XXVII. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD - 2008

XXVII. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD © bicman
  absolutní výsledky výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 076 Šádek Rostislav muži 1983 Ronal 2:38:48 0:19 : : 0:22:47 3:01:54   1  
2 191 Pour Pavel muži 1968 Tři sestry 2:43:47 0:39 : : 0:23:15 3:07:41 0:05:47 2 0:05:47
3 278 Crha Pavel muži 1966 Garda 2:43:31 1:02 : : 0:24:34 3:09:07 0:07:13 3 0:07:13
4 301 Svoboda Ivan muži 1962 Prosíčka 2:45:03 0:34 : : 0:24:49 3:10:26 0:08:32 4 0:08:32
5 020 Tišer Hynek muži 1960 JC 2:46:42 1:46 : : 0:24:33 3:13:01 0:11:07 5 0:11:07
6 168 Holas Jiří muži 1958 Marathon centr. 2:47:11 0:14 : : 0:26:04 3:13:29 0:11:35 6 0:11:35
7 358 Vlach Tomáš muži 1978 Ganja Circus 2:46:07 1:03 : : 0:26:44 3:13:54 0:12:00 7 0:12:00
8 046 Novák Zdeněk muži 1954 CK Pedál 2:53:32 0:17 : : 0:26:52 3:20:41 0:18:47 8 0:18:47
9 218 Hysek David muži 1966 East Mop 2:57:27 0:15 : : 0:24:39 3:22:21 0:20:27 9 0:20:27
10 471 Imaluf Martin muži 1969 Pupkyn 2:56:47 0:27 : : 0:25:42 3:22:56 0:21:02 10 0:21:02
11 242 Kazda Jiří muži 1950 Železnice 2:56:55 0:23 : : 0:27:02 3:24:20 0:22:26 11 0:22:26
12 277 Rous Tomáš muži 1969 Žíznivci 2:58:47 0:46 : : 0:25:42 3:25:15 0:23:21 12 0:23:21
13 084 Kužel Jiří ml. muži 1979 Prachovs. skály 3:02:03 0:12 : : 0:24:41 3:26:56 0:25:02 13 0:25:02
14 443 Peterka Luděk muži 1968 Milovice 3:00:35 0:35 : : 0:27:17 3:28:27 0:26:33 14 0:26:33
15 271 Lachman Vítek muži 1990 LKP 3:01:55 0:46 : : 0:26:56 3:29:37 0:27:43 15 0:27:43
16 094 Sůva Ivan muži 1962 CK Pedál 3:04:42 1:01 : 02:00 0:28:03 3:31:46 0:29:52 16 0:29:52
17 267 Vobořil Jiří muži 1954 Ronal 3:06:39 0:36 : : 0:26:26 3:33:41 0:31:47 17 0:31:47
18 383 Skrbková Mirka ženy 1967 CK Pedál 3:11:42 0:08 : 04:00 0:26:10 3:34:00 0:32:06 1  
19 147 Klapková Monika ženy 1970 Ajta krajta 3:04:07 0:44 : : 0:29:24 3:34:15 0:32:21 2 0:00:15
20 196 Janďourek Miroslav muži 1975 Pivnice U kata 3:07:38 0:14 : : 0:26:35 3:34:27 0:32:33 18 0:32:33
21 244 Adam Martin muži 1983 Holín 3:06:46 1:01 : : 0:27:12 3:34:59 0:33:05 19 0:33:05
22 148 Tůma Pavel muži 1978 Garda 3:13:53 0:44 : : 0:26:43 3:41:20 0:39:26 20 0:39:26
23 019 Soukup Petr muži 1966 Garda 3:13:47 0:38 : : 0:27:50 3:42:15 0:40:21 21 0:40:21
24 302 Procházka Martin muži 1964 LKP 3:13:30 0:52 : : 0:28:11 3:42:33 0:40:39 22 0:40:39
25 286 Synek Stanislav muži 1978 Ganja Circus 3:16:45 0:55 : : 0:28:08 3:45:48 0:43:54 23 0:43:54
26 231 Louda Jiří veteráni 1942 Hotel Jičín 3:17:55 0:56 : : 0:28:15 3:47:06 0:45:12 1  
27 182 Polman Petr veteráni 1946   3:20:34 0:09 : : 0:27:04 3:47:47 0:45:53 2 0:00:41
28 018 Veverka Miloš muži 1956 Do kopce jistě 3:19:57 0:51 : : 0:27:25 3:48:13 0:46:19 24 0:46:19
29 035 Bičiště Petr muži 1968 Spirit 3:18:50 1:01 : : 0:28:34 3:48:25 0:46:31 25 0:46:31
30 467 Tůma Jaroslav muži 1973 Garda 3:19:33 0:55 : : 0:28:17 3:48:45 0:46:51 26 0:46:51
31 149 Kotlář David muži 1988 TCB HC Jičín 3:19:53 1:32 : : 0:27:41 3:49:06 0:47:12 27 0:47:12
32 351 Plíšek Jaroslav muži 1962 Rychlý Gonzáles 3:20:00 1:33 : : 0:28:37 3:50:10 0:48:16 28 0:48:16
33 113 Plítek Václav veteráni 1947 Jičín 3:21:40 0:07 : : 0:28:24 3:50:11 0:48:17 3 0:03:05
34 028 Šebek Luboš muži 1955 Do kopce jistě 3:24:47 2:07 : : 0:28:15 3:55:09 0:53:15 29 0:53:15
35 021 Rychna Tomáš muži 1991 Giacomini 3:27:32 1:55 : : 0:26:33 3:56:00 0:54:06 30 0:54:06
36 228 Smolík Petr muži 1961 Svijanský mazec 3:07:06 0:15 : : 0:49:28 3:56:49 0:54:55 31 0:54:55
37 340 Zaplatílek Dušan muži 1966 BK Švestková 3:27:43 1:36 : : 0:28:31 3:57:50 0:55:56 32 0:55:56
38 032 Koloc Radek muži 1962 Žíznivci 3:28:22 0:44 : : 0:29:04 3:58:10 0:56:16 33 0:56:16
39 300 Rychterová Dana ženy 1969 Až do dna 3:27:04 0:27 : : 0:31:06 3:58:37 0:56:43 3 0:24:37
40 407 Kiričuk Zdeněk muži 1954 Velomat 3:30:14 1:30 : : 0:27:33 3:59:17 0:57:23 34 0:57:23
41 025 Kříž Jiří muži 1959 CK Pedál 3:31:42 0:32 : 02:00 0:29:13 3:59:27 0:57:33 35 0:57:33
42 313 Rychna Milan muži 1964 LKP 3:35:24 0:30 : : 0:30:00 4:05:54 1:04:00 36 1:04:00
43 224 Čermák Petr muži 1975 CNBT 3:35:55 1:50 : : 0:29:01 4:06:46 1:04:52 37 1:04:52
44 352 Svoboda Josef veteráni 1947 Proclima 3:35:07 1:34 : : 0:30:56 4:07:37 1:05:43 4 0:20:31
45 203 Gebauer Jiří muži 1969 DM 1 3:37:23 0:47 : : 0:29:36 4:07:46 1:05:52 38 1:05:52
46 190 Peroutka Štěpán muži 1975 Ganja Circus 3:36:15 0:53 : : 0:31:32 4:08:40 1:06:46 39 1:06:46
47 056 Matějka Zdeněk veteráni 1937 Velomat JC 3:41:59 0:45 : : 0:27:16 4:10:00 1:08:06 5 0:22:54
48 071 Kůtek Pavel muži 1968 Garda 3:40:50 1:05 : : 0:28:54 4:10:49 1:08:55 40 1:08:55
49 458 Dontová Jana ženy 1962 CK Pedál 3:39:34 0:39 : : 0:30:41 4:10:54 1:09:00 4 0:36:54
50 089 Boček Tomáš muži 1991 LKP 3:42:16 2:21 : 02:00 0:28:36 4:11:13 1:09:19 41 1:09:19
51 249 Dvořák Vojtěch muži 1992 HBC 3:42:06 0:56 : : 0:28:38 4:11:40 1:09:46 42 1:09:46
52- 54 195 Kubíček Milan muži 1965 Bejčci 3:41:38 1:13 : : 0:29:06 4:11:57 1:10:03 43- 45 1:10:03
52- 54 215 Novosad Aleš muži 1971 Mladějov 3:34:56 1:49 05:00 : 0:30:12 4:11:57 1:10:03 43- 45 1:10:03
52- 54 384 Roubal Miroslav muži 1984 Bejčci 3:35:13 3:47 : : 0:32:57 4:11:57 1:10:03 43- 45 1:10:03
55 120 Sochor Milan veteráni 1948 Phonak Podhradí 3:43:18 0:50 : : 0:30:27 4:14:35 1:12:41 6 0:27:29
56 204 Pašek Pavel muži 1971 Žíznivci 3:42:11 0:59 : : 0:31:39 4:14:49 1:12:55 46 1:12:55
57 233 Kotyška Jiří muži 1967 Garda 3:19:52 0:45 05:00 : 0:49:28 4:15:05 1:13:11 47 1:13:11
58 401 Šnajdr Miroslav muži 1963 CK Pedál 3:47:32 0:27 : 02:00 0:29:29 4:15:28 1:13:34 48 1:13:34
59 179 Češíková Hana ženy 1966 Do kopce jistě 3:47:37 0:04 : : 0:28:56 4:16:37 1:14:43 5 0:42:37
60 023 Rybář Daniel muži 1975 Ganja Circus 3:45:10 0:59 : : 0:30:33 4:16:42 1:14:48 49 1:14:48
61 248 Hilger Květoslav muži 1953 CK Pedál 3:44:34 2:08 : : 0:31:37 4:18:19 1:16:25 50 1:16:25
62 053 Kudrnáč Miloš muži 1960 Žíznivci 3:47:55 1:38 : : 0:30:47 4:20:20 1:18:26 51 1:18:26
63 223 Drozen Milan muži 1978 Ajta krajta 3:31:36 0:48 : : 0:49:28 4:21:52 1:19:58 52 1:19:58
64 118 Křivský Petr muži 1964 Hopkyn Boys 3:31:50 0:55 : : 0:49:28 4:22:13 1:20:19 53 1:20:19
65 299 Ženatá Dráža ženy 1979   3:35:02 0:37 : : 0:46:46 4:22:25 1:20:31 6 0:48:25
66 900 Sedláček Zdeněk veteráni 1948 Ašští Bajkeři 3:50:29 0:48 : : 0:31:28 4:22:45 1:20:51 7 0:35:39
67 493 Nosková Barbora ženy 1981 Pařbla 3:36:53 0:58 : : 0:46:46 4:24:37 1:22:43 7 0:50:37
68 353 Suchomel Petr muži 1967 SK Velká Ohrada 3:56:01 0:29 : : 0:28:32 4:25:02 1:23:08 54 1:23:08
69 045 Šmejcová Anna ženy 1995 Sport centrum J 3:58:03 0:45 : : 0:29:58 4:28:46 1:26:52 8 0:54:46
70 380 Folprechtová Dana ženy 1975   3:41:31 0:43 : : 0:46:46 4:29:00 1:27:06 9 0:55:00
71 318 Dlouhý David muži 1972 Stružinec 3:57:04 1:13 : : 0:32:07 4:30:24 1:28:30 55 1:28:30
72 014 Kobrlová Darina ženy 1981 Horská služba 3:59:57 0:56 : : 0:30:10 4:31:03 1:29:09 10 0:57:03
73 400 Dlouhá Lucie ženy 1973 CK Pedál 3:59:50 0:37 : : 0:32:46 4:33:13 1:31:19 11 0:59:13
74 187 Vích Pavel muži 1964 MTB Robousy 4:03:15 0:50 : : 0:29:46 4:33:51 1:31:57 56 1:31:57
75 359 Jaroš Petr veteráni 1944 Jičín 4:01:53 0:43 : : 0:33:54 4:36:30 1:34:36 8 0:49:24
76 354 Brykner Ladislav muži 1964 Kotrmelce 4:06:00 0:34 : : 0:31:52 4:38:26 1:36:32 57 1:36:32
77 141 Votruba Petr muži 1964 Bejčci 4:07:24 0:39 : : 0:30:30 4:38:33 1:36:39 58 1:36:39
78 433 Novotný Marcel muži 1973 Garda 3:50:26 0:39 : : 0:49:28 4:40:33 1:38:39 59 1:38:39
79 186 Roba Josef muži 1975 Bejčci 4:08:57 0:43 : : 0:31:12 4:40:52 1:38:58 60 1:38:58
80 106 Zakouřil Jiří muži 1967 Garda 4:12:08 0:43 : : 0:28:05 4:40:56 1:39:02 61 1:39:02
81 332 Klacek Radim muži 1963 Žíznivci 4:08:19 1:14 : : 0:32:45 4:42:18 1:40:24 62 1:40:24
82 368 Dubská Dana ženy 1970 Obklady Vaněk 3:56:22 1:29 : : 0:46:46 4:44:37 1:42:43 12 1:10:37
83 055 Dvořák Tomáš muži 1964 LKP 4:15:19 0:20 : : 0:30:07 4:45:46 1:43:52 63 1:43:52
84 024 Dlabola Adam muži 1977 Ajta krajta 3:56:27 1:37 : : 0:49:28 4:47:32 1:45:38 64 1:45:38
85 063 Karrouzi Lucie ženy 1982 Ronal 4:20:04 0:25 : : 0:32:37 4:53:06 1:51:12 13 1:19:06
86 077 Mach František veteráni 1940   4:20:56 0:34 : : 0:33:50 4:55:20 1:53:26 9 1:08:14
87 408 Ježek Josef muži 1979 CNBT 4:22:09 1:13 : : 0:33:03 4:56:25 1:54:31 65 1:54:31
88 167 Pašková Jana ženy 1959 Ronal 4:22:43 0:37 : : 0:35:06 4:58:26 1:56:32 14 1:24:26
89 813 Havelka Jaroslav ml. muži 1994   4:09:32 0:46 : : 0:49:28 4:59:46 1:57:52 66 1:57:52
90 812 Havelka Jaroslav muži 1968   4:09:33 0:46 : : 0:49:28 4:59:47 1:57:53 67 1:57:53
91 447 Petřík Miroslav muži 1975   4:25:10 1:09 : : 0:33:45 5:00:04 1:58:10 68 1:58:10
92 314 Svoboda Jiří muži 1961 CK Pedál 4:32:08 0:20 : : 0:28:50 5:01:18 1:59:24 69 1:59:24
93 421 Hysková Andrea ženy 1969 East Mop 4:32:37 1:27 : 02:00 0:29:25 5:01:29 1:59:35 15 1:27:29
94 096 Jandová Jitka ženy 1971 Garda 4:15:08 0:19 : : 0:46:46 5:02:13 2:00:19 16 1:28:13
95 308 Stránská Jitka ženy 1985 Jářku ! 4:15:26 1:50 : : 0:46:46 5:04:02 2:02:08 17 1:30:02
96 269 Řenák radomír muži 1967 Cora 4:13:13 1:25 : : 0:49:28 5:04:06 2:02:12 70 2:02:12
97 078 Kůtek Zdeněk veteráni 1935 Garda 4:22:04 0:50 : : 0:41:50 5:04:44 2:02:50 10 1:17:38
98 161 Švorc Vít muži 1976 Tři sestry 4:15:54 0:35 : : 0:49:28 5:05:57 2:04:03 71 2:04:03
99 434 Hruška Vojtěch muži 1993 Žíznivci 4:16:57 0:47 : : 0:49:28 5:07:12 2:05:18 72 2:05:18
100 451 Lachman Jan muži 1956 Ronal 4:15:40 2:25 : : 0:49:28 5:07:33 2:05:39 73 2:05:39
101 445 Hruška Zbyněk muži 1962 Žíznivci 4:15:37 2:34 : : 0:49:28 5:07:39 2:05:45 74 2:05:45
102 311 Karásek Vojtěch muži 1985 Jářku ! 4:15:33 2:50 : : 0:49:28 5:07:51 2:05:57 75 2:05:57
103 350 Klein Petr muži 1973 Věžák 4:19:51 3:01 : : 0:49:28 5:12:20 2:10:26 76 2:10:26
104 403 Pejřimovský Michal muži 1973 Věžák 4:19:56 3:00 : : 0:49:28 5:12:24 2:10:30 77 2:10:30
105 465 Šípek Milan muži 1959 CK Pedál 4:41:21 1:59 : 06:00 0:36:05 5:13:25 2:11:31 78 2:11:31
106 085 Hysková Ivana ženy 1968 East Mop 4:47:58 0:45 : 02:00 0:30:08 5:16:51 2:14:57 18 1:42:51
107 009 Štěpánková Renata ženy 1971   4:29:02 1:20 : : 0:46:46 5:17:08 2:15:14 19 1:43:08
108 007 Budzák Jano muži 1962 Slovensko 4:29:00 1:18 : : 0:49:28 5:19:46 2:17:52 79 2:17:52
109 134 Andreu Míťa muži 1964 CZ 4:28:57 1:27 : : 0:49:28 5:19:52 2:17:58 80 2:17:58
110 111 Vacková Jitka ženy 1984 Prachovs. skály 4:46:45 0:47 : : 0:33:28 5:21:00 2:19:06 20 1:47:00
111 002 Horáček Jiří muži 1958 Ronal 4:51:38 0:35 : : 0:29:30 5:21:43 2:19:49 81 2:19:49
112 254 Bauer Petr muži 1976 Liquigas 4:50:23 0:34 : : 0:32:10 5:23:07 2:21:13 82 2:21:13
113 241 Dufková Milada ženy 1954 Žíznivci 4:49:59 0:22 : : 0:33:50 5:24:11 2:22:17 21 1:50:11
114 476 Rychtera Jaroslav muži 1967 Až do dna 4:50:29 0:49 : : 0:33:06 5:24:24 2:22:30 83 2:22:30
115-116 250 Kantorová Ladislava ženy 1959 Velo Chrastava 4:51:12 0:31 : : 0:34:10 5:25:53 2:23:59 22 1:51:53
115-116 381 Mucha Milan veteráni 1947 Velo Chrastava 4:51:08 0:39 : : 0:34:06 5:25:53 2:23:59 11 1:38:47
117 272 Rychtera Adam muži 1995 Až do dna 4:52:50 0:15 : : 0:33:48 5:26:53 2:24:59 84 2:24:59
118 082 Roubalová Veronika ženy 1987 CNBT 4:54:35 0:20 : : 0:32:36 5:27:31 2:25:37 23 1:53:31
119 093 Kraus Martin muži 1980 CNBT 4:31:04 2:30 05:00 : 0:49:28 5:28:02 2:26:08 85 2:26:08
120 378 Drahoňovský Petr muži 1983 Kapitol 4:58:32 0:55 : : 0:29:30 5:28:57 2:27:03 86 2:27:03
121 052 Limberský Petr muži 1953 Až do dna 4:50:51 0:47 : : 0:37:28 5:29:06 2:27:12 87 2:27:12
122 497 Kordík Jaroslav muži 1974 Úsměv 4:31:48 0:22 10:00 : 0:49:28 5:31:38 2:29:44 88 2:29:44
123 257 Mikule Jiří veteráni 1937   4:53:37 1:19 : : 0:36:44 5:31:40 2:29:46 12 1:44:34
124 488 Kracík Radovan muži 1972 CNBT 5:00:03 2:32 : : 0:32:02 5:34:37 2:32:43 89 2:32:43
125 331 Repaň Miloš muži 1963   4:46:22 1:04 : : 0:49:28 5:36:54 2:35:00 90 2:35:00
126 454 Grohová Emília ženy 1967 Jičín 4:49:46 0:29 : : 0:46:46 5:37:01 2:35:07 24 2:03:01
127 098 Hrušková Ivana ženy 1965 Žíznivci 4:50:14 0:37 : : 0:46:46 5:37:37 2:35:43 25 2:03:37
128 212 Jirásek Zdeněk muži 1968 Jirasteam 4:45:33 2:47 : : 0:49:28 5:37:48 2:35:54 91 2:35:54
129 335 Jirásek Lukáš muži 1980 Jirasteam 4:45:36 2:49 : : 0:49:28 5:37:53 2:35:59 92 2:35:59
130 330 Novotná Milena ženy 1962 Žíznivci 4:50:47 0:49 : : 0:46:46 5:38:22 2:36:28 26 2:04:22
131 136 Zumr Miroslav muži 1976 Kolici 4:59:54 2:42 : : 0:35:55 5:38:31 2:36:37 93 2:36:37
132 115 Šorm Tomáš muži 1982 Netáhla 4:47:47 1:38 : : 0:49:28 5:38:53 2:36:59 94 2:36:59
133 290 Matějka Zdeněk muži 1965 Velomat 4:46:59 2:30 : : 0:49:28 5:38:57 2:37:03 95 2:37:03
134 367 Švorc Robert muži 1968 Netáhla 4:47:38 2:15 : : 0:49:28 5:39:21 2:37:27 96 2:37:27
135 427 Hrdý Michal muži 1981 Velomat 4:47:15 2:42 : : 0:49:28 5:39:25 2:37:31 97 2:37:31
136 387 Štěpánek Michael muži 1992   4:49:57 0:51 : : 0:49:28 5:40:16 2:38:22 98 2:38:22
137 902 Tichý Jan muži 1950 Jičín 4:52:22 1:17 : : 0:49:28 5:43:07 2:41:13 99 2:41:13
138 431 Harcubová Ivana ženy 1971 Žíznivci 4:59:21 0:33 : : 0:46:46 5:46:40 2:44:46 27 2:12:40
139 411 Botta Miroslav muži 1964 Koupelny Vaněk 4:58:28 0:49 : 02:00 0:49:28 5:46:45 2:44:51 100 2:44:51
140 011 Helikar Martin muži 1969 Koupelny Vaněk 4:58:20 0:30 : : 0:49:28 5:48:18 2:46:24 101 2:46:24
141 475 Nosková Lucie ženy 1982 Kapitol 5:00:44 1:12 : : 0:46:46 5:48:42 2:46:48 28 2:14:42
142 289 Harcuba Pavel muži 1968 Žíznivci 4:59:07 1:24 : : 0:49:28 5:49:59 2:48:05 102 2:48:05
143 268 Břeský Šimon muži 1993 Enduro Krkonoše 5:01:28 0:58 : : 0:49:28 5:51:54 2:50:00 103 2:50:00
144 240 Pour Pavel muži 1979 Kolíci 5:00:00 2:37 : : 0:49:28 5:52:05 2:50:11 104 2:50:11
145 253 Beranová Tereza ženy 1980 Ganja Cirkus 5:25:35 0:47 : : 0:33:42 6:00:04 2:58:10 29 2:26:04
146 158 Prančl Miloslav muži 1951 Kotyška Team 4:20:52 0:33 50:00 : 0:49:28 6:00:53 2:58:59 105 2:58:59
147 275 Rojík Milan muži 1975 Anštajni 5:29:53 2:07 : : 0:30:39 6:02:39 3:00:45 106 3:00:45
148 307 Plíšek Jaroslav muži 1973 Ronal 5:18:03 2:17 : 06:00 0:49:28 6:03:48 3:01:54 107 3:01:54
149 287 Sytný Marek muži 1990   5:05:37 16:47 : 02:00 0:49:28 6:09:52 3:07:58 108 3:07:58
150 455 Lánský David muži 1978 CNBT 5:40:06 0:54 : : 0:32:05 6:13:05 3:11:11 109 3:11:11
151 304 Jiránek Lukáš muži 1983 CNBT 5:39:36 1:21 : : 0:32:26 6:13:23 3:11:29 110 3:11:29
152 128 Danišová Veronika ženy 1976 Ronal 5:28:02 0:59 : 02:00 0:46:46 6:13:47 3:11:53 30 2:39:47
153 463 Mlejnecká Hana ženy 1969   5:25:17 2:03 : : 0:46:46 6:14:06 3:12:12 31 2:40:06
154 022 Bílková Marta ženy 1956 Ronal 5:27:01 0:44 : : 0:46:46 6:14:31 3:12:37 32 2:40:31
155 279 Polmová Michaela ženy 1982 Ronal 5:26:24 1:54 : : 0:46:46 6:15:04 3:13:10 33 2:41:04
156 349 Houška Jiří muži 1976 Optik Bíma 5:44:27 1:53 : : 0:29:54 6:16:14 3:14:20 111 3:14:20
157 027 Koutský Lukáš muži 1980 Ronal 5:27:59 0:54 : 02:00 0:49:28 6:16:21 3:14:27 112 3:14:27
158 016 Hofman Ivan veteráni 1943 Penzion Hanka 5:37:57 2:18 : : 0:36:42 6:16:57 3:15:03 13 2:29:51
159 500 Houška Tomáš muži 1971 Optik Bíma 5:45:05 1:16 : : 0:30:40 6:17:01 3:15:07 113 3:15:07
160 036 Bílek František muži 1955 Ronal 5:26:34 1:39 : : 0:49:28 6:17:41 3:15:47 114 3:15:47
161 062 Kutková Monika ženy 1968 Garda 5:29:45 2:09 : : 0:46:46 6:18:40 3:16:46 34 2:44:40
162 239 Soukupová Eva ženy 1968 Garda 5:29:51 2:07 : : 0:46:46 6:18:44 3:16:50 35 2:44:44
163 361 Pithardová Petra ženy 1983 Libáňští drajv. 5:29:56 2:06 : : 0:46:46 6:18:48 3:16:54 36 2:44:48
164 276 Houška Jiří muži 1954 Optik Bíma 5:45:18 0:58 : : 0:34:10 6:20:26 3:18:32 115 3:18:32
165 365 Bíma Jiří muži 1972 Optik Bíma 5:44:56 1:44 : : 0:34:24 6:21:04 3:19:10 116 3:19:10
166 074 Vaněk Jaroslav muži 1983 Libáňští drajv. 5:29:35 2:18 : : 0:49:28 6:21:21 3:19:27 117 3:19:27
167 412 Houška Miroslav muži 1990 Optik Bíma 5:44:32 1:51 : : 0:35:22 6:21:45 3:19:51 118 3:19:51
168 410 Budinská Petra ženy 1979   5:56:58 0:41 : 02:00 0:30:10 6:25:49 3:23:55 37 2:51:49
169 479 Křelina Pavel muži 1965 Žíznivci 5:36:29 1:08 : : 0:49:28 6:27:05 3:25:11 119 3:25:11
170 008 Šulc Luděk muži 1962 Žíznivci 5:36:40 1:00 : : 0:49:28 6:27:08 3:25:14 120 3:25:14
171 440 Halász Jindřich muži 1959 Velomat 4:47:01 0:42 50:00 : 0:49:28 6:27:11 3:25:17 121 3:25:17
172 104 Vích Jiří muži 1990 CNBT 5:39:55 0:59 : : 0:49:28 6:30:22 3:28:28 122 3:28:28
173 389 Žmolil Richard muži 1978 LDI 6:04:36 1:23 : : 0:28:34 6:34:33 3:32:39 123 3:32:39
174 081 Vodseďálková Jarmila ženy 1978 Pěna team 5:47:27 3:09 : : 0:46:46 6:37:22 3:35:28 38 3:03:22
175 226 Šulc Přemysl muži 1991 Žíznivci 5:49:28 2:36 : 04:00 0:49:28 6:37:32 3:35:38 124 3:35:38
176 131 Poláková Pavla ženy 1969   5:52:48 0:44 : : 0:46:46 6:40:18 3:38:24 39 3:06:18
177 156 Junek Jiří muži 1993   5:49:53 2:01 : : 0:49:28 6:41:22 3:39:28 125 3:39:28
178 432 Pařík Josef muži 1957 Ronal 6:08:23 0:33 : 02:00 0:34:59 6:41:55 3:40:01 126 3:40:01
179 135 Patková Jiřina ženy 1958 Do kopce jistě 6:00:51 1:35 : : 0:46:46 6:49:12 3:47:18 40 3:15:12
180 006 Bajzíková Jarmila ženy 1960 Do kopce jistě 6:00:40 1:50 : : 0:46:46 6:49:16 3:47:22 41 3:15:16
181 048 Štěpánková Renata ženy 1960 Do kopce jistě 6:00:45 1:48 : : 0:46:46 6:49:19 3:47:25 42 3:15:19
182 015 Špaček Jiří muži 1974 Ganja Circus 6:20:32 1:30 : 04:00 0:32:04 6:50:06 3:48:12 127 3:48:12
183 280 Matějka Tomáš muži 1977 Ganja Circus 6:22:06 1:11 : 04:00 0:31:03 6:50:20 3:48:26 128 3:48:26
184 424 Vávrová Ilona ženy 1962 Žíznivci 6:03:17 0:24 : : 0:46:46 6:50:27 3:48:33 43 3:16:27
185 107 Křížová Vendula ženy 1959 Žíznivci 6:03:25 0:18 : : 0:46:46 6:50:29 3:48:35 44 3:16:29
186 404 Šrotýřová Jana ženy 1980 Ajta krajta 6:04:45 0:50 : : 0:46:46 6:52:21 3:50:27 45 3:18:21
187 152 Polák Bohuslav veteráni 1946 Fedžistan 5:52:01 1:32 : : 1:00:00 6:53:33 3:51:39 14 3:06:27
188 414 Kolář Petr muži 1982 Ganja Circus 6:25:40 2:46 : 04:00 0:30:54 6:55:20 3:53:26 129 3:53:26
189 176 Dědeček Ladislav muži 1968 Přátelství 6:04:15 1:45 : : 0:49:28 6:55:28 3:53:34 130 3:53:34
190 495 Robová Kristina ženy 1978 Bejčci 6:24:00 0:39 : : 0:34:00 6:58:39 3:56:45 46 3:24:39
191 090 Lorencová Petra ženy 1991 Sokol Libáň 6:13:27 0:37 : 02:00 0:46:46 6:58:50 3:56:56 47 3:24:50
192 033 Tichý Václav muži 1965 CNBT 6:07:18 3:59 : : 0:49:28 7:00:45 3:58:51 131 3:58:51
193 080 Vodseďálek Radek muži 1974 Pěna team 6:13:29 0:33 : 02:00 0:49:28 7:01:30 3:59:36 132 3:59:36
194 338 Vtípil Martin muži 1989 Sokol Libáň 6:13:16 0:50 : 02:00 0:49:28 7:01:34 3:59:40 133 3:59:40
195 047 Kadlecová Ivana ženy 1984 Tandem 6:16:48 1:16 : 02:00 0:46:46 7:02:50 4:00:56 48 3:28:50
196 175 Bartoňová Petra ženy 1974 Fant. otroci 6:18:36 1:05 : 02:00 0:46:46 7:04:27 4:02:33 49 3:30:27
197 252 Bláhová Monika ženy 1974 Fant. otroci 6:18:46 1:00 : 02:00 0:46:46 7:04:32 4:02:38 50 3:30:32
198 382 Pekárek Roman muži 1955 Ajta krajta 6:05:11 0:35 10:00 : 0:49:28 7:05:14 4:03:20 134 4:03:20
199 067 Beneš Radek muži 1970 Ronal 5:26:15 1:56 50:00 02:00 0:49:28 7:05:39 4:03:45 135 4:03:45
200 285 Macháčková Pavla ženy 1975 Fant. otroci 6:18:55 0:57 : : 0:46:46 7:06:38 4:04:44 51 3:32:38
201 054 Šmejc Jan muži 1951 Hecer team 6:19:25 2:34 : 04:00 0:49:28 7:07:27 4:05:33 136 4:05:33
202 329 Kubíčková Iva ženy 1965 Bejčci 6:24:22 1:04 : : 0:42:31 7:07:57 4:06:03 52 3:33:57
203 171 Šimák Martin muži 1968 LDI 6:22:14 0:36 : 04:00 0:49:28 7:08:18 4:06:24 137 4:06:24
204 483 Kozák Stanislav muži 1954   6:32:55 2:00 : : 0:33:25 7:08:20 4:06:26 138 4:06:26
205 170 Makovecv Roman muži 1981 Tři sestry 6:16:18 2:36 : : 0:49:28 7:08:22 4:06:28 139 4:06:28
206 238 Šimáková Michaela ženy 1968 LDI 6:22:36 1:01 : 02:00 0:46:46 7:08:23 4:06:29 53 3:34:23
207 441 Holubec Jan muži 1951 Fedžistan 6:17:06 1:51 : : 0:49:28 7:08:25 4:06:31 140 4:06:31
208 234 Macháček Lubomír muži 1972 Fant. otroci 6:19:04 0:51 : : 0:49:28 7:09:23 4:07:29 141 4:07:29
209 199 Cyranyová Eva ženy 1973 Jičín 6:22:21 0:43 : : 0:46:46 7:09:50 4:07:56 54 3:35:50
210 811 Hejdová Petra ženy 1980 Králík group 6:24:32 0:50 : 02:00 0:46:46 7:10:08 4:08:14 55 3:36:08
211 266 Kozák Stanislav ml. muži 1992   6:33:03 1:43 : : 0:36:54 7:11:40 4:09:46 142 4:09:46
212 420 Kadlec Michal muži 1982 Tandem 6:23:51 0:52 : 02:00 0:49:28 7:12:11 4:10:17 143 4:10:17
213 040 Suvajdžič Jiří muži 1975 Pošťáci 6:28:16 1:00 : 02:00 0:44:58 7:12:14 4:10:20 144 4:10:20
214 327 Adamů Luděk muži 1969 Tandem 6:23:26 2:06 : 02:00 0:49:28 7:13:00 4:11:06 145 4:11:06
215 178 Palich Martin muži 1982 Ganja Circus 6:26:03 2:22 : 04:00 0:49:28 7:13:53 4:11:59 146 4:11:59
216 406 Cyrany Jiří muži 1973 Jičín 6:22:42 1:50 : : 0:49:28 7:14:00 4:12:06 147 4:12:06
217 416 Kavan David muži 1974 Tři sestry 6:23:02 2:32 : : 0:49:28 7:15:02 4:13:08 148 4:13:08
218 258 Malý Jaroslav veteráni 1943 Fedžistan 6:14:25 2:24 : : 1:00:00 7:16:49 4:14:55 15 3:29:43
219 031 Břeský Vojtěch muži 1999 Jede na koni 6:31:03 2:37 : 04:00 0:49:28 7:19:08 4:17:14 149 4:17:14
220 087 Kavan Milan muži 1973 Tři sestry 6:22:59 2:31 05:00 : 0:49:28 7:19:58 4:18:04 150 4:18:04
221 273 Břeský Pavel muži 1965 Frítým 6:31:01 2:42 : 02:00 0:49:28 7:21:11 4:19:17 151 4:19:17
222 026 Kubíčková Míla ženy 1969 Elektrospoj 6:32:33 2:15 : : 0:46:46 7:21:34 4:19:40 56 3:47:34
223 044 Kubíčková Aneta ženy 1996 Elektrospoj 6:32:46 2:07 : : 0:46:46 7:21:39 4:19:45 57 3:47:39
224 437 Fišer Petr muži 1960 Sokol Libáň 6:37:12 1:24 15:00 02:00 0:31:01 7:22:37 4:20:43 152 4:20:43
225 426 Klárová Šárka ženy 1946 Sokol Libáň 6:39:13 0:45 : 04:00 0:46:46 7:22:44 4:20:50 58 3:48:44
226 235 Kopecká Sylva ženy 1963 Sokol Libáň 6:37:06 1:24 : 02:00 0:46:46 7:23:16 4:21:22 59 3:49:16
227 323 Kubíček Josef muži 1966 Elektrospoj 6:32:39 2:11 : : 0:49:28 7:24:18 4:22:24 153 4:22:24
228 010 Břeská Dana ženy 1965 Ďábelská jízda 6:38:04 0:17 : : 0:46:46 7:25:07 4:23:13 60 3:51:07
229 092 Kaizlerová Iveta ženy 1963 Ďábelská jízda 6:37:50 0:34 : : 0:46:46 7:25:10 4:23:16 61 3:51:10
230 264 Nedbalová Bára ženy 1984 LKP 6:38:00 0:25 : : 0:46:46 7:25:11 4:23:17 62 3:51:11
231 060 Srbová Štěpánka ženy 1967 Ďábelská jízda 6:37:46 0:41 : : 0:46:46 7:25:13 4:23:19 63 3:51:13
232 337 Fantomas muži 1972 Fantomas 6:58:01 1:28 : 08:00 0:33:51 7:25:20 4:23:26 154 4:23:26
233 472 Lorenc Petr muži 1968 Sokol Libáň 6:40:11 0:11 : 04:00 0:49:28 7:25:50 4:23:56 155 4:23:56
234 855 Chaloupecký Ladislav muži 1956 Gyntour 6:35:31 3:15 : 02:00 0:49:28 7:26:14 4:24:20 156 4:24:20
235 227 Šimák Petr veteráni 1946 Pošťáci 6:27:55 0:44 : 02:00 1:00:00 7:26:39 4:24:45 16 3:39:33
236 262 Čapek Ondřej muži 1965 Líšný 6:35:20 1:55 : : 0:49:28 7:26:43 4:24:49 157 4:24:49
237 261 Dubský Zdeňek muži 1969 Obklady Vaněk 6:42:16 1:23 : 06:00 0:49:28 7:27:07 4:25:13 158 4:25:13
238 803 Ježková Lucie ženy 1970 Ďábelská jízda 6:39:48 0:41 : : 0:46:46 7:27:15 4:25:21 64 3:53:15
239 110 Javůrková Michaela ženy 1979 Ajta krajta 6:56:27 0:27 : : 0:30:33 7:27:27 4:25:33 65 3:53:27
240 069 Panáček Jan muži 1970 Elektrospoj 6:37:31 1:08 : : 0:49:28 7:28:07 4:26:13 159 4:26:13
241 210 Plechata Jiří muži 1961 Kmit Nouzov 6:36:36 2:11 : : 0:49:28 7:28:15 4:26:21 160 4:26:21
242 344 Najman Radomír muži 1961 Sokol Libáň 6:39:27 2:13 : 02:00 0:49:28 7:29:08 4:27:14 161 4:27:14
243 486 Kaizlerová Markéta ženy 1990 Ďábelská jízda 6:41:48 0:55 : : 0:46:46 7:29:29 4:27:35 66 3:55:29
244 341 Buchar Jaroslav muži 1973 Elektrospoj 6:40:46 0:36 : : 0:49:28 7:30:50 4:28:56 162 4:28:56
245 442 Břeský Matěj muži 1988 Ganja Circus 7:01:16 1:10 : : 0:28:52 7:31:18 4:29:24 163 4:29:24
246 208 Hrubý Petr muži 1963 Elektrospoj 6:42:55 0:58 : 02:00 0:49:28 7:31:21 4:29:27 164 4:29:27
247 379 Chlumský Jan muži 1976 Ganja Circus 7:00:35 1:59 : : 0:28:56 7:31:30 4:29:36 165 4:29:36
248 132 Mládek Václav muži 1971 Elektrospoj 6:40:56 3:02 : : 0:49:28 7:33:26 4:31:32 166 4:31:32
249 322 Klapka René muži 1975   6:40:58 3:01 : : 0:49:28 7:33:27 4:31:33 167 4:31:33
250 083 Svoboda Fero muži 1975 Sestry v sukni 6:48:46 0:50 : 04:00 0:49:28 7:35:04 4:33:10 168 4:33:10
251 409 Stillerová Alena ženy 1959 Žíznivci 6:48:56 0:33 : : 0:46:46 7:36:15 4:34:21 67 4:02:15
252 217 Kroh Aleš muži 1968 Anštajni 7:03:25 2:20 : : 0:30:43 7:36:28 4:34:34 169 4:34:34
253 419 Šulcová Marcela ženy 1965 Žíznivci 6:49:02 0:50 : : 0:46:46 7:36:38 4:34:44 68 4:02:38
254 192 Kaňka Pavel veteráni 1947 Pošťáci 6:27:59 0:38 : 02:00 1:10:23 7:37:00 4:35:06 17 3:49:54
255 371 Kratochvíl Aleš muži 1976 Primeros 7:02:11 0:35 : 02:00 0:37:35 7:38:21 4:36:27 170 4:36:27
256 154 Harcuba Petr muži 1966 Žíznivci 7:06:41 1:05 : : 0:31:29 7:39:15 4:37:21 171 4:37:21
257 375 Vik Vladislav muži 1974 Sestry v sukni 6:51:32 1:02 : 02:00 0:49:28 7:40:02 4:38:08 172 4:38:08
258 123 Fiala Luboš muži 1969 Sokol P.Újezd 7:08:54 2:04 : : 0:29:15 7:40:13 4:38:19 173 4:38:19
259 164 Krupičková Zuzana ženy 1987 Pařbla 7:01:41 0:25 : 08:00 0:46:46 7:40:52 4:38:58 69 4:06:52
260 245 Říha Olda muži 1977 Sestry v sukni 6:55:26 1:00 : 04:00 0:49:28 7:41:54 4:40:00 174 4:40:00
261 317 Polák Michal muži 1977 BAC 7:09:19 1:43 : : 0:30:53 7:41:55 4:40:01 175 4:40:01
262 243 Bláha Radek muži 1971 Fant. otroci 6:57:57 1:39 : 04:00 0:49:28 7:45:04 4:43:10 176 4:43:10
263 105 Melicharová Lenka ženy 1964 CNBT 7:00:42 1:38 : 02:00 0:46:46 7:47:06 4:45:12 70 4:13:06
264 364 Ježková Martina ženy 1975 CNBT 7:00:32 1:08 : : 0:46:46 7:48:26 4:46:32 71 4:14:26
265 086 Najmanová Klára ženy 1975 CNBT 7:00:39 1:09 : : 0:46:46 7:48:34 4:46:40 72 4:14:34
266 499 Peteráč Jiří muži 1976 Kolíci 7:20:57 1:12 : 02:00 0:28:38 7:48:47 4:46:53 177 4:46:53
267 122 Rybářová Helena ženy 1976 Ganja Cirkus 7:00:28 1:56 : : 0:46:46 7:49:10 4:47:16 73 4:15:10
268 079 Roubalová Štěpánka ženy 1978 Ganja Circus 7:00:38 1:53 : : 0:46:46 7:49:17 4:47:23 74 4:15:17
269 065 Štumpoltová Hana ženy 1982 Pařbla 7:02:05 0:34 : : 0:46:46 7:49:25 4:47:31 75 4:15:25
270 070 Najman Tomáš muži 1971 CNBT 7:00:55 0:29 : : 0:49:28 7:50:52 4:48:58 178 4:48:58
271 446 Vyšvader Radek muži 1965 Pařbla 7:01:58 0:50 : : 0:49:28 7:52:16 4:50:22 179 4:50:22
272 064 Hrnčalík Ladislav muži 1970 LDI 7:28:10 0:46 : 04:00 0:30:10 7:55:06 4:53:12 180 4:53:12
273 333 Karban Lukáš muži 1980 Mrkev 7:27:32 1:16 : 02:00 0:28:33 7:55:21 4:53:27 181 4:53:27
274 068 Papay Rudolf muži 1973 Pařbla 7:06:25 1:17 : : 0:49:28 7:57:10 4:55:16 182 4:55:16
275 297 Splítek Zdeněk muži 1970 LDI 7:28:12 0:40 : : 0:29:11 7:58:03 4:56:09 183 4:56:09
276 265 Bohuňovský Radek muži 1969 LDI 7:26:20 0:25 : 04:00 0:37:57 8:00:42 4:58:48 184 4:58:48
277 177 Janatová Iva ženy 1962 Kometa team 7:14:30 1:33 : 02:00 0:46:46 8:00:49 4:58:55 76 4:26:49
278 296 Lhotová Renata ženy 1967 Kometa team 7:13:40 2:26 : 02:00 0:46:46 8:00:52 4:58:58 77 4:26:52
279 480 Aigelskeither Hubert muži 1969   7:16:30 1:17 : 06:00 0:49:28 8:01:15 4:59:21 185 4:59:21
280 374 Šindelářová petra ženy 1982 Pařbla 7:18:09 0:39 : 04:00 0:46:46 8:01:34 4:59:40 78 4:27:34
281 246 Kozel Jaroslav muži 1964 Kotrmelce 7:13:31 2:40 : 04:00 0:49:28 8:01:39 4:59:45 186 4:59:45
282 321 Haenzling Alfred muži 1975   7:13:37 2:48 : 04:00 0:49:28 8:01:53 4:59:59 187 4:59:59
283 144 Lhota Libor muži 1965 Kometa team 7:14:00 2:35 : 04:00 0:49:28 8:02:03 5:00:09 188 5:00:09
284 270 Zelmanová Petra ženy 1985 Mrkev 7:27:50 0:53 : 02:00 0:35:55 8:02:38 5:00:44 79 4:28:38
285 474 Hlaváčová Jana ženy 1965 Kometa team 7:14:13 2:09 : : 0:46:46 8:03:08 5:01:14 80 4:29:08
286 163 Součková Kateřina ženy 1980 LDI 7:32:56 2:05 : 02:00 0:31:04 8:04:05 5:02:11 81 4:30:05
287 372 Novotný Daniel muži 1976 LDI 7:32:30 1:02 : : 0:33:20 8:06:52 5:04:58 189 5:04:58
288 150 Votýpka Jakub muži 1974 Pařbla 7:20:42 1:31 : 04:00 0:49:28 8:07:41 5:05:47 190 5:05:47
289 312 Krupička Michal muži 1980 Pařbla 7:20:27 1:48 : 04:00 0:49:28 8:07:43 5:05:49 191 5:05:49
290 165 Drahoňovská Dita ženy 1979 Homolka team 7:22:22 1:46 : 02:00 0:46:46 8:08:54 5:07:00 82 4:34:54
291 001 Šlesinger Pavel muži 1973 LDI 7:29:49 1:36 : : 0:37:57 8:09:22 5:07:28 192 5:07:28
292 066 Pavlasová Jana ženy 1980 Homolka team 7:26:23 0:20 : 04:00 0:46:46 8:09:29 5:07:35 83 4:35:29
293 255 Lhota Milan muži 1973 Ganja Cirkus 7:19:04 1:14 : : 0:49:28 8:09:46 5:07:52 193 5:07:52
294 363 Forman Pavel muži 1973 Pařbla 7:20:59 0:52 : : 0:49:28 8:11:19 5:09:25 194 5:09:25
295 263 Drahoňovský Jaromír muži 1979 Homolka team 7:21:01 2:58 : 02:00 0:49:28 8:11:27 5:09:33 195 5:09:33
296 438 Patka Michal muži 1982 Mrkev 7:38:33 1:37 : 02:00 0:34:08 8:12:18 5:10:24 196 5:10:24
297 473 Pekárková Pavla ženy 1979 Ganja Circus 7:24:29 1:13 : : 0:46:46 8:12:28 5:10:34 84 4:38:28
298 162 Gusttafson Olaf muži 1975 Rapid Mlázovice 7:26:32 0:16 : : 0:49:28 8:16:16 5:14:22 197 5:14:22
299 041 Kohout Vladislav veteráni 1948 Žíznivci 7:14:16 2:02 : : 1:00:00 8:16:18 5:14:24 18 4:29:12
300 151 Gabriel Štěpán muži 1976 Rapid Mlázovice 7:26:02 0:49 : : 0:49:28 8:16:19 5:14:25 198 5:14:25
301 306 Křelina Radek muži 1969 Vaněk obklady 7:48:12 2:10 : : 0:27:22 8:17:44 5:15:50 199 5:15:50
302 216 Mikoláš Ondřej muži 1982 Mrkev 7:27:20 7:15 : 06:00 0:49:28 8:18:03 5:16:09 200 5:16:09
303 201 Chvojka Dominik muži 1989 Ganja Circus 7:27:17 1:19 : : 0:49:28 8:18:04 5:16:10 201 5:16:10
304 166 Adam Lukáš muži 1976 Rapid Mlázovice 7:28:04 0:54 : : 0:49:28 8:18:26 5:16:32 202 5:16:32
305 017 Svobodová Tereza ženy 1984 LDI 7:32:36 0:53 : : 0:46:46 8:20:15 5:18:21 85 4:46:15
306 173 Duczynski Pavel muži 1979   7:37:31 1:45 : 04:00 0:49:28 8:24:44 5:22:50 203 5:22:50
307 256 Kittlet Martin muži 1979 CNBT 7:34:29 3:12 : 02:00 0:49:28 8:25:09 5:23:15 204 5:23:15
308 103 Kopáček Ilja muži 1966 Mrkev 7:32:52 1:30 10:00 08:00 0:49:28 8:25:50 5:23:56 205 5:23:56
309 174 Krišpín Filip muži 1991 CNBT 7:34:56 2:46 : : 0:49:28 8:27:10 5:25:16 206 5:25:16
310 423 Klobouček Vladimír muži 1979 Banánová rep. 7:41:01 1:20 : 02:00 0:49:28 8:29:49 5:27:55 207 5:27:55
311 127 Stuchlík Jakub muži 1980 Banánová rep. 7:41:05 1:11 : : 0:49:28 8:31:44 5:29:50 208 5:29:50
312 142 Roubal Lukáš muži 1975 Banánová rep. 7:54:05 4:27 10:00 04:00 0:28:01 8:32:33 5:30:39 209 5:30:39
313 169 Kodeš Jan muži 1976 Banánová rep. 7:44:30 0:20 : : 0:49:28 8:34:18 5:32:24 210 5:32:24
314 143 Šimková Kateřina ženy 1976 Koupelny Vaněk 7:47:16 0:31 : : 0:46:46 8:34:33 5:32:39 86 5:00:33
315 901 Ludvíková Tereza ženy 1981 Nordick 7:45:53 2:07 : : 0:46:46 8:34:46 5:32:52 87 5:00:46
316 220 Rygl Václav muži 1975 Banánová rep. 7:41:10 1:14 05:00 02:00 0:49:28 8:34:52 5:32:58 211 5:32:58
317 114 Vaněk Lubor muži 1973 Obklady Vaněk 8:01:31 1:22 : : 0:32:41 8:35:34 5:33:40 212 5:33:40
318 172 Šolc Václav muži 1981 Mrkev 7:22:27 30:08 05:00 06:00 0:49:28 8:41:03 5:39:09 213 5:39:09
319 810 Dittrichová Eliška ženy 1990 Králík group 7:54:53 0:43 : : 0:46:46 8:42:22 5:40:28 88 5:08:22
320 809 Jiřičová Štěpánka ženy 1986 Králík group 7:54:51 0:46 : : 0:46:46 8:42:23 5:40:29 89 5:08:23
321 808 Ditrichová Pavlína ženy 1983 Králík group 7:54:50 0:49 : : 0:46:46 8:42:25 5:40:31 90 5:08:25
322 415 Papperitz Frank muži 1969 Dresden 7:56:58 1:48 : 02:00 0:49:28 8:46:14 5:44:20 214 5:44:20
323 418 Beutlich Thomas muži 1977 Dresden 7:55:50 3:01 : 02:00 0:49:28 8:46:19 5:44:25 215 5:44:25
324 038 Beumoehr Bernhard muži 1952 Dresden 7:57:49 1:28 : 02:00 0:49:28 8:46:45 5:44:51 216 5:44:51
325 214 Klitsch Thomas muži 1973 Dresden 7:56:19 2:37 : : 0:49:28 8:48:24 5:46:30 217 5:46:30
326 153 Hoetzel Gunter muži 1958 Dresden 7:56:24 2:38 : : 0:49:28 8:48:30 5:46:36 218 5:46:36
327 100 Schubert Michael muži 1963 Dresden 7:58:00 1:14 : : 0:49:28 8:48:42 5:46:48 219 5:46:48
328 130 Ostřížová Radka ženy 1970 Koupelny Vaněk 8:02:03 0:55 : : 0:46:46 8:49:44 5:47:50 91 5:15:44
329 183 Ostříž Jiří muži 1965 Koupelny Vaněk 8:01:36 1:19 : : 0:49:28 8:52:23 5:50:29 220 5:50:29
330 155 Blažek Tomáš muži 1976 Banánová rep. 7:54:20 4:09 10:00 02:00 0:49:28 8:55:57 5:54:03 221 5:54:03
331 211 Vaněk Daniel muži 1974 Koupelny Vaněk 8:02:33 0:21 10:00 : 0:49:28 9:02:22 6:00:28 222 6:00:28
332 281 Brusák Martin muži 1976 Banánová rep. 7:54:09 4:34 15:00 : 0:49:28 9:03:11 6:01:17 223 6:01:17
333 030 Bělohlávek Aleš muži 1985 Žíznivci neklasifikován(a)
334 037 Horáček Petr muži 1969 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
335 061 Votruba Jan muži 1979 Altan team neklasifikován(a)
336 109 Saal Martin muži 1969 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
337 126 Snopek Ondřej muži 1971 Laura a její t. neklasifikován(a)
338 140 Mácha Petr muži 1975 Kreténi neklasifikován(a)
339 146 Tomáš Jan muži 1971 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
340 160 Konečný Zdeněk muži 1975   neklasifikován(a)
341 207 Vejvara Zdeněk muži 1963 Frítým neklasifikován(a)
342 213 Štulák Jan muži 1985 Žíznivci neklasifikován(a)
343 222 Hlaváček Radek muži 1971 Laura a její t. neklasifikován(a)
344 230 Paštika Čestmír ml. muži 1974 Altán team neklasifikován(a)
345 274 Donutil Miroslav muži 1984 Žíznivci neklasifikován(a)
346 298 Vraštil Jiří muži 1971 Laura a její t. neklasifikován(a)
347 316 Beneš Ondřej muži 1976 Banánová rep. neklasifikován(a)
348 326 Antoš Svatopluk muži 1966 Frítým neklasifikován(a)
349 339 Snopek David muži 1979 Laura a její t. neklasifikován(a)
350 386 Šebela Petr muži 1972 Kreténi neklasifikován(a)
351 388 Svoboda Josef muži 1971 Kreténi neklasifikován(a)
352 413 Chrpa Jan muži 1986 LKP neklasifikován(a)
353 422 Endrys Viktor muži 1980 Bin Ladin neklasifikován(a)
354 461 Jiřička Jan muži 1984 Žíznivci neklasifikován(a)
355 489 Trejbal Jan muži 1989 CK Pedál neklasifikován(a)
356 800 Šimůnek Josef muži 1964 Frítým neklasifikován(a)
357 801 Šebík Daniel muži 1997 Frítým neklasifikován(a)
358 802 Skřivánek Petr muži 1966 Frítým neklasifikován(a)
359 804 Srb Tomáš muži 1966 Frítým neklasifikován(a)
360 805 Henych Jiří muži 1989 Boleslavani neklasifikován(a)
361 806 Hluchý Martin muži 1988 Boleslavani neklasifikován(a)
362 807 Šlechta Miroslav muži 1989 Boleslavani neklasifikován(a)
363 850 Háma Michael muži 1979 Bin Ladin neklasifikován(a)
364 851 Palička Marek muži 1980 Bin Ladin neklasifikován(a)
365 852 Zítka Marek muži 1974 Bin Ladin neklasifikován(a)
366 903 Ondráček David muži 1977 Bin Ladin neklasifikován(a)
367 124 Paštika Čestmír veteráni 1947 Altán team neklasifikován(a)
368 288 Gregorová Jana ženy 1967 Zoufalky neklasifikován(a)
369 295 Hrubešová Jana ženy 1976 Zoufalky neklasifikován(a)
370 491 Mikulová Laura ženy 1984 Laura a její t. neklasifikován(a)
371 853 Hassová Veronika ženy 1981 Gyntour neklasifikován(a)
372 854 Křížová Klára ženy 1977 Gyntour neklasifikován(a)
373 904 Mihlová Veronika+Jan ženy 1982 Nordick neklasifikován(a)
mimo závod 377 Konůpek Radek mimo závod 1967   5:25:19 1:12 : : 1:00:00 6:26:31 3:24:37 1  
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 30.08.2008 / 18:56

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz