Hlavní závod 2013

XXXII. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD © bicman
absolutní výsledky výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 093 Roubal Lukáš muži 1975 Banánová rep. 2:39:34 0:23 : : 0:22:50 3:02:47   1  
2 196 Šmejc Petr muži 1978 CK Pedál 2:46:45 3:17 : : 0:22:59 3:13:01 0:10:14 2 0:10:14
3 163 Vlach Tomáš muži 1978 Ganja circus 2:47:33 2:31 : : 0:24:27 3:14:31 0:11:44 3 0:11:44
4 449 Soukup Petr muži 1966 Garda 2:50:12 1:08 : : 0:24:37 3:15:57 0:13:10 4 0:13:10
5 113 Pour Pavel muži 1968 Tři sestry 2:50:06 1:34 : : 0:24:26 3:16:06 0:13:19 5 0:13:19
6 474 Kazda Jiří veteráni 1950 Železnice 2:52:30 0:29 : : 0:24:05 3:17:04 0:14:17 1  
7 400 Šádek Rostislav muži 1983 Ajta krajta 2:53:42 0:55 : : 0:22:29 3:17:06 0:14:19 6 0:14:19
8 158 Imlauf Martin muži 1969 Weber 2:52:09 0:45 : : 0:24:25 3:17:19 0:14:32 7 0:14:32
9 069 Lachman Vítek muži 1990 FC Unterholz 2:52:21 0:42 : : 0:24:41 3:17:44 0:14:57 8 0:14:57
10 441 Soukup Jan muži 1991 Garda 2:52:01 0:42 : : 0:25:08 3:17:51 0:15:04 9 0:15:04
11 176 Moša Břetislav muži 1989 IB Alcudia 2:53:13 0:13 : : 0:25:21 3:18:47 0:16:00 10 0:16:00
12 161 Imlauf Jindřich muži 1973 Weber 2:56:56 0:38 : : 0:24:56 3:22:30 0:19:43 11 0:19:43
13 055 Dvořák Vojtěch muži 1992 FC Unterholz 2:56:53 0:31 : : 0:26:15 3:23:39 0:20:52 12 0:20:52
14 437 Ulrich Josef muži 1983 FC Unterholz 3:02:23 0:33 : : 0:26:01 3:28:57 0:26:10 13 0:26:10
15 136 Pejřimovský Michal muži 1973 Věžák 3:03:08 0:35 : : 0:25:26 3:29:09 0:26:22 14 0:26:22
16 401 Smolík Petr muži 1961 Svijanský mazec 3:03:24 0:37 : : 0:25:34 3:29:35 0:26:48 15 0:26:48
17 412 Šťovíček Pavel muži 1970 CK Gruppetto 3:01:52 0:56 : : 0:28:29 3:31:17 0:28:30 16 0:28:30
18 489 Hýsek David muži 1966 IB Alcudia 3:07:30 0:21 : : 0:24:53 3:32:44 0:29:57 17 0:29:57
19 034 Adam Martin muži 1983 Jinolice 3:05:54 0:46 : : 0:27:16 3:33:56 0:31:09 18 0:31:09
20 168 Mošová Andrea ženy 1989 IB Alcudia 3:10:47 0:28 : : 0:25:11 3:36:26 0:33:39 1  
21 485 Kotyška Jiří muži 1967 Garda 3:09:59 0:48 : : 0:28:25 3:39:12 0:36:25 19 0:36:25
22 010 Boček Tomáš muži 1991 FC Unterholz 3:12:30 0:39 : : 0:26:15 3:39:24 0:36:37 20 0:36:37
23 454 Havrda Josef veteráni 1950 Žíznivci 3:14:05 1:08 : : 0:25:36 3:40:49 0:38:02 2 0:23:45
24 432 Svoboda Jiří muži 1961 CK Pedál 3:12:28 0:30 : : 0:28:13 3:41:11 0:38:24 21 0:38:24
25 175 Sůva Ivan muži 1962 CK Pedál 3:12:33 0:33 : : 0:28:16 3:41:22 0:38:35 22 0:38:35
26 007 Plítek Václav veteráni 1947 Fit klub 3:14:51 1:28 : : 0:26:27 3:42:46 0:39:59 3 0:25:42
27 013 Barkman Ondřej muži 1984 FC Unterholz 3:16:40 0:56 : : 0:26:10 3:43:46 0:40:59 23 0:40:59
28 166 Louda Jiří veteráni 1942 Hotel Jičín 3:16:12 0:38 : : 0:27:59 3:44:49 0:42:02 4 0:27:45
29 424 Procházka Martin muži 1964 LKP 3:16:51 0:39 : : 0:28:21 3:45:51 0:43:04 24 0:43:04
30 116 Svoboda Pavel muži 1978 Otec a syn 3:21:03 0:38 : : 0:26:25 3:48:06 0:45:19 25 0:45:19
31- 32 104 Gebauer Jiří muži 1969 DM 1 3:23:16 0:39 : : 0:26:58 3:50:53 0:48:06 26 0:48:06
31- 32 130 Holubová Zuzana ženy 1974 Hotel Jičín 3:23:19 0:30 : : 0:27:04 3:50:53 0:48:06 2 0:14:27
33 410 Drozen Milan muži 1978 Ajta krajta 3:23:26 1:05 : : 0:27:03 3:51:34 0:48:47 27 0:48:47
34 022 Soukup František veteráni 1944 Garda 3:24:16 1:12 : : 0:27:50 3:53:18 0:50:31 5 0:36:14
35 162 Vaněk Lubor muži 1973 Obklady Vaněk 3:25:14 0:54 : : 0:27:35 3:53:43 0:50:56 28 0:50:56
36 426 Prokeš Vladimír veteráni 1950 Garda 3:24:05 1:22 : : 0:28:40 3:54:07 0:51:20 6 0:37:03
37 170 Peroutka Štěpán muži 1975 Ganja circus 3:25:52 0:29 : : 0:29:04 3:55:25 0:52:38 29 0:52:38
38 178 Křelina Radek muži 1969 Obklady Vaněk 3:25:20 2:14 : : 0:27:59 3:55:33 0:52:46 30 0:52:46
39 181 Dubská Dana ženy 1970 Kazboš team 3:26:27 0:21 : : 0:29:50 3:56:38 0:53:51 3 0:20:12
40 406 Koloc Radek muži 1962 Garda 3:27:46 0:41 : : 0:28:46 3:57:13 0:54:26 31 0:54:26
41 134 Vojík Jan muži 1961 Vrcha Jičín 3:27:00 0:59 : : 0:29:52 3:57:51 0:55:04 32 0:55:04
42 419 Toman Jan muži 1979 Rumun team 3:16:28 0:49 15:00 : 0:26:14 3:58:31 0:55:44 33 0:55:44
43 198 Rychna Marek muži 1993 Chlastana 3:28:36 1:03 05:00 02:00 0:26:54 3:59:33 0:56:46 34 0:56:46
44 478 Šneberk Jiří muži 1978 Falcák 3:31:51 0:55 : : 0:29:19 4:02:05 0:59:18 35 0:59:18
45 182 Kříž Jiří muži 1959 CK Pedál 3:38:50 0:30 : 04:00 0:29:39 4:04:59 1:02:12 36 1:02:12
46 005 Rychterová Danča ženy 1969 SNS Smržovka 3:23:22 1:17 : : 0:41:22 4:06:01 1:03:14 4 0:29:35
47 046 Hradecký Josef veteráni 1953 Ronal 3:24:26 1:03 : : 0:41:37 4:07:06 1:04:19 7 0:50:02
48 150 Kudrnáč Miloš muži 1960 Žíznivci 3:38:33 0:43 : : 0:29:16 4:08:32 1:05:45 37 1:05:45
49 009 Svoboda Chuck muži 1962 SNS Smržovka 3:23:24 0:51 : : 0:45:40 4:09:55 1:07:08 38 1:07:08
50 048 Kozohorský Vít muži 1983 Vopičáci 3:41:47 0:45 : : 0:27:47 4:10:19 1:07:32 39 1:07:32
51 411 Hubaček Leon muži 1966 Žíznivci 3:35:15 1:36 05:00 : 0:29:12 4:11:03 1:08:16 40 1:08:16
52 127 Ženatý Petr muži 1977   3:39:42 2:03 : : 0:29:46 4:11:31 1:08:44 41 1:08:44
53 076 Dubský Zdeněk muži 1969 Kazboš team 3:38:22 1:02 05:00 : 0:28:45 4:13:09 1:10:22 42 1:10:22
54 151 Šnajdr Miroslav muži 1963 CK Pedál 3:42:44 1:00 05:00 04:00 0:29:52 4:14:36 1:11:49 43 1:11:49
55 481 Zachoval Jakub muži 1995 Asi žádný 3:46:03 0:43 : : 0:28:45 4:15:31 1:12:44 44 1:12:44
56 422 Janďourek Míra muži 1975 Březina 3:47:57 1:27 : : 0:26:59 4:16:23 1:13:36 45 1:13:36
57 016 Pecháň Petr muži 1968 Obklady Vaněk 3:47:07 1:15 : : 0:28:39 4:17:01 1:14:14 46 1:14:14
58 071 Mazáček Jiří muži 1984 FC Unterholz 3:47:45 1:02 : : 0:28:15 4:17:02 1:14:15 47 1:14:15
59 063 Němečková Hana ženy 1982 Vopičáci 3:46:40 0:44 : : 0:30:37 4:18:01 1:15:14 5 0:41:35
60 495 Zumr Miroslav muži 1976 Ronal 3:47:29 0:55 : : 0:29:44 4:18:08 1:15:21 48 1:15:21
61 416 Kubíček Milan muži 1965 free 3:48:24 1:04 : : 0:30:49 4:20:17 1:17:30 49 1:17:30
62 135 Kubíčková Renata ženy 1985 Mlázovice 3:49:10 0:27 : : 0:31:57 4:21:34 1:18:47 6 0:45:08
63 110 Češíková Hana ženy 1966 Mlázovice 3:52:14 0:18 : : 0:31:43 4:24:15 1:21:28 7 0:47:49
64 218 Kůtek Pavel muži 1968 Garda team 3:39:29 0:55 : : 0:45:40 4:26:04 1:23:17 50 1:23:17
65 177 Roba Josef muži 1975 Nad Cent 3:56:45 0:37 : : 0:29:10 4:26:32 1:23:45 51 1:23:45
66 407 Rojík Milan muži 1975 free 3:48:37 0:57 10:00 : 0:29:50 4:29:24 1:26:37 52 1:26:37
67 476 Brzák Ladislav veteráni 1942 free 3:58:49 0:40 : : 0:30:13 4:29:42 1:26:55 8 1:12:38
68 473 Dyntar Tomáš muži 1972 Sauny 3:48:33 1:01 10:00 : 0:30:39 4:30:13 1:27:26 53 1:27:26
69 119 Skřivánek Milda muži 1962 Skřivan team 3:52:25 0:32 05:00 : 0:33:03 4:31:00 1:28:13 54 1:28:13
70 397 Dobiáš Jaroslav veteráni 1952 Žíznivci 3:49:50 1:05 : : 0:41:37 4:32:32 1:29:45 9 1:15:28
71 183 Pašek Pavel muži 1971 nejsem 4:00:38 1:00 : : 0:31:18 4:32:56 1:30:09 55 1:30:09
72 053 Votruba Petr muži 1964   3:46:52 0:53 : : 0:45:40 4:33:25 1:30:38 56 1:30:38
73 455 Věříšová Jaroslava ženy 1967 Wifikundace 4:02:18 1:01 : : 0:30:38 4:33:57 1:31:10 8 0:57:31
74 358 Kubíčková Aneta ženy 1996   3:52:35 1:10 : : 0:41:22 4:35:07 1:32:20 9 0:58:41
75 141 Seifert Jaroslav muži 1955 Vin de France 3:56:56 0:42 05:00 : 0:33:02 4:35:40 1:32:53 57 1:32:53
76 409 Hýsková Ivana ženy 1967 IB Alcudia 4:07:43 2:12 : : 0:29:50 4:39:45 1:36:58 10 1:03:19
77 156 Řehák Radomír muži 1967 Cora 3:57:47 0:55 10:00 : 0:31:16 4:39:58 1:37:11 58 1:37:11
78 373 Matějka Jaroslav muži 1962 Fotbal JC 3:53:47 0:39 : : 0:45:40 4:40:06 1:37:19 59 1:37:19
79 391 Kozák Pavel muži 1962 Žíznivci 3:54:14 0:57 05:00 : 0:45:40 4:45:51 1:43:04 60 1:43:04
80 497 Jaroš Petr veteráni 1944 Starci na kole 4:11:12 1:28 : : 0:33:29 4:46:09 1:43:22 10 1:29:05
81 115 Kudrnáčová Věra ženy 1966 CCCP 4:09:25 0:21 : : 0:41:22 4:51:08 1:48:21 11 1:14:42
82 475 Sedláček Zdeněk veteráni 1948 Ašští bajkeři 4:20:22 1:01 : : 0:33:57 4:55:20 1:52:33 11 1:38:16
83 470 Sochor Milan veteráni 1948 CK Podhradí 4:25:18 1:28 : : 0:29:10 4:55:56 1:53:09 12 1:38:52
84 499 Limberský Petr veteráni 1953 Až do dna team 4:35:06 1:26 : : 0:34:12 5:10:44 2:07:57 13 1:53:40
85 118 Svoboda Jaromír muži 1974 Ajta krajta 4:33:25 2:34 05:00 : 0:30:16 5:11:15 2:08:28 61 2:08:28
86 371 Svoboda Josef veteráni 1947 otec a syn 4:31:56 1:28 : : 0:41:37 5:15:01 2:12:14 14 1:57:57
87 442 Řehák Václav veteráni 1948 Choteč 4:32:55 1:07 : : 0:41:37 5:15:39 2:12:52 15 1:58:35
88 215 Bičiště Petr muži 1968 Hlas pro Tibet 4:28:12 1:58 : : 0:45:40 5:15:50 2:13:03 62 2:13:03
89 131 Melichárek Jan muži 1992 Ferrari 4:42:22 2:00 : : 0:34:09 5:18:31 2:15:44 63 2:15:44
90 117 Dvořák Tomáš muži 1964 LKP 4:48:40 2:49 : 04:00 0:31:42 5:19:11 2:16:24 64 2:16:24
91 266 Lenderová Hana ženy 1964 Garda 2013 4:35:58 2:21 : : 0:41:22 5:19:41 2:16:54 12 1:43:15
92 271 Kocourková Lucie ženy 1969 Garda 2013 4:35:57 2:23 : : 0:41:22 5:19:42 2:16:55 13 1:43:16
93 279 Bílková Luďka ženy 1962 Garda 2013 4:35:55 2:26 : : 0:41:22 5:19:43 2:16:56 14 1:43:17
94 403 Švorc Vít muži 1976 Tři sestry 5:03:13 0:53 : 04:00 0:27:40 5:27:46 2:24:59 65 2:24:59
95 128 Berný Petr muži 1992 Chlastana 4:54:04 2:29 : : 0:32:32 5:29:05 2:26:18 66 2:26:18
96 479 Bauer Petr muži 1976 Zase sám 5:00:18 1:23 : : 0:32:12 5:33:53 2:31:06 67 2:31:06
97 420 Šípek Milan muži 1959 CK Pedál 5:02:43 0:21 : 04:00 0:34:53 5:33:57 2:31:10 68 2:31:10
98 472 Švorc Marian muži 1969 Tři sestry 5:03:14 0:51 05:00 04:00 0:30:19 5:35:24 2:32:37 69 2:32:37
99 237 Matějka Zdeněk muži 1965 Velomat 4:54:23 1:42 : 02:00 0:45:40 5:39:45 2:36:58 70 2:36:58
100 023 Šafka Josef veteráni 1952 Garda 4:56:04 2:11 : : 0:41:37 5:39:52 2:37:05 16 2:22:48
101 068 Bajerová Kateřina ženy 1985 FC Unterholz 5:02:42 0:20 : : 0:37:36 5:40:38 2:37:51 15 2:04:12
102 038 Macounová Alena ženy 1992   4:59:31 1:17 : : 0:41:22 5:42:10 2:39:23 16 2:05:44
103 143 Kozáková Šárka ženy 1978 Lukyklub 5:05:55 2:07 : : 0:35:51 5:43:53 2:41:06 17 2:07:27
104 111 Čapek Ondřej muži 1965 Líšný 4:47:28 1:36 10:00 : 0:45:40 5:44:44 2:41:57 71 2:41:57
105 172 Botta Miroslav muži 1964 Staropramen 5:14:58 0:37 05:00 : 0:29:10 5:49:45 2:46:58 72 2:46:58
106 443 Janďourková Dominika ženy 1984 Březina 5:16:12 0:09 : : 0:37:30 5:53:51 2:51:04 18 2:17:25
107 413 Horáček Jiří muži 1958 Ronal 5:18:22 1:25 : : 0:34:07 5:53:54 2:51:07 73 2:51:07
108 121 Helikar Martin muži 1969 Za sebe 5:17:25 0:57 05:00 : 0:32:40 5:56:02 2:53:15 74 2:53:15
109 040 Rejfková Lucie ženy 1983 Lucky club 5:13:03 1:57 : : 0:41:22 5:56:22 2:53:35 19 2:19:56
110 144 Matějka Jiří muži 1989 Pobřeží lihovin 5:31:09 2:36 : : 0:27:57 6:01:42 2:58:55 75 2:58:55
111 362 Pařík Josef muži 1957 Ronal 5:16:11 0:40 : : 0:45:40 6:02:31 2:59:44 76 2:59:44
112 160 Záveská Miriam ženy 1978 Pobřeží lihovin 5:27:30 1:35 : : 0:33:43 6:02:48 3:00:01 20 2:26:22
113 106 Rozsypal Zdeněk muži 1984 Pobřeží lihovin 5:31:06 2:51 : : 0:31:48 6:05:45 3:02:58 77 3:02:58
114 122 Záveská Pavla ženy 1993 Pobřeží lihovin 5:33:05 1:58 : 02:00 0:33:59 6:07:02 3:04:15 21 2:30:36
115 107 Svoboda Tomáš muži 1982 Pobřeží lihovin 5:27:30 5:59 05:00 : 0:29:13 6:07:42 3:04:55 78 3:04:55
116 428 Mikan Vladimír veteráni 1948 Rybníček gorod 5:33:09 1:53 : : 0:34:48 6:09:50 3:07:03 17 2:52:46
117 192 Lukáč Marek muži 1988 Pobřeží lihovin 5:30:32 2:58 10:00 : 0:28:12 6:11:42 3:08:55 79 3:08:55
118 379 Habrdová Alena ženy 1955 Žíznivci 5:30:33 0:12 : : 0:41:22 6:12:07 3:09:20 22 2:35:41
119 289 Králiková Barbora ženy 1993 Žíznivci 5:31:35 0:53 : : 0:41:22 6:13:50 3:11:03 23 2:37:24
120-121 197 Jirásková Naďa ženy 1958 Žíznivci 5:33:12 0:50 : : 0:41:22 6:15:24 3:12:37 24 2:38:58
120-121 415 Kopecký Jaroslav muži 1967 Fantomasovi ot. 5:40:33 3:04 : : 0:31:47 6:15:24 3:12:37 80 3:12:37
122 221 Tůma Matěj muži 2002 Garda team 5:21:45 0:10 10:00 : 0:45:40 6:17:35 3:14:48 81 3:14:48
123 103 Dědeček Ladislav muži 1968 Dlouhá 562 5:40:22 1:56 05:00 : 0:31:24 6:18:42 3:15:55 82 3:15:55
124 295 Fraňková Andrea ženy 1978 Cyklopoint 5:36:44 1:31 : : 0:41:22 6:19:37 3:16:50 25 2:43:11
125 296 Dlouhá Daniela ženy 1993 Cyklopoint 5:36:47 1:29 : : 0:41:22 6:19:38 3:16:51 26 2:43:12
126-127 280 Dlouhá Petra ženy 1967 Cyklopoint 5:36:54 1:27 : : 0:41:22 6:19:43 3:16:56 27- 28 2:43:17
126-127 338 Konečná Ivana ženy 1956 Blata 5:36:51 1:30 : : 0:41:22 6:19:43 3:16:56 27- 28 2:43:17
128 483 Bláha Vojtěch muži 1996 Fantomasovi ot. 5:39:10 5:21 05:00 : 0:30:41 6:20:12 3:17:25 83 3:17:25
129 377 Robová Kristína ženy 1978 Mlázovice 5:37:59 0:52 : : 0:41:22 6:20:13 3:17:26 29 2:43:47
130 469 Bartoňová Petra ženy 1974 Fantomas.otroci 5:43:01 1:00 : 02:00 0:41:22 6:23:23 3:20:36 30 2:46:57
131 487 Bláhová Monika ženy 1974 Fantomas.otroci 5:43:21 0:41 : 02:00 0:41:22 6:23:24 3:20:37 31 2:46:58
132 047 Mizera Ondřej muži 1989 Pobřeží lihovin 5:31:22 2:35 05:00 : 0:45:40 6:24:37 3:21:50 84 3:21:50
133 190 Hávová Jana ženy 1974 Dlouhá 562 5:40:35 2:52 : : 0:41:22 6:24:49 3:22:02 32 2:48:23
134 155 Jenková Olga ženy 1970 Kazboš team 5:40:51 2:46 : : 0:41:22 6:24:59 3:22:12 33 2:48:33
135 433 Karpaš Pavel muži 1971 Ronal team 5:50:56 1:51 : : 0:32:55 6:25:42 3:22:55 85 3:22:55
136 187 Křelina Pavel muži 1965 CCCP 5:40:31 3:08 : 02:00 0:45:40 6:27:19 3:24:32 86 3:24:32
137 457 Bláha Radek muži 1971 Fantomas.otroci 5:39:07 5:25 : 02:00 0:45:40 6:28:12 3:25:25 87 3:25:25
138 383 Fanta Jaroslav muži 1993 POB lihoviny 5:32:09 1:09 10:00 : 0:45:40 6:28:58 3:26:11 88 3:26:11
139 346 Havelka Zdeněk muži 1962 Žíznivci 5:40:32 3:06 : : 0:45:40 6:29:18 3:26:31 89 3:26:31
140 167 Helikarová Eliška ženy 1975 Horní Lochov 5:52:13 0:59 : 02:00 0:41:22 6:32:34 3:29:47 34 2:56:08
141 224 Jampílková Lucie ženy 1973 Zřejmě sluš.odd 5:50:55 2:19 : 02:00 0:41:22 6:32:36 3:29:49 35 2:56:10
142 357 Pourová Markéta ženy 1979 Zřejmě sluš.odd 5:50:53 2:22 : 02:00 0:41:22 6:32:37 3:29:50 36 2:56:11
143 245 Kubíčková Iva ženy 1965 Mlázovice 5:50:13 2:55 : : 0:41:22 6:34:30 3:31:43 37 2:58:04
144 079 Šejn Petr muži 1983 FC Unterholz 6:02:03 1:40 05:00 02:00 0:30:48 6:37:31 3:34:44 90 3:34:44
145-146 024 Krylová Ivana ženy 1964 Dvě holky 5:56:19 2:44 : : 0:41:22 6:40:25 3:37:38 38- 39 3:03:59
145-146 066 Poláková Pavla ženy 1969 Dvě holky 5:56:22 2:41 : : 0:41:22 6:40:25 3:37:38 38- 39 3:03:59
147 217 Repaň Miloš muži 1963 Samotář 5:50:32 2:28 05:00 02:00 0:45:40 6:41:40 3:38:53 91 3:38:53
148 032 Vacková Lenka ženy 1973 K klub 6:00:33 0:27 : : 0:41:22 6:42:22 3:39:35 40 3:05:56
149 153 Skřivánek Vít muži 1991 Skřivani 6:01:16 0:52 : 02:00 0:45:40 6:45:48 3:43:01 92 3:43:01
150 235 Pitthardová Lenka ženy 1964 Kočiny 6:05:34 0:24 : : 0:41:22 6:47:20 3:44:33 41 3:10:54
151 211 Hrušková Ivana ženy 1965 Žíznivci 6:05:48 0:13 : : 0:41:22 6:47:23 3:44:36 42 3:10:57
152 132 Nepovím Jan muži 1984 Použité kalhot. 6:14:25 0:37 : : 0:32:22 6:47:24 3:44:37 93 3:44:37
153 431 Jedličková Martina ženy 1967 Jedlička 6:05:47 0:19 : : 0:41:22 6:47:28 3:44:41 43 3:11:02
154 378 Ježek Petr muži 1967   5:59:59 2:43 : : 0:45:40 6:48:22 3:45:35 94 3:45:35
155 171 Nepovím Michal muži 1982 Použité kalhot. 6:14:24 0:51 : : 0:34:03 6:49:18 3:46:31 95 3:46:31
156 195 Kroh Aleš muži 1968 Obklady Vaněk 6:23:41 1:20 : 02:00 0:30:14 6:53:15 3:50:28 96 3:50:28
157 173 Tupáčková Lucie ženy 1978 Obklady Vaněk 6:23:42 1:22 : 02:00 0:31:55 6:54:59 3:52:12 44 3:18:33
158 423 Mucha Milan veteráni 1949 Velo Chrastava 6:17:28 0:46 : : 0:36:59 6:55:13 3:52:26 18 3:38:09
159 463 Kantorová Ladislava ženy 1959 Velo Chrastava 6:17:31 0:22 : : 0:37:26 6:55:19 3:52:32 45 3:18:53
160 302 Maťátková Michaela ženy 1973 Spin Lomnice 6:12:41 1:31 : : 0:41:22 6:55:34 3:52:47 46 3:19:08
161 207 Kynčl Jakub muži 1984 FC Unterholz 6:08:51 1:04 : : 0:45:40 6:55:35 3:52:48 97 3:52:48
162 199 Zikmund Michal muži 1991 Chlastana 6:16:12 1:20 : : 0:38:54 6:56:26 3:53:39 98 3:53:39
163 148 Smolík Filip muži 1979 Bafrtokr 6:21:58 1:47 10:00 02:00 0:27:53 6:59:38 3:56:51 99 3:56:51
164 361 Vodňanská Jana ženy 1964 Pro radost 6:18:05 3:09 : 02:00 0:41:22 7:00:36 3:57:49 47 3:24:10
165 165 Břeská Jana ženy 1974 Lukyklub 6:24:42 0:53 : : 0:36:27 7:02:02 3:59:15 48 3:25:36
166 480 Javůrková Michaela ženy 1979 Ajta krajta 6:30:33 0:21 : : 0:31:10 7:02:04 3:59:17 49 3:25:38
167 147 Smolíková Lenka ženy 1976 Bafrtokr 6:22:01 1:42 : 02:00 0:41:22 7:03:05 4:00:18 50 3:26:39
168 493 Věříš Michal muži 1965 DSC Librantice 6:31:55 1:03 : 04:00 0:34:31 7:03:29 4:00:42 100 4:00:42
169 083 Věříšová Petra ženy 1993 Wifikundace 6:22:23 1:17 : : 0:41:22 7:05:02 4:02:15 51 3:28:36
170 242 Lhotová Renáta ženy 1967 Kometa team 6:27:17 1:47 : 04:00 0:41:22 7:06:26 4:03:39 52 3:30:00
171 001 Rychna Tomáš muži 1991 Chlastana 6:28:40 1:33 05:00 : 0:31:51 7:07:04 4:04:17 101 4:04:17
172 239 Krupka Lukáš muži 1983 Falcon 6:16:27 1:05 05:00 : 0:45:40 7:08:12 4:05:25 102 4:05:25
173 363 Lajtkep Petr muži 1973 Pro radost 6:18:00 3:15 05:00 02:00 0:45:40 7:09:55 4:07:08 103 4:07:08
174 349 Galbaví Aleš muži 1971 Pro radost 6:17:52 3:25 05:00 02:00 0:45:40 7:09:57 4:07:10 104 4:07:10
175 226 Šimáková Michaela ženy 1968 LDI 6:27:47 1:18 : : 0:41:22 7:10:27 4:07:40 53 3:34:01
176 227 Šimák Martin muži 1968 LDI 6:24:16 1:16 : : 0:45:40 7:11:12 4:08:25 105 4:08:25
177 070 Vágenknechtová Eva ženy 1974 LDI 6:29:16 1:18 : : 0:41:22 7:11:56 4:09:09 54 3:35:30
178 006 Hlaváč Jan muži 1965 Kotrmelce 6:29:20 1:13 : 04:00 0:45:40 7:12:13 4:09:26 106 4:09:26
179 251 Šrotýřová Jana ženy 1980 Ajta Krajta 6:30:09 0:49 : : 0:41:22 7:12:20 4:09:33 55 3:35:54
180 374 Kozel Jaroslav muži 1964 Kotrmelce 6:29:22 1:22 : 04:00 0:45:40 7:12:24 4:09:37 107 4:09:37
181 458 Matějka Tomáš muži 1977 Ganja circus 6:45:42 0:15 : 02:00 0:30:24 7:14:21 4:11:34 108 4:11:34
182 088 Beutlich Thomas muži 1977 Dresden 6:36:33 3:12 : 10:00 0:45:40 7:15:25 4:12:38 109 4:12:38
183 381 Vágenknecht Milan muži 1973 LDI 6:24:14 1:20 05:00 : 0:45:40 7:16:14 4:13:27 110 4:13:27
184 086 Kolár Petr muži 1982 Ganja circus 6:49:58 0:30 : 04:00 0:30:22 7:16:50 4:14:03 111 4:14:03
185 191 Wehrenberg Roman muži 1978 Ganja circus 6:36:01 1:33 10:00 02:00 0:34:10 7:19:44 4:16:57 112 4:16:57
186 393 Šlesinger Pavel muži 1973 LDI 6:24:18 1:12 10:00 : 0:45:40 7:21:10 4:18:23 113 4:18:23
187 446 Mádle Marek muži 1977 Ganja circus 6:31:43 1:13 05:00 02:00 0:45:40 7:21:36 4:18:49 114 4:18:49
188 105 Roubalová Eva ženy 1951 Pekáč 6:45:38 0:46 : : 0:36:34 7:22:58 4:20:11 56 3:46:32
189 087 Deitas Marko muži 1972 Dresden 6:34:20 5:23 : 02:00 0:45:40 7:23:23 4:20:36 115 4:20:36
190 026 Rainer Gilles muži 1966 Dresden 6:34:15 5:29 : 02:00 0:45:40 7:23:24 4:20:37 116 4:20:37
191 074 Klapka Marián muži 1977 Ganja cirkus 6:31:50 1:07 05:00 : 0:45:40 7:23:37 4:20:50 117 4:20:50
192 482 Pěnička Václav veteráni 1952 Tisknu levně.cz 6:50:35 1:08 : : 0:32:14 7:23:57 4:21:10 19 4:06:53
193 262 Webs Norbert muži 1972 Dresden 6:36:56 2:50 : : 0:45:40 7:25:26 4:22:39 118 4:22:39
194 301 Koehler Marco muži 1985 Dresden 6:33:54 2:43 15:00 08:00 0:45:40 7:29:17 4:26:30 119 4:26:30
195 129 Prančl Miroslav veteráni 1951 Pekáč 6:46:21 1:45 : : 0:41:37 7:29:43 4:26:56 20 4:12:39
196 421 Klapka René muži 1975 Tři sestry 6:57:05 0:22 : 08:00 0:45:40 7:35:07 4:32:20 120 4:32:20
197 368 Klitz Thomas muži 1973 Dresden 6:42:25 1:43 15:00 08:00 0:45:40 7:36:48 4:34:01 121 4:34:01
198 367 Břeská Dana ženy 1965 Kočiny 6:57:46 1:31 : 02:00 0:41:22 7:38:39 4:35:52 57 4:02:13
199 398 Špaček Jiří muži 1974 Ganja Cyrkus 6:46:14 1:52 05:00 : 0:45:40 7:38:46 4:35:59 122 4:35:59
200 018 Roubalová Štěpánka ženy 1978 Ganja circus 6:57:50 0:08 : : 0:41:22 7:39:20 4:36:33 58 4:02:54
201 203 Kůtková Monika ženy 1968 Kočiny 6:58:20 1:06 : : 0:41:22 7:40:48 4:38:01 59 4:04:22
202 276 Šafránková Michala ženy 1969 Kočiny 6:58:40 0:47 : : 0:41:22 7:40:49 4:38:02 60 4:04:23
203 436 Šafránková Hana ženy 1965 Kočiny 6:59:58 0:20 : : 0:41:22 7:41:40 4:38:53 61 4:05:14
204 021 Šudová Markéta ženy 1987 Garda 7:08:20 1:26 : 02:00 0:35:28 7:43:14 4:40:27 62 4:06:48
205 100 Ženatá Andrea ženy 1974   7:01:26 0:35 : : 0:41:22 7:43:23 4:40:36 63 4:06:57
206 028 Riglová Veronika ženy 1977 Želva team 7:01:25 0:44 : : 0:41:22 7:43:31 4:40:44 64 4:07:05
207 484 Reik Pavel muži 1969 Tři sestry 6:57:53 1:25 10:00 06:00 0:45:40 7:48:58 4:46:11 123 4:46:11
208-209 061 Morávková Martina ženy 1989 Pobřeží lihovin 7:08:44 1:03 : 02:00 0:41:22 7:49:09 4:46:22 65- 66 4:12:43
208-209 084 Kozáková Šárka ženy 1984 Pobřeží lihovin 7:08:36 1:11 : 02:00 0:41:22 7:49:09 4:46:22 65- 66 4:12:43
210 488 Suchomel Petr muži 1967 Šumperští draci 7:28:27 1:59 : 08:00 0:27:25 7:49:51 4:47:04 124 4:47:04
211 389 Starý Jan muži 1988 TC Batalion 7:02:09 0:17 05:00 : 0:45:40 7:53:06 4:50:19 125 4:50:19
212 486 Klobouček Tadeáš muži 1993 Asi žádný 7:23:32 0:54 : 04:00 0:32:57 7:53:23 4:50:36 126 4:50:36
213 208 Srbová Štěpánka ženy 1967 Kočiny 7:12:40 0:50 : : 0:41:22 7:54:52 4:52:05 67 4:18:26
214 348 Lenc Michael muži 1989 POB lihoviny 7:02:51 2:01 05:00 : 0:45:40 7:55:32 4:52:45 127 4:52:45
215 095 Hoetzel Guenter muži 1958 Dresden 7:11:18 0:45 : : 0:45:40 7:57:43 4:54:56 128 4:54:56
216 418 Suchomel František veteráni 1939 Víno Karabina 7:37:54 1:30 : 10:00 0:28:25 7:57:49 4:55:02 21 4:40:45
217 223 Macháček Jan muži 1993 žádný 7:13:53 1:22 : 02:00 0:45:40 7:58:55 4:56:08 129 4:56:08
218 219 Abel Roman muži 1989 TC Batalion 7:03:00 4:35 10:00 : 0:45:40 8:03:15 5:00:28 130 5:00:28
219 249 Sytný Patrik muži 1993 Asi žádnej 7:16:00 0:51 05:00 02:00 0:45:40 8:05:31 5:02:44 131 5:02:44
220 387 Janďourková Kateřina ženy 1977 Camelie K+P 7:23:41 0:47 : : 0:41:22 8:05:50 5:03:03 68 4:29:24
221 375 Dyntarová Petra ženy 1973 Camelie K+P 7:23:53 0:36 : : 0:41:22 8:05:51 5:03:04 69 4:29:25
222 394 Šír Martin muži 1994 Asi žádný 7:23:04 1:21 : 04:00 0:45:40 8:06:05 5:03:18 132 5:03:18
223 425 Vundererová Eva ženy 1970 Fantomas.otroci 7:28:01 2:00 : 02:00 0:41:22 8:09:23 5:06:36 70 4:32:57
224 408 Koloc Petr muži 1989 Jičín 7:37:01 2:36 : 02:00 0:32:48 8:10:25 5:07:38 133 5:07:38
225 444 Houška Tomáš muži 1971 Optika Bíma 7:39:36 1:02 : 02:00 0:32:00 8:10:38 5:07:51 134 5:07:51
226 020 Vašková Jana ženy 1992 FC Unterholz 7:39:45 0:51 : : 0:30:44 8:11:20 5:08:33 71 4:34:54
227 464 Vundererová Míša ženy 2002 Fantomas.otroci 7:27:58 2:01 : : 0:41:22 8:11:21 5:08:34 72 4:34:55
228 468 Vunderer Zdeněk muži 1967 Fantomas.otroci 7:28:02 2:01 : 04:00 0:45:40 8:11:43 5:08:56 135 5:08:56
229 456 Kašťák Miroslav muži 1965 Fantomas.otroci 7:28:38 2:01 : 04:00 0:45:40 8:12:19 5:09:32 136 5:09:32
230 056 Plíšková Iveta ženy 1966 Z-M-Z-M 7:37:56 1:24 : 08:00 0:41:22 8:12:42 5:09:55 73 4:36:16
231 042 Petříčková Marcela ženy 1967 Z-M-Z-M 7:37:59 1:22 : 08:00 0:41:22 8:12:43 5:09:56 74 4:36:17
232 494 Suchomelová Ivana ženy 1967 Z-M-Z-M 7:38:15 1:14 : 08:00 0:41:22 8:12:51 5:10:04 75 4:36:25
233 017 Plíšek Jaroslav muži 1962 Zoufalý manžel 7:41:50 0:36 05:00 20:00 0:45:40 8:13:06 5:10:19 137 5:10:19
234 011 Vaněk Daniel muži 1974 Obklady Vaněk 7:44:57 1:34 : 02:00 0:29:27 8:13:58 5:11:11 138 5:11:11
235 035 Kaizler Jiří muži 1963 Chlastopetři 7:57:42 0:24 : 12:00 0:28:58 8:15:04 5:12:17 139 5:12:17
236 430 Zaplatílek Dušan muži 1966 Blata Wings 7:28:33 2:01 : : 0:45:40 8:16:14 5:13:27 140 5:13:27
237-238 240 Kopecká Margareta ženy 1958 Zebín 7:36:00 3:39 : 04:00 0:41:22 8:17:01 5:14:14 76- 77 4:40:35
237-238 241 Vacková Irena ženy 1961 Zebín 7:36:03 3:36 : 04:00 0:41:22 8:17:01 5:14:14 76- 77 4:40:35
239 234 Rozsypal Jan muži 1978 Kyjováci 7:28:30 2:00 05:00 02:00 0:45:40 8:19:10 5:16:23 141 5:16:23
240 294 Fiala Luboš muži 1969 Bakako Podhorák 7:32:41 1:27 : : 0:45:40 8:19:48 5:17:01 142 5:17:01
241 054 Břeský Pavel muži 1965 Chlastopetři 7:56:46 1:24 05:00 10:00 0:27:56 8:21:06 5:18:19 143 5:18:19
242 238 Svoboda David muži 1979 Kyjováci 7:28:36 2:00 05:00 : 0:45:40 8:21:16 5:18:29 144 5:18:29
243 094 Smolík Pavel muži 1964 Chlastopetři 7:57:07 0:53 : 06:00 0:30:23 8:22:23 5:19:36 145 5:19:36
244 090 Palasová Pavlína ženy 1993 FC Unterholz 7:40:26 0:57 : : 0:41:22 8:22:45 5:19:58 78 4:46:19
245 164 Kratochvíl Aleš muži 1976 Šinkanzen 7:48:00 1:44 : 08:00 0:41:31 8:23:15 5:20:28 146 5:20:28
246 350 Gregorová Jana muži 1967 Mat a Pat 7:41:23 1:01 : 04:00 0:45:40 8:24:04 5:21:17 147 5:21:17
247 341 Kunt Josef muži 1976 Mat a Pat 7:41:24 1:01 : 04:00 0:45:40 8:24:05 5:21:18 148 5:21:18
248 186 Nesvadbová Petra ženy 1982 Ajta krajta 7:54:38 0:34 : 02:00 0:30:56 8:24:08 5:21:21 79 4:47:42
249 002 Bíma Jiří muži 1972 Optika Bíma 7:39:35 1:03 : 02:00 0:45:40 8:24:18 5:21:31 149 5:21:31
250 169 Kaňka Pavel veteráni 1947 Pošťáci 7:45:26 1:09 : : 0:37:50 8:24:25 5:21:38 22 5:07:21
251 414 Beneš Ondřej muži 1976 Banánová rep. 7:51:06 0:41 15:00 08:00 0:26:18 8:25:05 5:22:18 150 5:22:18
252 062 Grof Lukáš muži 1982 Plantážníci 7:54:16 1:01 : : 0:29:57 8:25:14 5:22:27 151 5:22:27
253 336 Říha Jiří muži 1977 Sestry v sukni 7:46:34 0:26 05:00 12:00 0:45:40 8:25:40 5:22:53 152 5:22:53
254 445 Trefelík Jaroslav veteráni 1952 DSC Librantice 7:43:28 0:36 : : 0:41:37 8:25:41 5:22:54 23 5:08:37
255 360 Nejedlá Kateřina ženy 1982 Obklady Vaňek 7:44:38 1:51 : 02:00 0:41:22 8:25:51 5:23:04 80 4:49:25
256 284 Skácelová Denisa ženy 1981 Obklady Vaněk 7:45:00 1:33 : 02:00 0:41:22 8:25:55 5:23:08 81 4:49:29
257 031 Dušátková Martina ženy 1987 Ganja cirkus 7:45:39 1:13 : 02:00 0:41:22 8:26:14 5:23:27 82 4:49:48
258 059 Suchomel Jan muži 1997 Šumperští draci 7:37:46 1:50 05:00 04:00 0:45:40 8:26:16 5:23:29 153 5:23:29
259 461 Šindelář Radek muži 1974 Fantomas.otroci 7:46:00 0:56 : 06:00 0:45:40 8:26:36 5:23:49 154 5:23:49
260-261 080 Houška Jiří muži 1976 Optika Bíma 7:43:37 0:26 : 02:00 0:45:40 8:27:43 5:24:56 155 5:24:56
260-261 270 Všetečková Petra ženy 1974 Read 7:44:23 1:58 : : 0:41:22 8:27:43 5:24:56 83 4:51:17
262 498 Futera František muži 1960 Fantomas.otroci 7:47:03 1:01 : 06:00 0:45:40 8:27:44 5:24:57 156 5:24:57
263 272 Valentová Michaela ženy 1995 Read 7:44:21 2:02 : : 0:41:22 8:27:45 5:24:58 84 4:51:19
264 281 Valentová Jitka ženy 1967 Read 7:44:18 2:08 : : 0:41:22 8:27:48 5:25:01 85 4:51:22
265 008 Šebík Dan muži 1966 Chlastopetři 7:57:37 0:33 10:00 08:00 0:27:42 8:27:52 5:25:05 157 5:25:05
266 399 Mentlová Dana ženy 1956 Pošťáci 7:45:24 1:18 : : 0:41:22 8:28:04 5:25:17 86 4:51:38
267 051 Najman Radomír muži 1961 Zoufalý manžel 7:48:36 1:06 : 06:00 0:45:40 8:29:22 5:26:35 158 5:26:35
268 404 Benešová Vlaďka ženy 1975 Ganja circus 7:52:08 0:05 : 04:00 0:41:22 8:29:35 5:26:48 87 4:53:09
269 466 Razítko muži 1971 Fantomas.otroci 7:46:44 1:16 : 04:00 0:45:40 8:29:40 5:26:53 159 5:26:53
270 225 Polák Michal muži 1977 Bakako NP 0:00:00 454:10 10:00 : 0:45:40 8:29:50 5:27:03 160 5:27:03
271 120 Rygl Vašek muži 1975 Banánová rep. 8:03:42 0:58 : 06:00 0:31:13 8:29:53 5:27:06 161 5:27:06
272 292 Skácel Juraj muži 1975 Obklady Vaněk 7:45:28 1:11 : 02:00 0:45:40 8:30:19 5:27:32 162 5:27:32
273 025 Dvořáková Pavla ženy 1991 FC Unterholz 7:48:38 1:09 : : 0:41:22 8:31:09 5:28:22 88 4:54:43
274 098 Kocík Adam muži 1997 Šumperští draci 7:37:44 1:47 10:00 04:00 0:45:40 8:31:11 5:28:24 163 5:28:24
275 340 Votýbka Jakub muži 1974 Pařbla 7:51:10 0:34 : 06:00 0:45:40 8:31:24 5:28:37 164 5:28:37
276 246 Vovsová Lucie ženy 1991 FC Unterholz 7:50:13 0:40 : : 0:41:22 8:32:15 5:29:28 89 4:55:49
277 356 Jakubčák Jan muži 1965 Kurudur 7:45:35 1:15 : : 0:45:40 8:32:30 5:29:43 165 5:29:43
278 044 Kaizlerová Markéta ženy 1990 FC Unterholz 7:52:57 0:34 : 02:00 0:41:22 8:32:53 5:30:06 90 4:56:27
279 050 Krupička Michal muži 1980 Pař-bla 7:54:25 0:53 : 08:00 0:45:40 8:32:58 5:30:11 166 5:30:11
280 369 Klobouček Vladimír muži 1979 Banánová rep. 7:38:02 1:24 10:00 02:00 0:45:40 8:33:06 5:30:19 167 5:30:19
281 060 Nešpor Karel muži 1969 Džambulka team 7:48:52 0:54 : 02:00 0:45:40 8:33:26 5:30:39 168 5:30:39
282 092 Pomeje Jiří muži 1972 Džambulka team 7:47:23 0:36 : : 0:45:40 8:33:39 5:30:52 169 5:30:52
283 231 Srbová Adéla ženy 1991 Pobřeží lihovin 7:53:07 0:22 : : 0:41:22 8:34:51 5:32:04 91 4:58:25
284 065 Hyvlová Aneta ženy 1991 FC Unterholz 7:52:58 0:34 : : 0:41:22 8:34:54 5:32:07 92 4:58:28
285 089 Fantomas muži 1972 Fantomas.otroci 8:04:08 0:51 : 06:00 0:36:06 8:35:05 5:32:18 170 5:32:18
286 041 Minařík Daniel muži 1978 Plantážníci 7:54:13 1:02 10:00 : 0:29:57 8:35:12 5:32:25 171 5:32:25
287 395 Bohuňovský Radek muži 1969 Pinguin diving 7:45:30 1:15 05:00 02:00 0:45:40 8:35:25 5:32:38 172 5:32:38
288 435 Višvader Radek muži 1965 Blata Wings 7:49:37 0:22 : : 0:45:40 8:35:39 5:32:52 173 5:32:52
289 297 Všetečková Jana ženy 1967 Wish u w. beer 7:56:29 0:12 : 02:00 0:41:22 8:36:03 5:33:16 93 4:59:37
290 206 Štikar Robert muži 1977 Chlastopetr 7:55:24 0:07 05:00 10:00 0:45:40 8:36:11 5:33:24 174 5:33:24
291 264 Jan Daniel muži 1983 FC Unterholz 7:50:20 0:34 : : 0:45:40 8:36:34 5:33:47 175 5:33:47
292 233 Hubálovská Petra ženy 1974 Freelanka 7:54:18 0:56 : : 0:41:22 8:36:36 5:33:49 94 5:00:10
293 216 Antoš Sváťa muži 1966 Chlastopetr 7:58:14 0:11 05:00 12:00 0:45:40 8:37:05 5:34:18 176 5:34:18
294 345 Staroň Michal muži 1980 Kurudur 7:45:42 1:16 05:00 : 0:45:40 8:37:38 5:34:51 177 5:34:51
295 273 Svobodová Anna ženy 1987 FC Unterholz 7:56:13 0:30 : : 0:41:22 8:38:05 5:35:18 95 5:01:39
296 085 Novotný Daniel muži 1992 FC Unterholz 7:55:06 0:14 20:00 04:00 0:27:20 8:38:40 5:35:53 178 5:35:53
297 274 Svoboda Jan muži 1975 Sestry v sukni 7:46:59 1:03 05:00 : 0:45:40 8:38:42 5:35:55 179 5:35:55
298 282 Novotný Václav muži 1982 FC Unterholz 7:56:54 1:01 : 04:00 0:45:40 8:39:35 5:36:48 180 5:36:48
299 057 Macura Zdeněk muži 1967 Džambulka team 7:49:16 0:17 05:00 : 0:45:40 8:40:13 5:37:26 181 5:37:26
300 220 Tomba muži 1963 Chlastopetr 7:57:35 0:26 05:00 08:00 0:45:40 8:40:41 5:37:54 182 5:37:54
301 384 Sýkorová Jana ženy 1983 Želva team 8:00:17 0:17 : : 0:41:22 8:41:56 5:39:09 96 5:05:30
302 275 Gabriel Štěpán muži 1976 Rapid Mlázovice 7:54:22 0:51 05:00 02:00 0:45:40 8:43:53 5:41:06 183 5:41:06
303 228 Srb Daniel muži 1993 Chlastopetr 7:58:00 0:26 05:00 04:00 0:45:40 8:45:06 5:42:19 184 5:42:19
304 043 Rychtář Josef muži 1967 Džambulka team 7:49:12 0:20 10:00 : 0:45:40 8:45:12 5:42:25 185 5:42:25
305 290 Peteráč Jiří muži 1976 Pař-bla 7:51:07 0:45 10:00 : 0:45:40 8:47:32 5:44:45 186 5:44:45
306 201 Srb Tomáš muži 1966 Chlastopetr 7:57:40 0:30 15:00 10:00 0:45:40 8:48:50 5:46:03 187 5:46:03
307 014 Martucci Domenico muži 1975 Džambulka team neklasifikován(a)
308 027 Mečíř Jež muži 1983 Banánová rep. neklasifikován(a)
309 033 Saal Martin muži 1969 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
310 036 Sepéši Petr muži 1989 Džambulka team neklasifikován(a)
311 067 Horáček Petr muži 1969 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
312 077 Chrpa Adam muži 1989 FC Unterholz neklasifikován(a)
313 081 Chrpa Jan muži 1986 FC Unterholz neklasifikován(a)
314 082 Kody muži 1976 Banánová rep. neklasifikován(a)
315 114 Rychna Milan muži 1963 LKP neklasifikován(a)
316 123 Hlubuček Marek muži 1975 Ganja circus neklasifikován(a)
317 138 Lev Martin muži 1976 Banánová rep. neklasifikován(a)
318 149 Kahuda Miloslav muži 1966 Ajta krajta neklasifikován(a)
319 154 Státní Trenér muži 1984 3. promile neklasifikován(a)
320 174 Bubeník Jan muži 1975 Garda neklasifikován(a)
321 179 Kocián Petr muži 1966 MUVS 2011 neklasifikován(a)
322 204 Kracík Radovan muži 1972   neklasifikován(a)
323 212 Šebík Štěpán muži 1993 Pobřeží lihovin neklasifikován(a)
324 213 Sassmann Wolfgang muži 1966 Austria neklasifikován(a)
325 214 Frýba Matěj muži 1992 Pobřeží lihovin neklasifikován(a)
326 230 Aigelsreither muži 1969 Austria neklasifikován(a)
327 236 Hanfling Alfred muži 1975 Austria neklasifikován(a)
328 243 Kabeláč Radek muži 1978 Banánová rep. neklasifikován(a)
329 248 Lhota Libor muži 1965 Kometa team neklasifikován(a)
330 250 Stuchlík Jan muži 1984 Banánová rep. neklasifikován(a)
331 253 Svítek Petr muži 1984 3. promile neklasifikován(a)
332 261 Fikar Martin muži 1983 Bakako NP neklasifikován(a)
333 287 Hanyk Milan muži 1975   neklasifikován(a)
334 288 Šulc Luděk muži 1962 Žíznivci neklasifikován(a)
335 299 Papay Rudolf muži 1973 Pař-bla neklasifikován(a)
336 310 Brusák Martin muži 1976 Banánová rep. neklasifikován(a)
337 315 Vlášek Rudolf muži 1976 MUVS 2011 neklasifikován(a)
338 318 Junek Jiří muži 1993   neklasifikován(a)
339 323 Lánský David muži 1978 Choteč neklasifikován(a)
340 329 Kinčl Jan muži 1994   neklasifikován(a)
341 331 Kejval Jarda muži 1973 Blata neklasifikován(a)
342 342 Bělohlávek Aleš muži 1985 3. promile neklasifikován(a)
343 343 Forman Pavel muži 1973 Blata Wings neklasifikován(a)
344 344 Štěch Milan muži 1983 MUVS 2011 neklasifikován(a)
345 347 Fejfar Jiří muži 1980 Choteč neklasifikován(a)
346 353 Jiránek Lukáš muži 1983 Choteč neklasifikován(a)
347 354 Bumel František muži 1979 Armagedon neklasifikován(a)
348 359 Brodna Michal muži 1975 Choteč neklasifikován(a)
349 364 Henzch Jiří muži 1989 Armagedon neklasifikován(a)
350 365 Davídek Tomáš muži 1988 Armagedon neklasifikován(a)
351 372 Chýlek Zdeněk muži 1985 š promile neklasifikován(a)
352 380 Šimůnek Josef muži 1964 Chlasto Petři neklasifikován(a)
353 382 Hanč Pavel muži 1984 3 promile neklasifikován(a)
354 417 Jiránek Tomáš muži 1975 Choteč neklasifikován(a)
355 427 Kraus Martin muži 1980 Choteč neklasifikován(a)
356 434 Přibyl+Rázl muži 1971 IB Alcudia neklasifikován(a)
357 439 Brynda Roman muži 1971 Fantomas.otroci neklasifikován(a)
358 447 Skarke Matěj muži 1994 Žíznivci neklasifikován(a)
359 451 Příšovský Lukáš muži 1981 IB Alcudia neklasifikován(a)
360 452 Chlumský Jan muži 1976 Ganja circus neklasifikován(a)
361 465 Tomeš Jakub muži 1992 Nešlapeto neklasifikován(a)
362 471 Šulc Jiří muži 1995 Žíznivci neklasifikován(a)
363 244 Erfurth Hermann veteráni 1940   neklasifikován(a)
364 335 Blumöhr Bernhard veteráni 1952   neklasifikován(a)
365 015 Votrubová Ivana ženy 1966   neklasifikován(a)
366 052 Stránská Jitka ženy 1985 FC Vuterholz neklasifikován(a)
367 064 Kynčl Zuzana ženy 1986 FC Unterholz neklasifikován(a)
368 263 Rozumková Adéla ženy 1989 FC Unterholz neklasifikován(a)
369 278 Pellantová Markéta ženy 1984   neklasifikován(a)
370 325 Vodseďálková Jarmila ženy 1978 Kněžnice neklasifikován(a)
371 352 Fabiánová Kateřina ženy 1995   neklasifikován(a)
372 405 Tomášová Ivana ženy 1975 Holín neklasifikován(a)
373 440 Hýsková Ivana ženy 1986 IB Alcudia neklasifikován(a)
374 459 Šídlová Věra ženy 1983 MUVS 2011 neklasifikován(a)
375 460 Pudil Miroslav muži 1980 Blata Wings diskvalifikován(a)
376 293 Komárek Vláďa veteráni 1948   diskvalifikován(a)
377 351 Klíma Rudolf veteráni 1952 KP diskvalifikován(a)
378 300 Helclová Jitka ženy 1964 J+K diskvalifikován(a)
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 03.09.2013 / 16:41

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz