XXVIII. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD - 2009

XXVIII. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD © bicman
  absolutní výsledky výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 280 Šádek Rostislav muži 1983 Ajta Krajta 2:42:25 0:25 : : 0:22:19 3:05:09   1  
2 497 Bílek Aleš muži 1979 MC Jičín 2:42:45 0:33 : : 0:22:40 3:05:58 0:00:49 2 0:00:49
3 499 Pour Pavel muži 1968 Tři sestry 2:42:54 0:27 : : 0:23:37 3:06:58 0:01:49 3 0:01:49
4 251 Svoboda Ivan muži 1962 Garda 2:45:29 0:39 : : 0:23:31 3:09:39 0:04:30 4 0:04:30
5 496 Holas Jiří muži 1958 Maraton Centrum 2:52:08 0:19 : : 0:24:49 3:17:16 0:12:07 5 0:12:07
6 485 Crha Pavel muži 1966 Gardateam 2:55:07 1:03 : : 0:24:18 3:20:28 0:15:19 6 0:15:19
7 330 Mazáček Michal muži 1988 Yetti rum team 2:57:40 0:54 : : 0:23:54 3:22:28 0:17:19 7 0:17:19
8 012 Jirásek Zdeněk muži 1990   2:58:39 0:38 : : 0:25:04 3:24:21 0:19:12 8 0:19:12
9 193 Rous Tomáš muži 1969 Žíznivci 2:59:35 0:32 : : 0:25:18 3:25:25 0:20:16 9 0:20:16
10 460 Hýsek David muži 1966 IB Alcudia 2:59:19 0:17 : : 0:25:55 3:25:31 0:20:22 10 0:20:22
11 427 Imlauf Martin muži 1969 Pupkin Boys 2:59:40 0:21 : : 0:25:41 3:25:42 0:20:33 11 0:20:33
12 116 Lachman Vítek muži 1990 Ganja Circus 3:01:13 0:52 : : 0:25:27 3:27:32 0:22:23 12 0:22:23
13 073 Kazda Jiří muži 1950 Železnice 3:00:31 0:22 : : 0:26:47 3:27:40 0:22:31 13 0:22:31
14 370 Janďourek Miroslav muži 1975 Pivnice U Kata 3:01:18 0:16 : : 0:26:35 3:28:09 0:23:00 14 0:23:00
15 369 Novák Zdeněk muži 1954 CK Pedál 3:01:27 0:34 : : 0:26:15 3:28:16 0:23:07 15 0:23:07
16 124 Sůva Ivan muži 1962 CK Pedál 3:07:50 0:31 : 02:00 0:27:28 3:33:49 0:28:40 16 0:28:40
17 398 Navrátil Josef muži 1958   3:06:24 0:25 : : 0:27:32 3:34:21 0:29:12 17 0:29:12
18 125 Šmejc Petr muži 1978 CK Pedál 3:09:51 0:43 : : 0:24:11 3:34:45 0:29:36 18 0:29:36
19 146 Vacek Jan muži 1996 4ever 3:11:22 0:12 : : 0:25:49 3:37:23 0:32:14 19 0:32:14
20 239 Imlauf Jindřich muži 1973 Pupkin Boys 3:11:19 1:07 : : 0:26:12 3:38:38 0:33:29 20 0:33:29
21 336 Vojík Jan muži 1961 Jičín 3:11:15 1:31 : : 0:27:01 3:39:47 0:34:38 21 0:34:38
22 057 Plítek Václav veteráni 1947 Jičín 3:14:33 0:48 : : 0:28:26 3:43:47 0:38:38 1  
23 050 Šťovíček Pavel muži 1970 Žíznivci 3:15:39 0:44 : : 0:28:41 3:45:04 0:39:55 22 0:39:55
24 004 Plíšek Jaroslav muži 1962 Libáň.Ještěři 3:18:11 0:08 : : 0:27:20 3:45:39 0:40:30 23 0:40:30
25 301 Louda Jiří veteráni 1942 Hotel Jičín 3:15:51 1:39 : : 0:29:32 3:47:02 0:41:53 2 0:03:15
26 230 Hlaváč Jan muži 1965 Kotrmelce 3:20:48 1:02 : : 0:25:53 3:47:43 0:42:34 24 0:42:34
27 088 Rychterová Dana ženy 1969 Hillo team 3:21:10 0:15 : 02:00 0:28:53 3:48:18 0:43:09 1  
28 068 Bičiště Petr muži 1968 Hlas pro Tibet 3:20:36 1:18 : : 0:27:33 3:49:27 0:44:18 25 0:44:18
29 002 Procházka Martin muži 1964 LKP 3:24:53 0:59 : : 0:28:25 3:54:17 0:49:08 26 0:49:08
30 129 Soukup Petr muži 1966 Garda 3:29:35 0:33 : : 0:27:04 3:57:12 0:52:03 27 0:52:03
31 200 Kotyška Jiří muži 1967 Garda 3:30:07 0:34 : : 0:27:04 3:57:45 0:52:36 28 0:52:36
32 396 Sochor Milan veteráni 1948 Phonak Podhradí 3:25:26 0:27 : : 0:33:45 3:59:38 0:54:29 3 0:15:51
33 145 Tůma Pavel muži 1978 Garda 3:31:29 1:56 : : 0:26:22 3:59:47 0:54:38 29 0:54:38
34 450 Svoboda Jiří muži 1961 CK Pedál 3:30:22 0:46 : : 0:28:47 3:59:55 0:54:46 30 0:54:46
35 093 Pinta Martin muži 1968 Garda Team 3:33:38 0:34 : : 0:28:21 4:02:33 0:57:24 31 0:57:24
36 019 Češíková Hana ženy 1966 Do kopce jistě 3:33:15 0:08 : : 0:29:22 4:02:45 0:57:36 2 0:14:27
37 399 Dlouhý David muži 1972   3:34:00 0:33 : : 0:30:03 4:04:36 0:59:27 32 0:59:27
38 029 Roba Josef muži 1975 CNBT 3:37:41 0:43 : 02:00 0:29:05 4:05:29 1:00:20 33 1:00:20
39 328 Rychna Milan muži 1963 LKP 3:39:22 0:11 : : 0:28:06 4:07:39 1:02:30 34 1:02:30
40 417 Dontová Jana ženy 1962 CK Pedál 3:38:21 0:20 : : 0:29:20 4:08:01 1:02:52 3 0:19:43
41 045 Kůtek Pavel muži 1968 Garda 3:37:50 0:57 : : 0:29:32 4:08:19 1:03:10 35 1:03:10
42 099 Dvořák Vojta muži 1992 LKP 3:40:26 0:35 : : 0:27:25 4:08:26 1:03:17 36 1:03:17
43 393 Crha Petr muži 1964 S-Propag 3:37:37 0:41 : : 0:30:10 4:08:28 1:03:19 37 1:03:19
44 347 Suchomel Petr muži 1967 Šumperští Draci 3:41:28 0:18 : : 0:28:54 4:10:40 1:05:31 38 1:05:31
45 469 Boček Tomáš muži 1991 LKP 3:40:36 2:08 : : 0:28:23 4:11:07 1:05:58 39 1:05:58
46 117 Cyrany Jiří muži 1973 Jičín 3:43:22 0:38 : : 0:27:52 4:11:52 1:06:43 40 1:06:43
47 119 Svoboda Josef veteráni 1947 Proclima 3:40:31 0:55 : : 0:31:56 4:13:22 1:08:13 4 0:29:35
48 060 Novotný Marcel muži 1973 Garda Team 3:43:14 0:42 : : 0:29:34 4:13:30 1:08:21 41 1:08:21
49 305 Drozen Milan muži 1978 Ajta Krajta 3:42:20 0:35 05:00 : 0:29:16 4:17:11 1:12:02 42 1:12:02
50 109 Gebauer Jiří muži 1969 DM1 3:48:29 0:40 : : 0:28:24 4:17:33 1:12:24 43 1:12:24
51 291 Kříž Jiří muži 1959 CK Pedál 3:48:41 0:17 : 02:00 0:30:36 4:17:34 1:12:25 44 1:12:25
52 299 Nosková Bára ženy 1981 Pař-bla 3:30:37 0:38 : : 0:47:29 4:18:44 1:13:35 4 0:30:26
53 061 Hilger Květoslav muži 1953 CK Pedál 3:49:43 0:51 : : 0:29:26 4:20:00 1:14:51 45 1:14:51
54 478 Křelina Radek muži 1969 Koupelny Vaněk 3:52:02 0:42 : : 0:28:30 4:21:14 1:16:05 46 1:16:05
55 150 Brykner Ladislav muži 1964 Kotrmelce 3:52:05 0:22 : : 0:29:10 4:21:37 1:16:28 47 1:16:28
56 340 Krumlová Helena ženy 1984 Abertamy 3:34:14 0:07 : : 0:47:29 4:21:50 1:16:41 5 0:33:32
57 126 Bělohlávek Tomáš muži 1986 Ráj žíznivců 3:25:02 0:59 : : 0:56:59 4:23:00 1:17:51 48 1:17:51
58 072 Smolík Filip muži 1979 Ganja Cirkus JC 3:54:03 1:13 : : 0:27:55 4:23:11 1:18:02 49 1:18:02
59 240 Peroutka Štěpán muži 1975 Ganja Circus 3:51:57 0:31 : : 0:32:03 4:24:31 1:19:22 50 1:19:22
60 169 Mašek Daniel muži 1977 Svijanský mazec 3:26:54 0:50 : : 0:56:59 4:24:43 1:19:34 51 1:19:34
61 372 Stibůrek Michal muži 1967 Svijanský mazec 3:27:28 2:12 : : 0:56:59 4:26:39 1:21:30 52 1:21:30
62 407 Dubská Dana ženy 1970 Obklady Vaněk 3:39:03 0:14 : : 0:47:29 4:26:46 1:21:37 6 0:38:28
63 387 Pašek Pavel muži 1971 Žíznivci 3:31:06 0:35 : : 0:56:59 4:28:40 1:23:31 53 1:23:31
64 298 Koloc Radek muži 1962 Žíznivci 3:59:31 0:32 : : 0:29:15 4:29:18 1:24:09 54 1:24:09
65 172 Kudrnáč Miloš muži 1960 Žíznivci 3:59:22 0:30 : : 0:31:40 4:31:32 1:26:23 55 1:26:23
66 192 Hubaček Leon muži 1966 Žíznivci 3:38:57 1:03 : : 0:56:59 4:36:59 1:31:50 56 1:31:50
67 348 Šnajdr Miroslav muži 1963 CK Pedál 4:06:02 0:25 : : 0:31:11 4:37:38 1:32:29 57 1:32:29
68 429 Ticháčková Dana ženy 1951 Brada 4:08:21 0:52 : : 0:28:31 4:37:44 1:32:35 7 0:49:26
69 139 Kůtek Zdeněk veteráni 1935 Garda 4:00:59 1:16 : : 0:38:17 4:40:32 1:35:23 5 0:56:45
70 292 Hýsková Ivana ml. ženy 1986 IB Alcudia 4:11:45 1:19 : : 0:29:05 4:42:09 1:37:00 8 0:53:51
71 439 Klapková Monika ženy 1970 Ajta Krajta 4:15:45 0:25 : : 0:26:24 4:42:34 1:37:25 9 0:54:16
72 180 Václavů Jaroslav muži 1975 Jičín 4:12:40 2:12 : : 0:29:31 4:44:23 1:39:14 58 1:39:14
73 194 Štípek Miroslav muži 1955 Aždodnateam 4:02:20 0:29 10:00 : 0:31:58 4:44:47 1:39:38 59 1:39:38
74 022 Sedláček Zdeněk veteráni 1948 4:13:11 1:49 : : 0:29:49 4:44:49 1:39:40 6 1:01:02
75 310 Jaroš Petr veteráni 1944 Elektros 4:10:52 0:30 : : 0:33:44 4:45:06 1:39:57 7 1:01:19
76 463 Strnadová Klaudie ženy 1996 4:13:06 0:34 : : 0:31:31 4:45:11 1:40:02 10 0:56:53
77 413 Rojík Milan muži 1975 Vaněk obklady 4:16:30 1:47 : : 0:30:59 4:49:16 1:44:07 60 1:44:07
78 225 Jirásek Zdeněk muži 1968 Vaněk team 3:52:18 0:24 : : 0:56:59 4:49:41 1:44:32 61 1:44:32
79 221 Berný Petr muži 1992 SF 4:20:47 0:29 : : 0:29:15 4:50:31 1:45:22 62 1:45:22
80 197 Srb Dan muži 1993 Havana Club 4:20:23 1:21 : : 0:29:36 4:51:20 1:46:11 63 1:46:11
81 327 Adam Martin muži 1983 Máchovka 4:24:28 0:30 : : 0:26:31 4:51:29 1:46:20 64 1:46:20
82 030 Svoboda Petr muži 1986 CK Pedál 4:21:37 0:16 : : 0:29:45 4:51:38 1:46:29 65 1:46:29
83 342 Švorc Marián muži 1969 Tři Sestry 4:21:23 1:15 : : 0:29:18 4:51:56 1:46:47 66 1:46:47
84 395 Švorc Vít muži 1976 Tři Sestry 4:21:16 2:17 : : 0:28:47 4:52:20 1:47:11 67 1:47:11
85 466 Dlouhá Petra ženy 1967 Maraton Centrum 4:12:21 0:15 : : 0:47:29 5:00:05 1:54:56 11 1:11:47
86 452 Rychna Marek muži 1993 SF 4:20:08 1:24 10:00 : 0:29:08 5:00:40 1:55:31 68 1:55:31
87 265 Lenderová Hana ženy 1964 Garda Team 4:16:22 0:48 : : 0:47:29 5:04:39 1:59:30 12 1:16:21
88 335 Kotková Miroslava ženy 1973 Garda Team 4:16:20 0:52 : : 0:47:29 5:04:41 1:59:32 13 1:16:23
89 232 Pašková Jana ženy 1959 Ronal 4:29:14 0:22 : : 0:35:08 5:04:44 1:59:35 14 1:16:26
90 123 Řehák Radomír muži 1967 CORA 4:11:21 0:28 : : 0:56:59 5:08:48 2:03:39 69 2:03:39
91 391 Botta Miroslav muži 1964 Koupelny Vaněk 4:38:45 0:43 : : 0:30:59 5:10:27 2:05:18 70 2:05:18
92 209 Votruba Petr muži 1964 CNBT 4:38:22 1:12 : : 0:31:04 5:10:38 2:05:29 71 2:05:29
93 462 Helikar Martin muži 1969 Koupelny Vaněk 4:39:16 0:48 : : 0:30:50 5:10:54 2:05:45 72 2:05:45
94 403 Dyntar Tomáš muži 1972 Sauny 4:16:03 1:54 : 02:00 0:56:59 5:12:56 2:07:47 73 2:07:47
95 421 Vaníček Lukáš muži 1995   4:38:29 1:26 : : 0:33:03 5:12:58 2:07:49 74 2:07:49
96 075 Melichárek Jan muži 1992 SF 4:20:27 1:14 20:00 : 0:31:20 5:13:01 2:07:52 75 2:07:52
97 043 Zumr Miroslav muži 1976 Kolíci 4:40:03 0:48 : : 0:32:21 5:13:12 2:08:03 76 2:08:03
98 458 Šťastný Radek muži 1977 Jičín 4:18:37 0:49 : : 0:56:59 5:16:25 2:11:16 77 2:11:16
99 423 Bydžovský Jindřich muži 1960 BMX Jičín 4:44:39 2:55 : : 0:32:31 5:20:05 2:14:56 78 2:14:56
100 013 Horáček Jiří muži 1958 Ronal 4:54:12 2:25 : 02:00 0:29:19 5:23:56 2:18:47 79 2:18:47
101 491 Šípek Milan muži 1959 CK Pedál 4:58:15 1:15 : 08:00 0:33:25 5:24:55 2:19:46 80 2:19:46
102 374 Hýsková Ivana ženy 1967 IB Alcudia 4:55:59 0:26 : 02:00 0:30:48 5:25:13 2:20:04 15 1:36:55
103 411 Dubský Zdeněk muži 1969 Obklady Vaněk 4:33:02 0:32 : 04:00 0:56:59 5:26:33 2:21:24 81 2:21:24
104 325 Věříš Michal muži 1965 DSCL 4:50:49 0:31 : : 0:35:30 5:26:50 2:21:41 82 2:21:41
105 138 Budinská Petra ženy 1979 CNBT 4:58:23 1:14 : : 0:30:53 5:30:30 2:25:21 16 1:42:12
106 283 Lachman Jan muži 1956 Ronal 4:52:49 0:49 : : 0:37:27 5:31:05 2:25:56 83 2:25:56
107 085 Kordík Jaroslav muži 1974 Moucha 4:35:29 0:38 : : 0:56:59 5:33:06 2:27:57 84 2:27:57
108 026 Řehák Václav veteráni 1948 CNBT 4:38:37 1:07 : : 0:54:04 5:33:48 2:28:39 8 1:50:01
109 498 Baloun Jiří veteráni 1948 CK Pedál 5:01:58 0:25 : : 0:32:48 5:35:11 2:30:02 9 1:51:24
110 394 Mikan Vladimír veteráni 1948 Rybníček 5:02:02 0:45 : 02:00 0:36:25 5:37:12 2:32:03 10 1:53:25
111 219 Roubal Miroslav muži 1984 CNBT 5:03:07 1:59 : : 0:33:54 5:39:00 2:33:51 85 2:33:51
112 346 Kůtková Monika ženy 1968 Garda 4:52:55 0:32 : : 0:47:29 5:40:56 2:35:47 17 1:52:38
113 151 Koutský Lukáš muži 1980 Ronal 4:47:55 1:02 : 02:00 0:56:59 5:43:56 2:38:47 86 2:38:47
114 236 Soukupová Bára ženy 1987 Garda 4:58:03 0:24 : : 0:47:29 5:45:56 2:40:47 18 1:57:38
115 448 Soukupová Eva ženy 1968 Garda 4:58:10 1:14 : : 0:47:29 5:46:53 2:41:44 19 1:58:35
116 024 Folprechtová Dana ženy 1975 Kyblikáři 4:58:53 0:58 : : 0:47:29 5:47:20 2:42:11 20 1:59:02
117 156 Dufková Milada ženy 1954 Žíznivci 5:03:10 0:29 : : 0:47:29 5:51:08 2:45:59 21 2:02:50
118 345 Limberský Petr muži 1953 Aždodnateam 5:08:06 2:02 05:00 : 0:37:59 5:53:07 2:47:58 87 2:47:58
119 275 Ženatá Dráža ženy 1979 Ženáči 5:06:53 0:29 : : 0:47:29 5:54:51 2:49:42 22 2:06:33
120 137 Kraus Martin muži 1980 CNBT 4:56:54 1:16 : : 0:56:59 5:55:09 2:50:00 88 2:50:00
121 256 Rozsypal Zdeněk muži 1984 Pobř. lihoviny 4:58:44 0:42 : : 0:56:59 5:56:25 2:51:16 89 2:51:16
122 317 Repaň Miloš muži 1963 Samotář 4:59:40 0:04 : : 0:56:59 5:56:43 2:51:34 90 2:51:34
123 162 Matějka Jiří muži 1989 Pobř. lihoviny 4:59:16 0:37 : : 0:56:59 5:56:52 2:51:43 91 2:51:43
124 032 Mikule Jiří veteráni 1937 Sám za sebe 5:23:19 0:52 : : 0:37:16 6:01:27 2:56:18 11 2:17:40
125 037 Polák Michal muži 1977 Bakako 5:32:48 2:23 : : 0:27:22 6:02:33 2:57:24 92 2:57:24
126-127 051 Fiala Luboš muži 1969 Podhorák 5:34:13 2:06 : : 0:28:28 6:04:47 2:59:38 93- 94 2:59:38
126-127 314 Ženatý Marek muži 1971 Ženáči 5:06:51 0:57 : : 0:56:59 6:04:47 2:59:38 93- 94 2:59:38
128 307 Kubíček Josef muži 1966 Elektrospoj 5:10:02 0:34 : : 0:56:59 6:07:35 3:02:26 95 3:02:26
129 303 Brožek Josef muži 1970 Hodinář. Brožek 5:41:47 0:48 : 04:00 0:30:14 6:08:49 3:03:40 96 3:03:40
130 140 Houška Tomáš muži 1971 Optika Bíma 5:41:34 0:36 : 02:00 0:30:51 6:11:01 3:05:52 97 3:05:52
131 097 Houška Jiří ml. muži 1976 Optika Bíma 5:42:27 1:32 : 02:00 0:29:31 6:11:30 3:06:21 98 3:06:21
132 361 Konečná Ivana ženy 1956 Blata 5:27:04 0:14 : : 0:47:29 6:14:47 3:09:38 23 2:26:29
133 159 Houška Jiří st. muži 1954 Optika Bíma 5:45:18 1:00 : 02:00 0:32:00 6:16:18 3:11:09 99 3:11:09
134 105 Prančl Mirek muži 1951   5:19:50 0:39 : : 0:56:59 6:17:28 3:12:19 100 3:12:19
135 435 Hofman Ivan veteráni 1943 Penzión Hanak 5:47:09 1:53 : 02:00 0:34:20 6:21:22 3:16:13 12 2:37:35
136 260 Bauer Petr muži 1976 Samšina 5:48:04 0:48 : : 0:36:23 6:25:15 3:20:06 101 3:20:06
137 108 Kroh Aleš muži 1968 Vaněk 5:55:56 1:00 : : 0:29:40 6:26:36 3:21:27 102 3:21:27
138 286 Stránská Jitka ženy 1985 Jípeklálníci 5:39:48 1:40 : 02:00 0:47:29 6:26:57 3:21:48 24 2:38:39
139 187 Klein Petr muži 1973 Věžák 5:59:05 1:36 : : 0:27:31 6:28:12 3:23:03 103 3:23:03
140 308 Hrušková Ivana ženy 1965 Zíznivci 5:41:04 0:07 : : 0:47:29 6:28:40 3:23:31 25 2:40:22
141 078 Tišerová Klára ženy 1983 Jipeklálníci 5:39:38 1:35 : : 0:47:29 6:28:42 3:23:33 26 2:40:24
142 453 Kudrnáč Miloslav muži 1961 LPM 5:52:53 12:48 : : 0:26:23 6:32:04 3:26:55 104 3:26:55
143 351 Kubíčková Míla ženy 1969 Elektrospoj 5:45:46 0:25 : : 0:47:29 6:33:40 3:28:31 27 2:45:22
144 354 Bechyňák Lukáš muži 1976 Svijanský mazec 5:37:53 0:32 : : 0:56:59 6:35:24 3:30:15 105 3:30:15
145 038 Kůta Miroslav muži 1982 Jipeklálníci 5:38:01 0:26 : : 0:56:59 6:35:26 3:30:17 106 3:30:17
146 477 Dědeček Ladislav muži 1968 Švestková 6:06:55 2:59 : : 0:28:43 6:38:37 3:33:28 107 3:33:28
147 432 Machová Jana ženy 1980 Žíznivci 5:51:49 0:30 : : 0:47:29 6:39:48 3:34:39 28 2:51:30
148 486 Šejn Petr muži 1983 Jipekláníci 5:33:40 1:13 10:00 02:00 0:56:59 6:39:52 3:34:43 108 3:34:43
149 282 Roubalová Veronika ženy 1987 CNBT 6:04:20 0:21 : : 0:35:38 6:40:19 3:35:10 29 2:52:01
150 281 Farnerová lenka ženy 1973 Žíznivci 5:52:27 0:27 : : 0:47:29 6:40:23 3:35:14 30 2:52:05
151 074 Plíšek/Kraj muži 1975 Ganja Circus 5:46:10 1:15 : 04:00 0:56:59 6:40:24 3:35:15 109 3:35:15
152 367 Rousová Zdeňka ženy 1970 Žíznivci 5:52:39 0:22 : : 0:47:29 6:40:30 3:35:21 31 2:52:12
153 128 Novotná Milena ženy 1962 Žíznivci 5:52:59 0:19 : : 0:47:29 6:40:47 3:35:38 32 2:52:29
154 031 Fialová Iveta ženy 1961 Žíznivci 5:53:36 0:28 : : 0:47:29 6:41:33 3:36:24 33 2:53:15
155 464 Pařík Josef muži 1957 Ronal Team 6:16:36 0:18 : 06:00 0:34:51 6:45:45 3:40:36 110 3:40:36
156 309 Bubeník Jan muži 1975 Garda Team 6:13:43 1:51 : : 0:31:07 6:46:41 3:41:32 111 3:41:32
157 164 Kozáková Šárka ženy 1978 Vaněk 5:56:20 0:32 05:00 02:00 0:47:29 6:47:21 3:42:12 34 2:59:03
158 089 Jiránek Radek muži 1977 Ganja Cirkus 6:14:19 1:31 : : 0:32:19 6:48:09 3:43:00 112 3:43:00
159 202 Rychna Tomáš muži 1991 Slávia 6:26:40 2:35 : 08:00 0:27:14 6:48:29 3:43:20 113 3:43:20
160 484 Fejfar Václav muži 1978 SBS 6:14:02 1:41 : : 0:32:57 6:48:40 3:43:31 114 3:43:31
161 266 Kubíček Martin muži 1964 Pupkin Boys 5:52:36 0:37 : : 0:56:59 6:50:12 3:45:03 115 3:45:03
162 402 Březina Martin muži 1978 SBS 6:14:46 0:53 05:00 : 0:30:02 6:50:41 3:45:32 116 3:45:32
163 091 Kozel Jaroslav muži 1964 Kotrmelce 6:21:33 1:00 : 02:00 0:30:42 6:51:15 3:46:06 117 3:46:06
164 168 Havelka Zdeněk muži 1962 Žíznivci 5:51:01 3:37 : : 0:56:59 6:51:37 3:46:28 118 3:46:28
165 436 Suchomel František veteráni 1939 Šumperští Draci 6:28:55 1:48 : 06:00 0:28:34 6:53:17 3:48:08 13 3:09:30
166 302 Kudrnáčová Věra ženy 1966 Kbelnice 6:06:15 0:26 : : 0:47:29 6:54:10 3:49:01 35 3:05:52
167 482 Hávová Jana ženy 1974 Švestková 6:07:24 1:55 : : 0:47:29 6:56:48 3:51:39 36 3:08:30
168 392 Rozsypal Jan muži 1978 SBS 6:17:20 1:31 05:00 : 0:33:00 6:56:51 3:51:42 119 3:51:42
169 208 Bílková Marta ženy 1956 Ronal 6:15:08 0:46 : 04:00 0:47:29 6:59:23 3:54:14 37 3:11:05
170 006 Pejřimovský Michal muži 1973 Věžák 5:59:12 1:26 05:00 : 0:56:59 7:02:37 3:57:28 120 3:57:28
171 441 Kracík Radovan muži 1972 CNBT 6:04:30 2:07 : : 0:56:59 7:03:36 3:58:27 121 3:58:27
172 500 Vávrová Ilona ženy 1962 Žíznivci 6:19:43 0:23 : 02:00 0:47:29 7:05:35 4:00:26 38 3:17:17
173 262 Křížová Vendula ženy 1959 Žíznivci 6:19:58 0:11 : 02:00 0:47:29 7:05:38 4:00:29 39 3:17:20
174 248 Kantorová Vladislava ženy 1959 Velosport Chras 6:22:33 0:54 : 04:00 0:47:29 7:06:56 4:01:47 40 3:18:38
175 235 Hotná Renata ženy 1967 Divoženky 6:21:50 0:25 : 02:00 0:47:29 7:07:44 4:02:35 41 3:19:26
176 442 Vaněčková Irena ženy 1978 Želva 6:22:59 0:22 : 02:00 0:47:29 7:08:50 4:03:41 42 3:20:32
177 430 Veverka Miloš muži 1956 Do kopce jistě 6:40:44 1:40 : : 0:26:42 7:09:06 4:03:57 122 4:03:57
178 300 Janatová Iva ženy 1962 Divoženky 6:21:30 2:15 : 02:00 0:47:29 7:09:14 4:04:05 43 3:20:56
179 415 Bryknerová Mábel ženy 1964 Divoženky 6:23:11 0:57 : 02:00 0:47:29 7:09:37 4:04:28 44 3:21:19
180 183 Smolíková Anna ženy 1995 Ganja circus 6:21:57 0:34 : : 0:47:29 7:10:00 4:04:51 45 3:21:42
181 487 Kadlec Michal muži 1982 Tandem 6:36:33 4:36 : 02:00 0:31:47 7:10:56 4:05:47 123 4:05:47
182 143 Hlaváčová Jana ženy 1965 Divoženky 6:23:06 0:33 : : 0:47:29 7:11:08 4:05:59 46 3:22:50
183 420 Chvojková Michaela ženy 1979 Ganja Cirkus 6:24:58 0:25 : : 0:47:29 7:12:52 4:07:43 47 3:24:34
184 198 Adamů Luděk muži 1969 Tandem 6:36:51 4:21 : : 0:31:47 7:12:59 4:07:50 124 4:07:50
185 284 Lukša Jaroslav veteráni 1941 Ronal 6:38:30 0:14 : : 0:35:44 7:14:28 4:09:19 14 3:30:41
186 231 Mucha Milan veteráni 1949 Velosport Chras 6:22:39 0:53 : 02:00 0:54:04 7:15:36 4:10:27 15 3:31:49
187 428 Vondráček Petr muži 1974 Želva 6:22:16 0:23 : 02:00 0:56:59 7:17:38 4:12:29 125 4:12:29
188 246 Ouředníček František muži 1979 Pošta 6:21:23 1:23 : : 0:56:59 7:19:45 4:14:36 126 4:14:36
189 134 Andreu Míťa muži 1964 Lendak 6:21:43 1:14 : : 0:56:59 7:19:56 4:14:47 127 4:14:47
190 312 Vejnárková Dana ženy 1970 Do kopce jistě 6:33:15 1:13 : 02:00 0:47:29 7:19:57 4:14:48 48 3:31:39
191 203 Šulc Luděk muži 1962 Žíznivci 6:21:37 1:25 : : 0:56:59 7:20:01 4:14:52 128 4:14:52
192 094 Budzák Jan muži 1962 Lendak 6:22:04 1:09 : : 0:56:59 7:20:12 4:15:03 129 4:15:03
193 318 Novosad Leoš muži 1971 Mladějov 6:29:25 0:58 : 06:00 0:56:59 7:21:22 4:16:13 130 4:16:13
194 092 Zejbrlíková Jana ženy 1968 Do kopce jistě 6:33:11 1:07 : : 0:47:29 7:21:47 4:16:38 49 3:33:29
195 054 Hruška Vojtěch muži 1993 Žíznivci 6:25:03 1:27 : : 0:56:59 7:23:29 4:18:20 131 4:18:20
196 383 Štěpánková Renata ženy 1960 Do kopce jistě 6:35:02 1:13 : : 0:47:29 7:23:44 4:18:35 50 3:35:26
197 481 Bajsiková Jarmila ženy 1960 Do kopce jistě 6:34:56 1:22 : : 0:47:29 7:23:47 4:18:38 51 3:35:29
198 385 Nepovím Jan muži 1984 Mncar 6:25:27 2:00 : : 0:56:59 7:24:26 4:19:17 132 4:19:17
199 366 Nepovím Michal muži 1982 Mncar 6:27:55 1:06 : : 0:56:59 7:26:00 4:20:51 133 4:20:51
200 494 Suchomel Jan muži 1997 Šumperští Draci 6:28:43 1:21 : : 0:56:59 7:27:03 4:21:54 134 4:21:54
201 339 Skarke Jakub muži 1991 Slávia 6:26:34 4:00 : : 0:56:59 7:27:33 4:22:24 135 4:22:24
202 189 Patková Jiřina ženy 1958 Do kopce jistě 6:40:21 1:03 : : 0:47:29 7:28:53 4:23:44 52 3:40:35
203 324 Konečný Zdeněk muži 1975 Blata 6:31:59 0:08 : : 0:56:59 7:29:06 4:23:57 136 4:23:57
204 412 Polák Bohuslav veteráni 1946 TJ Koberovy 6:32:47 3:48 : : 0:54:04 7:30:39 4:25:30 16 3:46:52
205 229 Bláhová Monika ženy 1974 Fantom.otroci 6:50:17 0:38 : 04:00 0:47:29 7:34:24 4:29:15 53 3:46:06
206 003 Bartoňová Petra ženy 1974 Fantom.otroci 6:50:14 0:45 : 04:00 0:47:29 7:34:28 4:29:19 54 3:46:10
207 355 Fišer Petr muži 1960 Libáň.Ještěři 7:09:30 2:41 : 08:00 0:30:31 7:34:42 4:29:33 137 4:29:33
208 062 Švorc Robert muži 1968   6:40:59 1:31 : 02:00 0:56:59 7:37:29 4:32:20 138 4:32:20
209 273 Pochop Jiří muži 1967 Bikee.cz 6:33:01 3:31 05:00 : 0:56:59 7:38:31 4:33:22 139 4:33:22
210 166 Skřívánek Vít muži 1991 Jičín 6:39:07 3:14 : : 0:56:59 7:39:20 4:34:11 140 4:34:11
211 086 Šorm Tomáš muži 1975   6:40:55 1:46 : : 0:56:59 7:39:40 4:34:31 141 4:34:31
212 373 Malý Jaroslav veteráni 1943 Fedžistan 7:02:37 3:00 : : 0:35:14 7:40:51 4:35:42 17 3:57:04
213 084 Hrdý Michal muži 1981 Velomat 6:41:14 2:44 : : 0:56:59 7:40:57 4:35:48 142 4:35:48
214 277 Šrotýřová Jana ženy 1980 Ajta Krajta 6:53:55 1:19 : : 0:47:29 7:42:43 4:37:34 55 3:54:25
215 350 Ivanová Marie ženy 1951 Kyblikáři 6:54:54 0:54 : : 0:47:29 7:43:17 4:38:08 56 3:54:59
216 356 Suchomelová Ivana ženy 1967 Šumperští Draci 7:05:35 0:24 : 06:00 0:47:29 7:47:28 4:42:19 57 3:59:10
217 065 Lorencová Petra ženy 1991 Sokol LIbáň 7:01:44 0:28 : 02:00 0:47:29 7:47:41 4:42:32 58 3:59:23
218 375 Petříčková Marcela ženy 1967 Libánští ještěr 7:05:54 0:29 : 06:00 0:47:29 7:47:52 4:42:43 59 3:59:34
219 222 Plíšková Iveta ženy 1966 Libáň.Ještěři 7:05:53 0:31 : 06:00 0:47:29 7:47:53 4:42:44 60 3:59:35
220 053 Veselá Karina ženy 1976 Ajta Krajta 7:00:16 0:47 : : 0:47:29 7:48:32 4:43:23 61 4:00:14
221 111 Langer David muži 1983 Pošta 6:50:38 1:14 : : 0:56:59 7:48:51 4:43:42 143 4:43:42
222 475 Duczynski Pavel muži 1979 Pošta 6:53:39 0:44 : 02:00 0:56:59 7:49:22 4:44:13 144 4:44:13
223 056 Sytný Patrik muži 1993 Asi žádný 6:49:51 2:36 : : 0:56:59 7:49:26 4:44:17 145 4:44:17
224 017 Pekárek Roman muži 1955 Ajta Krajta 6:53:51 0:44 : : 0:56:59 7:51:34 4:46:25 146 4:46:25
225 268 Košíček Jan muži 1977 Ajta Krajta 6:54:05 0:35 : : 0:56:59 7:51:39 4:46:30 147 4:46:30
226 066 Kopecká Sylva ženy 1963 Libáň.Ještěři 7:09:11 1:15 : 06:00 0:47:29 7:51:55 4:46:46 62 4:03:37
227 216 Kozák Stanislav muži 1954   6:46:54 30:17 : : 0:34:45 7:51:56 4:46:47 148 4:46:47
228 267 Ivanov Ladislav muži 1974 Kyblikáři 6:54:57 0:43 : : 0:56:59 7:52:39 4:47:30 149 4:47:30
229 102 Šimák Martin muži 1968 LDI 7:20:23 0:38 : 02:00 0:34:40 7:53:41 4:48:32 150 4:48:32
230 112 Němec Jana ženy 1974 Zurich 7:02:22 3:53 : : 0:47:29 7:53:44 4:48:35 63 4:05:26
231 173 Imlaufová Monika ženy 1981 Pupkin Boys 7:05:59 0:22 : : 0:47:29 7:53:50 4:48:41 64 4:05:32
232 424 Klobouček Eda muži 1993 Asi žádný 6:49:15 4:05 05:00 : 0:56:59 7:55:19 4:50:10 151 4:50:10
233 270 Imlaufová Yvona ženy 1970 Pupkin Boys 7:07:54 0:27 : : 0:47:29 7:55:50 4:50:41 65 4:07:32
234 380 Klárová Šárka ženy 1946 Sokol Libáň 7:09:20 1:04 : 02:00 0:47:29 7:55:53 4:50:44 66 4:07:35
235 021 Syrovátka Lukáš muži 1992 HC Lomnice 6:58:30 0:30 : : 0:56:59 7:55:59 4:50:50 152 4:50:50
236 212 Vtípil Martin muži 1989 Sokol Libáň 7:01:38 0:50 : 02:00 0:56:59 7:57:27 4:52:18 153 4:52:18
237 315 Němec Viktor veteráni 1949 Zurich 7:02:44 3:28 : : 0:54:04 8:00:16 4:55:07 18 4:16:29
238 274 Suvajdžič Jiří muži 1975 Pošťáci 7:23:54 1:43 : 02:00 0:37:08 8:00:45 4:55:36 154 4:55:36
239 046 Hotzel Gunter muži 1958 Dresden 7:09:06 1:25 : 06:00 0:56:59 8:01:30 4:56:21 155 4:56:21
240 179 Beutlich Tomáš muži 1977 Dresden 7:08:33 2:06 : 06:00 0:56:59 8:01:38 4:56:29 156 4:56:29
241 474 Šulc Přemysl muži 1991 HC Lomnice 6:58:01 1:41 05:00 : 0:56:59 8:01:41 4:56:32 157 4:56:32
242 319 Šimák Petr veteráni 1946 Pošťáci 7:24:00 1:25 : 04:00 0:40:44 8:02:09 4:57:00 19 4:18:22
243 461 Kaňka Pavel veteráni 1947 Pošťáci 7:24:04 0:46 : 04:00 0:43:15 8:04:05 4:58:56 20 4:20:18
244 228 Najman Radomír muži 1961 Sokol Libáň 7:09:44 2:21 : 04:00 0:56:59 8:05:04 4:59:55 158 4:59:55
245 493 Lorenc Petr muži 1968 Sokol Libáň 7:07:42 1:21 : : 0:56:59 8:06:02 5:00:53 159 5:00:53
246 434 Šulcová Marcela ženy 1965 Žíznivci 7:16:27 2:16 : : 0:47:29 8:06:12 5:01:03 67 4:17:54
247 210 Šimáková Michaela ženy 1968 LDI 7:21:30 0:12 : 02:00 0:47:29 8:07:11 5:02:02 68 4:18:53
248 226 Papperitz Frank muži 1969 Dresden 7:09:04 1:25 : : 0:56:59 8:07:28 5:02:19 160 5:02:19
249 101 Javůrková Michaela ženy 1979 Ajta Krajta 7:38:20 0:33 : 02:00 0:30:42 8:07:35 5:02:26 69 4:19:17
250 133 Vaněk Lubor muži 1973 Koupelny Vaněk 7:36:49 0:54 : : 0:30:41 8:08:24 5:03:15 161 5:03:15
251 195 Blumohr Bernhard muži 1952 Dresden 7:08:38 3:29 : : 0:56:59 8:09:06 5:03:57 162 5:03:57
252 320 Kolář Petr muži 1982 Ganja Cirkus JC 7:37:45 2:05 : : 0:29:58 8:09:48 5:04:39 163 5:04:39
253 141 Dittrichová L. ženy 1990 Lázně 7:26:56 1:17 : 04:00 0:47:29 8:11:42 5:06:33 70 4:23:24
254 177 Křepelka Miroslav muži 1962 Libáň 7:17:10 1:44 : 04:00 0:56:59 8:11:53 5:06:44 164 5:06:44
255 272 Junek Jiří muži 1993 HC Lomnice 7:06:31 3:24 05:00 : 0:56:59 8:11:54 5:06:45 165 5:06:45
256 408 Hýrková Pavlína ženy 1983 Ganja circus 7:28:11 1:09 : 02:00 0:47:29 8:14:49 5:09:40 71 4:26:31
257 457 Fantomas muži 1972 Fantom.otroci 7:48:33 0:34 : 06:00 0:31:56 8:15:03 5:09:54 166 5:09:54
258 055 Kašová Milena muži 1970 Žíznivci 7:16:13 2:33 : : 0:56:59 8:15:45 5:10:36 167 5:10:36
259 039 Klapka René muži 1975   7:45:29 1:10 : : 0:31:42 8:18:21 5:13:12 168 5:13:12
260 244 Kleistnerová Hana ženy 1973 Fit klub JC 7:31:43 1:20 : 02:00 0:47:29 8:18:32 5:13:23 72 4:30:14
261 360 Srbová Štěpánka ženy 1967 VeseléCyklistky 7:37:07 0:30 : 06:00 0:47:29 8:19:06 5:13:57 73 4:30:48
262 188 Hrnčalík Ladislav muži 1970 LDI 7:51:39 0:26 : 02:00 0:29:13 8:19:18 5:14:09 169 5:14:09
263 009 Břeská Dana ženy 1965 Veselé cyklistk 7:37:24 1:14 : 06:00 0:47:29 8:20:07 5:14:58 74 4:31:49
264 389 Kaizlerová Iveta ženy 1963 Veselé cyklist. 7:37:21 1:20 : 06:00 0:47:29 8:20:10 5:15:01 75 4:31:52
265 096 Šlesingrová Laďka ženy 1978 LDI 7:39:52 0:11 : 04:00 0:47:29 8:23:32 5:18:23 76 4:35:14
266 247 Šatrová Šárka ženy 1967   7:45:35 1:07 : : 0:37:59 8:24:41 5:19:32 77 4:36:23
267 468 Roubal Lukáš muži 1975 Banánová rep. 7:47:12 2:03 10:00 02:00 0:27:32 8:24:47 5:19:38 170 5:19:38
268 205 Novotný Daniel muži 1976 LDI 7:55:12 0:47 : 02:00 0:31:33 8:25:32 5:20:23 171 5:20:23
269 185 Splítek Zdeněk muži 1968 LDI 7:55:42 0:22 : : 0:30:11 8:26:15 5:21:06 172 5:21:06
270 386 Věříšová Pavlína ženy 1965 DSCL 7:49:51 0:59 : : 0:36:43 8:27:33 5:22:24 78 4:39:15
271 476 Komárková Jana ženy 1978 Veselé cyklist. 7:43:14 0:59 : 04:00 0:47:29 8:27:42 5:22:33 79 4:39:24
272 087 Papay Rudolf muži 1973 Pař-Bla 7:28:25 3:12 : : 0:56:59 8:28:36 5:23:27 173 5:23:27
273 294 Kratochvíl Aleš muži 1976 Primeros 7:56:25 0:50 : 06:00 0:37:38 8:28:53 5:23:44 174 5:23:44
274 337 Bartoň Radim muži 1964 Tři sestry 7:27:24 4:01 05:00 04:00 0:56:59 8:29:24 5:24:15 175 5:24:15
275 238 Kleistner Tomáš muži 1974 Fit klub JC 7:31:16 1:39 : : 0:56:59 8:29:54 5:24:45 176 5:24:45
276 001 Rejk Pavel muži 1969 Tři sestry 7:27:47 3:31 05:00 02:00 0:56:59 8:31:17 5:26:08 177 5:26:08
277 023 Kavan David muži 1974 Tři sestry 7:27:00 4:33 05:00 02:00 0:56:59 8:31:32 5:26:23 178 5:26:23
278 447 Kučerová Petra ženy 1979 Gyntour 7:44:41 1:50 : 02:00 0:47:29 8:32:00 5:26:51 80 4:43:42
279 410 Roubalová Šťepánka ženy 1978 Ganja Circus 7:46:27 2:18 : 04:00 0:47:29 8:32:14 5:27:05 81 4:43:56
280 025 Skřivánek Petr muži 1966 ...Jedem 7:49:02 0:53 : 14:00 0:56:59 8:32:54 5:27:45 179 5:27:45
281 114 Kyselová Jana ženy 1974 Gyntour 7:48:04 1:32 : 04:00 0:47:29 8:33:05 5:27:56 82 4:44:47
282 008 Turčín Šťěpán muži 1995 Jičín 7:37:33 1:12 : 02:00 0:56:59 8:33:44 5:28:35 180 5:28:35
283 290 Hassová Petra ženy 1979 Gyntour 7:45:12 1:22 : : 0:47:29 8:34:03 5:28:54 83 4:45:45
284 480 Smolík Pavel muži 1964   7:50:23 1:16 : 14:00 0:56:59 8:34:38 5:29:29 181 5:29:29
285 223 Štika Robert muži 1973 ...Jedem 7:50:27 1:17 : 14:00 0:56:59 8:34:43 5:29:34 182 5:29:34
286 288 Srb Tomáš muži 1966 ... a jedem 7:50:47 0:59 : 14:00 0:56:59 8:34:45 5:29:36 183 5:29:36
287 287 Křížová Klára ženy 1977 Gyntour 7:48:10 1:10 : 02:00 0:47:29 8:34:49 5:29:40 84 4:46:31
288 296 Vejvara Zdeněk muži 1963 ...Jedem 7:51:57 1:05 : 14:00 0:56:59 8:36:01 5:30:52 184 5:30:52
289 334 Saal Martin muži 1969 Koupelny Vaněk 8:10:15 1:03 : 04:00 0:30:27 8:37:45 5:32:36 185 5:32:36
290 214 Pospíšil Jiří muži 1980 Pař-bla 7:35:44 2:05 05:00 02:00 0:56:59 8:37:48 5:32:39 186 5:32:39
291 135 Břeská Jana ženy 1974 Ženy 7:49:19 1:01 : : 0:47:29 8:37:49 5:32:40 85 4:49:31
292 027 Kracíková Jana ženy 1974 Ženy 7:49:14 1:09 : : 0:47:29 8:37:52 5:32:43 86 4:49:34
293 218 Šimůnek Josef muži 1964 ...Jedem 7:53:39 1:18 : 14:00 0:56:59 8:37:56 5:32:47 187 5:32:47
294 241 Hrubešová Jana ženy 1976   7:54:03 0:50 : 04:00 0:47:29 8:38:22 5:33:13 87 4:50:04
295 333 Šebík Daniel muži 1967 ...Jedem 7:49:46 0:58 05:00 14:00 0:56:59 8:38:43 5:33:34 188 5:33:34
296 404 Štěpán Martin muži 1975 Tři sestry 7:27:08 4:21 15:00 04:00 0:56:59 8:39:28 5:34:19 189 5:34:19
297 495 Lukášková Dáša ženy 1975   7:51:32 0:36 : : 0:47:29 8:39:37 5:34:28 88 4:51:19
298 472 Hamplová Broňa ženy 1974   7:51:19 0:51 : : 0:47:29 8:39:39 5:34:30 89 4:51:21
299 215 Voltrová Petra ženy 1972 Gyntour 7:51:27 0:46 : : 0:47:29 8:39:42 5:34:33 90 4:51:24
300 304 Danišová Andrea ženy 1977 Ženy 7:51:07 1:09 : : 0:47:29 8:39:45 5:34:36 91 4:51:27
301 341 Beneš Ondřej muži 1976 Banana rep. 7:46:03 0:44 : 04:00 0:56:59 8:39:46 5:34:37 190 5:34:37
302 157 Vágenknecht Milan muži 1973 LDI 7:55:14 0:43 10:00 : 0:34:33 8:40:30 5:35:21 191 5:35:21
303 269 Vágenknechtová Eva ženy 1974 LDI 7:56:10 1:10 : 04:00 0:47:29 8:40:49 5:35:40 92 4:52:31
304 456 Bláha Radek muži 1971 Fantom.otroci 7:48:46 1:05 : 06:00 0:56:59 8:40:50 5:35:41 192 5:35:41
305 357 Šindelář Radek muži 1974 Fantom.otroci 7:49:35 0:40 : 06:00 0:56:59 8:41:14 5:36:05 193 5:36:05
306 431 Votýpka Jakub muži 1974 Pař-Bla 7:44:18 2:02 : : 0:56:59 8:43:19 5:38:10 194 5:38:10
307 470 Forman Pavel muži 1973 Pař-Bla 7:43:54 2:29 : : 0:56:59 8:43:22 5:38:13 195 5:38:13
308 207 Peteráč Jiří muži 1976 Pař-Bla 7:44:30 1:57 : : 0:56:59 8:43:26 5:38:17 196 5:38:17
309 362 Šlesinger Pavel muži 1973 LDI 7:54:35 0:55 15:00 : 0:36:21 8:46:51 5:41:42 197 5:41:42
310 479 Benc Jan muži 1983 Ganja Circus 7:45:48 0:56 10:00 06:00 0:56:59 8:47:43 5:42:34 198 5:42:34
311 196 Vaněk Daniel muži 1974 Obklady Vaněk 7:35:54 1:51 15:00 : 0:56:59 8:49:44 5:44:35 199 5:44:35
312 443 Klobouček Vladimír muži 1979 Banana rep. 7:56:19 0:58 : : 0:56:59 8:54:16 5:49:07 200 5:49:07
313 144 Roudná Adéla ženy 1978 Hlásná Lhota 8:10:55 0:08 : 04:00 0:47:29 8:54:32 5:49:23 93 5:06:14
314 368 Dubská Dáša ženy 1956 Hlásná Lhota 8:10:42 0:31 : 04:00 0:47:29 8:54:42 5:49:33 94 5:06:24
315 147 Dvořáková Klára ženy 1967 Stará Garda 8:07:46 0:45 : : 0:47:29 8:56:00 5:50:51 95 5:07:42
316 136 Všetečková Jana ženy 1969 Stará Garda 8:07:54 0:44 : : 0:47:29 8:56:07 5:50:58 96 5:07:49
317 437 Tomáš Jan muži 1971 Hlásná Lhota 8:10:48 0:20 : 04:00 0:56:59 9:04:07 5:58:58 201 5:58:58
318 381 Dubský Milan muži 1953 Hlásná Lhota 8:10:26 0:58 : 04:00 0:56:59 9:04:23 5:59:14 202 5:59:14
319 148 Tryzna Milan muži 1955 Stará Garda 8:07:50 0:45 : : 0:56:59 9:05:34 6:00:25 203 6:00:25
320 233 Šrotýř Jan veteráni 1948 Jičín 8:11:41 0:11 : : 0:54:04 9:05:56 6:00:47 21 5:22:09
321 181 Hečko Josef veteráni 1949 Ronal 8:11:14 0:47 : : 0:54:04 9:06:05 6:00:56 22 5:22:18
322 171 Riegrová Vendula ženy 1987 Lázně 8:20:00 2:00 : : 0:47:29 9:09:29 6:04:20 97 5:21:11
323 297 Horák Jan muži 1977 Lázně 8:20:00 2:00 : : 0:56:59 9:18:59 6:13:50 204 6:13:50
324 365 Chrtek Pavel muži 1977 Lázně 8:20:00 2:00 05:00 : 0:56:59 9:23:59 6:18:50 205 6:18:50
325 010 Břeský Pavel muži 1965 ...Jedem neklasifikován(a)
326 016 Valička Marek muži 1980 Lázně neklasifikován(a)
327 034 Horáček Petr muži 1969 Koupelny Vaněk neklasifikován(a)
328 042 Chlumský Jan muži 1976 Skandál Team neklasifikován(a)
329 047 Kodeš Jan muži 1976 Banana rep. neklasifikován(a)
330 048 Štulák Jan muži 1985 3.promile neklasifikován(a)
331 082 Mikoláš Ondřej muži 1982 Málem svatej neklasifikován(a)
332 095 Kubíček Milan muži 1965 CNBT neklasifikován(a)
333 103 Hanč Pavel muži 1984 3.promile neklasifikován(a)
334 106 Kabeláč Radek muži 1978 Banana rep. neklasifikován(a)
335 107 Karban Lukáš muži 1980 Málem svatej neklasifikován(a)
336 110 Lhota Libor muži 1965 Sluníčko neklasifikován(a)
337 127 Hercok Mir. muži 1980 Lázně neklasifikován(a)
338 132 Kopáček Ilja muži 1966 Málem svatej neklasifikován(a)
339 174 Smolík Tomáš muži 1981 Málem svatej neklasifikován(a)
340 182 Bělohlávek Aleš muži 1985 3.promile neklasifikován(a)
341 186 Tiburec Martin muži 1975 Pař-Bla neklasifikován(a)
342 211 Konopáč Miloslav muži 1956 Zachránka team neklasifikován(a)
343 243 Blažek Tomáš muži 1976 Banana rep. neklasifikován(a)
344 276 Rygl Tomáš muži 1984 Banánová rep. neklasifikován(a)
345 295 Šolc Václav muži 1981 Málem svatej neklasifikován(a)
346 306 Vraštil Jiří muži 1970 Pař-Bla neklasifikován(a)
347 338 Patka Michal muži 1982 Málem svatej neklasifikován(a)
348 344 Hluchý Martin muži 1988 My kingové neklasifikován(a)
349 359 Rygl Václav muži 1975 Banana rep. neklasifikován(a)
350 363 Petřík Mir. muži 1975   neklasifikován(a)
351 364 Henych Jiří muži 1989 My kingové neklasifikován(a)
352 377 Sytný Marek muži 1990 Asi žádný neklasifikován(a)
353 378 Kužel Jiří ml. muži 1979 LKP neklasifikován(a)
354 384 Doležal Jiří muži 1965 Velomat neklasifikován(a)
355 409 Šlechta Mirek muži 1989 My kingové neklasifikován(a)
356 416 Hána Michael muži 1979 Lázně neklasifikován(a)
357 426 Krbec Martin muži 1979 Pošta neklasifikován(a)
358 438 Brusák Martin muži 1976 Banana rep. neklasifikován(a)
359 444 Starý - Soukup muži 1987 Hříšný tanec neklasifikován(a)
360 459 Vlach Tomáš muži 1978 Ganja Circus neklasifikován(a)
361 044 Sladká Jana ženy 1972 CK Pedál neklasifikován(a)
362 130 Jiřičová Štěpánka ženy 1986 Lázně neklasifikován(a)
363 191 Eberlová Monika ženy 1978 Ajta Krajta neklasifikován(a)
364 237 Chlumská Eva ženy 1980 Skandál Team neklasifikován(a)
365 250 Dittrichová Pavlína ženy 1983 Lázně neklasifikován(a)
366 279 Bajer Vl. muži 1968 Bikee.cz diskvalifikován(a)
367 167 Zlámalová Monika ženy 1982 Gyntour diskvalifikován(a)
mimo závod 118 Skrbková Mirka mimo závod 1967 CK Pedál 3:06:58 0:16 : 04:00 0:25:22 3:28:36 0:23:27 1  
mimo závod 249 Vobořil Jiří mimo závod 1954 Ronal 3:17:35 0:11 : : 0:28:12 3:45:58 0:40:49 2 0:17:22
mimo závod 160 Smolík Jan mimo závod 1992   3:25:32 2:09 : : 0:56:59 4:24:40 1:19:31 3 0:56:04
mimo závod 011 Chynoranský Lukáš mimo závod 1994   3:52:13 0:52 05:00 : 0:56:59 4:55:04 1:49:55 4 1:26:28
mimo závod 401 Beneš Radek mimo závod 1970 Ronal 4:40:13 0:36 : 02:00 0:56:59 5:35:48 2:30:39 5 2:07:12
mimo závod 419 Hruška Zbyněk mimo závod 1962 Žíznivci 5:50:43 4:10 : : 0:56:59 6:51:52 3:46:43 6 3:23:16
mimo závod 382 Bílek František mimo závod 1955 Ronal 6:14:10 0:49 : : 0:56:59 7:11:58 4:06:49 7 3:43:22
mimo závod 122 Pěnička Václav mimo závod 1952 Pat a Mat 6:23:52 0:50 : : 0:56:59 7:21:41 4:16:32 8 3:53:05
mimo závod 018 Pěnička Michal mimo závod 1983 Pat a Mat 6:23:48 0:56 : : 0:56:59 7:21:43 4:16:34 9 3:53:07
mimo závod 213 Sikora Miloslav mimo závod 1956 Ronal 6:38:18 0:32 : : 0:56:59 7:35:49 4:30:40 10 4:07:13
mimo závod 142 Bříza Pavel mimo závod 1957   6:55:52 1:13 : : 0:56:59 7:54:04 4:48:55 11 4:25:28
mimo závod 154 Sedláček Jiří mimo závod 1954 Veliš 6:56:09 0:57 : : 0:56:59 7:54:05 4:48:56 12 4:25:29
mimo závod 358 Štenda Josef mimo závod 1960 Ronal team 7:38:05 0:56 : 04:00 0:35:15 8:10:16 5:05:07 13 4:41:40
mimo závod 406 Hečko Karel mimo závod 1954 Ronal team 7:47:42 1:51 : : 0:30:55 8:20:28 5:15:19 14 4:51:52
mimo závod 253 Višvader Radek mimo závod 1965 Pař-Bla 7:44:04 2:21 : : 0:56:59 8:43:24 5:38:15 15 5:14:48
mimo závod 049 Olšok Vlastimil mimo závod 1974 Ronal 8:11:21 1:02 : : 0:56:59 9:09:22 6:04:13 16 5:40:46
mimo závod 245 Janata Zdeněk mimo závod 1960 Sluníčko neklasifikován(a)
mimo závod 255 Erfurt Roman mimo závod 1949 Sluníčko neklasifikován(a)
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 29.08.2009 / 19:57

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz