XXX. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD - 2011

XXX. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD © bicman
  absolutní výsledky výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 100 Svoboda Ivan muži 1962 Garda team 2:40:22 0:01 : : 0:23:44 3:04:07   1  
2 189 Crha Pavel muži 1966 Garda team 2:40:37 0:01 : : 0:24:14 3:04:52 0:00:45 2 0:00:45
3 229 Vlach Tomáš muži 1978 Ganja circus 2:47:11 0:01 : : 0:24:04 3:11:16 0:07:09 3 0:07:09
4 041 Pour Pavel muži 1968 Tři sestry 2:47:45 0:01 : : 0:23:52 3:11:38 0:07:31 4 0:07:31
5 354 Kudrnáč Miloslav muži 1961 Rumcajs 2:47:26 0:01 : : 0:24:55 3:12:22 0:08:15 5 0:08:15
6 011 Tišer Hynek muži 1960 Jičín 2:49:17 0:01 : : 0:25:05 3:14:23 0:10:16 6 0:10:16
7 192 Šmejc Petr muži 1978 CK Pedál 2:52:48 0:01 : : 0:23:47 3:16:36 0:12:29 7 0:12:29
8 139 Hysek David muži 1966 IB Alcudia 2:53:20 0:02 : : 0:25:20 3:18:42 0:14:35 8 0:14:35
9 101 Lachman Vít muži 1990 FC Unterholz 2:53:07 0:03 : : 0:26:00 3:19:10 0:15:03 9 0:15:03
10 274 Soukup Petr muži 1966 Garda team 2:56:40 0:01 : : 0:24:24 3:21:05 0:16:58 10 0:16:58
11 046 Janďourek Miroslav muži 1975 Pivnice U kata 2:57:09 0:01 : : 0:26:02 3:23:12 0:19:05 11 0:19:05
12 362 Pražáková Aneta ženy 1987 Marot.centrumJC 3:00:00 0:01 : : 0:25:50 3:25:51 0:21:44 1  
13 386 Suchomel Petr muži 1967 Šumperští draci 3:00:01 0:01 : : 0:25:50 3:25:52 0:21:45 12 0:21:45
14 372 Soukup Jan muži 1991 Garda team 3:00:37 0:01 : : 0:25:25 3:26:03 0:21:56 13 0:21:56
15 207 Peterka Luděk muži 1968 Milovice 2:59:45 0:01 : : 0:26:27 3:26:13 0:22:06 14 0:22:06
16 359 Imlauf Martin muži 1969 Pupkyn 2:59:42 0:01 : : 0:27:01 3:26:44 0:22:37 15 0:22:37
17 415 Klein Petr muži 1973 Věžák 3:01:44 0:02 : : 0:25:48 3:27:34 0:23:27 16 0:23:27
18 109 Klapková Monika ženy 1970 Cykloservis S. 3:02:08 0:01 : : 0:25:28 3:27:37 0:23:30 2 0:01:46
19 231 Imlauf Jindřich muži 1973 Pupkyn 3:01:49 0:05 : : 0:26:07 3:28:01 0:23:54 17 0:23:54
20 054 Sůva Ivan muži 1962 CK Pedál 3:02:04 0:01 : : 0:26:46 3:28:51 0:24:44 18 0:24:44
21 027 Zugar Ondřej muži 1994 Proti sobě 3:08:41 0:01 : : 0:26:16 3:34:58 0:30:51 19 0:30:51
22 340 Louda Jiří veteráni 1942 Hotel Jičín 3:08:04 0:01 : : 0:27:38 3:35:43 0:31:36 1  
23 124 Kazda Ondřej muži 1982 SC Jičín 2:47:29 0:01 : 04:00 0:54:49 3:38:19 0:34:12 20 0:34:12
24 193 Synek Stanislav muži 1978 Ganja circus 3:12:12 0:03 : : 0:26:25 3:38:40 0:34:33 21 0:34:33
25 024 Křelina Radek muži 1969 Obklady Vaněk 3:13:41 0:02 : : 0:26:45 3:40:28 0:36:21 22 0:36:21
26- 27 150 Šmejc Jakub muži 1994 SC Jičín 3:12:00 0:01 : : 0:28:36 3:40:37 0:36:30 23 0:36:30
26- 27 234 Hysková Ivana ml. ženy 1986 IB Alcudia 3:17:03 0:01 : 02:00 0:25:33 3:40:37 0:36:30 3 0:14:46
28 166 Jiran Miroslav veteráni 1943   3:15:04 0:01 : : 0:25:44 3:40:49 0:36:42 2 0:05:06
29 460 Rychterová Dana ženy 1969 Garda team 3:14:48 0:02 : : 0:27:36 3:42:26 0:38:19 4 0:16:35
30 491 Soukup František veteráni 1944 Garda team 3:17:15 0:04 : 02:00 0:27:53 3:43:12 0:39:05 3 0:07:29
31 284 Havrda Josef veteráni 1950 Specialized 3:16:18 0:01 : : 0:28:07 3:44:26 0:40:19 4 0:08:43
32 417 Svoboda Jiří muži 1961 CK Pedál 3:21:16 0:01 : 04:00 0:27:57 3:45:14 0:41:07 24 0:41:07
33 455 Klikar Alois veteráni 1948 Lomnice 3:16:39 0:01 : : 0:28:35 3:45:15 0:41:08 5 0:09:32
34 492 Prochor Martin muži 1964 LKP 3:17:43 0:02 : : 0:27:56 3:45:41 0:41:34 25 0:41:34
35 190 Vojík Jan muži 1961 Vrcha 3:18:36 0:01 : : 0:28:06 3:46:43 0:42:36 26 0:42:36
36 339 Vaněk Lubor muži 1973 Obklady Vaněk 3:18:23 0:01 : : 0:28:33 3:46:57 0:42:50 27 0:42:50
37 285 Kotlář David muži 1988 Pobřeží lihovin 3:18:47 0:01 : : 0:28:49 3:47:37 0:43:30 28 0:43:30
38 200 Zikmund Zdeněk veteráni 1945 Kazboš 3:19:26 0:01 : : 0:28:46 3:48:13 0:44:06 6 0:12:30
39 056 Plíšek Jaroslav muži 1962 Libáň. Ještěři 3:22:12 0:02 : : 0:27:11 3:49:25 0:45:18 29 0:45:18
40 068 Mazáček Jiří muži 1984 FC Unterholc 3:22:38 0:02 : : 0:27:34 3:50:14 0:46:07 30 0:46:07
41 375 Dvořák Vojtěch muži 1992 FC Unterholz 3:23:09 0:02 : : 0:28:12 3:51:23 0:47:16 31 0:47:16
42 209 Chrpa Jan muži 1986 FC Unterholz 3:24:33 0:05 : : 0:27:52 3:52:30 0:48:23 32 0:48:23
43 470 Gebauer Jiří muži 1969 DMI 3:26:42 0:03 : : 0:27:28 3:54:13 0:50:06 33 0:50:06
44 178 Plítek Václav veteráni 1947 Jičín 3:28:14 0:01 : : 0:27:20 3:55:35 0:51:28 7 0:19:52
45 268 Barkman Ondřej muži 1984 FC Unterholz 3:27:48 0:01 : : 0:27:51 3:55:40 0:51:33 34 0:51:33
46 350 Švorc Robert muži 1968 Herka cykl 3:28:49 0:02 : : 0:27:07 3:55:58 0:51:51 35 0:51:51
47 208 Materna Zbyněk muži 1967 Herka cykl 3:28:56 0:01 : : 0:27:07 3:56:04 0:51:57 36 0:51:57
48 383 Štorkán Karel muži 1979 Štorkán 3:31:18 0:05 : : 0:25:57 3:57:20 0:53:13 37 0:53:13
49 049 Zikmund Michal muži 1991 Karel 3:28:33 0:01 : : 0:29:06 3:57:40 0:53:33 38 0:53:33
50 102 Smolík Filip muži 1979 Ganja circus 3:31:27 0:04 : : 0:26:31 3:58:02 0:53:55 39 0:53:55
51 097 Češíková Hana ženy 1966 Do kopce jistě 3:28:08 0:02 : : 0:29:58 3:58:08 0:54:01 5 0:32:17
52 074 Rychna Marek muži 1993 Asi žádný 3:32:36 0:01 : : 0:26:10 3:58:47 0:54:40 40 0:54:40
53 151 Dubská Dana ženy 1970 Kazboš 3:32:24 0:01 : 02:00 0:29:23 3:59:48 0:55:41 6 0:33:57
54 370 Miľko Cyril muži 1970 Bóbici 3:32:50 0:02 : : 0:27:36 4:00:28 0:56:21 41 0:56:21
55 376 Koloc Radek muži 1962 Garda 3:33:02 0:01 : : 0:28:25 4:01:28 0:57:21 42 0:57:21
56 064 Tyrychtr Milan muži 1964 Rumcajs 3:38:19 0:03 : : 0:27:32 4:05:54 1:01:47 43 1:01:47
57 018 Drozen Milan muži 1978 Ajta krajta 3:39:09 0:01 : : 0:28:33 4:07:43 1:03:36 44 1:03:36
58 416 Peroutka Štěpán muži 1975 Ganja circus 3:43:44 0:01 : 04:00 0:29:59 4:09:44 1:05:37 45 1:05:37
59 269 Hysková Ivana ženy 1967 IB Alcudia 3:45:51 0:01 : 02:00 0:30:23 4:14:15 1:10:08 7 0:48:24
60 030 Kříž Jiří muži 1959 CK Pedál 3:47:33 0:02 : 04:00 0:30:54 4:14:29 1:10:22 46 1:10:22
61 080 Převrátil Jan muži 1981 Garda team 3:45:40 0:01 : : 0:28:49 4:14:30 1:10:23 47 1:10:23
62 045 Stibůrek Michal muži 1967 Svijanský mazec 3:22:25 0:06 : 02:00 0:54:49 4:15:20 1:11:13 48 1:11:13
63 382 Kubíček Milan muži 1965 Mlázovice 3:46:14 0:02 : : 0:29:13 4:15:29 1:11:22 49 1:11:22
64 486 Brykner Ladislav muži 1964 Kotrmelce 3:47:24 0:02 : : 0:28:14 4:15:40 1:11:33 50 1:11:33
65 420 Šnajdr Miroslav muži 1963 CK Pedál 3:44:41 0:02 : : 0:31:04 4:15:47 1:11:40 51 1:11:40
66 070 Brzák Ladislav veteráni 1942 Důchodce 3:46:44 0:05 : : 0:29:06 4:15:55 1:11:48 8 0:40:12
67 474 Roba Josef muži 1975 EMZO 3:48:03 0:01 : : 0:28:25 4:16:29 1:12:22 52 1:12:22
68 012 Rychna Milan muži 1963 LKP 3:45:59 0:01 : : 0:30:48 4:16:48 1:12:41 53 1:12:41
69 433 Pašková Jana ženy 1959 Ronal 3:52:24 0:02 : : 0:31:31 4:23:57 1:19:50 8 0:58:06
70 078 Dubský Zdeněk muži 1969 Obklady Vaněk 3:32:09 0:01 : : 0:54:49 4:26:59 1:22:52 54 1:22:52
71 443 Kudrnáč Miloš muži 1960 Žíznivci 3:58:21 0:02 : : 0:29:52 4:28:15 1:24:08 55 1:24:08
72 118 Pecháň Petr muži 1968 Obklady Vaněk 4:05:57 0:02 : 06:00 0:28:43 4:28:42 1:24:35 56 1:24:35
73 321 Lenderová Hana ženy 1964 Garda 3:42:59 0:02 : : 0:48:33 4:31:34 1:27:27 9 1:05:43
74 146 Řehák Radomír muži 1967 Cora 4:02:02 0:01 : : 0:31:07 4:33:10 1:29:03 57 1:29:03
75 414 Křepel Miroslav muži 1980 Proti sobě 3:38:29 0:01 : : 0:54:49 4:33:19 1:29:12 58 1:29:12
76 389 Bauer Petr muži 1978 Proti sobě 4:06:56 0:02 : 04:00 0:30:29 4:33:27 1:29:20 59 1:29:20
77 246 Dvořák Tomáš muži 1964 LKP 4:10:12 0:01 : 06:00 0:30:18 4:34:31 1:30:24 60 1:30:24
78 497 Sedláček Zdeněk veteráni 1948 Ašští bikeři 3:55:15 7:12 : : 0:32:50 4:35:17 1:31:10 9 0:59:34
79 213 Pašek Pavel muži 1971 Holín 4:06:45 0:02 : : 0:31:00 4:37:47 1:33:40 61 1:33:40
80 409 Votruba Petr muži 1964 Hasiči Choteč 3:43:29 0:01 : : 0:54:49 4:38:19 1:34:12 62 1:34:12
81 091 Fanta Josef muži 1975 Velomat 3:44:03 0:01 : : 0:54:49 4:38:53 1:34:46 63 1:34:46
82 476 Sochor Milan veteráni 1948 CK Podhradí 4:14:47 0:05 : : 0:29:46 4:44:38 1:40:31 10 1:08:55
83 244 Koloc Petr muži 1989 Koloc team 4:16:36 0:02 : : 0:30:17 4:46:55 1:42:48 64 1:42:48
84 092 Dlouhý David muži 1972 CK Pedál 4:24:45 0:02 : : 0:29:20 4:54:07 1:50:00 65 1:50:00
85 361 Lachman Jan muži 1956 Ronal 4:14:23 0:02 : : 0:41:05 4:55:30 1:51:23 66 1:51:23
86 153 Rojík Milan muži 1975 Obklady Vaněk 4:02:34 0:02 : : 0:54:49 4:57:25 1:53:18 67 1:53:18
87 251 Vích Pavel muži 1964 MTB Robousy 4:26:34 0:03 : : 0:31:32 4:58:09 1:54:02 68 1:54:02
88 291 Zumr Jaroslav muži 1976 Ronal 4:28:25 0:03 : 02:00 0:31:46 4:58:14 1:54:07 69 1:54:07
89 493 Kahuda Miloslav muži 1966 Ajta krajta 4:29:03 0:02 : : 0:29:55 4:59:00 1:54:53 70 1:54:53
90 037 Jaroš Petr veteráni 1944 Klub důchodců 4:25:03 0:01 : : 0:34:12 4:59:16 1:55:09 11 1:23:33
91 133 Svoboda Jaromír muži 1974 Ajta krajta 4:29:11 0:01 : : 0:30:25 4:59:37 1:55:30 71 1:55:30
92 106 Budínská Petra ženy 1979   4:28:02 0:02 : : 0:31:43 4:59:47 1:55:40 10 1:33:56
93 475 Přibyl Jiří muži 1972 IB Alcudia 4:28:33 0:01 : : 0:32:27 5:01:01 1:56:54 72 1:56:54
94 122 Horáček Jiří muži 1958 Ronal 4:32:16 0:02 : 02:00 0:31:50 5:02:08 1:58:01 73 1:58:01
95 257 Hilger Květoslav muži 1953 Bier Turnov 4:10:54 0:01 : : 0:54:49 5:05:44 2:01:37 74 2:01:37
96 288 Holas Štěpán muži 1977 Guenter Bitten. 4:40:58 0:01 : : 0:24:47 5:05:46 2:01:39 75 2:01:39
97 473 Košťák Michael muži 1987 Guenter Bitten. 4:40:52 0:03 : 02:00 0:29:39 5:08:34 2:04:27 76 2:04:27
98 065 Švorc Vít muži 1976 Konečná stanice 4:42:51 0:01 : 04:00 0:30:09 5:09:01 2:04:54 77 2:04:54
99 160 Pitthardová Lenka ženy 1964 Kočiny 4:24:51 0:04 : 04:00 0:48:33 5:09:28 2:05:21 11 1:43:37
100 261 Dyntar Tomáš muži 1972 Sauny 4:16:48 0:02 : : 0:54:49 5:11:39 2:07:32 78 2:07:32
101 401 Švorc Marian muži 1969 Konečná stanice 4:42:29 0:01 : 04:00 0:35:26 5:13:56 2:09:49 79 2:09:49
102 283 Harcuba Petr muži 1966 Žíznivci 4:41:40 0:02 : : 0:32:58 5:14:40 2:10:33 80 2:10:33
103 222 Limberský Petr muži 1953 Až do dna 4:44:31 0:01 : 04:00 0:35:59 5:16:31 2:12:24 81 2:12:24
104 487 Rejfová Lucie ženy 1983 Jinolice team 4:50:50 0:02 : : 0:29:49 5:20:41 2:16:34 12 1:54:50
105 467 Svoboda Josef veteráni 1947 Táta a syn 4:36:24 0:02 : 04:00 0:48:39 5:21:05 2:16:58 12 1:45:22
106 108 Ženatý Petr muži 1977   4:29:19 0:02 : : 0:54:49 5:24:10 2:20:03 82 2:20:03
107 442 Kozáková Šárka ženy 1978 Jinolice team 4:50:57 0:10 : : 0:33:42 5:24:49 2:20:42 13 1:58:58
108 067 Kůtková Monika ženy 1968 Garda 4:41:16 0:01 : : 0:48:33 5:29:50 2:25:43 14 2:03:59
109 468 Svoboda Pavel muži 1979 Táta a syn 4:36:24 0:02 : : 0:54:49 5:31:15 2:27:08 83 2:27:08
110 265 Hávová Jana ženy 1974 Švestková 4:43:17 0:01 : : 0:48:33 5:31:51 2:27:44 15 2:06:00
111 463 Dědeček Ladislav muži 1968 Švestková 4:43:12 0:02 : 04:00 0:54:49 5:34:03 2:29:56 84 2:29:56
112 349 Botta Miroslav muži 1964 Obklady Vaněk 5:10:39 0:01 : 06:00 0:29:30 5:34:10 2:30:03 85 2:30:03
113 113 Helikar Martin muži 1969 Obklady Vaněk 5:10:57 0:03 : 06:00 0:32:20 5:37:20 2:33:13 86 2:33:13
114 466 Bechyňák Lukáš muži 1976 Svijanský mazec 4:44:25 0:02 : : 0:54:49 5:39:16 2:35:09 87 2:35:09
115 169 Karpaš Pavel muži 1971 Ronal 5:09:25 0:02 : 02:00 0:32:20 5:39:47 2:35:40 88 2:35:40
116 481 Jenková Olga ženy 1970 Obklady Vaněk 4:54:56 0:06 : : 0:48:33 5:43:35 2:39:28 16 2:17:44
117 107 Roubalová Iva ženy 1979 Kočiny 4:57:32 0:01 : 02:00 0:48:33 5:44:06 2:39:59 17 2:18:15
118 254 Mikan Vladimír veteráni 1948 Rybníček Gorod 4:58:07 0:01 : : 0:48:39 5:46:47 2:42:40 13 2:11:04
119 142 Věříš Michal muži 1965 LSC Librantice 5:27:25 nekl. : 10:00 0:30:00 5:47:23 2:43:16 89 2:43:16
120 188 Koníř Richard muži 1963   5:17:39 0:02 : : 0:34:48 5:52:29 2:48:22 90 2:48:22
121 398 Kaizlerová Markéta ženy 1990 FC Unterholc 5:13:44 0:02 : 08:00 0:48:33 5:54:19 2:50:12 18 2:28:28
122 445 Havlová Tereza ženy 1992 FC Unterholc 5:08:22 0:02 : 02:00 0:48:33 5:54:57 2:50:50 19 2:29:06
123 177 Palasová Pavlína ženy 1993 FC Unterholc 5:08:27 0:07 : 02:00 0:48:33 5:55:07 2:51:00 20 2:29:16
124 309 Lukáč Marek muži 1988 Pobřeží lihovin 5:33:09 0:01 : 06:00 0:28:40 5:55:50 2:51:43 91 2:51:43
125 381 Stránská Jitka ženy 1985 FC Unterholc 5:13:51 0:01 : 06:00 0:48:33 5:56:25 2:52:18 21 2:30:34
126 303 Adolfová Lucie ženy 1990 FC Unterholc 5:14:10 0:01 : 06:00 0:48:33 5:56:44 2:52:37 22 2:30:53
127 232 Matějka Jiří muži 1989 Pobřeží lihovin 5:33:27 0:02 : 06:00 0:29:22 5:56:51 2:52:44 92 2:52:44
128 402 Rozsypal Zdeněk muži 1984 Pobřeží lihovin 5:33:14 0:01 : 06:00 0:30:29 5:57:44 2:53:37 93 2:53:37
129 337 Novosad Leoš muži 1971 Sokol Mladějov 5:09:01 0:02 05:00 08:00 0:54:49 6:00:52 2:56:45 94 2:56:45
130 185 Jirásek Zdeněk muži 1990 Pobřeží lihovin 5:42:00 0:02 05:00 10:00 0:26:31 6:03:33 2:59:26 95 2:59:26
131 002 Kubíčková Renata ženy 1985   5:18:41 0:02 : : 0:48:33 6:07:16 3:03:09 23 2:41:25
132 158 Robová Kristýna ženy 1978 Ganja Circus 5:18:47 0:03 : : 0:48:33 6:07:23 3:03:16 24 2:41:32
133 047 Čeřovská Květoslava ženy 1975 Ganja Circus 5:18:55 0:01 : : 0:48:33 6:07:29 3:03:22 25 2:41:38
134 411 Kroh Aleš muži 1968 Obklady Vaněk 5:37:11 0:02 : : 0:30:54 6:08:07 3:04:00 96 3:04:00
135 390 Dufková Milada ženy 1954 Žíznivci 5:24:09 0:02 : 04:00 0:48:33 6:08:44 3:04:37 26 2:42:53
136 230 Bulín Petr muži 1973 Fantom. otroci 5:47:45 0:02 : 08:00 0:29:07 6:08:54 3:04:47 97 3:04:47
137 453 Jirásek Zdeněk muži 1968 Pobřeží lihovin 5:19:03 0:02 : 04:00 0:54:49 6:09:54 3:05:47 98 3:05:47
138 218 Bydžovský Jindřich muži 1960 BMX Jičín 5:45:36 0:02 : 04:00 0:31:47 6:13:25 3:09:18 99 3:09:18
139 119 Trník Jaroslav muži 1962 Cyklo Slovensko 5:27:19 0:01 : 06:00 0:54:49 6:16:09 3:12:02 100 3:12:02
140 404 Bláhová Monika ženy 1974 Fantom. otroci 5:35:54 0:02 : 06:00 0:48:33 6:18:29 3:14:22 27 2:52:38
141 479 Matějka Tomáš muži 1977 Ganja circus 5:56:57 0:02 : 08:00 0:30:38 6:19:37 3:15:30 101 3:15:30
142 086 Soukupová Barbora ženy 1987 Garda 5:32:27 0:02 : : 0:48:33 6:21:02 3:16:55 28 2:55:11
143 428 Morávková Martina ženy 1989 Unterholz 5:36:39 0:02 : 04:00 0:48:33 6:21:14 3:17:07 29 2:55:23
144 004 Soukupová Eva ženy 1968 Garda 5:32:41 0:01 : : 0:48:33 6:21:15 3:17:08 30 2:55:24
145 437 Novotná Martina ženy 1990 Unterholz 5:36:44 0:02 : 04:00 0:48:33 6:21:19 3:17:12 31 2:55:28
146 301 Pešková Alena ženy 1968 Garda 5:32:46 0:01 : : 0:48:33 6:21:20 3:17:13 32 2:55:29
147 242 Suchomel František veteráni 1939 Šumperští draci 6:05:46 0:01 : 10:00 0:28:12 6:23:59 3:19:52 14 2:48:16
148 421 Bláha Radek muži 1971 Fantom. otroci 5:35:41 0:02 : 06:00 0:54:49 6:24:32 3:20:25 102 3:20:25
149 134 Kodrik Josef muži 1971 Fantom. otroci 5:35:46 0:01 : 06:00 0:54:49 6:24:36 3:20:29 103 3:20:29
150 147 Bláha Vojta muži 1996 Fantom. otroci 5:35:59 0:02 : 06:00 0:54:49 6:24:50 3:20:43 104 3:20:43
151 143 Řehák Václav veteráni 1948 Hasiči Choteč 5:36:16 0:02 : : 0:48:39 6:24:57 3:20:50 15 2:49:14
152 346 Repáň Miloš muži 1963 Pěna tým 5:30:32 0:03 : : 0:54:49 6:25:24 3:21:17 105 3:21:17
153 183 Špaček Jiří muži 1974 Ganja circus 5:57:42 0:01 : : 0:31:53 6:29:36 3:25:29 106 3:25:29
154 360 Zummer Ondřej muži 1968 Ganja circus 6:08:18 0:01 : 04:00 0:26:34 6:30:53 3:26:46 107 3:26:46
155 465 Tichý Václav muži 1965 Hasiči Choteč 5:36:12 0:01 : : 0:54:49 6:31:02 3:26:55 108 3:26:55
156 316 Vitík Jaroslav muži 1980 NTB Robousy 5:38:13 0:01 : 02:00 0:54:49 6:31:03 3:26:56 109 3:26:56
157 277 Lorencová Petra ženy 1991 Sokol Libáň 5:47:20 0:02 : 04:00 0:48:33 6:31:55 3:27:48 33 3:06:04
158 356 Hečko Karel muži 1954 Ronal 6:05:50 0:01 : : 0:29:27 6:35:18 3:31:11 110 3:31:11
159 272 Mizera Ondřej muži 1988 Pobřeží lihovin 5:43:35 0:02 : 02:00 0:54:49 6:36:26 3:32:19 111 3:32:19
160 225 Sytný Marek muži 1990 Karel 6:11:48 0:02 : 04:00 0:28:40 6:36:30 3:32:23 112 3:32:23
161 072 Lebeda David muži 1973 Turnov 6:08:13 0:02 : : 0:29:37 6:37:52 3:33:45 113 3:33:45
162 250 Blatoň Zdeněk muži 1952 Ronal 6:01:50 0:02 : : 0:36:11 6:38:03 3:33:56 114 3:33:56
163 157 Fabián Ondřej muži 1990 Sokol Libáň 5:47:13 0:02 : 04:00 0:54:49 6:38:04 3:33:57 115 3:33:57
164 076 Šípek Milan muži 1959 CK Pedál 6:04:29 0:01 : 08:00 0:43:51 6:40:21 3:36:14 116 3:36:14
165 341 Lukša Ladislav veteráni 1941 Ronal 6:04:04 0:02 : 02:00 0:38:55 6:41:01 3:36:54 16 3:05:18
166 500 Chrpa Adam muži 1989 FC Unterholz 6:11:24 0:01 : : 0:29:56 6:41:21 3:37:14 117 3:37:14
167 498 Houška Jiří muži 1976 Optika Bíma 6:11:53 0:02 : : 0:30:41 6:42:36 3:38:29 118 3:38:29
168 327 Suchomelová Ivana ženy 1967 Šumperští Draci 6:02:04 0:01 : 08:00 0:48:33 6:42:38 3:38:31 34 3:16:47
169 290 Mádle Marek muži 1977 Ganja Circus 5:56:01 0:01 : 08:00 0:54:49 6:42:51 3:38:44 119 3:38:44
170 120 Sikora Miloslav muži 1956 Ronal 6:03:48 0:02 : : 0:40:18 6:44:08 3:40:01 120 3:40:01
171 496 Žmolil Richard muži 1978 Visací zámek 6:15:44 0:02 : : 0:29:33 6:45:19 3:41:12 121 3:41:12
172 477 Kaňka Pavel veteráni 1947 Pošťáci 6:07:12 0:01 : 10:00 0:48:39 6:45:52 3:41:45 17 3:10:09
173 334 Koukol Petr muži 1979 Ganja circus 6:19:50 0:01 : 04:00 0:30:59 6:46:50 3:42:43 122 3:42:43
174 062 Vacková Jitka ženy 1984 LKP 5:58:57 0:01 : : 0:48:33 6:47:31 3:43:24 35 3:21:40
175 055 Suchomel Jan muži 1997 Šumperští Draci 6:02:09 0:01 : 08:00 0:54:49 6:48:59 3:44:52 123 3:44:52
176 325 Prančl Miroslav veteráni 1951 Bike Samšina 6:18:50 0:02 : 06:00 0:36:37 6:49:29 3:45:22 18 3:13:46
177 180 Burian Jakub muži 1979 Kontrola drogow 5:56:49 0:02 : 02:00 0:54:49 6:49:40 3:45:33 124 3:45:33
178 480 Jiránek Radek muži 1977 Ganja Circus 6:19:23 0:01 : 04:00 0:34:55 6:50:19 3:46:12 125 3:46:12
179 187 Duczynski Pavel muži 1979 Kontrola drogow 5:57:32 0:02 : : 0:54:49 6:52:23 3:48:16 126 3:48:16
180 252 Fantomas muži 1972 Fantom. otroci 6:33:48 0:01 : 10:00 0:28:57 6:52:46 3:48:39 127 3:48:39
181 432 Fahrenová Lenka ženy 1973 Fabricom 6:06:57 0:01 : 02:00 0:48:33 6:53:31 3:49:24 36 3:27:40
182 128 Roubalová Eva ženy 1951 Bike Samšina 6:19:55 0:01 : : 0:36:34 6:56:30 3:52:23 37 3:30:39
183 427 Langr David muži 1983 Kontrola drogow 5:57:05 0:02 10:00 02:00 0:54:49 6:59:56 3:55:49 128 3:55:49
184 125 Chmelíčková Zuzana ženy 1984 Karel 6:12:19 0:01 : : 0:48:33 7:00:53 3:56:46 38 3:35:02
185 114 Černohrávek Petr muži 1966 Fabricom 6:06:43 0:01 : : 0:54:49 7:01:33 3:57:26 129 3:57:26
186 245 Kohout Vladislav veteráni 1950 Žíznivci 6:17:06 0:02 : 04:00 0:48:39 7:01:47 3:57:40 19 3:26:04
187 170 Kantová Ladislava ženy 1959 Velosport Chra. 6:19:40 0:06 : 06:00 0:48:33 7:02:19 3:58:12 39 3:36:28
188 201 Galba Vích muži 1971 Pro radost 6:19:01 0:01 : 10:00 0:54:49 7:03:51 3:59:44 130 3:59:44
189 431 Mucha Milan veteráni 1949 Velosport Chra. 6:19:36 0:01 : 04:00 0:48:39 7:04:16 4:00:09 20 3:28:33
190 330 Žmolilová ženy 1981 Visací zámek 6:15:50 0:02 : : 0:48:33 7:04:25 4:00:18 40 3:38:34
191 440 Nováčková Lenka ženy 1976 Bike Samšina 6:16:35 0:01 : : 0:48:33 7:05:09 4:01:02 41 3:39:18
192 270 Šimáková Michaela ženy 1968 LDI 6:22:45 0:01 : 06:00 0:48:33 7:05:19 4:01:12 42 3:39:28
193 262 Cyranyová Eva ženy 1973 Fit club Jičín 6:23:00 0:01 : 06:00 0:48:33 7:05:34 4:01:27 43 3:39:43
194 353 Smolík Tomáš muži 1981 Mrkev 6:15:15 0:02 : 04:00 0:54:49 7:06:06 4:01:59 131 4:01:59
195 355 Kleistnerová Hana ženy 1973 Fit club Jičín 6:23:44 0:01 : 06:00 0:48:33 7:06:18 4:02:11 44 3:40:27
196 155 Jeník Jakub muži 1982 Mrkev 6:15:30 0:02 : 04:00 0:54:49 7:06:21 4:02:14 132 4:02:14
197 196 Chvojka Tobiáš muži 1981 Ganja circus 6:16:25 0:02 : 04:00 0:54:49 7:07:16 4:03:09 133 4:03:09
198 422 Blažek Petr muži 1961 Pro radost 6:19:16 0:02 : 06:00 0:54:49 7:08:07 4:04:00 134 4:04:00
199 423 Stránský Michal muži     6:17:26 0:01 : 04:00 0:54:49 7:08:16 4:04:09 135 4:04:09
200 129 Šimák Martin muži 1968 LDI 6:22:17 0:01 : 08:00 0:54:49 7:09:07 4:05:00 136 4:05:00
201 310 Havelka Zdeněk muži 1962 Žíznivci 6:15:25 0:01 : : 0:54:49 7:10:15 4:06:08 137 4:06:08
202 249 Šulc Luděk muži 1962 Žíznivci 6:16:44 0:02 : : 0:54:49 7:11:35 4:07:28 138 4:07:28
203 110 Matějka Michal muži 1991 Bakako Podh.Új. 6:34:08 0:01 : : 0:37:28 7:11:37 4:07:30 139 4:07:30
204 174 Roubal Miroslav muži 1984 CNBT 6:21:08 0:01 : 04:00 0:54:49 7:11:58 4:07:51 140 4:07:51
205 022 Cyrany Jiří muži 1973 Fit club Jičín 6:23:11 0:02 : 06:00 0:54:49 7:12:02 4:07:55 141 4:07:55
206 333 Kleistner Tomáš muži 1974 Fit club Jičín 6:24:00 0:02 : 06:00 0:54:49 7:12:51 4:08:44 142 4:08:44
207 198 Bubeník Jan muži 1975   6:42:24 0:01 : 04:00 0:34:59 7:13:24 4:09:17 143 4:09:17
208 264 Šindelář Petr muži 1976 Sólo 6:18:42 0:01 : : 0:54:49 7:13:32 4:09:25 144 4:09:25
209 282 Skřivánek Vít muži 1991 Skřivani 6:21:48 0:01 : 02:00 0:54:49 7:14:38 4:10:31 145 4:10:31
210 406 Jakubčiak Jan muži 1965 Kometa 6:20:38 0:02 : : 0:54:49 7:15:29 4:11:22 146 4:11:22
211 352 Křelina Pavel muži 1965 Žíznivci 6:28:23 0:03 : 06:00 0:54:49 7:17:15 4:13:08 147 4:13:08
212 448 Pour Pavel muži 1979 Ronal team 6:22:37 0:02 : : 0:54:49 7:17:28 4:13:21 148 4:13:21
213 202 Jiránek Tomáš muži 1976   6:24:43 0:01 : 02:00 0:54:49 7:17:33 4:13:26 149 4:13:26
214 412 Košťák Miroslav muži 1965 Fantom. otroci 6:33:36 0:02 : 10:00 0:54:49 7:18:27 4:14:20 150 4:14:20
215 090 Vunderer Zdeněk muži 1967 Fantom. otroci 6:33:44 0:01 : 08:00 0:54:49 7:20:34 4:16:27 151 4:16:27
216 371 Jiránek Lukáš muži 1983 Hasiči Choteč 6:28:37 0:02 : 02:00 0:54:49 7:21:28 4:17:21 152 4:17:21
217 227 Kotyška Jiří muži 1967 Garda team 7:04:31 0:01 : 10:00 0:27:18 7:21:50 4:17:43 153 4:17:43
218 483 Maťátková Michaela ženy 1973 Machma 6:35:52 0:01 : 02:00 0:48:33 7:22:26 4:18:19 45 3:56:35
219 156 Hrušková Ivana ženy 1965 Žíznivci 6:33:57 0:01 : : 0:48:33 7:22:31 4:18:24 46 3:56:40
220 137 Kubíčková Lenka ženy 1966 Lema 6:34:01 0:02 : : 0:48:33 7:22:36 4:18:29 47 3:56:45
221 323 Bečanová Kristýna ženy 1992 Bakako Podh.Új. 6:34:12 0:03 : : 0:48:33 7:22:48 4:18:41 48 3:56:57
222 171 Křížová Klára ženy 1977 Dana's babes 6:34:30 0:01 : : 0:48:33 7:23:04 4:18:57 49 3:57:13
223 184 Pěnička Václav muži 1952 DŠaBystrozrakej 6:30:17 0:01 : 02:00 0:54:49 7:23:07 4:19:00 154 4:19:00
224 495 Pěnička Michal muži 1983 DŠaBystrozrakej 6:30:24 0:01 : 02:00 0:54:49 7:23:14 4:19:07 155 4:19:07
225 472 Pěnička Martin muži 1975 DŠaBystrozrakej 6:30:29 0:01 : 02:00 0:54:49 7:23:19 4:19:12 156 4:19:12
226 450 Tůma Jaroslav muži 1973 Garda team 7:05:54 nekl. : 08:00 0:26:02 7:23:54 4:19:47 157 4:19:47
227 403 Zakouřil Jiří muži 1967 Ganja circus 7:03:56 0:02 : 06:00 0:26:13 7:24:11 4:20:04 158 4:20:04
228 179 Heldová Jitka ženy 1964 Dana's babes 6:36:06 0:02 : : 0:48:33 7:24:41 4:20:34 50 3:58:50
229 368 Klárová Šárka ženy 1946 Sokol Libáň 6:42:12 0:02 : 06:00 0:48:33 7:24:47 4:20:40 51 3:58:56
230 223 Fejfar Jiří muži 1980 Hasiči Choteč 6:30:12 0:02 : : 0:54:49 7:25:03 4:20:56 159 4:20:56
231 271 Kracík Radovan muži 1972   6:31:47 0:02 : : 0:54:49 7:26:38 4:22:31 160 4:22:31
232 332 Lorenc Petr muži 1968 Sokol Libáň 6:40:36 0:02 : 08:00 0:54:49 7:27:27 4:23:20 161 4:23:20
233 451 Klapka Marián muži 1977 Ganja Circus 6:32:45 0:01 : : 0:54:49 7:27:35 4:23:28 162 4:23:28
234 105 Voltr Lubomír muži 1958 Gyntrio 6:34:59 0:03 : 02:00 0:54:49 7:27:51 4:23:44 163 4:23:44
235 161 Lánský David muži 1978 Hasiči Choteč 6:33:52 0:01 : : 0:54:49 7:28:42 4:24:35 164 4:24:35
236 098 Maťátko Martin muži 1971 Machma 6:35:57 0:02 : 02:00 0:54:49 7:28:48 4:24:41 165 4:24:41
237 429 Odseďálek Radek muži 1974 Pěna tým 6:36:15 0:01 : 02:00 0:54:49 7:29:05 4:24:58 166 4:24:58
238 175 Špaček Michal muži 1973   7:04:40 0:01 : : 0:25:40 7:30:21 4:26:14 167 4:26:14
239 001 Zachoval Jakub muži 1995 Asi žádný 7:11:26 0:01 : 10:00 0:29:00 7:30:27 4:26:20 168 4:26:20
240 267 Najman Jaromír muži 1961 Sokol Libáň 6:40:48 0:01 : : 0:54:49 7:35:38 4:31:31 169 4:31:31
241 111 Javůrková Michaela ženy 1979 Ajta krajta 7:11:15 0:02 : 06:00 0:30:54 7:36:11 4:32:04 52 4:10:20
242 351 Lhotová Renáta ženy 1967 Kometa tým 6:49:57 0:02 : 02:00 0:48:33 7:36:32 4:32:25 53 4:10:41
243 484 Řeháková Veronika ženy 1993 Cora 6:55:20 0:01 : 06:00 0:48:33 7:37:54 4:33:47 54 4:12:03
244 238 Sedláčková Gabriela ženy 1980 Bakako Podh.Új. 6:51:52 0:01 : 02:00 0:48:33 7:38:26 4:34:19 55 4:12:35
245 430 Pařík Josef muži 1957 Ronal 7:05:29 0:02 : 04:00 0:37:03 7:38:34 4:34:27 170 4:34:27
246 194 Sladká Jana ženy 1972 Kometa 6:50:27 0:01 : : 0:48:33 7:39:01 4:34:54 56 4:13:10
247 263 Manová Marie ženy 1958   6:50:44 0:02 : : 0:48:33 7:39:19 4:35:12 57 4:13:28
248 009 Helikarová Lenka ženy 1989 Bakako Podh.Új. 6:52:07 0:01 : : 0:48:33 7:40:41 4:36:34 58 4:14:50
249 318 Matějka Zdeněk muži 1965 Velomat 6:51:56 0:02 : 06:00 0:54:49 7:40:47 4:36:40 171 4:36:40
250 425 Halász Jindřich muži 1959 Velomat 6:52:15 0:01 : 06:00 0:54:49 7:41:05 4:36:58 172 4:36:58
251 275 Hrdý Michal muži 1981 Velomat 6:52:22 0:01 : 06:00 0:54:49 7:41:12 4:37:05 173 4:37:05
252 388 Hrnčalík Ladislav muži 1970 LDI 7:23:10 0:02 : 10:00 0:29:37 7:42:49 4:38:42 174 4:38:42
253 400 Zachoval Tomáš muži 1993 Asi žádný 7:16:56 0:01 : 10:00 0:36:39 7:43:36 4:39:29 175 4:39:29
254 358 Srbová Štěpánka ženy 1967 Kočiny 6:55:33 0:02 : : 0:48:33 7:44:08 4:40:01 59 4:18:17
255 112 Břeská Dana ženy 1965 Kočiny 6:55:42 0:02 : : 0:48:33 7:44:17 4:40:10 60 4:18:26
256 025 Kaizlerová Iveta ženy 1963 Kočiny 6:55:55 0:01 : : 0:48:33 7:44:29 4:40:22 61 4:18:38
257 126 Novotný David muži 1992 FC Unterholc 7:14:27 0:02 : : 0:30:01 7:44:30 4:40:23 176 4:40:23
258 326 Plíšková Iveta ženy 1966 Libáň. Ještěři 6:58:53 0:03 : 02:00 0:48:33 7:45:29 4:41:22 62 4:19:38
259 366 Vágenknecht Milan muži 1973 LDI 7:24:02 0:01 : 06:00 0:28:33 7:46:36 4:42:29 177 4:42:29
260 199 Všetečková Petra ženy 1989 FC Unterholc 6:58:37 0:02 : : 0:48:33 7:47:12 4:43:05 63 4:21:21
261 364 Kopánková Katka ženy 1983 FC Unterholc 6:59:36 0:02 : : 0:48:33 7:48:11 4:44:04 64 4:22:20
262 300 Vaněk Daniel muži 1977 Obklady Vaněk 7:29:19 0:02 : 08:00 0:27:59 7:49:20 4:45:13 178 4:45:13
263 145 Fišer Petr muži 1960 Sokol Libáň 7:23:38 0:02 : 04:00 0:29:41 7:49:21 4:45:14 179 4:45:14
264 393 Poledníková Marie ženy 1965 Ronal 7:05:43 0:02 : 04:00 0:48:33 7:50:18 4:46:11 65 4:24:27
265 336 Štěpán Martin muži 1975 Tři sestry 6:57:49 0:02 : 02:00 0:54:49 7:50:40 4:46:33 180 4:46:33
266 385 Kavan David muži 1974 Tři sestry 6:57:54 0:02 : 02:00 0:54:49 7:50:45 4:46:38 181 4:46:38
267 006 Berný Petr muži 1992   6:56:01 0:02 : : 0:54:49 7:50:52 4:46:45 182 4:46:45
268 424 Fiala Luboš muži 1969 Bakako Podh.Új. 6:59:07 0:01 : 02:00 0:54:49 7:51:57 4:47:50 183 4:47:50
269 140 Šlesinger Pavel muži 1973 LDI 7:26:58 0:01 : 06:00 0:31:13 7:52:12 4:48:05 184 4:48:05
270 298 Bohuňovský Radek muži 1969 LDI 7:27:01 0:02 : 06:00 0:31:17 7:52:20 4:48:13 185 4:48:13
271 077 Novotný Daniel muži 1976 LDI 7:29:30 0:02 : 06:00 0:30:15 7:53:47 4:49:40 186 4:49:40
272 314 Plechata Jiří muži 1961 Kmit Nouzov 7:34:12 0:02 : 04:00 0:24:22 7:54:36 4:50:29 187 4:50:29
273 164 Reik Pavel muži 1969 Tři sestry 6:59:00 0:02 05:00 02:00 0:54:49 7:56:51 4:52:44 188 4:52:44
274 214 Švorc Daniel muži 1992 Konečná stanice 7:35:15 0:01 : 10:00 0:32:50 7:58:06 4:53:59 189 4:53:59
275 141 Kozel Jaroslav muži 1964 Kotrmelce 7:31:59 0:02 : 06:00 0:32:29 7:58:30 4:54:23 190 4:54:23
276 228 Sytný Patrik muži 1993 Asi žádný 7:13:51 0:02 : 10:00 0:54:49 7:58:42 4:54:35 191 4:54:35
277 241 Kratochvíl Aleš muži 1976 Primeros 7:24:05 0:01 : 06:00 0:42:42 8:00:48 4:56:41 192 4:56:41
278 060 Kolář Michal muži 1971 Fantom. otroci 7:13:58 0:03 : 08:00 0:54:49 8:00:50 4:56:43 193 4:56:43
279 365 Helcl Jan muži 1993 Asi žádný 7:16:29 0:01 : 10:00 0:54:49 8:01:19 4:57:12 194 4:57:12
280 135 Šír Martin muži 1994 Asi žádný 7:16:42 0:01 : 10:00 0:54:49 8:01:32 4:57:25 195 4:57:25
281 173 Kůtek Pavel muži 1968 Garda team 7:15:35 0:01 : 06:00 0:54:49 8:04:25 5:00:18 196 5:00:18
282 007 Hrubý Michal muži 1999 Elektrospoj 7:13:01 0:01 : 02:00 0:54:49 8:05:51 5:01:44 197 5:01:44
283 253 Pekárek Roman muži 1955 Ajta Krajta 7:12:24 0:01 05:00 06:00 0:54:49 8:06:14 5:02:07 198 5:02:07
284 217 Hubaček Leon muži 1966 Žíznivci 7:12:04 0:02 : : 0:54:49 8:06:55 5:02:48 199 5:02:48
285 035 Hruška Zbyněk muži 1962 Žíznivci 7:12:14 0:01 : : 0:54:49 8:07:04 5:02:57 200 5:02:57
286 085 Razítko muži 1971 Fantom. otroci 7:22:52 0:01 : 08:00 0:54:49 8:09:42 5:05:35 201 5:05:35
287 159 Hoffman Miroslav muži 1954 Fantom. otroci 7:23:03 0:02 : 08:00 0:54:49 8:09:54 5:05:47 202 5:05:47
288 019 Klobouček Tadeáš muži 1993 Asi žádný 7:21:49 0:02 : 06:00 0:54:49 8:10:40 5:06:33 203 5:06:33
289 387 Vacková Lenka ženy 1973 Double team 7:30:21 0:01 : 04:00 0:48:33 8:14:55 5:10:48 66 4:49:04
290 136 Kůta Miloslav muži 1982 FC Unterholc 7:22:30 0:01 : : 0:54:49 8:17:20 5:13:13 204 5:13:13
291 033 Kopecká Silva ženy 1963 Sokol Libáň 7:33:48 0:02 : 04:00 0:48:33 8:18:23 5:14:16 67 4:52:32
292 165 Polák Bohuslav veteráni 1946 TJ Koberovy 7:35:07 0:01 : : 0:48:39 8:23:47 5:19:40 21 4:48:04
293 380 Odseďálková Jarmila ženy 1978 Pěna team 7:36:15 0:01 : : 0:48:33 8:24:49 5:20:42 68 4:58:58
294 099 Splítek Zdeněk muži 1968 Pro cyklo 7:38:55 0:02 : 06:00 0:54:49 8:27:46 5:23:39 205 5:23:39
295 295 Matějovský Jiří muži 1968 Pro cyklo 7:38:44 0:01 : 04:00 0:54:49 8:29:34 5:25:27 206 5:25:27
296-297 028 Rozsypal Jan muži 1978 SBS 7:35:20 0:01 05:00 04:00 0:54:49 8:31:10 5:27:03 207-208 5:27:03
296-297 152 Odseďálek Marek muži 2001 Pěna team 7:36:20 0:01 : : 0:54:49 8:31:10 5:27:03 207-208 5:27:03
298 029 Košíček Jan muži 1977 Ajta krajta 7:35:39 0:01 05:00 04:00 0:54:49 8:31:29 5:27:22 209 5:27:22
299 008 Bouška Milan muži 1959 Fabricom neklasifikován(a)
300 014 Hradec Michal muži 1975 Bylo nás pět neklasifikován(a)
301 016 Jiřička Jan muži 1984 3 promile neklasifikován(a)
302 021 Aigelsreither Hubert muži 1969 Punschi neklasifikován(a)
303 023 Sladký Richard muži 1964 Kometa neklasifikován(a)
304 026 Říha Jiří muži 1977 Sestry v sukni neklasifikován(a)
305 032 Hanč Pavel muži 1984 3 promile neklasifikován(a)
306 036 Šimon Josef muži 1964 Chlastopetr neklasifikován(a)
307 044 Papay Rudolf muži 1973 Pařbla neklasifikován(a)
308 050 Poláček Ondřej muži 1974 Sestry v sukni neklasifikován(a)
309 052 Novák Zdeněk muži 1954 CK Pedál neklasifikován(a)
310 057 Konečný Zdeněk muži 1975   neklasifikován(a)
311 069 Hrdlička Zdeněk muži 1974 Bylo nás pět neklasifikován(a)
312 075 Lhota Libor muži 1965 Kometa tým neklasifikován(a)
313 082 Štikar Robert muži 1973 Chlastopetr neklasifikován(a)
314 083 Chejn David muži 1988 Bylo nás pět neklasifikován(a)
315 087 Krátký Ondřej muži 1989 Nikdy nic nikom neklasifikován(a)
316 116 Peteráč Jiří muži 1976 Pařbla neklasifikován(a)
317 123 Lhota Vojtěch muži 1992 Kometa tým neklasifikován(a)
318 127 Bača muži 1963 Chlastopetr neklasifikován(a)
319 148 Härtling Alfred muži 1975 Punschi neklasifikován(a)
320 163 Veverka Miloš muži 1956 Do kopce jistě neklasifikován(a)
321 168 Rygl Václav muži 1975 Banánová rep. neklasifikován(a)
322 172 Vejvara Zdeněk muži 1963 Chlastopetr neklasifikován(a)
323 176 Chlumský Jan muži 1976 Ganja Circus neklasifikován(a)
324 203 Srb Tomáš muži 1966 Chlastopetr neklasifikován(a)
325 211 Saal Martin muži 1969 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
326 215 Nepovím Michal muži 1982 Nikdy nic nikom neklasifikován(a)
327 221 Šebík Daniel muži 1967 Chlastopetr neklasifikován(a)
328 224 Hlaváč Jan muži 1965 Kotrmelce neklasifikován(a)
329 226 Beneš Ondřej muži 1976 Banánová rep. neklasifikován(a)
330 235 Palička Marek muži 1980 Sexy tým neklasifikován(a)
331 255 Šejn Petr muži 1983 FC Unterholc neklasifikován(a)
332 260 Nepovím Jan muži 1984 Nikdy nic nikom neklasifikován(a)
333 286 Brynda Roman muži 1971 Fantom. otroci neklasifikován(a)
334 297 Bělohlávek Aleš muži 1985 3 promile neklasifikován(a)
335 299 Zítka Marek muži 1974 Sexy tým neklasifikován(a)
336 305 Malý Jan muži 1968 Bylo nás pět neklasifikován(a)
337 311 Hána Michael muži 1979 Sexy tým neklasifikován(a)
338 312 Klobouček Vladimír muži 1979 Banánová rep. neklasifikován(a)
339 317 Kodeš Jan muži 1976 Banánová rep. neklasifikován(a)
340 319 Krbec Martin muži 1979 Kontrola drogow neklasifikován(a)
341 320 Hradec Lukáš muži 1978 Bylo nás pět neklasifikován(a)
342 329 Bříza Chlastopetr muži 1965 Chlastopetr neklasifikován(a)
343 344 Ticháček Radek muži 1978 Fabricom neklasifikován(a)
344 345 Bouška Václav muži 1997 Fabricom neklasifikován(a)
345 367 Šťovíček Pavel muži 1970 Žiznivci neklasifikován(a)
346 369 Krupička Michal muži 1980 Pařbla neklasifikován(a)
347 379 Polák Michal muži 1977 Bakako Nová Pak neklasifikován(a)
348 395 Roubal Lukáš muži 1975 Banánová rep. neklasifikován(a)
349 418 Stuchlík Jan muži 1984 Banánová rep. neklasifikován(a)
350 441 Novotný Marcel muži 1973 Garda team neklasifikován(a)
351 446 Mečíř Jan muži 1983 Banánová rep. neklasifikován(a)
352 449 Charouz Jakub muži 1974 Sestry v sukni neklasifikován(a)
353 454 Horáček Petr muži 1969 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
354 459 Ženíšek Jan muži 1989 Píchlá duše neklasifikován(a)
355 471 Šlechta Miroslav muži 1989 Píchlá duše neklasifikován(a)
356 482 Klapka René muži 1975 Banánová rep. neklasifikován(a)
357 489 Votýpka Jakub muži 1974 Pařbla neklasifikován(a)
358 494 Ferman Pavel muži 1973 Vinoř neklasifikován(a)
359 219 Hermann Erfurt veteráni 1940 Kometa tým neklasifikován(a)
360 053 Věříšová Pavlína ženy 1965 LSC Librantice neklasifikován(a)
361 089 Všetečková Jana ženy 1969 Double team neklasifikován(a)
362 094 Krupičková Zuzana ženy 1984 Sexy tým neklasifikován(a)
363 104 Chvojková Michaela ženy 1979 Ganja Circus neklasifikován(a)
364 204 Krejsová Pavla ženy 1983 Nikdy nic nikom neklasifikován(a)
365 278 Ditrichová Pavlína ženy 1983 Sexy tým neklasifikován(a)
366 280 Kolesárová Aneta ženy 1987 Nikdy nic nikom neklasifikován(a)
367 410 Bajerová Kateřina ženy 1985 FC Unterholc neklasifikován(a)
368 458 Srb Daniel muži 1993 Úbal Jičín diskvalifikován(a)
369 469 Šádek Rostislav muži 1983 Ajta krajta diskvalifikován(a)
370 281 Fabiánová Kateřina ženy 1995   diskvalifikován(a)
mz 115 Kořínek Petr mimo závod 1978 Bakako Podh.Új. 7:01:28 0:02 : : 0:54:49 7:56:19 4:52:12 1  
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 28.08.2011 / 10:48

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz