4:37:26 1:30:38 3 0:51:02
67 041 Svoboda Josef veteráni 1947 Proclima 3:50:16 1:12 : : 0:46:40 4:38:08 1:31:20 4 0:51:44
68 243 Jaroš Petr veteráni 1944   4:04:58 0:44 : : 0:32:40 4:38:22 1:31:34 5 0:51:58
69 368 Drozen Milan muži 1978 Ajta krajta 3:48:21 0:41 05:00 : 0:46:26 4:40:28 1:33:40 60 1:33:40
70 090 Bém Vladimír muži 1957 Hodiny Brože 4:13:49 1:00 : : 0:27:12 4:42:01 1:35:13 61 1:35:13
71 261 Šimek Pavel muži 1965 Garda 3:53:06 0:31 05:00 : 0:46:26 4:45:03 1:38:15 62 1:38:15
72 804 Brykner Ladislav muži 1964   4:14:53 0:21 : : 0:30:26 4:45:40 1:38:52 63 1:38:52
73 358 Rychnová Eva ženy 1971 Cora 3:55:59 0:08 : : 0:50:21 4:46:28 1:39:40 5 1:00:19
74 367 Dubská Dana ženy 1970 Vaněk 3:55:28 0:49 : : 0:50:21 4:46:38 1:39:50 6 1:00:29
75 424 Václavů Jaroslav muži 1975 Vaněk 3:59:36 1:04 : : 0:46:26 4:47:06 1:40:18 64 1:40:18
76 160 Ježek Josef muži 1979 Bejčci 4:15:21 0:32 : : 0:32:42 4:48:35 1:41:47 65 1:41:47
77 473 Lánský David muži 1978 Bejčci 4:15:38 0:36 : : 0:32:22 4:48:36 1:41:48 66 1:41:48
78 227 Křelina Pavel muži 1965 Žíznivci 4:02:25 0:58 : : 0:46:26 4:49:49 1:43:01 67 1:43:01
79 040 Ježek Petr muži 1967 Hasiči Prachov 4:20:32 1:03 : : 0:31:01 4:52:36 1:45:48 68 1:45:48
80 327 Soukup Jan muži 1989 Garda 4:06:05 0:47 : : 0:46:26 4:53:18 1:46:30 69 1:46:30
81 481 Klacek Radim muži 1963 Žíznivci 4:20:26 0:40 : : 0:32:24 4:53:30 1:46:42 70 1:46:42
82 077 Pašková Jana ženy 1959 Ronal 4:18:52 0:40 : : 0:33:59 4:53:31 1:46:43 7 1:07:22
83 015 Roba Josef muži 1975 Bejčci 4:26:01 0:27 : : 0:31:30 4:57:58 1:51:10 71 1:51:10
84 113 Kolcová Štěpánka ženy 1971 Jičín 4:27:35 0:24 : : 0:30:45 4:58:44 1:51:56 8 1:12:35
85 363 Havrda Josef muži 1950 Žíznivci 4:30:51 0:29 : : 0:29:31 5:00:51 1:54:03 72 1:54:03
86 280 Boček Tomáš muži 1991 LKP 4:15:14 0:12 : : 0:46:26 5:01:52 1:55:04 73 1:55:04
87 056 Fejfar Jiří muži 1980 Bejčci 4:15:26 0:32 : : 0:46:26 5:02:24 1:55:36 74 1:55:36
88 344 Lachman Jan muži 1956 Ronal 4:19:02 0:25 : : 0:46:26 5:05:53 1:59:05 75 1:59:05
89 062 Lenderová Hana ženy 1964 Garda 4:15:43 0:35 : : 0:50:21 5:06:39 1:59:51 9 1:20:30
90 086 Havrdová Alena ženy 1955 Žíznivci 4:30:54 0:30 : : 0:35:26 5:06:50 2:00:02 10 1:20:41
91 231 Veverka Miloš muži 1956 Do kopce jistě 4:36:42 1:09 : : 0:30:15 5:08:06 2:01:18 76 2:01:18
92- 93 228 Mizerová Darina ženy 1973 Žíznivci 4:33:00 0:39 : : 0:34:45 5:08:24 2:01:36 11 1:22:15
92- 93 853 Vaněk Jaroslav muži 1983 Pitharďáci 4:20:37 1:21 : : 0:46:26 5:08:24 2:01:36 77 2:01:36
94 414 Soukup František veteráni 1944 Garda 4:34:08 1:42 : : 0:33:24 5:09:14 2:02:26 6 1:22:50
95 311 Řehák Radomír muži 1967 Cora 4:24:25 1:03 : : 0:46:26 5:11:54 2:05:06 78 2:05:06
96 257 Mach Ladislav muži 1947 Žíznivci 4:25:16 0:37 : : 0:46:26 5:12:19 2:05:31 79 2:05:31
97 070 Lachmanová Dominika ženy 1984 Pivnice u kata 4:39:58 0:37 : : 0:33:22 5:13:57 2:07:09 12 1:27:48
98 134 Obuškevič jan muži 1970 Condor 4:34:39 1:15 : : 0:42:13 5:18:07 2:11:19 80 2:11:19
99 234 Ženatá Dráža ženy     4:27:44 0:20 : : 0:50:21 5:18:25 2:11:37 13 1:32:16
100 253 Benešová Jarča ženy     4:27:39 0:29 : : 0:50:21 5:18:29 2:11:41 14 1:32:20
101 233 Votruba Petr muži 1964 Bejčci 4:33:04 0:42 : : 0:46:26 5:20:12 2:13:24 81 2:13:24
102 178 Repáň Miloš muži 1963 Pohoda 4:32:05 1:46 : : 0:46:26 5:20:17 2:13:29 82 2:13:29
103 812 Bauer Petr muži 1976 Brzda Team 4:50:57 1:46 : 02:00 0:30:57 5:21:40 2:14:52 83 2:14:52
104 491 Mikule Jiří veteráni 1937 Lomnice 4:47:31 0:50 : : 0:34:45 5:23:06 2:16:18 7 1:36:42
105 053 Hruška Zbyšek muži 1962 Žíznivci 4:36:19 1:16 : : 0:46:26 5:24:01 2:17:13 84 2:17:13
106 032 Švorc Marián muži 1969 Brašule 4:37:02 0:52 : : 0:46:26 5:24:20 2:17:32 85 2:17:32
107 127 Hruška Vojtěch muži 1993 Žíznivci 4:37:09 0:53 : : 0:46:26 5:24:28 2:17:40 86 2:17:40
108 240 Švorc Vít muži 1976 Dražule 4:37:33 0:34 : : 0:46:26 5:24:33 2:17:45 87 2:17:45
109 297 Jakubec Jiří muži 1978 Vaněk 5:03:17 1:30 : : 0:27:49 5:32:36 2:25:48 88 2:25:48
110 312 Harcuba Pavel muži 1968 Samotář 4:45:25 1:22 : : 0:46:26 5:33:13 2:26:25 89 2:26:25
111 802 Hrnčalík Ladislav muži 1970 LDI 5:04:45 1:15 : : 0:28:52 5:34:52 2:28:04 90 2:28:04
112 307 Harcuba Petr muži 1966 Žíznivci 5:04:56 0:49 : : 0:31:46 5:37:31 2:30:43 91 2:30:43
113 446 Andreu Míťa muži 1964 Vaněk 4:50:10 2:01 : : 0:46:26 5:38:37 2:31:49 92 2:31:49
114 275 Lhota Jiří veteráni 1943 SK Letná 5:09:38 1:01 : : 0:33:17 5:43:56 2:37:08 8 1:57:32
115 163 Musil Milan veteráni 1946 Rokytnice 4:56:59 1:33 : : 0:46:40 5:45:12 2:38:24 9 1:58:48
116 333 Hysková Ivana ženy 1967 Eastmop 5:15:03 0:47 : : 0:30:48 5:46:38 2:39:50 15 2:00:29
117 493 Polmová Michaela ženy 1982 Ronal 4:55:53 0:28 : : 0:50:21 5:46:42 2:39:54 16 2:00:33
118 372 Brzáková Martina ženy 1986 Ronal 4:56:00 0:26 : : 0:50:21 5:46:47 2:39:59 17 2:00:38
119 071 Dědeček Ladislav muži 1968 Švestková 5:15:57 1:02 : 02:00 0:32:19 5:47:18 2:40:30 93 2:40:30
120 156 Eberle Luboš muži 1976 Hrochy 5:01:58 0:46 : : 0:46:26 5:49:10 2:42:22 94 2:42:22
121 238 Kůtek Zdeněk veteráni 1935 Ronal 5:13:08 1:16 : : 0:35:52 5:50:16 2:43:28 10 2:03:52
122 052 Botta Miroslav muži 1964 Vaněk 5:03:52 0:12 : : 0:46:26 5:50:30 2:43:42 95 2:43:42
123 092 Rychtera Jaroslav muži 1967 Až do dna 5:16:58 1:18 : : 0:32:18 5:50:34 2:43:46 96 2:43:46
124 331 Helikar Martin muži 1969 Vaněk 5:03:44 0:36 : : 0:46:26 5:50:46 2:43:58 97 2:43:58
125 248 Švorc Robert muži 1968 Auto Tom a Bob 5:05:18 1:08 : : 0:46:26 5:52:52 2:46:04 98 2:46:04
126 110 Šorm Tomáš muži 1983 Auto Tom a Bob 5:05:04 1:27 : : 0:46:26 5:52:57 2:46:09 99 2:46:09
127 801 Splítek Zdeněk muži 1968 Velo Kuba 5:05:30 1:04 : : 0:46:26 5:53:00 2:46:12 100 2:46:12
128 107 Folprechtová Dana ženy 1975   5:02:05 0:43 : : 0:50:21 5:53:09 2:46:21 18 2:07:00
129 084 Eberlová Markéta ženy 1976 Hrochy 5:01:52 0:58 : : 0:50:21 5:53:11 2:46:23 19 2:07:02
130 010 Mocha Milan veteráni 1947 Vela sport 5:10:21 0:30 : : 0:46:40 5:57:31 2:50:43 11 2:11:07
131 170 Kroh Aleš muži 1968 Ajnštajni 5:25:26 2:07 : : 0:30:17 5:57:50 2:51:02 101 2:51:02
132 047 Budínksá Petra ženy 1979 Praha 5:06:48 1:52 : : 0:50:21 5:59:01 2:52:13 20 2:12:52
133 326 Roubal Miroslav muži 1984 Ajnštajni 5:06:54 1:34 05:00 : 0:46:26 5:59:54 2:53:06 102 2:53:06
134 161 Rojík Milan muži 1975 Ajnštajni 5:25:33 4:15 : : 0:30:27 6:00:15 2:53:27 103 2:53:27
135 155 Bémová Alena ženy 1957 Hodiny Brožek 5:09:42 1:01 : : 0:50:21 6:01:04 2:54:16 21 2:14:55
136 217 Kantorová Ladislava ženy 1959 Vela sport 5:10:09 0:46 : : 0:50:21 6:01:16 2:54:28 22 2:15:07
137 332 Sitová Veronika ženy 1978 KEŠ 5:11:17 0:09 : : 0:50:21 6:01:47 2:54:59 23 2:15:38
138 480 Vlačihová Renata ženy 1968 KEŠ 5:16:21 0:32 : : 0:50:21 6:07:14 3:00:26 24 2:21:05
139 171 Dufková Milada ženy 1954 Žíznivci 5:16:35 0:31 : : 0:50:21 6:07:27 3:00:39 25 2:21:18
140 808 Smolíková Věra ženy 1949 Bakato Nová Pak 5:16:02 1:20 : : 0:50:21 6:07:43 3:00:55 26 2:21:34
141 809 Pourová Kateřina ženy 1981 Bakato Nová Pak 5:15:40 1:50 : : 0:50:21 6:07:51 3:01:03 27 2:21:42
142 244 Bubeník Jan muži 1975 Garda 5:38:12 1:47 : : 0:30:55 6:10:54 3:04:06 104 3:04:06
143 111 Matějka Zdeněk muži 1965 Velomat 5:26:29 1:14 : 02:00 0:46:26 6:12:09 3:05:21 105 3:05:21
144 416 Hrdý Michal muži 1981 Velomat 5:26:56 1:17 : 02:00 0:46:26 6:12:39 3:05:51 106 3:05:51
145 190 Kracík Radovan muži 1972 Bejčci 5:40:44 0:38 : : 0:32:31 6:13:53 3:07:05 107 3:07:05
146 337 Jiránek Lukáš muži 1983 Bejčci 5:40:37 0:38 : : 0:33:02 6:14:17 3:07:29 108 3:07:29
147 017 Novotná Milena ženy 1962 Žíznivci 5:24:09 0:15 : : 0:50:21 6:14:45 3:07:57 28 2:28:36
148 105 Šulc Luděk muži 1962 žíznivci 5:27:45 1:02 : : 0:46:26 6:15:13 3:08:25 109 3:08:25
149 486 Pavelka Zdeněk muži 1962 Žíznivci 5:27:49 1:01 : : 0:46:26 6:15:16 3:08:28 110 3:08:28
150 406 Kret Karel muži 1963 Ronal 5:27:54 1:00 : : 0:46:26 6:15:20 3:08:32 111 3:08:32
151 103 Klein Petr muži 1973 Suzuki 5:25:22 2:24 05:00 : 0:46:26 6:19:12 3:12:24 112 3:12:24
152 183 Křížová Vendula ženy 1959 Žíznivci 5:27:59 0:58 : : 0:50:21 6:19:18 3:12:30 29 2:33:09
153 426 Vávrová Ilona ženy 1962 Žíznivci 5:28:02 1:01 : : 0:50:21 6:19:24 3:12:36 30 2:33:15
154 239 Pejřimovský Michal muži 1973 Suzuki 5:32:12 1:46 : : 0:46:26 6:20:24 3:13:36 113 3:13:36
155 063 Rybář Daniel muži 1975 Ganja 5:45:17 2:24 02:50 : 0:31:13 6:21:44 3:14:56 114 3:14:56
156 421 Pařík Josef muži 1957 Ronal 5:52:37 0:22 : : 0:34:15 6:27:14 3:20:26 115 3:20:26
157 420 Jiránek Tomáš muži 1976 Bejčci 5:40:28 1:09 : : 0:46:26 6:28:03 3:21:15 116 3:21:15
158 472 Bubeníková Jiřina ženy 1980 Gasda 5:38:18 1:36 : : 0:50:21 6:30:15 3:23:27 31 2:44:06
159 246 Soukupová Eva ženy 1968 Garda 5:40:06 0:27 : : 0:50:21 6:30:54 3:24:06 32 2:44:45
160 308 Soukupová Barbora ženy 1987 Garda 5:40:02 0:35 : : 0:50:21 6:30:58 3:24:10 33 2:44:49
161 806 Beranová Tereza ženy 1980 Ganja Cirkus 5:57:06 0:56 : : 0:33:27 6:31:29 3:24:41 34 2:45:20
162 364 Junek Jiří muži 1993 HC Lomnice 5:44:30 0:34 : : 0:46:26 6:31:30 3:24:42 117 3:24:42
163 428 Ježková Martina ženy 1975 Bejčci 5:40:30 1:16 : : 0:50:21 6:32:07 3:25:19 35 2:45:58
164 341 Houška Jiří ml. muži 1976 Optika 6:08:06 0:30 : : 0:31:23 6:39:59 3:33:11 118 3:33:11
165 483 Budzák Jan muži 1962 Slovensko 5:55:50 2:49 : 02:00 0:46:26 6:43:05 3:36:17 119 3:36:17
166 011 Bíma Jiří muži 1972 Optika 6:11:24 1:42 : : 0:30:10 6:43:16 3:36:28 120 3:36:28
167 122 Dáňa Zdeněk muži 1956 Liberec 5:56:28 2:36 : : 0:46:26 6:45:30 3:38:42 121 3:38:42
168 087 Limberská Alžběta ženy 1954 Až do dna 5:57:51 0:20 : : 0:50:21 6:48:32 3:41:44 36 3:02:23
169 026 Hlavsová Zdena ženy 1958 Až do dna 5:58:50 0:34 : : 0:50:21 6:49:45 3:42:57 37 3:03:36
170 045 Špaček Jiří muži 1974 Ganja 6:21:25 1:32 : 04:00 0:32:03 6:51:00 3:44:12 122 3:44:12
171 154 Matějka Tomáš muži 1977 Ganja 6:21:08 1:42 : : 0:30:32 6:53:22 3:46:34 123 3:46:34
172 277 Hofman Ivan veteráni 1943 Penzion Hanka 6:21:58 1:41 : 04:00 0:35:37 6:55:16 3:48:28 12 3:08:52
173 302 Chvojková Michaela ženy 1979 Ganja 6:04:58 0:38 : : 0:50:21 6:55:57 3:49:09 38 3:09:48
174 339 Stránská Helena ženy 1973 Ganja 6:04:46 0:53 : : 0:50:21 6:56:00 3:49:12 39 3:09:51
175 208 Rybářová Helena ženy 1976 Ganja 6:05:18 0:24 : : 0:50:21 6:56:03 3:49:15 40 3:09:54
176 438 Houška Jiří muži 1954 Optika 6:24:44 3:20 : : 0:31:11 6:59:15 3:52:27 124 3:52:27
177 118 Šrotýřová Jana ženy 1980 Ajta krajta 6:08:50 0:46 : : 0:50:21 6:59:57 3:53:09 41 3:13:48
178 419 Fejfarová Pavlína ženy 1980 Hotel Jičín 6:08:04 1:53 : : 0:50:21 7:00:18 3:53:30 42 3:14:09
179 437 Entová Michaela ženy 1979 Hotel Jičín 6:08:01 1:59 : : 0:50:21 7:00:21 3:53:33 43 3:14:12
180 064 Lukša Ladislav veteráni 1941 Ronal 6:25:46 2:03 : : 0:33:49 7:01:38 3:54:50 13 3:15:14
181 069 Pekárek Roman muži 1955 Ajta krajta 6:09:19 1:10 05:00 : 0:46:26 7:01:55 3:55:07 125 3:55:07
182 374 Vaněk Lubor muži 1973 Vaněk 6:27:46 0:46 05:00 : 0:29:01 7:02:33 3:55:45 126 3:55:45
183 298 Plíšková Iveta ženy 1966 Zoufalé manž. 6:18:14 0:19 : 02:00 0:50:21 7:06:54 4:00:06 44 3:20:45
184 411 Petříčková Marcela ženy 1967 Zoufalé manž. 6:18:15 0:21 : 02:00 0:50:21 7:06:57 4:00:09 45 3:20:48
185-186 145 Stilerová Alena ženy 1959 Žíznivci 6:19:40 1:30 : 04:00 0:50:21 7:07:31 4:00:43 46- 47 3:21:22
185-186 288 Suchomelová Ivana ženy 1967 Zoufalé manž. 6:18:13 0:57 : 02:00 0:50:21 7:07:31 4:00:43 46- 47 3:21:22
187 167 Lorenc Petr muži 1968 Hovořovice 6:22:14 0:48 : : 0:46:26 7:09:28 4:02:40 127 4:02:40
188 173 Vacek Jiří muži 1965 Fedžistán 6:23:24 2:21 : : 0:46:26 7:12:11 4:05:23 128 4:05:23
189 085 Malý Jaroslav veteráni 1943 Fedžistán 6:23:04 2:35 : : 0:46:40 7:12:19 4:05:31 14 3:25:55
190 089 Šimák Martin muži 1968 Elektrospoj 6:48:45 0:58 : 06:00 0:31:53 7:15:36 4:08:48 129 4:08:48
191 235 Javůrková Milada ženy 1979 Ajta krajta 6:24:55 0:36 : : 0:50:21 7:15:52 4:09:04 48 3:29:43
192 066 Najman Radomír muži 1961 Sokol Libáň 6:29:56 1:59 : 02:00 0:46:26 7:16:21 4:09:33 130 4:09:33
193 083 Plíšek Jaroslav muži 1962 Sokol Libáň 6:29:44 2:15 : 02:00 0:46:26 7:16:25 4:09:37 131 4:09:37
194 130 Lorencová Petra ženy 1991 Sokol Libáň 6:27:22 0:55 : 02:00 0:50:21 7:16:38 4:09:50 49 3:30:29
195 407 Fantomas Tomáš muži 1972 Fantomas 6:46:33 1:15 : 04:00 0:33:46 7:17:34 4:10:46 132 4:10:46
196 001 Fišer Petr muži 1960 Sokol Libáň 6:31:35 2:15 : 02:00 0:46:26 7:18:16 4:11:28 133 4:11:28
197 295 Klárová Šárka ženy 1946 Sokol Libáň 6:27:39 0:46 : : 0:50:21 7:18:46 4:11:58 50 3:32:37
198 174 Belišová Jaromíra ženy 1953 Žíznivci 6:30:22 0:36 : : 0:50:21 7:21:19 4:14:31 51 3:35:10
199 471 Chlumský Dan muži 1976 Ganja 6:58:35 1:50 : 06:00 0:28:13 7:22:38 4:15:50 134 4:15:50
200 128 Vaněk Daniel muži 1974 Vaněk 6:27:49 0:41 10:00 : 0:46:26 7:24:56 4:18:08 135 4:18:08
201 432 Halas Jindřich muži 1959 Velomat 6:40:36 0:31 : 02:00 0:46:26 7:25:33 4:18:45 136 4:18:45
202 445 Patka Michal muži 1982 Mrkev 6:53:10 1:52 : : 0:31:09 7:26:11 4:19:23 137 4:19:23
203 335 Klapka Marián muži 1977 Ganja 6:36:41 3:59 : : 0:46:26 7:27:06 4:20:18 138 4:20:18
204 215 Jeník Jakub muži 1982 Mrkev 6:53:00 1:59 : : 0:32:17 7:27:16 4:20:28 139 4:20:28
205 470 Koníř Richard muži 1963   6:50:02 0:56 : : 0:37:21 7:28:19 4:21:31 140 4:21:31
206 144 Bláha Radek muži 1971 Fantomas 6:46:29 1:10 : 04:00 0:46:26 7:30:05 4:23:17 141 4:23:17
207 316 Brzák Martin muži 1966 ATSC 6:46:27 1:31 : 04:00 0:46:26 7:30:24 4:23:36 142 4:23:36
208 852 Novotný Petr muži 1975 Ganja Cirkus 6:36:30 2:30 05:00 : 0:46:26 7:30:26 4:23:38 143 4:23:38
209 098 Konířová Jana ženy 1964 Koníř family 6:52:36 0:54 : : 0:38:06 7:31:36 4:24:48 52 3:45:27
210 299 Chrtek Tomáš muži 1981 Fantomas 6:46:18 1:37 : 02:00 0:46:26 7:32:21 4:25:33 144 4:25:33
211 353 Křelina Radek muži 1969 Jičín 7:17:23 1:02 : 08:00 0:25:28 7:35:53 4:29:05 145 4:29:05
212 856 Polák Bohuslav muži 1946 Koberovy TJ Sok 6:49:08 1:25 : : 0:46:26 7:36:59 4:30:11 146 4:30:11
213 016 Vodseďálek Radek muži 1974 Pohoda 6:50:55 0:26 : : 0:46:26 7:37:47 4:30:59 147 4:30:59
214 081 Vodseďálková Jarmila ženy 1978 Pohoda 6:49:23 0:31 : : 0:50:21 7:40:15 4:33:27 53 3:54:06
215 061 Šimáková Michaela ženy 1968 Elektrospoj 6:50:36 0:29 : : 0:50:21 7:41:26 4:34:38 54 3:55:17
216 035 Adam Lukáš muži 1976 Rapid Mlázovice 6:54:42 1:00 : : 0:46:26 7:42:08 4:35:20 148 4:35:20
217 497 Pekárek Martin muži 1982 Ajta krajta 6:35:32 5:13 15:00 : 0:46:26 7:42:11 4:35:23 149 4:35:23
218 413 Šimák Petr veteráni 1946 Rošťáci 7:05:00 0:30 : 02:00 0:38:49 7:42:19 4:35:31 15 3:55:55
219 093 Kubíček Josef muži 1966 Elektrospoj 7:06:11 1:34 : : 0:34:41 7:42:26 4:35:38 150 4:35:38
220 067 Kaňka Pavel veteráni 1947 Rošťáci 7:04:58 1:12 : 04:00 0:42:25 7:44:35 4:37:47 16 3:58:11
221 203 Štěpán Gabriel muži 1976 Rapid Mlázovice 6:54:43 0:51 05:00 02:00 0:46:26 7:45:00 4:38:12 151 4:38:12
222 076 Fiala Ondřej muži 1975 Rapid Mlázovice 6:54:39 1:07 05:00 02:00 0:46:26 7:45:12 4:38:24 152 4:38:24
223 046 Chvojka Dominik muži 1989 Ganja 6:53:07 1:47 05:00 : 0:46:26 7:46:20 4:39:32 153 4:39:32
224 153 Duczinsky Pavel muži 1979 DSG 6:59:45 1:07 : : 0:46:26 7:47:18 4:40:30 154 4:40:30
225 427 Adamec Luděk muži 1969 Sebetandem 7:00:25 0:45 : : 0:46:26 7:47:36 4:40:48 155 4:40:48
226 290 Kadlec Michal muži 1982 Sebetandem 7:00:16 1:05 : : 0:46:26 7:47:47 4:40:59 156 4:40:59
227 330 Kolář Petr muži 1982 Ganja 7:03:17 0:28 : 02:00 0:46:26 7:48:11 4:41:23 157 4:41:23
228 218 Hána Michael muži 1979 Obklady Vaněk 7:01:25 1:39 : : 0:46:26 7:49:30 4:42:42 158 4:42:42
229 440 Endrys Viktor muži 1980 Útočíme zazadu 7:01:20 1:47 : : 0:46:26 7:49:33 4:42:45 159 4:42:45
230 216 Dřebechovská Ivana ženy 1984 Tandem 7:00:06 0:31 : : 0:50:21 7:50:58 4:44:10 55 4:04:49
231 207 Buchar Jaroslav muži 1973 Elektrospoj 7:05:35 1:13 : 02:00 0:46:26 7:51:14 4:44:26 160 4:44:26
232 323 Vacková Lenka ženy 1969 Andílci 7:02:37 0:18 : 02:00 0:50:21 7:51:16 4:44:28 56 4:05:07
233 313 Brusák David muži 1947 Útočíme zazadu 7:01:34 0:47 05:00 02:00 0:46:26 7:51:47 4:44:59 161 4:44:59
234 068 Benc Jan muži 1983 Ganja 6:54:15 1:04 15:00 04:00 0:46:26 7:52:45 4:45:57 162 4:45:57
235 285 Petřík Miroslav muži 1975   7:23:39 0:50 : 02:00 0:30:31 7:53:00 4:46:12 163 4:46:12
236 158 Hrubý Petr muži 1963 Elektrospoj 7:05:24 1:17 : : 0:46:26 7:53:07 4:46:19 164 4:46:19
237 191 Úlehlová Iva ženy 1960 Prachovanka 7:03:15 0:10 : : 0:50:21 7:53:46 4:46:58 57 4:07:37
238 241 Turčínová Jitka ženy 1966 ASPV 7:03:29 0:21 : : 0:50:21 7:54:11 4:47:23 58 4:08:02
239 141 Panáček Jan muži 1970 Elektrospoj 7:06:15 1:33 : : 0:46:26 7:54:14 4:47:26 165 4:47:26
240 021 Palička Marek muži 1980 Útočíme zezadu 7:01:42 1:20 05:00 : 0:46:26 7:54:28 4:47:40 166 4:47:40
241 140 Mládek Václav muži 1971 Elektrospoj 7:09:27 2:39 : : 0:46:26 7:58:32 4:51:44 167 4:51:44
242 196 Břeský Matěj muži 1988 Ganja 7:29:08 0:38 : : 0:29:14 7:59:00 4:52:12 168 4:52:12
243 256 Hrušková Ivana ženy 1965 Žíznivci 7:07:25 1:19 : : 0:50:21 7:59:05 4:52:17 59 4:12:56
244 265 Chvojka Tobiáš muži 1981 Ganja 7:29:27 0:45 : 02:00 0:32:20 8:00:32 4:53:44 169 4:53:44
245 104 Mládková Lada ženy 1975 Elektrospoj 7:10:27 0:34 : : 0:50:21 8:01:22 4:54:34 60 4:15:13
246 022 Panáčková Bronislava ženy 1974 Elektrospoj 7:11:47 1:23 : : 0:50:21 8:03:31 4:56:43 61 4:17:22
247 149 Meyvaldová Šárka ženy 1971 Velociped klub 7:12:55 2:57 : 02:00 0:50:21 8:04:13 4:57:25 62 4:18:04
248 857 Papay Rudolf muži 1973 Pařbla 7:10:52 2:01 05:00 : 0:46:26 8:04:19 4:57:31 170 4:57:31
249 195 Hakl Pavel muži 1962 Velociped klub 7:12:57 2:45 05:00 02:00 0:46:26 8:05:08 4:58:20 171 4:58:20
250 495 Spáčilová Marta ženy 1987 DSG 7:15:38 0:35 : : 0:50:21 8:06:34 4:59:46 63 4:20:25
251 033 Tyburec Martin muži 1975 Pařba 7:21:20 0:52 : 02:00 0:46:26 8:06:38 4:59:50 172 4:59:50
252 281 Krbec Martin muži 1979 DSG 6:59:30 1:29 20:00 : 0:46:26 8:07:25 5:00:37 173 5:00:37
253 018 Floriánová Zuzana ženy 1969 Elektrospoj 7:16:32 0:36 : : 0:50:21 8:07:29 5:00:41 64 4:21:20
254 859 Hlaváček Radek muži 1971 Dva veteráni 7:20:59 0:11 : : 0:46:26 8:07:36 5:00:48 174 5:00:48
255 276 Kubíčková Míla ženy 1969 Elektrospoj 7:16:37 0:50 : : 0:50:21 8:07:48 5:01:00 65 4:21:39
256 065 Šebková Martina ženy 1985 Do kopce jistě 7:34:21 0:35 : : 0:33:02 8:07:58 5:01:10 66 4:21:49
257 304 Hrubá Ivana ženy 1965 Elektrospoj 7:17:52 0:21 : : 0:50:21 8:08:34 5:01:46 67 4:22:25
258 383 Bucharová Pavla ženy 1976 Elektrospoj 7:17:46 0:30 : : 0:50:21 8:08:37 5:01:49 68 4:22:28
259 028 Králová Zdenka ženy 1971 Elektrospoj 7:17:38 0:43 : : 0:50:21 8:08:42 5:01:54 69 4:22:33
260 400 Říha Olga muži 1977 Sestry v sukni 7:25:30 1:28 : 04:00 0:46:26 8:09:24 5:02:36 175 5:02:36
261 860 Křížová Klára ženy 1977 Krvácivý týde 7:19:00 0:37 : : 0:50:21 8:09:58 5:03:10 70 4:23:49
262 455 Geza Vita muži 1974 Sestry v sukni 7:23:00 1:20 : : 0:46:26 8:10:46 5:03:58 176 5:03:58
263 204 Hlaváč Jan muži 1965 Baráčníci 7:40:35 2:04 : : 0:28:12 8:10:51 5:04:03 177 5:04:03
264 027 Hrubá Terezie ženy 1963 Elektrospoj 7:18:55 1:43 : : 0:50:21 8:10:59 5:04:11 71 4:24:50
265 861 Kučerová Petra ženy 1979 Krvácivý týde 7:20:17 1:02 : : 0:50:21 8:11:40 5:04:52 72 4:25:31
266 862 Cermanová Alena ženy 1976 Krvácivý týde 7:21:35 0:23 : : 0:50:21 8:12:19 5:05:31 73 4:26:10
267 863 Hassová Veronika ženy 1981 Krvácivý týde 7:21:48 0:19 : : 0:50:21 8:12:28 5:05:40 74 4:26:19
268 242 Voláková Veronika ženy 1983   7:23:34 0:52 : 02:00 0:50:21 8:12:47 5:05:59 75 4:26:38
269 854 Krupička Michal muži 1980 Pařbla 7:23:48 2:39 : : 0:46:26 8:12:53 5:06:05 178 5:06:05
270 175 Saal Martin muži 1969 Vaněk 7:45:08 0:55 : 04:00 0:31:08 8:13:11 5:06:23 179 5:06:23
271 810 Plíšek Milan muži 1975 Ganja Cirkus 7:28:42 0:51 : 02:00 0:46:26 8:13:59 5:07:11 180 5:07:11
272 811 Krajn Martin muži 1981 Ganja Cirkus 7:28:52 0:49 : 02:00 0:46:26 8:14:07 5:07:19 181 5:07:19
273 023 Kratochvíl Aleš muži 1976 Primeros 7:38:20 1:44 : 04:00 0:38:16 8:14:20 5:07:32 182 5:07:32
274 412 Kašová Milena ženy 1970 Žíznivci 7:23:23 1:01 : : 0:50:21 8:14:45 5:07:57 76 4:28:36
275 901 Forman Pavel muži 1973 Pařbla 7:22:30 0:50 05:00 : 0:46:26 8:14:46 5:07:58 183 5:07:58
276 902 Peteráč Jiří muži 1976 Pařbla 7:23:01 0:28 05:00 : 0:46:26 8:14:55 5:08:07 184 5:08:07
277 182 Svoboda Fero muži 1975 Sestry v sukni 7:30:16 0:43 : 02:00 0:46:26 8:15:25 5:08:37 185 5:08:37
278 855 Nosková Barbora ženy 1981 Pařbla 7:26:15 0:17 : : 0:50:21 8:16:53 5:10:05 77 4:30:44
279 250 Borůvková Martina ženy 1976 Za sebe 7:28:17 0:07 : : 0:50:21 8:18:45 5:11:57 78 4:32:36
280 381 Šulcová Marcela ženy 1965 Žíznivci 7:29:14 0:51 : : 0:50:21 8:20:26 5:13:38 79 4:34:17
281 168 Dubský Zdeněk muži 1969 Vaněk 7:37:58 0:21 : 04:00 0:46:26 8:20:45 5:13:57 186 5:13:57
282 186 Bajer Vladimír muži 1968 Velocipéd klub 7:38:26 2:13 : 04:00 0:46:26 8:23:05 5:16:17 187 5:16:17
283 210 Břeská Dana ženy 1965 Andílci 7:32:34 1:16 : : 0:50:21 8:24:11 5:17:23 80 4:38:02
284 287 Boštíková Soňa ženy 1971 Andílci 7:33:27 0:31 : : 0:50:21 8:24:19 5:17:31 81 4:38:10
285 354 Štěpánková Renata ženy 1960 Do kopce 7:32:16 1:47 : : 0:50:21 8:24:24 5:17:36 82 4:38:15
286 264 Bajzíková Jarmila ženy 1960 Do kopce jistě 7:32:22 1:48 : : 0:50:21 8:24:31 5:17:43 83 4:38:22
287 422 Brádlová Lucie ženy 1983 Ganja 7:32:27 1:46 : : 0:50:21 8:24:34 5:17:46 84 4:38:25
288 079 Patková Jiřina ženy 1958 Do kopce 7:33:19 1:00 : : 0:50:21 8:24:40 5:17:52 85 4:38:31
289 142 Hýrková Pavlína ženy 1983 Ganja 7:32:41 1:42 : : 0:50:21 8:24:44 5:17:56 86 4:38:35
290 404 Srbová Štěpánka ženy 1967 Andílci 7:32:51 1:35 : : 0:50:21 8:24:47 5:17:59 87 4:38:38
291 442 Komárková Jana ženy 1978 Andílci 7:32:58 1:32 : : 0:50:21 8:24:51 5:18:03 88 4:38:42
292 177 Kaizlerová Iveta ženy 1963 Andílci 7:33:05 1:31 : : 0:50:21 8:24:57 5:18:09 89 4:38:48
293 403 Kropáčková Lída ženy 1964 Andílci 7:33:15 1:26 : : 0:50:21 8:25:02 5:18:14 90 4:38:53
294 475 Kebusová Nataša ženy 1955 Do kopce 7:35:54 0:04 : : 0:50:21 8:26:19 5:19:31 91 4:40:10
295 169 Hubálovská Petra ženy 1974 Vaněk 7:36:27 0:03 : : 0:50:21 8:26:51 5:20:03 92 4:40:42
296 371 Břeský Pavel muži 1965 Prachovanka 7:46:47 0:25 : 06:00 0:46:26 8:27:38 5:20:50 188 5:20:50
297 025 Janata Zdeněk muži 1961 Baráčnice 7:40:10 2:31 : : 0:46:26 8:29:07 5:22:19 189 5:22:19
298 187 Blažek Marcel muži 1967 Velocopéd klub 7:38:34 1:28 05:00 02:00 0:46:26 8:29:28 5:22:40 190 5:22:40
299 423 Šimůnek Josef muži 1964 Prachovanka 7:46:41 0:45 : 04:00 0:46:26 8:29:52 5:23:04 191 5:23:04
300 329 Pochop Jiří muži 1967 Velocipéd klub 7:38:51 1:55 05:00 02:00 0:46:26 8:30:12 5:23:24 192 5:23:24
301 036 Kozel Jaroslav muži 1964 Baráčníci 7:48:11 0:27 : 04:00 0:46:26 8:31:04 5:24:16 193 5:24:16
302 279 Beneš Ondřej muži 1976 Banán.republika 7:47:57 0:44 : 04:00 0:46:26 8:31:07 5:24:19 194 5:24:19
303 252 Hlaváčová Jana ženy 1965 Baráčníci 7:42:18 1:13 : 02:00 0:50:21 8:31:52 5:25:04 93 4:45:43
304 224 Skřivánek Petr muži 1966 Prachovanka 7:49:07 0:39 : 04:00 0:46:26 8:32:12 5:25:24 195 5:25:24
305 055 Landovská Radka ženy 1978 Ganja 7:40:25 1:53 : : 0:50:21 8:32:39 5:25:51 94 4:46:30
306-307 306 Benešová Laďka ženy 1975 Ganja 7:40:19 2:04 : : 0:50:21 8:32:44 5:25:56 95- 96 4:46:35
306-307 389 Bryknerová Mabel ženy 1963 Baráčníci 7:43:43 0:40 : 02:00 0:50:21 8:32:44 5:25:56 95- 96 4:46:35
308 410 Roubalová Štěpánka ženy 1978 Ganja 7:40:30 1:56 : : 0:50:21 8:32:47 5:25:59 97 4:46:38
309 249 Janatová Iva ženy 1962 Baráčnici 7:42:12 1:24 : : 0:50:21 8:33:57 5:27:09 98 4:47:48
310 094 Lhotová Renata ženy 1967 Baráčnice 7:42:04 1:56 : : 0:50:21 8:34:21 5:27:33 99 4:48:12
311 278 Smolík Tomáš muži 1981 Mrkev 7:59:47 1:16 : : 0:34:06 8:35:09 5:28:21 196 5:28:21
312 352 Lhota Libor muži 1965 Baráčnice 7:51:18 2:23 : 02:00 0:46:26 8:38:07 5:31:19 197 5:31:19
313 401 Bentrich Gotfried muži 1960 Baráčníci 7:51:49 2:55 : 02:00 0:46:26 8:39:10 5:32:22 198 5:32:22
314 447 Roubal Lukáš muži 1975 Banán.republika 7:47:03 0:17 10:00 04:00 0:46:26 8:39:46 5:32:58 199 5:32:58
315 226 Šebík Dan muži 1967 Prachovanka 7:46:38 0:44 10:00 04:00 0:46:26 8:39:48 5:33:00 200 5:33:00
316 286 Hejzlar Milan muži 1953 SK Břežany 7:52:10 1:39 : : 0:46:26 8:40:15 5:33:27 201 5:33:27
317 314 Herman Erfurt muži 1940 Baráčnice 7:52:55 0:58 : : 0:46:26 8:40:19 5:33:31 202 5:33:31
318 254 Štyrsar Martin muži 1967 Baráčnici 7:53:47 0:09 : : 0:46:26 8:40:22 5:33:34 203 5:33:34
319 851 Vejvara Zdeněk muži 1963 Prachovanka 7:47:46 0:35 10:00 04:00 0:46:26 8:40:47 5:33:59 204 5:33:59
320 359 Žižka Petr muži 1976 Žíznivci 7:55:48 1:46 : : 0:46:26 8:44:00 5:37:12 205 5:37:12
321 349 Srb Tomáš muži 1966 Prachovanka 7:47:01 0:08 15:00 04:00 0:46:26 8:44:35 5:37:47 206 5:37:47
322 858 Snopek Ondřej muži 1971 Dva veteráni 7:44:13 0:20 15:00 : 0:46:26 8:45:59 5:39:11 207 5:39:11
323 267 Zapadlo Jan muži 1981 Mrkev 7:59:52 1:08 : : 0:46:26 8:47:26 5:40:38 208 5:40:38
324 272 Agenzetr Hubert muži 1969 Baráčnici 8:00:40 0:27 : : 0:46:26 8:47:33 5:40:45 209 5:40:45
325 465 Hložek Milan muži 1967 Žíznivci 7:55:42 1:55 05:00 : 0:46:26 8:49:03 5:42:15 210 5:42:15
326 500 Šmíd Petr muži 1976 Žíznivci 7:55:57 1:43 05:00 : 0:46:26 8:49:06 5:42:18 211 5:42:18
327 300 Rygl Václav muži 1975 Banán.republika 8:00:42 0:28 15:00 : 0:46:26 9:02:36 5:55:48 212 5:55:48
328 007 Stuchlík Jakub muži 1980 DSG neklasifikován(a)
329 030 Kozma Petr muži 1975   neklasifikován(a)
330 034 Procházka Zdeněk muži 1968 Jičín neklasifikován(a)
331 049 Jirsa Miloš muži 1976 Notthor neklasifikován(a)
332 109 Bělohlávek Aleš muži 1985 Žíznivci neklasifikován(a)
333 126 Mikoláš Ondřej muži 1982 Mrkev neklasifikován(a)
334 150 Hoven Tomáš muži 1966 Hovni neklasifikován(a)
335 164 Horáček Petr muži 1969 Vaněk neklasifikován(a)
336 176 Šolc Václav muži 1981 Mrkev neklasifikován(a)
337 193 Šmejc Petr muži 1978 CK pedál neklasifikován(a)
338 213 Novotný Daniel muži 1976 LDI neklasifikován(a)
339 214 Hoven Jan muži 1968 Hovni neklasifikován(a)
340 222 Šípek Milan muži 1959 CK pedál neklasifikován(a)
341 229 Konečný Zdeněk muži 1975   neklasifikován(a)
342 230 Nosek Jan muži 1973 Fantomas neklasifikován(a)
343 232 Kodeš Jan muži 1976 DSG neklasifikován(a)
344 236 Fabrich Martin muži 1963 Baráčnici neklasifikován(a)
345 258 Klapka René muži 1975 Ajnštajni neklasifikován(a)
346 274 Stiller Radek muži 1980 DSG neklasifikován(a)
347 369 Jedlička Richard muži 1977 DSG neklasifikován(a)
348 379 Hoven Martin muži 1966 Hovni neklasifikován(a)
349 382 Vích Pavel muži 1964 Robousy neklasifikován(a)
350 409 Sladký muži 1964 Baráčníci neklasifikován(a)
351 425 Kraus Martin muži 1980 Bejčci neklasifikován(a)
352 434 Jedlička David muži 1979 DSG neklasifikován(a)
353 450 Breuer Pavel muži 1964 LKP neklasifikován(a)
354 479 Ulrich Josef muži 1983 LKP neklasifikován(a)
355 800 Jiřička Jan muži 1984 Žíznivci neklasifikován(a)
356 805 Klobouček Vladimír muži 1979 DSG neklasifikován(a)
357 807 Štulák Jan muži 1985   neklasifikován(a)
358 106 Matějka Zdeněk veteráni 1937 Velomat neklasifikován(a)
359 251 Buchartová S. ženy 1974 CK pedál neklasifikován(a)
360 321 Lukscheiterová Mark. ženy 1985 Bejčci neklasifikován(a)
361 418 Hovnová Martina ženy 1987 Hovni neklasifikován(a)
362 441 Hovnová Petra ženy 1970 Hovni neklasifikován(a)
363 461 Hovnová Ivona ženy 1966 Hovni neklasifikován(a)
364 467 Rohnová Julie ženy 1982 BSG neklasifikován(a)
365 212 Tomáš Jan muži 1971 Fedžistán diskvalifikován(a)
366 301 Hanold Pavel muži 1953 SK Břežany diskvalifikován(a)
367 322 Hanoldová Zdeňka ženy 1957 SK Břežany diskvalifikován(a)
mimo závod 223 Vobořil Jiří mimo závod 1954 Ronal 3:14:55 0:19 : : 0:27:17 3:42:31 0:35:43 1  
mimo závod 900 Mindl Petr mimo závod 1969 BK Šestková 3:07:24 0:23 : : 0:50:21 3:58:08 0:51:20 2 0:15:37
mimo závod 031 Havelka Tomáš mimo závod 1992   3:24:43 0:59 : : 0:50:21 4:16:03 1:09:15 3 0:33:32
mimo závod 080 Svoboda Petr mimo závod 1963 Brada 3:53:23 0:48 : : 0:50:21 4:44:32 1:37:44 4 1:02:01
mimo závod 147 Sedláček Zdeněk mimo závod 1948 Ašští bajkeři 4:13:51 1:08 : : 0:31:26 4:46:25 1:39:37 5 1:03:54
mimo závod 270 Kohout Vladislav mimo závod 1953 Žíznivci 5:14:42 0:46 : : 0:31:17 5:46:45 2:39:57 6 2:04:14
mimo závod 266 Beneš Radek mimo závod 1970 Ronal 4:59:20 1:55 : : 0:50:21 5:51:36 2:44:48 7 2:09:05
mimo závod 014 Mikan Vladimír mimo závod 1948 Rybníček 5:29:46 0:26 : : 0:50:21 6:20:33 3:13:45 8 2:38:02
mimo závod 451 Šťovíček Daniel mimo závod 1993 Žíznivci 5:42:35 0:58 : : 0:50:21 6:33:54 3:27:06 9 2:51:23
mimo závod 132 Šulc Přemysl mimo závod 1991 Žíznivci 5:44:34 0:34 : : 0:50:21 6:35:29 3:28:41 10 2:52:58
mimo závod 143 Heczko Karel mimo závod 1954 Ronal 6:24:52 3:08 : : 0:28:44 6:56:44 3:49:56 11 3:14:13
mimo závod 172 Vtípil Martin mimo závod 1989 Sokol Libáň 6:18:17 1:08 : : 0:50:21 7:09:46 4:02:58 12 3:27:15
mimo závod 904 Berný Petr mimo závod 1992 Holín 6:26:00 0:39 : : 0:50:21 7:17:00 4:10:12 13 3:34:29
mimo závod 211 Olšok Vlastimil mimo závod 1974 Ronal 6:25:19 3:01 : : 0:50:21 7:18:41 4:11:53 14 3:36:10
mimo závod 220 Sikora Miloslav mimo závod 1956 Ronal 6:59:13 1:26 : : 0:34:19 7:34:58 4:28:10 15 3:52:27
mimo závod 903 Vyšvader Radek mimo závod 1965 Pařbla 7:26:50 0:16 : : 0:50:21 8:17:27 5:10:39 16 4:34:56
mimo závod 197 Koucký Lukáš mimo závod 1980 Ronal neklasifikován(a)
mimo závod 452 Bílek František mimo závod 1955 Ronal neklasifikován(a)
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 25.08.2007 / 19:01

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz