XXXI. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD - 2012

Aktualizované výsledky, rozklíčováni někteří nečitelní. Stále nevíme kdo měl st.č. 419,155 a 138 v seznamu uvedeni pouze otazniky. Víte-li kdo to je, napište nám rádi opravíme.

XXXI. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD © bicman
  absolutní výsledky výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 208 Šádek Rostislav muži 1983 Ajtakrajta 2:42:10 0:23 : : 0:22:58 3:05:31   1  
2 008 Svoboda Ivan muži 1962 Garda team 2:42:18 0:24 : : 0:23:33 3:06:15 0:00:44 2 0:00:44
3 027 Šmejc Petr muži 1978 CK Pedál 2:47:03 1:10 : : 0:24:20 3:12:33 0:07:02 3 0:07:02
4 035 Kudrnáč Miroslav muži 1961 Rumcajs 2:48:46 0:20 : : 0:24:37 3:13:43 0:08:12 4 0:08:12
5 067 Soukup Petr muži 1966 Garda team 2:48:54 0:27 : : 0:25:05 3:14:26 0:08:55 5 0:08:55
6 166 Vlach Tomáš muži 1978 Ganja circus 2:49:19 0:35 : : 0:24:42 3:14:36 0:09:05 6 0:09:05
7 089 Karban Lukáš muži 1980 Ronal 2:49:02 0:41 : : 0:26:21 3:16:04 0:10:33 7 0:10:33
8 183 Cogan Rudolf muži 1971   2:47:24 0:38 05:00 : 0:27:14 3:20:16 0:14:45 8 0:14:45
9 069 Kazda Jiří veteráni 1950 Železnice 2:56:50 0:27 : : 0:25:12 3:22:29 0:16:58 1  
10 047 Janďourek Miroslav muži 1975 Pivnice U kata 2:59:39 0:30 : : 0:25:19 3:25:28 0:19:57 9 0:19:57
11 082 Brusák Josef veteráni 1952 Hotel Jičín 2:59:36 0:34 : : 0:25:23 3:25:33 0:20:02 2 0:03:04
12 046 Imlauf Martin muži 1969 Weber 2:59:26 0:32 : : 0:26:50 3:26:48 0:21:17 10 0:21:17
13 020 Hýsek David muži 1966 IB Alcudia 2:55:59 0:31 05:00 : 0:25:54 3:27:24 0:21:53 11 0:21:53
14 121 Skrbková Mirka ženy 1967 CK Pedál 3:03:54 0:47 : : 0:25:20 3:30:01 0:24:30 1  
15 098 Imlauf Jindřich muži 1973 Weber 3:01:55 0:57 : : 0:27:12 3:30:04 0:24:33 12 0:24:33
16 084 Klein Petr muži 1973 Věžák 3:02:57 0:18 : : 0:27:56 3:31:11 0:25:40 13 0:25:40
17 087 Crha Pavel muži 1966 Garda team 3:06:28 0:21 : : 0:24:24 3:31:13 0:25:42 14 0:25:42
18 161 Sůva Ivan muži 1962 CK Pedál 3:03:16 0:41 : : 0:27:28 3:31:25 0:25:54 15 0:25:54
19 048 Suchomel Petr muži 1967 Šumperští draci 3:13:15 0:17 : : 0:28:04 3:41:36 0:36:05 16 0:36:05
20 023 Klikar Alois veteráni 1948 Spinning Lomni. 3:13:53 0:53 : : 0:27:35 3:42:21 0:36:50 3 0:19:52
21 199 Lachman Vít muži 1990 FC Unterholz 3:11:26 0:39 05:00 : 0:25:18 3:42:23 0:36:52 17 0:36:52
22 009 Kotyška Jiří muži 1967 Garda team 3:13:31 0:50 : : 0:28:07 3:42:28 0:36:57 18 0:36:57
23 198 Chrpa Jan muži 1986 FC Unterholz 3:15:37 0:48 : : 0:26:20 3:42:45 0:37:14 19 0:37:14
24 095 Svoboda Jiří muži 1961 CK Pedál 3:13:38 1:07 : : 0:28:51 3:43:36 0:38:05 20 0:38:05
25 038 Zugar Ondřej muži 1994 Čulibrci 3:17:36 0:29 : : 0:27:04 3:45:09 0:39:38 21 0:39:38
26 168 Novák Zdeněk muži 1954 CK Pedál 3:14:48 0:37 : : 0:30:15 3:45:40 0:40:09 22 0:40:09
27 042 Procházka Martin muži 1964 LKP 3:18:01 0:50 : : 0:28:06 3:46:57 0:41:26 23 0:41:26
28 176 Vojík Jan muži 1961 Vrcha 3:21:14 0:30 : : 0:27:57 3:49:41 0:44:10 24 0:44:10
29 034 Rychterová Dana ženy 1969 Kočiny 3:21:33 0:45 : : 0:27:53 3:50:11 0:44:40 2 0:20:10
30 071 Stibůrek Michal muži 1967 Svijanský mazec 3:17:45 0:44 : : 0:31:44 3:50:13 0:44:42 25 0:44:42
31 062 Havrda Josef veteráni 1950 Žíznivci 3:22:16 0:33 : : 0:27:33 3:50:22 0:44:51 4 0:27:53
32 173 Tyrychtr Milan muži 1964 Kněžnice 3:21:30 1:05 : : 0:28:15 3:50:50 0:45:19 26 0:45:19
33 018 Boček Tomáš muži 1991 FC Unterholz 3:24:26 0:44 : : 0:28:32 3:53:42 0:48:11 27 0:48:11
34 053 Louda Jiří veteráni 1942 Hotel Jičín 3:23:49 0:42 : : 0:30:27 3:54:58 0:49:27 5 0:32:29
35 059 Pejřimovský Michal muži 1973 Věžák 3:27:44 0:52 : : 0:28:29 3:57:05 0:51:34 28 0:51:34
36 165 Mazáček Jiří muži 1984 FC Unterholz 3:28:03 0:41 : : 0:28:37 3:57:21 0:51:50 29 0:51:50
37 001 Pecháň Petr muži 1968 Obklady Vaněk 3:17:30 0:50 10:00 : 0:29:05 3:57:25 0:51:54 30 0:51:54
38 169 Dubský Zdeněk muži 1969 Obklady Vaněk 3:28:44 0:50 : : 0:28:14 3:57:48 0:52:17 31 0:52:17
39 090 Vaněk Lubor muži 1973 Obklady Vaněk 3:28:51 1:04 : : 0:28:02 3:57:57 0:52:26 32 0:52:26
40 068 Dubská Dana ženy 1970 Kazboš 3:27:55 0:32 : : 0:30:05 3:58:32 0:53:01 3 0:28:31
41 066 Ivanov Ladislav muži 1974 Kyblikáři.cz 3:32:55 0:23 : : 0:27:04 4:00:22 0:54:51 33 0:54:51
42 054 Gebauer Jiří muži 1969 DMI 3:34:32 0:48 : : 0:27:05 4:02:25 0:56:54 34 0:56:54
43 036 Dlouhý David muži 1972 CK Pedál 3:34:43 0:34 : : 0:29:36 4:04:53 0:59:22 35 0:59:22
44 110 Barkman Ondřej muži 1984 FC Unterholz 3:31:19 0:37 05:00 : 0:27:59 4:04:55 0:59:24 36 0:59:24
45 094 Drozen Milan muži 1978 Ajta krajta 3:39:34 0:51 : : 0:28:07 4:08:32 1:03:01 37 1:03:01
46- 47 002 Křelina Radek muži 1969 Obklady Vaněk 3:40:29 0:27 : : 0:28:27 4:09:23 1:03:52 38 1:03:52
46- 47 070 Soukup František veteráni 1944 Ben Jičín 3:39:27 1:02 : : 0:28:54 4:09:23 1:03:52 6 0:46:54
48 022 Tomeš Jakub muži 1992 Nešlapeto 3:40:47 1:35 : : 0:27:57 4:10:19 1:04:48 39 1:04:48
49 195 Kříž Jiří muži 1959 CK Pedál 3:40:12 0:46 : : 0:30:27 4:11:25 1:05:54 40 1:05:54
50 144 Kotlář David muži 1988 Taknic 3:42:51 0:27 : : 0:30:26 4:13:44 1:08:13 41 1:08:13
51 083 Rychna Marek muži 1993 Chlastana 3:41:03 1:21 05:00 : 0:26:51 4:14:15 1:08:44 42 1:08:44
52 044 Blažek Jan muži 1976 No name 3:48:28 0:49 : : 0:29:09 4:18:26 1:12:55 43 1:12:55
53 074 Kubíček Milan muži 1975 Mlázovice 3:48:37 1:35 : : 0:30:11 4:20:23 1:14:52 44 1:14:52
54 150 Ženatý Petr muži 1977   3:39:04 1:02 10:00 : 0:30:33 4:20:39 1:15:08 45 1:15:08
55 052 Holubová Zuzana ženy 1975 Biketeam Radlík 3:47:19 0:51 : : 0:32:47 4:20:57 1:15:26 4 0:50:56
56 270 Češíková Hana ženy 1966 Do kopce jistě 3:42:43 0:15 : : 0:42:19 4:25:17 1:19:46 5 0:55:16
57 437 Adam Martin muži 1983   3:20:48 0:31 : : 1:04:41 4:26:00 1:20:29 46 1:20:29
58 372 Mirko Cyril muži 1970 Velomat 3:24:23 0:45 : : 1:04:41 4:29:49 1:24:18 47 1:24:18
59 028 Rychna Milan muži 1963 LKP 3:48:51 0:50 10:00 : 0:30:27 4:30:08 1:24:37 48 1:24:37
60 380 Fanta Josef muži 1975 Velomat 3:24:46 0:48 : : 1:04:41 4:30:15 1:24:44 49 1:24:44
61 138 ???3 muži     3:30:54 0:50 : : 1:04:41 4:36:25 1:30:54 50 1:30:54
62 172 Šnajdr Miroslav muži 1963 CK Pedál 4:06:09 0:30 : : 0:31:39 4:38:18 1:32:47 51 1:32:47
63 041 Roba Josef muži 1975 EMZO 4:07:45 0:32 : : 0:30:49 4:39:06 1:33:35 52 1:33:35
64 413 Kubíčková Renata ženy 1985 Mlázovice 4:06:17 0:14 : : 0:42:19 4:48:50 1:43:19 6 1:18:49
65 178 Dvořák Tomáš muži 1964 LKP 4:18:50 1:17 : : 0:29:19 4:49:26 1:43:55 53 1:43:55
66 296 Jirásek Zdeněk muži 1968 Pobř. lihoviny 3:44:24 0:52 : : 1:04:41 4:49:57 1:44:26 54 1:44:26
67 143 Sochor Milan veteráni 1948 CK Podhradí 4:20:06 0:38 : : 0:30:48 4:51:32 1:46:01 7 1:29:03
68 065 Rojík Milan muži 1975 Železnice 4:16:48 0:28 05:00 : 0:30:09 4:52:25 1:46:54 55 1:46:54
69 227 Mašek Daniel muži 1977 Svijanský mazec 3:48:32 1:28 : : 1:04:41 4:54:41 1:49:10 56 1:49:10
70 212 Kůtek Pavel muži 1968 Garda 3:49:32 1:09 : : 1:04:41 4:55:22 1:49:51 57 1:49:51
71 010 Smolíková Lenka ženy 1976 Bafrtokr 4:22:12 0:49 : : 0:33:41 4:56:42 1:51:11 7 1:26:41
72 007 Jaroš Petr veteráni 1944 Klub důchodců 4:22:46 0:30 : : 0:33:50 4:57:06 1:51:35 8 1:34:37
73 040 Melichárek Jan muži 1992 Ferrari 4:20:53 1:10 : : 0:35:12 4:57:15 1:51:44 58 1:51:44
74 441 Hubáček Leoš muži 1966 Žíznivci 3:47:12 1:02 05:00 : 1:04:41 4:57:55 1:52:24 59 1:52:24
75 420 Votruba Petr muži 1964 Choteč 3:52:51 1:43 : : 1:04:41 4:59:15 1:53:44 60 1:53:44
76 032 Smolík Filip muži 1979 Bafrtokr 4:22:15 0:48 10:00 : 0:26:36 4:59:39 1:54:08 61 1:54:08
77 014 Sedláček Zdeněk veteráni 1948 Ašští bajkeři 4:25:37 0:52 : : 0:33:24 4:59:53 1:54:22 9 1:37:24
78 399 Řehák Radomír muži 1967 Cora 3:59:34 1:10 : : 1:04:41 5:05:25 1:59:54 62 1:59:54
79 299 Šneberk Jiří muži 1978 Falcák 3:59:39 1:06 : : 1:04:41 5:05:26 1:59:55 63 1:59:55
80 395 Koudelková Monika ženy 1980 Školníci 4:25:33 0:55 : : 0:42:19 5:08:47 2:03:16 8 1:38:46
81 055 Houška Tomáš muži 1971 Optika Bíma 4:38:39 1:23 : : 0:30:54 5:10:56 2:05:25 64 2:05:25
82 196 Švorc Robert muži 1968 Herkacykl 4:24:52 0:36 20:00 : 0:29:41 5:15:09 2:09:38 65 2:09:38
83 191 Materna Zbyněk muži 1967 Herkacykl 4:24:47 0:43 20:00 : 0:30:11 5:15:41 2:10:10 66 2:10:10
84 026 Přibyl Jiří muži 1972 IB Alcudia 4:51:14 1:34 : : 0:31:37 5:24:25 2:18:54 67 2:18:54
85 374 Koudelka Radek muži 1971 Školníci 4:18:42 1:24 : : 1:04:41 5:24:47 2:19:16 68 2:19:16
86 228 Botta Mirek muži 1964 Repas Jičíněves 4:19:51 0:41 : : 1:04:41 5:25:13 2:19:42 69 2:19:42
87 233 Ježek Petr muži 1977 HASIČI PRACHOV 4:20:15 0:32 : : 1:04:41 5:25:28 2:19:57 70 2:19:57
88 428 Lhota Milan muži 1973 Ganjacirkus 4:20:35 1:09 : : 1:04:41 5:26:25 2:20:54 71 2:20:54
89 340 Lachman Jan muži 1956   4:21:13 0:50 : : 1:04:41 5:26:44 2:21:13 72 2:21:13
90 331 Dufková Milada ženy 1954 Žíznivci 4:58:45 0:30 : 05:00 0:42:19 5:36:34 2:31:03 9 2:06:33
91 092 Zikmund Michal muži 1991 CHL-ASTAVA 5:05:29 0:47 : : 0:32:24 5:38:40 2:33:09 73 2:33:09
92 017 Věříš Michal muži 1965 DSC Librantice 5:06:15 0:44 05:00 05:00 0:33:05 5:40:04 2:34:33 74 2:34:33
93 056 Horáček Jiří muži 1958 Ronal 5:07:47 1:05 : : 0:32:40 5:41:32 2:36:01 75 2:36:01
94 158 Dědeček Ladislav muži 1968 Švestková 5:13:11 1:53 : : 0:33:58 5:49:02 2:43:31 76 2:43:31
95 134 Srb Dan muži 1993 ChlastoPetři 5:25:32 0:38 : 05:00 0:29:20 5:50:30 2:44:59 77 2:44:59
96 061 Švorc Vít muži 1976 Tři sestry 5:43:13 0:46 : 15:00 0:28:44 5:57:43 2:52:12 78 2:52:12
97 186 Matějka Jiří muži 1989 Pobř. lihoviny 5:26:59 1:06 : : 0:30:55 5:59:00 2:53:29 79 2:53:29
98 482 Věříšová Petra ženy 1993 Ajtakrajta 5:10:57 1:00 05:00 : 0:42:19 5:59:16 2:53:45 10 2:29:15
99 057 Švorc Marian muži 1969 Tři sestry 5:42:55 0:48 : 15:00 0:31:42 6:00:25 2:54:54 80 2:54:54
100 076 Kvapilová Anna ženy 1970 Optika Bíma 5:23:55 0:35 : : 0:36:09 6:00:39 2:55:08 11 2:30:38
101 171 Křelina Pavel muži 1965 Žíznivci 5:04:10 1:54 : 10:00 1:04:41 6:00:45 2:55:14 81 2:55:14
102 116 Záveská Miriam ženy 1985 Pobř. lihoviny 5:27:06 1:14 : : 0:32:55 6:01:15 2:55:44 12 2:31:14
103 148 Rozsypal Zdeněk muži 1984 Pobř. lihoviny 5:27:22 1:00 : : 0:32:55 6:01:17 2:55:46 82 2:55:46
104 163 Lukáč Marek muži 1988 Pobř. lihoviny 5:29:56 0:52 : : 0:30:59 6:01:47 2:56:16 83 2:56:16
105 005 Houška Jiří muži 1976 Optika Bíma 5:23:48 0:59 05:00 : 0:33:55 6:03:42 2:58:11 84 2:58:11
106 181 Záveská Pavla ženy 1993 Pobř. lihoviny 5:30:10 0:40 : : 0:34:26 6:05:16 2:59:45 13 2:35:15
107 218 Krupka Josef muži 1969 Maršov 5:01:16 0:56 : : 1:04:41 6:06:53 3:01:22 85 3:01:22
108 130 Roubalová Eva ženy 1951 Pecný 5:30:26 0:39 : : 0:36:50 6:07:55 3:02:24 14 2:37:54
109 449 Svoboda Josef veteráni 1947 Důchodci 5:25:00 0:48 : : 0:42:53 6:08:41 3:03:10 10 2:46:12
110 335 Mlázovský Jan muži 1979 Banánová rep. 5:10:38 1:25 : : 1:04:41 6:16:44 3:11:13 86 3:11:13
111 085 Kroh Aleš muži 1968 Obklady Vaněk 5:46:51 1:00 : 05:00 0:35:04 6:17:55 3:12:24 87 3:12:24
112 442 Pařík Josef muži 1957 Ronal 5:07:42 0:39 05:00 : 1:04:41 6:18:02 3:12:31 88 3:12:31
113 440 Entová Michaela ženy 1979 Hotel Jičín 5:55:12 0:58 : 20:00 0:42:19 6:18:29 3:12:58 15 2:48:28
114 234 Matějka Zdeněk muži 1965 Velomat 5:25:58 1:09 : 10:00 1:04:41 6:21:48 3:16:17 89 3:16:17
115 147 Jenková Olga ženy 1970 Zákaz Kazboš 5:33:05 1:26 05:00 : 0:42:19 6:21:50 3:16:19 16 2:51:49
116 239 Bičiště Petr muži 1968   5:16:07 1:41 : : 1:04:41 6:22:29 3:16:58 90 3:16:58
117 240 Helikar Martin muži 1969 za sebe 5:13:20 1:42 05:00 : 1:04:41 6:24:43 3:19:12 91 3:19:12
118 081 Šulc Jiří muži 1995 Žíznivci 5:52:10 1:01 05:00 05:00 0:32:42 6:25:53 3:20:22 92 3:20:22
119 201 Lorenz Petr muži 1968 Libáň 5:27:41 0:56 : 05:00 1:04:41 6:28:18 3:22:47 93 3:22:47
120 127 Bláha Vojta muži 1996 Fantomas.otroci 5:25:51 0:49 : : 1:04:41 6:31:21 3:25:50 94 3:25:50
121 033 Bláha Radek muži 1971 Fantomas.otroci 5:25:47 0:54 : : 1:04:41 6:31:22 3:25:51 95 3:25:51
122 043 Berný Petr muži 1992 Ferrari 5:55:01 0:48 : : 0:37:42 6:33:31 3:28:00 96 3:28:00
123 086 Kantorová Ladislava ženy 1959 Velo Chrastava 5:54:29 1:11 : : 0:38:28 6:34:08 3:28:37 17 3:04:07
124 013 Mucha Milan veteráni 1949 Velo Chrastava 5:54:57 0:46 : : 0:38:59 6:34:42 3:29:11 11 3:12:13
125 060 Šír Martin muži 1994 Asi žádnej 6:10:32 1:50 : 05:00 0:34:10 6:41:32 3:36:01 97 3:36:01
126 272 Tichá Libuše ženy 1982   6:12:49 0:41 : 05:00 0:42:19 6:50:49 3:45:18 18 3:20:48
127 290 Jirásek Zdeněk muži 1990 Pobř. lihoviny 5:51:04 0:53 05:00 10:00 1:04:41 6:51:38 3:46:07 98 3:46:07
128 314 Zachoval Jakub muži 1995 Asi žádný 5:52:05 1:02 : 05:00 1:04:41 6:52:48 3:47:17 99 3:47:17
129 447 Lhota Vojtěch muži 1992   5:48:26 0:45 : : 1:04:41 6:53:52 3:48:21 100 3:48:21
130 311 Kynčl Zuzana ženy 1986 FCU 6:10:17 1:40 : : 0:42:19 6:54:16 3:48:45 19 3:24:15
131 349 Fauta Jaroslav muži 1993   5:49:27 0:33 : : 1:04:41 6:54:41 3:49:10 101 3:49:10
132 135 Krylová Ivana ženy 1964 Berušky 6:11:30 1:09 : : 0:42:19 6:54:58 3:49:27 20 3:24:57
133 120 Poláková Pavla ženy 1969 Berušky 6:11:35 1:05 : : 0:42:19 6:54:59 3:49:28 21 3:24:58
134 241 Robová Kristýna ženy 1978 EMZO 6:13:24 0:48 : : 0:42:19 6:56:31 3:51:00 22 3:26:30
135 433 Votrubová Ivana ženy 1966 Mlázovice 6:13:34 0:58 : : 0:42:19 6:56:51 3:51:20 23 3:26:50
136 024 Suchomel František veteráni 1939 Šumperští draci 6:47:44 1:11 : 20:00 0:28:44 6:57:39 3:52:08 12 3:35:10
137 451 Kaňka Pavel veteráni 1947 Pošťáci 6:24:47 0:57 : 10:00 0:42:53 6:58:37 3:53:06 13 3:36:08
138 077 Koloc Radek muži 1962 Žíznivci 6:30:19 0:31 : : 0:29:13 7:00:03 3:54:32 102 3:54:32
139 303 Šimáková Michala ženy 1968 LDI 6:24:42 0:36 : 05:00 0:42:19 7:02:37 3:57:06 24 3:32:36
140 063 Brumlich Roman muži 1963 Asi sám 6:18:48 1:04 05:00 : 0:37:49 7:02:41 3:57:10 103 3:57:10
141 266 Tůma Jaroslav muži 1973 Garda 5:37:00 1:20 20:00 : 1:04:41 7:03:01 3:57:30 104 3:57:30
142 278 Limberský Petr muži 1953 Aždodnateam 5:17:35 0:51 40:00 : 1:04:41 7:03:07 3:57:36 105 3:57:36
143 495 Plíšková Iveta ženy 1966 Slimejši 6:45:48 0:38 : 25:00 0:42:19 7:03:45 3:58:14 25 3:33:44
144 262 Lenc Michal muži 1989 Pobř. lihoviny 5:50:55 0:56 10:00 : 1:04:41 7:06:32 4:01:01 106 4:01:01
145 345 Konečný Zdeněk muži 1975   6:15:57 0:35 : 10:00 1:04:41 7:11:13 4:05:42 107 4:05:42
146 263 Morávková Martina ženy 1989 M a M 6:40:05 0:33 : 10:00 0:42:19 7:12:57 4:07:26 26 3:42:56
147 264 Novotná Martina ženy 1990 M a M 6:40:13 0:37 : 10:00 0:42:19 7:13:09 4:07:38 27 3:43:08
148 269 Lhotová Renáta ženy 1967 Kometa tým 6:40:54 0:45 : 10:00 0:42:19 7:13:58 4:08:27 28 3:43:57
149 426 Petříčková Marcela ženy 1967 Slimejši 6:45:54 1:16 : 15:00 0:42:19 7:14:29 4:08:58 29 3:44:28
150 015 Pour Pavel muži 1968 Tři sestry 6:59:06 0:46 : 10:00 0:24:41 7:14:33 4:09:02 108 4:09:02
151 452 Suchomelová Ivana ženy 1967 Slimejši 6:47:06 0:59 : 15:00 0:42:19 7:15:24 4:09:53 30 3:45:23
152 297 Smolík Petr muži 1961 Svijanský mazec 6:13:16 1:04 : : 1:04:41 7:19:01 4:13:30 109 4:13:30
153 011 Mejzlík Jaroslav muži 1973 Křáplá puška 6:53:15 2:21 : 05:00 0:30:04 7:20:40 4:15:09 110 4:15:09
154 245 Pěnička Václav veteráni 1952 Tisknu levně 6:46:08 2:27 : 10:00 0:42:53 7:21:28 4:15:57 14 3:58:59
155 327 Zummerová Alena ženy 1976 Šlapky Turnov 6:44:27 0:38 : 05:00 0:42:19 7:22:24 4:16:53 31 3:52:23
156 079 Chvojka Tobiáš muži 1981 Ganja circus 7:06:58 1:29 : 15:00 0:31:33 7:25:00 4:19:29 111 4:19:29
157 362 Vodseďálková Jarmila ženy 1978 Pěna tým 6:42:45 0:35 : : 0:42:19 7:25:39 4:20:08 32 3:55:38
158 207 Záveská Helena ženy 1964   6:59:12 0:12 : 15:00 0:42:19 7:26:43 4:21:12 33 3:56:42
159 249 Houžvička Jan muži 1975   6:16:03 6:16 : : 1:04:41 7:27:00 4:21:29 112 4:21:29
160 326 Zakouřilová Eva ženy 1967 Šlapky Turnov 6:44:32 0:30 : : 0:42:19 7:27:21 4:21:50 34 3:57:20
161 332 Pintová Jiřina ženy 1969 Šlapky Turnov 6:44:20 0:48 : : 0:42:19 7:27:27 4:21:56 35 3:57:26
162 351 Šimák Martin muži 1968 LDI 6:22:06 1:07 : : 1:04:41 7:27:54 4:22:23 113 4:22:23
163 360 Kaizlerová Markéta ženy 1990 FCU 6:53:25 2:38 : 10:00 0:42:19 7:28:22 4:22:51 36 3:58:21
164 497 Klobouček Tadiáš muži 1993   6:23:22 0:53 : : 1:04:41 7:28:56 4:23:25 114 4:23:25
165 257 Helclová Jitka ženy 1964 J a K 6:51:00 0:44 : 05:00 0:42:19 7:29:03 4:23:32 37 3:59:02
166 271 Křížová Klára ženy 1977 J a K 6:51:07 0:42 : 05:00 0:42:19 7:29:08 4:23:37 38 3:59:07
167 006 Rozsypal Jan muži 1978 Křáplá puška 6:53:12 2:27 05:00 05:00 0:33:43 7:29:22 4:23:51 115 4:23:51
168 424 Maťátková Michaela ženy 1973 Maťátko 6:51:26 1:27 : 05:00 0:42:19 7:30:12 4:24:41 39 4:00:11
169 454 Plíšek Jaroslav muži 1962 Slimejši 6:44:54 0:43 05:00 25:00 1:04:41 7:30:18 4:24:47 116 4:24:47
170 333 Panáček Jan muži 1970 Já sám 6:19:39 1:31 05:00 : 1:04:41 7:30:51 4:25:20 117 4:25:20
171 064 Wehrenberger Roman muži 1978 Ganja circus 6:49:13 6:29 10:00 10:00 0:36:00 7:31:42 4:26:11 118 4:26:11
172 381 Kynčl Jakub muži 1984 FCU 6:31:19 1:38 : : 1:04:41 7:37:38 4:32:07 119 4:32:07
173 375 Medda Lucie ženy 1972   6:59:39 0:49 : 05:00 0:42:19 7:37:47 4:32:16 40 4:07:46
174 363 Hyvlová Aneta ženy 1991 FCU 6:53:41 2:32 : : 0:42:19 7:38:32 4:33:01 41 4:08:31
175 231 Bajerová Kateřina ženy 1985 FC Unterholz 6:53:29 2:56 : : 0:42:19 7:38:44 4:33:13 42 4:08:43
176 215 Šejn Petr muži 1983 Unterholz 6:23:15 6:12 05:00 : 1:04:41 7:39:08 4:33:37 120 4:33:37
177 170 Suchomel Jan muži 1997 Šumperští draci 6:47:37 0:43 : 10:00 1:04:41 7:43:01 4:37:30 121 4:37:30
178 419 ???1 muži 1975   6:49:54 0:46 : 10:00 1:04:41 7:45:21 4:39:50 122 4:39:50
179 480 Kozel Jaroslav muži 1964 Kotrmelce 6:50:24 0:44 : 10:00 1:04:41 7:45:49 4:40:18 123 4:40:18
180 118 Roubalová Štěpánka ženy 1978 Kočiny 7:03:53 1:04 : : 0:42:19 7:47:16 4:41:45 43 4:17:15
181 248 Kůtková Monika ženy 1968 Kočiny 7:03:51 1:08 : : 0:42:19 7:47:18 4:41:47 44 4:17:17
182 281 Kaizlerová Iveta ženy 1963 Kočiny 7:03:46 1:16 : : 0:42:19 7:47:21 4:41:50 45 4:17:20
183 488 Soukupová Barbora ženy 1987 Kočiny 7:04:03 1:01 : : 0:42:19 7:47:23 4:41:52 46 4:17:22
184 131 Soukupová Eva ženy 1968 Kočiny 7:03:58 1:09 : : 0:42:19 7:47:26 4:41:55 47 4:17:25
185 295 Srbová Štěpánka ženy 1967 Kočiny 7:04:01 1:11 : : 0:42:19 7:47:31 4:42:00 48 4:17:30
186 434 Plíšek Milan muži 1975 Ganja circus 7:06:53 1:33 05:00 25:00 1:04:41 7:53:07 4:47:36 124 4:47:36
187 220 Klitzsch Thomas muži 1973 Team Dresden 7:03:21 0:40 : 15:00 1:04:41 7:53:42 4:48:11 125 4:48:11
188 129 Kraj Martin muži 1981 Ganja circus 0:00:00 429:49 05:00 25:00 1:04:41 7:54:30 4:48:59 126 4:48:59
189 324 Zaplatílek Dušan muži 1966 Alanky 6:53:00 2:45 : 05:00 1:04:41 7:55:26 4:49:55 127 4:49:55
190 223 Hotzel Gunter muži 1958 Team Dresden 6:51:41 0:31 : : 1:04:41 7:56:53 4:51:22 128 4:51:22
191 204 Repáň Miloš muži 1963 Samotář 6:46:01 1:36 05:00 : 1:04:41 7:57:18 4:51:47 129 4:51:47
192 330 Kopecká Sylva ženy 1963 Sokol Libáň 7:24:25 0:42 : 10:00 0:42:19 7:57:26 4:51:55 49 4:27:25
193 350 Helcl Jan muži 1993   6:25:55 4:00 30:00 05:00 1:04:41 7:59:36 4:54:05 130 4:54:05
194 122 Fantomas muži 1972 Fantomas.otroci 7:47:38 1:07 : 20:00 0:32:18 8:01:03 4:55:32 131 4:55:32
195 250 Kleisnerová Hana ženy 1973 Fitklub 7:27:50 1:06 : 10:00 0:42:19 8:01:15 4:55:44 50 4:31:14
196 155 ???2 muži     6:56:02 1:21 : : 1:04:41 8:02:04 4:56:33 132 4:56:33
197 361 Medda Evaldo muži 1972   6:56:58 0:49 05:00 05:00 1:04:41 8:02:28 4:56:57 133 4:56:57
198 322 Javůrková Michaela ženy 1979 Ajta krajta 7:34:54 1:12 : 15:00 0:42:19 8:03:25 4:57:54 51 4:33:24
199 217 Marsková Pavlína ženy 1983 Ajtakrajta 7:35:01 1:38 : 15:00 0:42:19 8:03:58 4:58:27 52 4:33:57
200 341 Románek Marcel muži 1979 Tři sestry 7:10:17 0:27 : 10:00 1:04:41 8:05:25 4:59:54 134 4:59:54
201 485 Kaván David muži 1974 Tři sestry 7:10:10 0:36 : 10:00 1:04:41 8:05:27 4:59:56 135 4:59:56
202 259 Vodseďálek Radek muži 1974 Pěna tým 6:55:16 2:14 05:00 : 1:04:41 8:07:11 5:01:40 136 5:01:40
203 494 Ryglová Veronika ženy 1997 Želva team 7:35:32 0:51 : 10:00 0:42:19 8:08:42 5:03:11 53 4:38:41
204 214 Kohler Marco muži 1985 Team Dresden 7:03:38 0:36 10:00 10:00 1:04:41 8:08:55 5:03:24 137 5:03:24
205 164 Ženatá Andrea ženy 1974   7:35:30 1:37 : 10:00 0:42:19 8:09:26 5:03:55 54 4:39:25
206 114 Roubal Lukáš muži 1975 Banánová rep. 7:45:06 2:04 : : 0:23:55 8:11:05 5:05:34 138 5:05:34
207 410 Reik Pavel muži 1969 Tři sestry 7:06:35 1:48 10:00 10:00 1:04:41 8:13:04 5:07:33 139 5:07:33
208 190 Šebík Dan muži 1967 ChlastoPetři 7:57:13 2:09 : 15:00 0:28:58 8:13:20 5:07:49 140 5:07:49
209 177 Hrnčalík Ladislav muži 1970 LDI 7:54:50 0:32 : 10:00 0:29:49 8:15:11 5:09:40 141 5:09:40
210 141 Břeský Pavel muži 1965 ChlastoPetři 7:47:26 1:30 : : 0:29:05 8:18:01 5:12:30 142 5:12:30
211 100 Benešová Laďka ženy 1975 Ganja circus 7:51:49 0:50 : 15:00 0:42:19 8:19:58 5:14:27 55 4:49:57
212 252 Vaňková Kateřina ženy 1976 Obklady Vaněk 7:35:37 2:04 : : 0:42:19 8:20:00 5:14:29 56 4:49:59
213 031 Matějka Tomáš muži 1977 Ganja circus 7:47:13 1:48 10:00 10:00 0:31:11 8:20:12 5:14:41 143 5:14:41
214 051 Rychna Tomáš muži 1991 Chlastana 7:41:50 7:26 : 05:00 0:36:21 8:20:37 5:15:06 144 5:15:06
215 016 Rachota Michal muži 1991 ACS 7:57:24 1:48 05:00 15:00 0:32:55 8:22:07 5:16:36 145 5:16:36
216 422 Hlubuček Marek muži 1975 Ganja circus 7:11:47 0:40 05:00 : 1:04:41 8:22:08 5:16:37 146 5:16:37
217 423 Stránská Jitka ženy 1985 FCU 7:45:14 0:59 : 05:00 0:42:19 8:23:32 5:18:01 57 4:53:31
218 253 Kleisner Tomáš muži 1974 Fitklub 7:27:46 1:08 : 10:00 1:04:41 8:23:35 5:18:04 147 5:18:04
219 246 Vovsová Lucie ženy 1991 FCU 7:41:37 0:54 : : 0:42:19 8:24:50 5:19:19 58 4:54:49
220 255 Všetečková Jana ženy 1969 Kočiny 7:57:42 0:51 : 15:00 0:42:19 8:25:52 5:20:21 59 4:55:51
221 478 Svobodová Anna ženy 1987 FCU 7:45:20 1:10 : : 0:42:19 8:28:49 5:23:18 60 4:58:48
222 175 Fišer Petr muži 1960 Sokol Jičín 7:24:29 0:42 45:00 10:00 0:29:41 8:29:52 5:24:21 148 5:24:21
223 103 Vaněk Dan muži 1974 Obklady Vaněk 8:00:54 0:28 : : 0:29:01 8:30:23 5:24:52 149 5:24:52
224 444 Pekárková Pavla ženy 1979 Ganja circus 7:47:58 0:23 : : 0:42:19 8:30:40 5:25:09 61 5:00:39
225 162 Beneš Ondřej muži 1976 Banánová rep. 7:45:00 0:34 50:00 30:00 0:26:38 8:32:12 5:26:41 150 5:26:41
226 160 Kašťák Miroslav muži 1965 Fantomas.otroci 7:47:35 1:14 : 20:00 1:04:41 8:33:30 5:27:59 151 5:27:59
227 356 Hruška Zbyněk muži 1980 Banánová rep. 7:26:46 nekl. 30:00 20:00 1:04:41 8:40:47 5:35:16 152 5:35:16
228 397 Kůta Miloslav muži 1984 FCU 7:45:32 1:35 : 10:00 1:04:41 8:41:48 5:36:17 153 5:36:17
229 373 Březský muži 1988 Ganja circus 7:53:40 0:39 : 15:00 1:04:41 8:44:00 5:38:29 154 5:38:29
230 105 Vunderer Zdeněk muži 1967 Fantomas.otroci 7:49:07 0:51 : 10:00 1:04:41 8:44:39 5:39:08 155 5:39:08
231 174 Smolík Tomáš muži 1981 Mrkev 7:34:45 0:56 05:00 : 1:04:41 8:45:22 5:39:51 156 5:39:51
232 107 Bača muži 1963 ChlastoPetři 7:57:33 0:51 : 15:00 1:04:41 8:48:05 5:42:34 157 5:42:34
233 149 Vejvara Zdeněk muži 1963 ChlastoPetři 7:57:17 1:47 : 15:00 1:04:41 8:48:45 5:43:14 158 5:43:14
234 378 Minařík Daniel muži 1978 Ajta krajta 7:55:26 0:33 05:00 15:00 1:04:41 8:50:40 5:45:09 159 5:45:09
235 238 Daniel Jan muži 1983 FCU 7:41:34 0:42 05:00 : 1:04:41 8:51:57 5:46:26 160 5:46:26
236 128 Štikar Robert muži 1973 ChlastoPetři 7:47:53 0:33 : : 1:04:41 8:53:07 5:47:36 161 5:47:36
237 242 Kracík Tomáš muži 1969   7:47:46 0:46 : : 1:04:41 8:53:13 5:47:42 162 5:47:42
238 021 Švorc Daniel muži 1992 ACS 8:04:45 0:52 15:00 : 0:33:06 8:53:43 5:48:12 163 5:48:12
239 418 Špaček Jiří muži 1974 Ganja circus 7:48:38 0:30 : : 1:04:41 8:53:49 5:48:18 164 5:48:18
240 268 Stuchlík Jan muži 1984 Banánová rep. 7:44:50 1:01 15:00 10:00 1:04:41 8:55:32 5:50:01 165 5:50:01
241 093 Razítko muži 1971 Fantomas.otroci 7:51:07 0:34 : : 1:04:41 8:56:22 5:50:51 166 5:50:51
242 489 Maťátko Martin muži 1971 Maťátko 6:55:52 1:38 59:59 05:00 1:04:41 8:57:10 5:51:39 167 5:51:39
243 443 Gabriel muži 1976 Rapid Mlázovice 7:47:07 0:38 05:00 : 1:04:41 8:57:26 5:51:55 168 5:51:55
244 367 Mečíř Jan muži 1983 Banánová rep. 7:51:53 0:56 : : 1:04:41 8:57:30 5:51:59 169 5:51:59
245 106 Srb Tomáš muži 1966 ChlastoPetři 7:57:21 2:23 : : 1:04:41 9:04:25 5:58:54 170 5:58:54
246 337 Ouředníček František muži 1979 Banánová rep. 7:26:43 0:14 55:00 20:00 1:04:41 9:06:38 6:01:07 171 6:01:07
247 192 Hoffman Miroslav muži 1954 Fantomas.otroci 7:45:36 1:18 30:00 10:00 1:04:41 9:11:35 6:06:04 172 6:06:04
248 104 Haenfling Alfred muži   Austria 8:07:31 0:36 : : 1:04:41 9:12:48 6:07:17 173 6:07:17
249 302 Šlesingr Pavel muži 1973 LDI 8:03:39 1:59 05:00 : 1:04:41 9:15:19 6:09:48 174 6:09:48
250 244 Adam Lukáš muži 1976 Ochmatologie 7:47:41 0:57 35:00 : 1:04:41 9:28:19 6:22:48 175 6:22:48
251 050 Horáček Petr muži 1969 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
252 078 Chlumský Jan muži 1976 Ganja circus neklasifikován(a)
253 088 Herzog Juergen muži 1974 Austria neklasifikován(a)
254 096 Šípek Milan muži 1959 CK Pedál neklasifikován(a)
255 111 Chrpa Adam muži 1989 FC Unterholz neklasifikován(a)
256 113 Kratochvíl Aleš muži 1976 Šinkanzen neklasifikován(a)
257 115 Saal Martin muži 1969 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
258 119 Bauer Petr muži 1976 Čuribrci neklasifikován(a)
259 132 Grof Lukáš muži 1982 Free lanka neklasifikován(a)
260 142 Henych Jiří muži 1989 Nadržený školač neklasifikován(a)
261 151 Brynda Roman muži 1971 Fantomas.otroci neklasifikován(a)
262 153 Lánský David muži 1978 Choteč neklasifikován(a)
263 154 Dammbeck Guenther muži 1974 Austria team neklasifikován(a)
264 167 Rygl Vašek muži 1975 Banánová rep. neklasifikován(a)
265 179 Novotný David muži 1992 FC Unterholz neklasifikován(a)
266 187 Šimůnek Josef muži 1964 ChlastoPetři neklasifikován(a)
267 197 Aigelsreither Hubert muži 1969 Austria neklasifikován(a)
268 224 Kracík Radek muži 1972   neklasifikován(a)
269 243 Kolář Petr muži 1982 Ganja circus neklasifikován(a)
270 273 Duczynski Pavel muži 1979 Kontr. Drogowa neklasifikován(a)
271 277 Votýpka Jakub muži 1974 Pař-bla neklasifikován(a)
272 289 Davidek Tomáš muži 1988 Nadržený škol. neklasifikován(a)
273 315 Jiránek Lukáš muži 1983 Choteč neklasifikován(a)
274 321 Palička Marek muži 1980 Šavle team neklasifikován(a)
275 323 Bouška Václav muži 1997 Cofely neklasifikován(a)
276 325 Krupička Michal muži 1980 Pař-bla neklasifikován(a)
277 338 Jeník Jakub muži 1982 Mrkev neklasifikován(a)
278 339 Bohuňovský Radek muži 1969 LDI neklasifikován(a)
279 342 Nechanický Milan muži 1993   neklasifikován(a)
280 346 Šlechta Miroslav muži 1989 Nadržené škol. neklasifikován(a)
281 357 Tedušková Barbora muži 1989 Eagles neklasifikován(a)
282 369 Ženíšek Jan muži 1989 Nadržené škol. neklasifikován(a)
283 377 Bouška Milan muži 1959 Cofely neklasifikován(a)
284 384 Peteráč Jiří muži 1976 Pařba neklasifikován(a)
285 414 Hlaváč Jan muži 1965 Kotrmelce neklasifikován(a)
286 427 Halaz Jindřich muži 1959 Trojkolo neklasifikován(a)
287 431 Čapek Ondřej muži 1965 Líšný neklasifikován(a)
288 438 Benc Jan muži 1983 Ganja cirkus neklasifikován(a)
289 446 Smith Michael muži 1970 Banánová rep. neklasifikován(a)
290 459 Kraus Martin muži 1980 Choteč neklasifikován(a)
291 080 Prokeš Vladislav veteráni 1950 Ben Jičín neklasifikován(a)
292 136 Prančl Miroslav veteráni 1951 Pecný neklasifikován(a)
293 275 Erfurth Hermann veteráni 1940 Kometa tým neklasifikován(a)
294 279 Hubálovská Petra ženy 1974 Freelanka neklasifikován(a)
295 310 Boušková Andrea ženy 1986 Eagles neklasifikován(a)
296 344 Machallová Kateřina ženy 1984 Eagles neklasifikován(a)
297 379 Krupičková Zuzana ženy 1984 Šavle team neklasifikován(a)
298 408 Kubíčková Iva ženy 1965 Mlázovice neklasifikován(a)
299 432 Voltrová Petra ženy 1972 Gyntrio neklasifikován(a)
300 025 Peroutka Štěpán muži 1975 Ganja circus diskvalifikován(a)
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 04.09.2012 / 22:07

 

Fotogalerie vítězů !

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz