XXIX. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD - 2010

XXIX. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD  
  absolutní výsledky výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 500 Šádek Rostislav muži 1983 Ajtakrajta 2:39:15 0:50 : : 0:22:29 3:02:34   1  
2 218 Svoboda Ivan muži 1962 Garda 2:39:22 0:50 : : 0:23:00 3:03:12 0:00:38 2 0:00:38
3 082 Vlášek Michal muži 1989 Pells Lomnice 2:45:58 0:04 : : 0:25:21 3:11:23 0:08:49 3 0:08:49
4 295 Šmejc Petr muži 1978 CK Pedál 2:49:33 0:26 : : 0:24:17 3:14:16 0:11:42 4 0:11:42
5 111 Pour Pavel muži 1968 Tři sestry 2:52:19 0:43 : : 0:24:33 3:17:35 0:15:01 5 0:15:01
6 011 Kudrnáč Miroslav muži 1961 Rumcajs 2:52:30 0:29 : : 0:25:08 3:18:07 0:15:33 6 0:15:33
7 141 Crha Pavel muži 1966 Garda team 2:52:24 0:40 : : 0:25:23 3:18:27 0:15:53 7 0:15:53
8 039 Soukup Petr muži 1966 Garda Team 2:53:39 0:15 : : 0:26:53 3:20:47 0:18:13 8 0:18:13
9 128 Kazda Jiří veteráni 1950 Železnice 2:54:53 0:35 : : 0:25:22 3:20:50 0:18:16 1  
10 442 Plechata Jiří muži 1961 Kmit Nouzov 2:55:52 1:04 : : 0:24:39 3:21:35 0:19:01 9 0:19:01
11 453 Vlach Tomáš muži 1978 Ganja circus 2:57:10 0:53 : : 0:25:20 3:23:23 0:20:49 10 0:20:49
12 423 Tišer Hynek muži 1960 JC 2:57:40 0:30 : : 0:25:24 3:23:34 0:21:00 11 0:21:00
13 231 Hýsek David muži 1966 IB Alcudia 2:57:42 0:36 : : 0:25:35 3:23:53 0:21:19 12 0:21:19
14 136 Lachman Vít muži 1990 FC Unterholz 3:03:58 0:46 : : 0:26:09 3:30:53 0:28:19 13 0:28:19
15 277 Imlauf Martin muži 1969 Pupkini 3:07:22 0:30 : : 0:26:39 3:34:31 0:31:57 14 0:31:57
16 185 Synek Staník muži 1978 Ganja circus 3:10:36 0:38 : : 0:27:58 3:39:12 0:36:38 15 0:36:38
17 087 Křelina Radek muži 1969 Obklady Vaněk 3:14:21 0:57 : : 0:26:39 3:41:57 0:39:23 16 0:39:23
18 296 Šťovíček Pavel muži 1970 Žíznivci 3:13:52 0:53 : : 0:27:44 3:42:29 0:39:55 17 0:39:55
19 203 Kotyška Jiří muži 1967 Garda Team 3:13:50 0:57 : : 0:28:44 3:43:31 0:40:57 18 0:40:57
20 395 Sůva Ivan muži 1962 CK Pedál 3:15:12 0:41 : : 0:27:44 3:43:37 0:41:03 19 0:41:03
21 469 Suchomel Petr muži 1967 Šumperští draci 3:14:50 0:34 : : 0:28:35 3:43:59 0:41:25 20 0:41:25
22 178 Starý Jan muži 1988 Pobřeží lihov. 3:17:04 0:32 : : 0:27:11 3:44:47 0:42:13 21 0:42:13
23 360 Soukup Jan muži 1991 Garda Team 3:17:32 0:36 : : 0:27:43 3:45:51 0:43:17 22 0:43:17
24 487 Imlauf Jindřich muži 1973 Pupkini 3:17:47 0:28 : : 0:28:17 3:46:32 0:43:58 23 0:43:58
25 494 Svoboda Jiří muži 1961 CK Pedál 3:20:00 1:27 : 02:00 0:28:13 3:47:40 0:45:06 24 0:45:06
26 241 Plítek Václav veteráni 1947   3:19:24 1:03 : : 0:27:43 3:48:10 0:45:36 2 0:27:20
27 051 Procházka Martin muži 1964 LKP 3:19:56 1:29 : : 0:28:11 3:49:36 0:47:02 25 0:47:02
28 148 Boček Tomáš muži 1991 Ganja circus 3:21:02 0:49 : : 0:27:53 3:49:44 0:47:10 26 0:47:10
29 420 Vaňek Lubor muži 1973 Obklady Vaňek 3:24:59 1:22 : 02:00 0:27:33 3:51:54 0:49:20 27 0:49:20
30 122 Rychterová Dana ženy 1969 Hillo team 3:23:20 0:13 : : 0:28:22 3:51:55 0:49:21 1  
31 431 Ivanov Ladislav muži 1974 Šneci 3:26:59 0:52 : : 0:26:37 3:54:28 0:51:54 28 0:51:54
32 314 Kůtek Pavel muži 1968 Garda 3:25:43 0:55 : : 0:28:03 3:54:41 0:52:07 29 0:52:07
33 113 Havrda Josef veteráni 1950 Šneci 3:26:53 1:23 : : 0:29:23 3:57:39 0:55:05 3 0:36:49
34 094 Bičiště Petr muži 1968 Spirit 3:32:12 0:46 : : 0:29:14 4:02:12 0:59:38 30 0:59:38
35 117 Klikar Alois veteráni 1948 Lomnice 3:33:56 0:39 : : 0:28:21 4:02:56 1:00:22 4 0:42:06
36 394 Janďourek Míra muži 1975 Pivnice u Kata 3:34:26 0:59 : : 0:28:56 4:04:21 1:01:47 31 1:01:47
37 244 Kříž Jiří muži 1954 CK Pedál 3:41:53 0:22 : 04:00 0:31:00 4:09:15 1:06:41 32 1:06:41
38 318 Hýsková Andrea ženy 1989 Sisters retro 3:42:03 0:31 : : 0:28:15 4:10:49 1:08:15 2 0:18:54
39 290 Drozen Milan muži 1978 Ajta krajta 3:40:35 0:59 : : 0:29:38 4:11:12 1:08:38 33 1:08:38
40 317 Koloc Radek muži 1962 Garda 3:41:39 0:42 : : 0:29:03 4:11:24 1:08:50 34 1:08:50
41 260 Hýsková Ivana ml. ženy 1986 Sisters retro 3:42:27 0:43 : : 0:29:30 4:12:40 1:10:06 3 0:20:45
42 436 Gebauer Jiří muži 1969 DMT 3:42:18 1:16 : : 0:29:11 4:12:45 1:10:11 35 1:10:11
43 356 Kubíček Milan muži 1965 Mlázovice 3:44:13 0:36 : : 0:28:44 4:13:33 1:10:59 36 1:10:59
44 429 Chlumský Jan muži 1976   3:46:00 0:57 : : 0:29:49 4:16:46 1:14:12 37 1:14:12
45 449 Rychna Tomáš muži 1991 Brigádníci 3:42:53 4:01 : : 0:30:55 4:17:49 1:15:15 38 1:15:15
46 310 Peterka Luděk muži 1968 Milovice 3:49:48 1:05 : : 0:28:15 4:19:08 1:16:34 39 1:16:34
47 052 Kotlář David muži 1988 Pobřeží lihovin 3:48:47 0:43 : : 0:29:46 4:19:16 1:16:42 40 1:16:42
48 403 Pašek Pavel muži 1971 Žíznivci 3:51:02 0:47 : : 0:29:25 4:21:14 1:18:40 41 1:18:40
49 226 Krumlová Helena ženy 1984 Abertami 3:33:49 0:38 : : 0:47:11 4:21:38 1:19:04 4 0:29:43
50 491 Zaplatílek Dušan muži 1966 BK Švestková 3:51:44 0:32 : : 0:30:17 4:22:33 1:19:59 42 1:19:59
51 207 Rychna Marek muži 1993 Vodnice BT 3:54:33 0:40 : : 0:27:33 4:22:46 1:20:12 43 1:20:12
52 140 Soukup František veteráni 1944 Ben 3:51:16 0:43 : : 0:30:52 4:22:51 1:20:17 5 1:02:01
53 192 Rychna Milan muži 1963 LKP 3:52:02 1:12 : : 0:30:58 4:24:12 1:21:38 44 1:21:38
54 054 Prokeš Vladimír veteráni 1950 Ben 3:51:34 1:36 : : 0:31:24 4:24:34 1:22:00 6 1:03:44
55 221 Peroutka Štěpán muži 1975 Ganja circus 3:51:26 1:42 : : 0:31:44 4:24:52 1:22:18 45 1:22:18
56 325 Roba Josef muži 1975 EMZO 3:54:40 0:38 : : 0:29:54 4:25:12 1:22:38 46 1:22:38
57 050 Dubská Dana ženy 1970 Kazboš 3:38:40 0:17 : : 0:47:11 4:26:08 1:23:34 5 0:34:13
58 490 Rous Tomáš muži 1969 Zelený šlapky 3:11:07 0:34 : : 1:15:48 4:27:29 1:24:55 47 1:24:55
59 256 Rojík Milan muži 1975 Vaněk obklady 3:57:38 1:41 : : 0:29:13 4:28:32 1:25:58 48 1:25:58
60 397 Crha Petr muži 1964 Spropag 3:58:34 0:47 : : 0:29:42 4:29:03 1:26:29 49 1:26:29
61 068 Šťastný Radek muži 1977   4:00:52 0:35 : : 0:29:10 4:30:37 1:28:03 50 1:28:03
62 406 Řehák Radomír muži 1967 Cora 3:57:50 0:59 : : 0:32:14 4:31:03 1:28:29 51 1:28:29
63 109 Suchomel František veteráni 1939 Šumperští draci 4:03:17 1:28 : : 0:29:05 4:33:50 1:31:16 7 1:13:00
64 480 Štípek Miroslav muži 1954 Až do dna 4:03:36 0:47 : : 0:30:39 4:35:02 1:32:28 52 1:32:28
65 024 Sedláček Zdeněk veteráni 1948 Ašští Bajkeři 4:02:47 1:11 : : 0:32:57 4:36:55 1:34:21 8 1:16:05
66- 67 324 Dlouhý David muži 1972   4:06:39 0:59 : : 0:29:45 4:37:23 1:34:49 53 1:34:49
66- 67 383 Brzák Ladislav veteráni 1942   4:07:41 0:14 : : 0:29:28 4:37:23 1:34:49 9 1:16:33
68 464 Hýsková Ivana st. ženy 1967 IB Alcudia 4:10:29 0:04 : 02:00 0:31:26 4:39:59 1:37:25 6 0:48:04
69 215 Cyrany Jiří muži 1973 Fitklub JC 4:12:51 0:48 : : 0:27:31 4:41:10 1:38:36 54 1:38:36
70 123 Zakouřil Jiří muži 1967 Garda 4:12:47 1:01 : : 0:27:55 4:41:43 1:39:09 55 1:39:09
71 366 Lenderová Hana ženy 1964 Garda team 3:53:56 0:39 : : 0:47:11 4:41:46 1:39:12 7 0:49:51
72 106 Kůtková Monika ženy 1968 Garda team 3:53:52 0:46 : : 0:47:11 4:41:49 1:39:15 8 0:49:54
73 497 Vojík Jan muži 1961 Jičín 3:24:26 2:02 : : 1:15:48 4:42:16 1:39:42 56 1:39:42
74 413 Tůma Jára muži 1968 Garda 4:13:36 3:03 : : 0:26:10 4:42:49 1:40:15 57 1:40:15
75 027 Jaroš Petr veteráni 1944 Cyklo Souček 4:12:06 0:23 : : 0:33:49 4:46:18 1:43:44 10 1:25:28
76 456 Brykner Ladislav muži 1964 Kotrmelce 4:16:44 0:34 : : 0:31:05 4:48:23 1:45:49 58 1:45:49
77 470 Klein Petr muži 1973 Heroes 4:20:49 0:42 : : 0:27:18 4:48:49 1:46:15 59 1:46:15
78 280 Balcuh Jiří veteráni 1950 CK Pedál 3:54:45 0:46 : : 0:53:48 4:49:19 1:46:45 11 1:28:29
79 196 Barkman Ondřej muži 1984 FC Unterholz 3:49:33 0:05 : : 1:00:38 4:50:16 1:47:42 60 1:47:42
80 369 Vojíková Vanda ženy 1995 Maraton centrum 4:04:38 0:29 : : 0:47:11 4:52:18 1:49:44 9 1:00:23
81 253 Skřivánek Miloslav muži 1962 LKP 4:23:05 1:08 : : 0:30:00 4:54:13 1:51:39 61 1:51:39
82 108 Svoboda Josef veteráni 1947 Proclima 4:22:04 0:50 : : 0:31:24 4:54:18 1:51:44 12 1:33:28
83 016 Budínská Petra ženy 1979   4:23:27 0:21 : : 0:31:27 4:55:15 1:52:41 10 1:03:20
84 332 Šmejc Jakub muži 1994 Prachov 3:39:37 1:56 : : 1:15:48 4:57:21 1:54:47 62 1:54:47
85 466 Boháňský Leoš muži 1973 Kobylice 4:26:26 0:55 : : 0:32:10 4:59:31 1:56:57 63 1:56:57
86 072 Srb Dan muži 1993 Havanu club 3:48:13 1:40 : : 1:15:48 5:05:41 2:03:07 64 2:03:07
87 300 Hubaček Leon muži 1966 Žíznivci 3:51:59 1:18 : : 1:15:48 5:09:05 2:06:31 65 2:06:31
88 263 Votruba Petr muži 1964 Mlázovice 4:34:57 0:58 : : 0:33:34 5:09:29 2:06:55 66 2:06:55
89 248 Vích Pavel muži 1964 Robousy 4:36:51 0:51 : : 0:32:06 5:09:48 2:07:14 67 2:07:14
90 438 Kohút Pavel muži 1964 Garda team 3:54:05 0:57 : : 1:15:48 5:10:50 2:08:16 68 2:08:16
91 350 Kůtek Zdeněk veteráni 1935   4:30:03 1:50 : 02:00 0:42:15 5:12:08 2:09:34 13 1:51:18
92 319 Zikmund Michal muži 1991 No SKA 4:39:21 0:51 : : 0:32:07 5:12:19 2:09:45 69 2:09:45
93 288 Švorc Marián muži 1969 Tři sestry 4:44:00 0:29 : : 0:30:16 5:14:45 2:12:11 70 2:12:11
94 419 Švorc Vít muži 1976 Tři sestry 4:44:09 0:48 : : 0:30:02 5:14:59 2:12:25 71 2:12:25
95 291 Botta Miroslav muži 1964 Koupelny Vaňek 4:52:26 0:42 : 02:00 0:31:27 5:22:35 2:20:01 72 2:20:01
96 345 Lachman Jan muži 1956 Pivnice u Kata 4:47:32 1:18 : : 0:34:23 5:23:13 2:20:39 73 2:20:39
97 233 Bauer Petr muži 1976 Chlastana 4:50:11 1:01 : : 0:33:35 5:24:47 2:22:13 74 2:22:13
98 236 Zumr Miroslav muži 1976 Ronal one lady 4:55:39 1:15 : : 0:32:09 5:29:03 2:26:29 75 2:26:29
99 202 Horáček Jiří muži 1958 Ronal 4:58:34 1:51 : : 0:30:51 5:31:16 2:28:42 76 2:28:42
100 214 Svoboda Jaromír muži 1974 Ajta krajta 5:01:23 2:03 : : 0:30:22 5:33:48 2:31:14 77 2:31:14
101 093 Švorc Robert muži 1968 Herkacykl 4:20:05 1:03 : : 1:15:48 5:36:56 2:34:22 78 2:34:22
102 073 Materna Zbyňek muži 1967 Herkacykl 4:20:12 1:32 : : 1:15:48 5:37:32 2:34:58 79 2:34:58
103 166 Svoboda Pavel muži 1978 Proclima 4:21:51 1:04 : : 1:15:48 5:38:43 2:36:09 80 2:36:09
104 235 Lukáš Marek muži 1988 Pobřeží lihov. 5:08:49 1:29 : : 0:29:50 5:40:08 2:37:34 81 2:37:34
105 080 Konečná Ivana ženy 1956 Blata 4:52:35 0:38 : : 0:47:11 5:40:24 2:37:50 11 1:48:29
106 386 Vaněk Daniel muži 1974 Obklady Vaněk 5:12:11 3:00 : 02:00 0:27:46 5:40:57 2:38:23 82 2:38:23
107 194 Matějka Jiří muži 1989 Pobřeží lihov. 5:08:41 1:41 : : 0:30:36 5:40:58 2:38:24 83 2:38:24
108 281 Duczynski Sebastian muži     4:25:10 0:29 : : 1:15:48 5:41:27 2:38:53 84 2:38:53
109 242 Rozsypal Zdeněk muži 1984 Pobřeží lihov. 5:09:12 2:46 : : 0:30:34 5:42:32 2:39:58 85 2:39:58
110 402 Veříš Michal muži 1965 DSC Hbromit 5:10:41 0:23 : 02:00 0:33:45 5:42:49 2:40:15 86 2:40:15
111 358 Doležal Radek muži 1986 Heroes 4:26:19 1:00 : : 1:15:48 5:43:07 2:40:33 87 2:40:33
112 401 Skácel Juraj muži 1975 Obklady Vaněk 5:12:18 2:57 : 02:00 0:31:46 5:45:01 2:42:27 88 2:42:27
113 273 Rázl Josef muži 1971 IB Alcudia 5:14:34 1:10 : : 0:29:55 5:45:39 2:43:05 89 2:43:05
114 415 Mizera Ondřej muži 1989 Pobřeží lihov. 5:13:57 1:27 : : 0:31:27 5:46:51 2:44:17 90 2:44:17
115 458 Limberský Petr muži 1953 Až do dna 5:12:37 0:16 : : 0:38:06 5:50:59 2:48:25 91 2:48:25
116 334 Lebeda David muži 1973   5:21:10 1:17 : : 0:28:42 5:51:09 2:48:35 92 2:48:35
117 078 Mach Franta veteráni 1940 Zebínský Dvůr 5:15:19 1:03 : : 0:36:16 5:52:38 2:50:04 14 2:31:48
118 213 Přibyl Jiří muži 1972 IB Alcudia 5:14:29 1:34 : : 0:36:55 5:52:58 2:50:24 93 2:50:24
119 425 Lorencová Petra ženy 1991 Sokol Libáň 5:10:47 0:12 : 02:00 0:47:11 5:56:10 2:53:36 12 2:04:15
120 053 Brumlich Roman muži 1963 Elektrospoj 5:22:39 2:15 : : 0:32:51 5:57:45 2:55:11 94 2:55:11
121 139 Janďourková Dominika ženy 1984 U kata 5:20:39 0:24 : : 0:37:45 5:58:48 2:56:14 13 2:06:53
122 232 Beneš Radek muži 1970 Ronal 4:46:53 1:46 : 02:00 1:15:48 6:02:27 2:59:53 95 2:59:53
123 268 Hlaváč Jan muži 1965 Kotrmelce 5:39:48 1:07 : 04:00 0:27:03 6:03:58 3:01:24 96 3:01:24
124 342 Bílek Fr. muži 1955 Ronal 4:47:07 1:27 : : 1:15:48 6:04:22 3:01:48 97 3:01:48
125 399 Franta Josef muži 1975 Pojízdná Dílna 4:53:43 1:12 : 04:00 1:15:48 6:06:43 3:04:09 98 3:04:09
126 372 Dubský Zdeňek muži 1969 Koupelny Vaňek 4:54:57 1:16 : 04:00 1:15:48 6:08:01 3:05:27 99 3:05:27
127 340 Matějka Zdeňek muži 1965 Pojízdná Dílna 4:53:30 1:55 : 02:00 1:15:48 6:09:13 3:06:39 100 3:06:39
128 250 Vacková Lenka ženy 1973 Ganja circus 5:39:57 1:01 : 02:00 0:30:21 6:09:19 3:06:45 14 2:17:24
129 387 Hrdý Michal muži 1971 Pojízdná Dílna 4:53:52 0:58 : : 1:15:48 6:10:38 3:08:04 101 3:08:04
130 049 Kozel Jarda muži 1964 Kotrmelce 5:40:02 1:02 : 02:00 0:31:40 6:10:44 3:08:10 102 3:08:10
131 089 Samšina ženy 1975 Samšina 5:23:31 0:22 : : 0:47:11 6:11:04 3:08:30 15 2:19:09
132 065 Karpa Pavel muži 1971 One lady Ronal 4:56:35 nekl. : : 1:15:48 6:12:04 3:09:30 103 3:09:30
133 421 Bíma Jiří muži 1972 Optika Bíma 5:50:58 nekl. : : 0:30:34 6:15:42 3:13:08 104 3:13:08
134 224 Pařík Josef muži 1957 Ronal 5:02:41 0:22 : 02:00 1:15:48 6:16:51 3:14:17 105 3:14:17
135 428 Hrušková Ivana ženy 1965 Žíznivci 5:35:06 0:16 : : 0:47:11 6:22:33 3:19:59 16 2:30:38
136 205 Houška Tomáš muži 1971 Optika Bíma 5:51:33 1:06 : : 0:30:02 6:22:41 3:20:07 106 3:20:07
137 488 Jirásek Zdeněk muži 1968   5:05:28 3:25 : : 1:15:48 6:24:41 3:22:07 107 3:22:07
138 473 Šuk Petr muži 1981 Notthor 5:09:02 0:56 : : 1:15:48 6:25:46 3:23:12 108 3:23:12
139 225 Houška Jiří muži 1976 Optika Bíma 5:51:03 2:45 : : 0:32:08 6:25:56 3:23:22 109 3:23:22
140 157 Houška Jiří muži 1954 Optika Bíma 5:51:27 3:33 : : 0:34:16 6:29:16 3:26:42 110 3:26:42
141 230 Kvapilová Anna ženy 1970 Optika Bíma 5:51:10 3:40 : : 0:35:55 6:30:45 3:28:11 17 2:38:50
142 455 Jirásek Zdeňek ml. muži 1990 Pobřeží Lihovin 5:14:12 2:04 : : 1:15:48 6:32:04 3:29:30 111 3:29:30
143 081 Jirásek Lukáš muži 1980   5:14:18 2:00 : : 1:15:48 6:32:06 3:29:32 112 3:29:32
144 367 Lenc Michael muži 1987 Pobřeží Lihovin 5:14:04 2:20 : : 1:15:48 6:32:12 3:29:38 113 3:29:38
145 085 Matějka Tomáš muži 1977 Ganja circus 6:04:06 3:29 : 04:00 0:31:26 6:35:01 3:32:27 114 3:32:27
146 412 Špaček Jiří muži 1974 Ganja circus 6:04:19 3:24 : 04:00 0:31:57 6:35:40 3:33:06 115 3:33:06
147 404 Nepovím Jan muži 1984 MN Car 6:01:01 1:16 : : 0:34:20 6:36:37 3:34:03 116 3:34:03
148 302 Krátký Ondřej muži 1988 MN Car 6:03:42 0:03 : : 0:33:35 6:37:20 3:34:46 117 3:34:46
149 119 Dědeček Ladislav muži 1968 Švestková 5:20:49 1:04 : : 1:15:48 6:37:41 3:35:07 118 3:35:07
150 060 Nepovím Michal muži 1982 MN Car 6:02:27 1:13 : : 0:34:23 6:38:03 3:35:29 119 3:35:29
151 354 Kubíček Josef muži 1966 Elektrospoj 5:22:33 1:03 : : 1:15:48 6:39:24 3:36:50 120 3:36:50
152 159 Kohout Vladislav veteráni 1950 Žíznivci 5:48:50 0:39 : : 0:53:48 6:43:17 3:40:43 15 3:22:27
153 388 Klárová Šárka ženy 1946 Sokol Libáň 6:07:08 0:32 : 02:00 0:47:11 6:52:51 3:50:17 18 3:00:56
154 183 Havelka Zdeněk muži 1962 Žíznivci 5:35:56 2:58 : : 1:15:48 6:54:42 3:52:08 121 3:52:08
155 416 Hruška Zbyňek muži 1962 Žíznivci 5:36:01 2:55 : : 1:15:48 6:54:44 3:52:10 122 3:52:10
156 462 Heczko Josef veteráni 1949 Ronal 6:07:38 1:06 : : 0:53:48 7:02:32 3:59:58 16 3:41:42
157 292 Sytný Marek muži 1990 Karel 6:40:09 0:59 : : 0:29:52 7:11:00 4:08:26 123 4:08:26
158 008 Klapková Monika ženy 1970 Ajta krajta 6:45:26 1:23 : : 0:27:55 7:14:44 4:12:10 19 3:22:49
159 189 Štěpán Gabriel muži 1976 Ostromět 5:57:43 2:27 : : 1:15:48 7:15:58 4:13:24 124 4:13:24
160 152 Pekárek Roman muži 1955 Ajtakrajta 6:45:14 1:25 : : 0:32:06 7:18:45 4:16:11 125 4:16:11
161 327 Kadlec Michal muži 1982 Tam dem+1 6:46:17 0:35 : : 0:32:35 7:19:27 4:16:53 126 4:16:53
162 090 Mádle Marek muži 1977 Ganja Circus 6:04:13 3:33 : 04:00 1:15:48 7:19:34 4:17:00 127 4:17:00
163 195 Špaček Michal muži 1973 Holín 6:49:38 3:52 : : 0:27:21 7:20:51 4:18:17 128 4:18:17
164 118 Kůta Miloslav muži 1982 FC unterholz 6:06:45 0:39 : 02:00 1:15:48 7:21:12 4:18:38 129 4:18:38
165 238 Adamů Luděk muži 1969 Tandem+1 6:46:40 2:51 : : 0:32:35 7:22:06 4:19:32 130 4:19:32
166 336 Vobořílová Anna ženy 1991   6:40:03 1:17 : : 0:47:11 7:28:31 4:25:57 20 3:36:36
167 346 Šípek Milan muži 1959 CK Pedál 6:53:40 2:17 : 08:00 0:42:45 7:30:42 4:28:08 131 4:28:08
168 018 Stránská Jitka ženy 1985 FC unterlolz 6:44:18 0:08 : : 0:47:11 7:31:37 4:29:03 21 3:39:42
169 097 Kaizlerová Markéta ženy 1990 FC unterlolz 6:43:55 0:51 : : 0:47:11 7:31:57 4:29:23 22 3:40:02
170 193 Šrotýřová Jana ženy 1980 Ajtakrajta 6:44:52 1:55 : 02:00 0:47:11 7:31:58 4:29:24 23 3:40:03
171 035 Fáhnerová Lenka ženy 1973   6:51:16 1:12 : 04:00 0:47:11 7:35:39 4:33:05 24 3:43:44
172 168 Klapka René muži 1975   7:07:06 1:10 : : 0:34:23 7:42:39 4:40:05 132 4:40:05
173 443 Hečko Karel muži 1954 Ronal 7:13:08 1:27 : : 0:29:42 7:44:17 4:41:43 133 4:41:43
174 037 Láska Tomáš muži 1976 Svijánský máz 6:29:10 0:44 : : 1:15:48 7:45:42 4:43:08 134 4:43:08
175 012 Miroslav Roubal muži 1984 Einsteini 6:26:55 4:33 : : 1:15:48 7:47:16 4:44:42 135 4:44:42
176 150 Sikora Miroslav muži 1956 Ronal 7:12:56 0:38 : : 0:34:29 7:48:03 4:45:29 136 4:45:29
177 188 Štenda Josef muži 1960 Ronal 7:13:16 1:23 : 02:00 0:36:29 7:49:08 4:46:34 137 4:46:34
178 474 Kaňka Pavel veteráni 1947 Pošťáci 7:16:25 0:24 : 06:00 0:38:25 7:49:14 4:46:40 17 4:28:24
179 492 Zachoval Jakub muži 1995 Asi žádný 7:19:10 1:05 : : 0:31:26 7:51:41 4:49:07 138 4:49:07
180 393 Melichárek Jan muži 1992 Adra 7:21:19 1:00 : : 0:29:40 7:51:59 4:49:25 139 4:49:25
181 472 Lukša Ladislav veteráni 1941 Ronal 7:13:03 0:48 : : 0:38:47 7:52:38 4:50:04 18 4:31:48
182 414 Sýkora Svatopluk muži 1993 Asi žádný 7:23:18 1:41 : 04:00 0:32:35 7:53:34 4:51:00 140 4:51:00
183 064 Helcl Jan muži 1993 Asi žádný 7:21:56 3:14 : 04:00 0:32:36 7:53:46 4:51:12 141 4:51:12
184 014 Klobouček Tadeáš muži 1993 Asi žádný 7:23:23 1:40 : 02:00 0:33:05 7:56:08 4:53:34 142 4:53:34
185 482 Berný Petr muži 1992 Adra 7:21:41 2:03 : : 0:33:32 7:57:16 4:54:42 143 4:54:42
186 460 Šimák Petr veteráni 1946 Pošťáci 7:17:17 1:33 : 04:00 0:43:02 7:57:52 4:55:18 19 4:37:02
187 495 Poledníková Marie ženy 1965 Ronal 7:13:22 1:10 : 02:00 0:47:11 7:59:43 4:57:09 25 4:07:48
188 400 Černoha Petr muži 1967   6:51:04 0:26 : 06:00 1:15:48 8:01:18 4:58:44 144 4:58:44
189 066 Skřivánek Vít muži 1991 Skřivani 6:41:20 4:24 : : 1:15:48 8:01:32 4:58:58 145 4:58:58
190 376 Zachoval Tomáš muži 1993 Asi žádný 7:23:08 2:04 : 04:00 0:41:13 8:02:25 4:59:51 146 4:59:51
191 187 Fišer Petr muži 1966 Sokol Libáň 7:33:14 2:46 : 02:00 0:31:43 8:05:43 5:03:09 147 5:03:09
192 092 Kazda Václav muži 1980 One lady Ronal 6:48:59 3:46 : : 1:15:48 8:08:33 5:05:59 148 5:05:59
193 437 Plíšek Milan muži 1975 Ganja circus 7:37:41 3:46 : 06:00 0:33:17 8:08:44 5:06:10 149 5:06:10
194 385 Pour Pavel muži 1979 One lady Ronal 6:49:08 4:14 : : 1:15:48 8:09:10 5:06:36 150 5:06:36
195 389 Novotný Daniel muži 1976 LDI 7:45:30 0:52 : 02:00 0:31:13 8:15:35 5:13:01 151 5:13:01
196 246 Smolíková Anna ženy 1995 Ganja Circus 7:29:55 0:53 : 02:00 0:47:11 8:15:59 5:13:25 26 4:24:04
197 476 Kroh Aleš muži 1968 Obklady Vaňek 7:02:53 0:19 : 02:00 1:15:48 8:17:00 5:14:26 152 5:14:26
198 030 Veverka Miloš muži 1956 Do kopce jistě 7:49:23 1:43 : 02:00 0:28:16 8:17:22 5:14:48 153 5:14:48
199 120 Krupička Michal muži 1980 Pařbla 7:05:52 2:16 : 06:00 1:15:48 8:17:56 5:15:22 154 5:15:22
200 222 Kaván Milan muži 1973 Tři Sestry 7:03:46 2:29 : 04:00 1:15:48 8:18:03 5:15:29 155 5:15:29
201 169 Říha Olga muži 1977 Hmyz 7:48:12 1:05 : 08:00 0:37:10 8:18:27 5:15:53 156 5:15:53
202 341 Štěpán Martin muži 1975 Tři Sestry 7:03:01 0:13 : : 1:15:48 8:19:02 5:16:28 157 5:16:28
203 142 Hlubuček Petr muži 1983 Tři Sestry 7:04:32 1:46 : 02:00 1:15:48 8:20:06 5:17:32 158 5:17:32
204 479 Kaván David muži 1974 Tři Sestry 7:04:26 1:54 : 02:00 1:15:48 8:20:08 5:17:34 159 5:17:34
205 496 Reik Pavel muži 1969 Tři Sestry 7:05:06 1:17 : 02:00 1:15:48 8:20:11 5:17:37 160 5:17:37
206 305 Kopecká Silva ženy 1963 Sokol Libáň 7:34:59 0:57 : 02:00 0:47:11 8:21:07 5:18:33 27 4:29:12
207 112 Konečný Zdeněk muži 1975   6:57:35 8:51 : : 1:15:48 8:22:14 5:19:40 161 5:19:40
208 278 Kraj Martin muži 1981 Ganja circus 7:38:23 2:59 : 02:00 0:42:53 8:22:15 5:19:41 162 5:19:41
209 320 Kratochvíl Aleš muži 1976 Primeros 7:42:54 1:25 : 04:00 0:43:35 8:23:54 5:21:20 163 5:21:20
210 251 Němec Tomáš muži 1992 Brigádníci 7:55:22 1:44 : 04:00 0:31:26 8:24:32 5:21:58 164 5:21:58
211 137 Peteráč Jiří muži 1976 Pařbla 7:05:44 3:47 : : 1:15:48 8:25:19 5:22:45 165 5:22:45
212 021 Šimák Martin muži 1968 LDI 7:15:16 1:13 : 04:00 1:15:48 8:28:17 5:25:43 166 5:25:43
213 099 Brenerová Lucie ženy 1995 Tři sestry 7:45:11 1:20 : 04:00 0:47:11 8:29:42 5:27:08 28 4:37:47
214 417 Kubíčková Aneta ženy 1996 Tři sestry 7:44:54 1:39 : 04:00 0:47:11 8:29:44 5:27:10 29 4:37:49
215 298 Kočová Markéta ženy 1995 Tři sestry 7:45:05 1:31 : 04:00 0:47:11 8:29:47 5:27:13 30 4:37:52
216 100 Repaň Miloš muži 1963 Pěna team 7:15:11 1:32 : : 1:15:48 8:32:31 5:29:57 167 5:29:57
217 147 Vodseďálek Radek muži 1974 Pěna team 7:17:39 2:33 : : 1:15:48 8:36:00 5:33:26 168 5:33:26
218 283 Patková Jiřina ženy 1955 Do kopce jistě 7:49:15 1:54 : 02:00 0:47:11 8:36:20 5:33:46 31 4:44:25
219 180 Bláhová Monika ženy 1974 Fantom. otroci 7:53:46 1:05 : 04:00 0:47:11 8:38:02 5:35:28 32 4:46:07
220 315 Langr David muži 1983 Kontrola Drogow 7:21:16 2:13 : : 1:15:48 8:39:17 5:36:43 169 5:36:43
221 439 Bartoňová Petra ženy 1974 Fantom. otroci 7:53:51 1:03 : 02:00 0:47:11 8:40:05 5:37:31 33 4:48:10
222 114 Dušátková Martina ženy 1987 Lesbiens 7:59:37 0:40 : 04:00 0:47:11 8:43:28 5:40:54 34 4:51:33
223 077 Lánský David muži 1978   7:25:17 3:42 : : 1:15:48 8:44:47 5:42:13 170 5:42:13
224 272 Kracík Radovan muži 1972   7:25:53 3:09 : : 1:15:48 8:44:50 5:42:16 171 5:42:16
225 107 Mikan Vladimír veteráni 1948 Ryšníček 8:06:20 1:27 : : 0:37:17 8:45:04 5:42:30 20 5:24:14
226 287 Benešová Laďka ženy 1975 Lesbiens 8:04:29 1:09 : 04:00 0:47:11 8:48:49 5:46:15 35 4:56:54
227 076 Bříza ml. muži 1988 Ganja circus 7:37:45 3:45 : 06:00 1:15:48 8:51:18 5:48:44 172 5:48:44
228 197 Fantomas muži 1972 Fantom. otroci 8:30:00 0:25 : 10:00 0:33:39 8:54:04 5:51:30 173 5:51:30
229 032 Kropičková Zuzana ženy 1984 Kluci v akci 8:08:32 1:00 : 02:00 0:47:11 8:54:43 5:52:09 36 5:02:48
230 126 Vik Ladislav muži 1974 Hmyz 7:44:19 1:30 : 06:00 1:15:48 8:55:37 5:53:03 174 5:53:03
231 410 Kaděra Aleš muži 1965 Team Dresden 7:52:58 0:26 : 12:00 1:15:48 8:57:12 5:54:38 175 5:54:38
232 477 Klitzsch Tomas muži 1973 Team Dresden 7:54:01 1:00 : 12:00 1:15:48 8:58:49 5:56:15 176 5:56:15
233 499 Mazáček Jiří muži 1984 FC unterlolz 7:55:08 1:54 : 14:00 1:15:48 8:58:50 5:56:16 177 5:56:16
234 380 Beutlich Thomas muži 1977 Team Dresden 7:54:09 0:56 : 10:00 1:15:48 9:00:53 5:58:19 178 5:58:19
235 228 Kohler Marko muži 1985 Team Dresden 7:54:25 0:44 : 10:00 1:15:48 9:00:57 5:58:23 179 5:58:23
236 427 Hrnčalík Ladislav muži 1970 LDI 7:52:17 1:06 : 06:00 1:15:48 9:03:11 6:00:37 180 6:00:37
237 267 Hrubešová Jana ženy 1976 Vejvanovice 8:17:10 0:56 : 02:00 0:47:11 9:03:17 6:00:43 37 5:11:22
238 198 Duczynski Pavel muži 1979 Kontrola Drogow 7:46:26 1:39 : : 1:15:48 9:03:53 6:01:19 181 6:01:19
239 284 Krbec Martin muži 1979 Kontrola Drogow 7:46:54 1:16 : : 1:15:48 9:03:58 6:01:24 182 6:01:24
240 245 Dorillová Marcela ženy 1970 Vejvanovice 8:17:17 0:51 : : 0:47:11 9:05:19 6:02:45 38 5:13:24
241 274 Bláha Vojta muži 1996 Fantom. otroci 7:53:42 1:06 : 04:00 1:15:48 9:06:36 6:04:02 183 6:04:02
242 075 Bláha Radek muži 1971 Fantom. otroci 7:53:57 1:01 : 04:00 1:15:48 9:06:46 6:04:12 184 6:04:12
243 361 Vágenknecht Milan muži 1973 LDI 7:54:31 1:07 : : 1:15:48 9:11:26 6:08:52 185 6:08:52
244 171 Šlesingr Pavel muži 1973 LDI 7:54:40 1:00 : : 1:15:48 9:11:28 6:08:54 186 6:08:54
245 220 Muzikantová Jana ženy 1981 Ajtakrajta 8:26:58 0:50 : : 0:47:11 9:14:59 6:12:25 39 5:23:04
246 229 Stuchlík Jakub muži 1980 Banánová Repub. 7:59:51 1:32 : 02:00 1:15:48 9:15:11 6:12:37 187 6:12:37
247 475 Kloubouček Vladimír muži 1979 Banánová Repub. 8:08:04 1:25 : 04:00 1:15:48 9:21:17 6:18:43 188 6:18:43
248 199 Hána Michael muži 1979 Kluci v akci 8:06:27 1:25 : 02:00 1:15:48 9:21:40 6:19:06 189 6:19:06
249 285 Zíka Marek muži 1974 Kluci v akci 8:08:47 0:52 : 02:00 1:15:48 9:23:27 6:20:53 190 6:20:53
250 031 Palička Marek muži 1980 Kluci v akci 8:06:31 1:19 : : 1:15:48 9:23:38 6:21:04 191 6:21:04
251 145 Šlechta Miroslav muži 1989 Mašťáci 8:19:52 2:17 : 06:00 1:15:48 9:31:57 6:29:23 192 6:29:23
252 045 Henych Jiří muži 1989 Mašťáci 8:23:21 0:58 : 06:00 1:15:48 9:34:07 6:31:33 193 6:31:33
253 143 Košíček Jan muži 1977 Ajtakrajta 8:27:05 0:45 : : 1:15:48 9:43:38 6:41:04 194 6:41:04
254 216 Lau Holger muži 1968 BSZT Pirna 8:31:55 0:34 : : 1:15:48 9:48:17 6:45:43 195 6:45:43
255 133 Turbo muži 1972 Fantom. otroci 8:34:40 0:43 : : 1:15:48 9:51:11 6:48:37 196 6:48:37
256 017 Etrych Zdeňek muži 1983 Kontrola Drogow neklasifikován(a)
257 043 Aigelsreither Hubert muži 1969 Punschi neklasifikován(a)
258 061 Hanč Pavel muži 1984 Třetí promile neklasifikován(a)
259 062 Kabeláč Radek muži 1978 Banánová Repub. neklasifikován(a)
260 084 Veselý Luboš muži 1966 Zenoni neklasifikován(a)
261 096 Štulák Jan muži 1985 Třetí promile neklasifikován(a)
262 101 Razítko muži 1971 Fantom. otroci neklasifikován(a)
263 105 Roubal Lukáš muži 1975 Banánová Rebub. neklasifikován(a)
264 110 Šimon muži 1964 Kolo pro pivo neklasifikován(a)
265 115 Bříza muži 1965 Kolo pro pivo neklasifikován(a)
266 130 Saal Martin muži 1969 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
267 138 Vejvara Zdeněk muži 1963 Kolo pro pivo neklasifikován(a)
268 154 Pinta Martin muži 1968 Garda neklasifikován(a)
269 162 Vitík Jiří muži 1989 Ašští Bajkeři neklasifikován(a)
270 184 Pospíšil Jiří muži 1980 Pařbla neklasifikován(a)
271 201 Plíšek Jaroslav muži 1962 Volejbal LBC neklasifikován(a)
272 239 Hänfling Alfied muži 1975 Punschi neklasifikován(a)
273 240 Stiefsohn Martin muži 1970 Punschi neklasifikován(a)
274 243 Rígl Václav muži 1975 Banánová Republ neklasifikován(a)
275 247 Brusák Martin muži 1976 Banánová Repub. neklasifikován(a)
276 252 Srb Tomáš muži 1966 Kolo pro pivo neklasifikován(a)
277 259 Hercuba Petr muži 1966 Žíznivci neklasifikován(a)
278 264 Šulc Luďek muži 1962 Žíznivci neklasifikován(a)
279 279 Chmelík Roman muži 1974 Tam dem+1 neklasifikován(a)
280 307 Kimmel Gerhard muži 1967 punschi neklasifikován(a)
281 308 Bělohlávek Aleš muži 1985 Třetí promile neklasifikován(a)
282 309 Brynda Roman muži 1971 Fantom. otroci neklasifikován(a)
283 311 Bača muži 1963 Kolo pro pivo neklasifikován(a)
284 335 Hluchý Martin muži 1988 Mašťáci neklasifikován(a)
285 347 Jiřička Jan muži 1984 Třetí promile neklasifikován(a)
286 353 Kolář Petr muži 1982 Ganja Circus neklasifikován(a)
287 355 Hanisch Jorg muži 1961 BSZT Pirna neklasifikován(a)
288 370 Sommer Frank muži 1966 BSZT Pirna neklasifikován(a)
289 374 Beneš Ondřej muži 1976 Banánová rep. neklasifikován(a)
290 379 Horáček Petr muži 1969 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
291 391 Košťák Miroslav muži 1965 Fantom. otroci neklasifikován(a)
292 392 Benc Jan muži 1983 Ganja circus neklasifikován(a)
293 407 Bencová Zuzana muži 1988 Ganja circus neklasifikován(a)
294 408 Kahuda Miloslav muži 1966 Ajta krajta neklasifikován(a)
295 435 Šindelář Radek muži 1974 Fantom. otroci neklasifikován(a)
296 447 Dudek Richard muži 1977 Hmyz neklasifikován(a)
297 448 Hoffman Miroslav muži 1954 Fantom. otroci neklasifikován(a)
298 459 Blažek Tomáš muži 1976 Banánová Repub. neklasifikován(a)
299 471 Štika Robert muži 1973 Kolo pro pivo neklasifikován(a)
300 485 Mlázovský Jan muži 1979 Banánová rep. neklasifikován(a)
301 802 Lorenc Petr muži 1968 Sokol Libáň neklasifikován(a)
302 803 Papperitz Frank muži 1969 Team Dresden neklasifikován(a)
303 375 Louda Jiří veteráni 1942 Hotel JC neklasifikován(a)
304 009 Fišarová Lucie ženy 1979   neklasifikován(a)
305 038 Holzhauser Erika ženy 1967 Punschi neklasifikován(a)
306 116 Adolfová Lucie ženy 1970 FC unterholz neklasifikován(a)
307 212 Hyvlová Aneta ženy 1991 FC unterlolz neklasifikován(a)
308 234 Zelená Šťepánka ženy 1982 Ganja Circus neklasifikován(a)
309 266 Hyvlová Renata ženy 1969 FC unterlolz neklasifikován(a)
310 276 Kaizlerová Iveta ženy 1963 Ženy v pokušení neklasifikován(a)
311 362 Vlachová Irena ženy 1977   neklasifikován(a)
312 478 Hávová Jana ženy 1974 Švestková neklasifikován(a)
mz 227 Křepel Miroslav mimo závod 1980 Chlastana 3:32:58 0:31 : : 1:15:48 4:49:17 1:46:43 1  
mz 102 Mašek Daniel mimo závod 1977 Svijanský mazec 5:42:21 2:32 : 06:00 1:15:48 6:54:41 3:52:07 2 2:05:24
mz 179 Bechyňák Lukáš mimo závod 1975 Svijanský mazec 6:28:57 3:19 : 04:00 1:15:48 7:44:04 4:41:30 3 2:54:47
mz 433 Mišvara Radek mimo závod 1965 Pařbla 7:05:38 3:47 : 10:00 1:15:48 8:15:13 5:12:39 4 3:25:56
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 28.08.2010 / 20:00

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz