Hlavní závod 2014

 
  výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 317 Šmejc Petr muži 1978 CK Pedál 2:46:29 0:27 : : 0:22:30 3:09:26   1  
2 339 Holas Jiří muži 1958 Cyklo point 2:46:27 0:53 : : 0:23:06 3:10:26 0:01:00 2 0:01:00
3 053 Soukup Petr muži 1966 Garda tým 2:46:30 0:29 : : 0:24:31 3:11:30 0:02:04 3 0:02:04
4 119 Crha Pavel muži 1966 Garda tým 2:46:22 0:25 : : 0:29:15 3:16:02 0:06:36 4 0:06:36
5 122 Vlach Tomáš muži 1978 Ganja circus 2:51:51 0:23 : : 0:24:59 3:17:13 0:07:47 5 0:07:47
6 018 Imlauf Martin muži 1969 Weber 2:51:38 0:46 : : 0:25:11 3:17:35 0:08:09 6 0:08:09
7 010 Klein Petr muži 1973 Věžák Jičín 2:51:52 0:24 : : 0:25:40 3:17:56 0:08:30 7 0:08:30
8 357 Smolík Petr muži 1961 Svijanský mazec 2:52:07 0:37 : : 0:25:51 3:18:35 0:09:09 8 0:09:09
9 063 Karban Lukáš muži 1980 Ronal Team 2:54:35 0:27 : : 0:23:53 3:18:55 0:09:29 9 0:09:29
10 088 Imlauf Jindřich muži 1973 Weber 2:53:23 0:51 : : 0:25:43 3:19:57 0:10:31 10 0:10:31
11 007 Kazda Jiří veteráni 1950 Tým Železnice 2:55:13 0:44 : : 0:24:56 3:20:53 0:11:27 1  
12 008 Mošová Andrea ženy 1989 IB Alcudia 2:57:28 0:40 : : 0:23:52 3:22:00 0:12:34 1  
13 116 Dvořák Vojta muži 1992 FC Unterholz 2:59:02 0:26 : : 0:25:48 3:25:16 0:15:50 11 0:15:50
14 335 Janďourek Míra muži 1975 Březina 3:01:09 0:37 : : 0:26:16 3:28:02 0:18:36 12 0:18:36
15 338 Hysek David muži 1966 IB Alcudia 3:04:01 0:29 : : 0:24:23 3:28:53 0:19:27 13 0:19:27
16 269 Novák Zdeněk veteráni 1954 CK Pedál 3:00:55 0:45 : : 0:27:27 3:29:07 0:19:41 2 0:08:14
17 337 Pour Pavel muži 1968 Tři sestry 3:06:17 0:43 : : 0:23:56 3:30:56 0:21:30 14 0:21:30
18 336 Gebauer Jiří muži 1969 DMI 3:06:13 0:38 : : 0:24:29 3:31:20 0:21:54 15 0:21:54
19 118 Boček Tomáš muži 1991 FC Unterholz 3:03:45 0:53 : : 0:27:31 3:32:09 0:22:43 16 0:22:43
20 196 Chrpa Jan muži 1986 FC Unterholz 3:05:25 0:43 : : 0:26:40 3:32:48 0:23:22 17 0:23:22
21 248 Starý Jan muži 1988 Pobřeží lihovin 3:02:00 0:17 05:00 : 0:25:41 3:32:58 0:23:32 18 0:23:32
22 057 Havrda Josef veteráni 1950 Žíznivci 3:08:13 0:33 : : 0:25:22 3:34:08 0:24:42 3 0:13:15
23 035 Kotyška Jiří muži 1967 Garda tým 3:06:46 0:39 : : 0:27:31 3:34:56 0:25:30 19 0:25:30
24 069 Rychterová Dana ženy 1969 Hillo tým 3:08:06 0:44 : : 0:26:29 3:35:19 0:25:53 2 0:13:19
25 041 Smolík Filip muži 1979 Bafrtokr 2:59:13 1:05 10:00 : 0:25:43 3:36:01 0:26:35 20 0:26:35
26 065 Svoboda Ivan muži 1962 Garda tým 3:08:28 4:54 : : 0:22:49 3:36:11 0:26:45 21 0:26:45
27 043 Svoboda Jiří muži 1961 CK Pedál 3:09:47 0:31 : : 0:26:21 3:36:39 0:27:13 22 0:27:13
28 377 Šťovíček Pavel muži 1970 CK Grupetto JC 3:11:47 1:03 : : 0:25:04 3:37:54 0:28:28 23 0:28:28
29 289 Sůva Ivan muži 1962 CK Pedál 3:11:49 0:54 : : 0:28:15 3:40:58 0:31:32 24 0:31:32
30 180 Drozen Miloslav veteráni 1952 Kopidlno 3:01:38 0:59 : : 0:42:56 3:45:33 0:36:07 4 0:24:40
31 090 Prokeš Vladimír veteráni 1950 Ronal Team 3:18:29 0:27 : : 0:28:30 3:47:26 0:38:00 5 0:26:33
32 017 Soukup František veteráni 1944 Ronal Team 3:18:37 0:51 : : 0:28:03 3:47:31 0:38:05 6 0:26:38
33 330 Drozen Milan muži 1978 Ajta krajta 3:20:23 0:58 : : 0:26:22 3:47:43 0:38:17 25 0:38:17
34 040 Sýkorová Radka ženy 1988 Vehy jede 3:22:15 0:20 : : 0:26:05 3:48:40 0:39:14 3 0:26:40
35 268 Kotlář David muži 1988 Pobřeží lihovin 3:19:14 0:25 : : 0:29:41 3:49:20 0:39:54 26 0:39:54
36 345 Babák Lukáš muži 1982 Chřestýš 3:18:50 0:19 : : 0:30:54 3:50:03 0:40:37 27 0:40:37
37 358 Pecháň Petr muži 1968 Obklady Vaněk 3:22:02 1:00 : : 0:28:21 3:51:23 0:41:57 28 0:41:57
38 373 Kloc Radek muži 1962 Garda tým 3:23:21 0:33 : : 0:27:59 3:51:53 0:42:27 29 0:42:27
39 031 Dubská Dana ženy 1970 Kazboš tým 3:22:36 1:04 : : 0:28:43 3:52:23 0:42:57 4 0:30:23
40 264 Procházka Martin muži 1964 LKP 3:23:38 0:52 : : 0:29:12 3:53:42 0:44:16 30 0:44:16
41 363 Milko Cyril muži 1970 Velomat 3:25:35 0:29 : : 0:28:16 3:54:20 0:44:54 31 0:44:54
42 308 Šulc Jan muži 1970 Velomat 3:25:40 1:00 : : 0:27:50 3:54:30 0:45:04 32 0:45:04
43 220 Skrbková Mirka ženy 1967 CK Pedál 3:25:16 1:50 : : 0:27:53 3:54:59 0:45:33 5 0:32:59
44 009 Ženatý Petr muži 1977   3:26:37 0:54 : : 0:28:26 3:55:57 0:46:31 33 0:46:31
45 320 Bartoníček Marek muži 1975 MAJA team 3:30:40 0:28 : : 0:27:25 3:58:33 0:49:07 34 0:49:07
46 001 Plítek Václav veteráni 1947 Starci na kole 3:30:45 1:27 : : 0:26:50 3:59:02 0:49:36 7 0:38:09
47 395 Vejvara Milan muži 1969 SK Syřenov 3:33:24 0:51 : : 0:25:34 3:59:49 0:50:23 35 0:50:23
48 302 Křelina Radek muži 1969 Obklady Vaněk 3:31:29 0:33 : : 0:27:49 3:59:51 0:50:25 36 0:50:25
49 056 Jiran Miroslav veteráni 1943 Za důchodce 3:31:11 1:20 : : 0:27:45 4:00:16 0:50:50 8 0:39:23
50 032 Suchomel Petr muži 1967 Šumperští draci 3:32:31 0:16 : : 0:29:18 4:02:05 0:52:39 37 0:52:39
51 209 Hradecký Josef veteráni 1953 CK Grupetto 3:19:08 1:09 : : 0:42:56 4:03:13 0:53:47 9 0:42:20
52 311 Kříž Jiří muži 1959 CK Pedál 3:40:25 0:24 : 06:00 0:29:16 4:04:05 0:54:39 38 0:54:39
53- 54 089 Skřivánek Miroslav muži 1962 Sap Prachov 3:35:53 0:25 : : 0:30:26 4:06:44 0:57:18 39 0:57:18
53- 54 307 Pěnička Václav veteráni 1952 Tisknu levně CZ 3:33:15 0:34 : : 0:32:55 4:06:44 0:57:18 10 0:45:51
55 005 Zikmund Zdeněk veteráni 1945 Kazboš tým 3:40:32 0:44 : : 0:26:47 4:08:03 0:58:37 11 0:47:10
56 324 Dubský Zdeněk muži 1969 Kazboš team 3:42:14 0:38 : 02:00 0:28:18 4:09:10 0:59:44 40 0:59:44
57 038 Bulín Petr muži 1973 Solo Bohnice 3:34:04 0:22 05:00 : 0:29:50 4:09:16 0:59:50 41 0:59:50
58 085 Matějka Jaroslav muži 1962 Žíznivci 3:40:20 0:27 : : 0:30:29 4:11:16 1:01:50 42 1:01:50
59 305 Rychna Marek muži 1993 Chlastana 3:40:18 0:23 05:00 : 0:27:03 4:12:44 1:03:18 43 1:03:18
60 303 Peroutka Štěpán muži 1975 Ganja circus 3:38:35 0:28 05:00 : 0:29:35 4:13:38 1:04:12 44 1:04:12
61 378 Janďourek Vladimír veteráni 1946   3:42:25 0:45 : : 0:31:13 4:14:23 1:04:57 12 0:53:30
62 086 Křivský Petr muži 1984 Pupkin boys 3:41:57 0:35 05:00 : 0:29:35 4:17:07 1:07:41 45 1:07:41
63 015 Šneberk Jiří muži 1978 Falcák 3:50:36 0:45 : : 0:28:24 4:19:45 1:10:19 46 1:10:19
64 392 Plašil Milan muži 1959 CCCP 3:22:24 0:44 05:00 : 0:52:40 4:20:48 1:11:22 47 1:11:22
65 389 Zugar Ondřej muži 1994 Rumoví králové 3:54:13 1:09 : : 0:28:13 4:23:35 1:14:09 48 1:14:09
66 087 Botta Miroslav muži 1964 Staropramen 3:56:30 0:59 : : 0:29:03 4:26:32 1:17:06 49 1:17:06
67 326 Blažek Jan muži 1976   3:57:46 0:36 : : 0:29:46 4:28:08 1:18:42 50 1:18:42
68 100 Příbek Vašek muži 1987 Garda team 3:35:41 0:41 : : 0:52:40 4:29:02 1:19:36 51 1:19:36
69 341 Zumr Mirek muži 1976 Ronal Team 3:58:35 1:04 : : 0:30:04 4:29:43 1:20:17 52 1:20:17
70 312 Kubíčková Renata ženy 1985 Mlázovice 3:55:17 1:11 : : 0:33:23 4:29:51 1:20:25 6 1:07:51
71 262 Martin Adam muži 1983 Jinolice 3:58:41 1:56 05:00 : 0:27:17 4:32:54 1:23:28 53 1:23:28
72 327 Brzák Ladislav veteráni 1942 Javůrkova lhota 4:01:36 0:48 : : 0:30:55 4:33:19 1:23:53 13 1:12:26
73 349 Pašek Pavel muži 1971 Holín 4:02:46 0:25 : : 0:30:20 4:33:31 1:24:05 54 1:24:05
74 143 Berný Petr muži 1992 Chlastana 4:03:57 1:00 : : 0:29:20 4:34:17 1:24:51 55 1:24:51
75 393 Zaplatílek Dušan muži 1976 HC Gema 4:05:19 1:32 : : 0:29:35 4:36:26 1:27:00 56 1:27:00
76 379 Kozák Pavel muži 1962 Žíznivci 4:06:19 1:32 : : 0:30:06 4:37:57 1:28:31 57 1:28:31
77 300 Kudrnáčová Věra ženy 1966 Kbelnice 4:05:00 1:42 : : 0:32:15 4:38:57 1:29:31 7 1:16:57
78 399 Schubert Petr muži 1973 Jahoda 4:08:21 0:11 : : 0:31:37 4:40:09 1:30:43 58 1:30:43
79 121 Dyntar Tomáš muži 1972 Sauny 4:12:06 1:15 : : 0:31:40 4:45:01 1:35:35 59 1:35:35
80 368 Rojík Milan muži 1975 Žraloci 4:10:13 1:23 05:00 : 0:29:21 4:45:57 1:36:31 60 1:36:31
81 322 Bláha Vojtěch muži 1996 Fantomas.otroci 4:16:57 8:02 : : 0:28:15 4:53:14 1:43:48 61 1:43:48
82 144 Lenderová Mona ženy 1944 Garda team 4:07:52 1:54 : : 0:45:52 4:55:38 1:46:12 8 1:33:38
83 171 Kocourková Lucie ženy 1971 Garda team 4:07:53 2:09 : : 0:45:52 4:55:54 1:46:28 9 1:33:54
84 072 Bičiště Petr muži 1968 Spirit 4:07:44 1:00 : : 0:52:40 5:01:24 1:51:58 62 1:51:58
85 459 Řehák Radek muži 1967 Ceva 4:08:46 0:52 : : 0:52:40 5:02:18 1:52:52 63 1:52:52
86 492 Černý Jakub muži 1983 Kubík team 4:10:17 1:27 : : 0:52:40 5:04:24 1:54:58 64 1:54:58
87 331 Fanta Josef muži 1975 Velomat 4:06:09 2:19 05:00 : 0:52:40 5:06:08 1:56:42 65 1:56:42
88 020 Jaroš Petr veteráni 1944 Starci na kolác 4:35:11 1:00 : : 0:33:38 5:09:49 2:00:23 14 1:48:56
89 083 Přibyl+Rázl muži 1971 IB Alcudia 4:42:48 0:33 : : 0:27:32 5:10:53 2:01:27 66 2:01:27
90 079 Přibyl+Rázl muži 1972 IB Alcudia 4:42:45 0:45 : : 0:27:32 5:11:02 2:01:36 67 2:01:36
91 136 Šmejc Jakub muži 1994 SC Jičín 4:39:36 0:55 05:00 : 0:26:19 5:11:50 2:02:24 68 2:02:24
92 381 Dufková Milada ženy 1954 Žíznivci 4:41:08 0:50 : : 0:34:20 5:16:18 2:06:52 10 1:54:18
93 034 Veverka Miloš muži 1956 Libuň máchadlo 4:45:56 0:38 : : 0:31:01 5:17:35 2:08:09 69 2:08:09
94 351 Bartoníčková Jana ženy 1977 MAJA team 4:47:57 1:17 : : 0:32:09 5:21:23 2:11:57 11 1:59:23
95 356 Vaněk Lubor muži 1973 Obklady Vaněk 4:55:58 0:46 : 02:00 0:29:08 5:23:52 2:14:26 70 2:14:26
96 237 Svoboda Jaromír muži 1974 Ajta krajta 4:45:54 1:28 05:00 : 0:31:34 5:23:56 2:14:30 71 2:14:30
97 160 Dvořák Tomáš muži 1964 LKP 4:52:14 3:53 : 02:00 0:30:25 5:24:32 2:15:06 72 2:15:06
98 246 Dědeček Ladislav muži 1968 Dlouhá 562 4:56:30 1:01 : : 0:32:27 5:29:58 2:20:32 73 2:20:32
99 374 Bauer Petr muži 1976 Rumoví králové 4:56:45 1:08 : : 0:34:23 5:32:16 2:22:50 74 2:22:50
100 235 Fišarová Monika ženy 1966 Jedu sama 4:52:28 1:09 : : 0:45:52 5:39:29 2:30:03 12 2:17:29
101 297 Horáček Jiří muži 1958 Ronal Team 4:46:35 1:51 : : 0:52:40 5:41:06 2:31:40 75 2:31:40
102 333 Tůma Matěj muži 2002 OB Team 5:11:49 0:53 : : 0:29:54 5:42:36 2:33:10 76 2:33:10
103 258 Šnajdr Mirek muži 1963 CK Pedál 4:56:21 1:04 10:00 : 0:36:42 5:44:07 2:34:41 77 2:34:41
104 344 Matějka Zdeněk muži 1965 Velomat 4:56:41 0:49 : 06:00 0:52:40 5:44:10 2:34:44 78 2:34:44
105 290 Svoboda Josef veteráni 1947 Důchodci 5:00:49 0:38 : : 0:42:56 5:44:23 2:34:57 15 2:23:30
106 398 Limberský Petr veteráni 1953 Až do dna 5:09:55 1:43 : : 0:34:53 5:46:31 2:37:05 16 2:25:38
107 332 Kuchařová Róza ženy 2002 OB Team 5:14:17 0:54 : : 0:33:05 5:48:16 2:38:50 13 2:26:16
108 355 Řehák Václav veteráni 1948 Choteč 5:13:32 1:43 : : 0:42:56 5:58:11 2:48:45 17 2:37:18
109 369 Kopecký Jaroslav muži 1967 Fantomas.otroci 5:22:29 2:47 05:00 : 0:30:10 6:00:26 2:51:00 79 2:51:00
110 117 Hruška Vojtěch muži 1993 Chlastana 6:00:50 nekl. : 02:00 0:27:52 6:00:58 2:51:32 80 2:51:32
111 435 Hrušková Ivana ženy 1965 Žíznivci 5:13:35 1:33 : : 0:45:52 6:01:00 2:51:34 14 2:39:00
112 047 Galbavý Aleš muži 1971 Pro radost 4:59:52 0:33 10:00 02:00 0:52:40 6:01:05 2:51:39 81 2:51:39
113 059 Věříš Michal muži 1965 DSC Librantice 5:31:42 0:28 : 02:00 0:31:13 6:01:23 2:51:57 82 2:51:57
114 403 Ticháčková Dana ženy 1958 Bubo Bubo 5:26:24 5:19 : : 0:30:52 6:02:35 2:53:09 15 2:40:35
115 071 Věříš Matěj muži 1999 DSC Librantice 5:31:46 1:12 : 02:00 0:32:05 6:03:03 2:53:37 83 2:53:37
116 461 Votruba Petr muži 1964 Zahrad.Choteč 5:10:54 0:55 : : 0:52:40 6:04:29 2:55:03 84 2:55:03
117 385 Havelka Zdeněk muži 1962 Žíznivci 5:11:15 0:51 : : 0:52:40 6:04:46 2:55:20 85 2:55:20
118 371 Mušková Jana ženy 1958 Bubo Bubo 5:26:40 5:04 : : 0:35:36 6:07:20 2:57:54 16 2:45:20
119 051 Babáková Jana ženy 1968 Žíznivci 5:19:51 2:45 : : 0:45:52 6:08:28 2:59:02 17 2:46:28
120 296 Trhlík Jiří muži 1989 Holešovští 5:11:03 5:37 : : 0:52:40 6:09:20 2:59:54 86 2:59:54
121 432 Zaremba Matouš muži 1989 Holešovští 5:11:45 5:04 : : 0:52:40 6:09:29 3:00:03 87 3:00:03
122 321 Čech Lukáš muži 1991 Optika Bíma 5:38:07 2:29 : 02:00 0:31:41 6:10:17 3:00:51 88 3:00:51
123 242 Matela Milan muži 1988 Holešovští 5:10:57 2:49 05:00 : 0:52:40 6:11:26 3:02:00 89 3:02:00
124 314 Houška Tomáš muži 1971 Optika Bíma 5:37:52 1:40 : : 0:32:02 6:11:34 3:02:08 90 3:02:08
125 179 Pitthardová Lenka ženy 1984 Kočiny 5:25:30 0:50 : : 0:45:52 6:12:12 3:02:46 18 2:50:12
126 070 Hubáček Leon muži 1966 Žiznivci 5:19:57 2:27 : : 0:52:40 6:15:04 3:05:38 91 3:05:38
127 191 Soukupová Barbora ženy 1987 Kočiny 5:31:25 0:48 : : 0:45:52 6:18:05 3:08:39 19 2:56:05
128 195 Soukupová Efa ženy 1968 Kočiny 5:31:30 0:45 : : 0:45:52 6:18:07 3:08:41 20 2:56:07
129 124 Pařík Josef muži 1957 Ronal 5:25:19 0:41 : : 0:52:40 6:18:40 3:09:14 92 3:09:14
130 200 Pour Jiří muži 1978 Ajta krajta 5:17:40 5:04 05:00 : 0:52:40 6:20:24 3:10:58 93 3:10:58
131 074 Sedláček Zdeněk veteráni 1948 Ašští bajkeři 5:45:13 1:20 : : 0:34:46 6:21:19 3:11:53 18 3:00:26
132 216 Rozsypal Zdeněk muži 1984 Pobřeží lihovin 5:53:39 2:12 : 04:00 0:30:21 6:22:12 3:12:46 94 3:12:46
133 352 Fiala Radovan muži 1993 Tři promile 5:23:49 4:02 10:00 06:00 0:52:40 6:24:31 3:15:05 95 3:15:05
134 231 Lukáč Marek muži 1988 Pobřeží lihovin 5:54:26 2:06 : : 0:30:09 6:26:41 3:17:15 96 3:17:15
135 054 Krupka Pavel veteráni 1953 Solista 5:30:22 13:31 : : 0:42:56 6:26:49 3:17:23 19 3:05:56
136 239 Matějka Jiří muži 1989 Pobřeží lihovin 5:56:48 2:52 : : 0:27:54 6:27:34 3:18:08 97 3:18:08
137 464 Věříšová Jaroslava ženy 1967 Wifikundace 5:42:01 0:51 : : 0:45:52 6:28:44 3:19:18 21 3:06:44
138 223 Mertlíková Radka ženy 1970   5:52:10 3:55 : : 0:33:30 6:29:35 3:20:09 22 3:07:35
139 301 Šafka Josef veteráni 1952 Muži Deprag 5:49:38 1:04 : : 0:42:56 6:33:38 3:24:12 20 3:12:45
140 353 Vacková Lenka ženy 1983 Pařez 5:46:44 1:18 : : 0:45:52 6:33:54 3:24:28 23 3:11:54
141 201 Ženatá Dráža ženy 1979 HC Blata 5:45:25 2:42 : : 0:45:52 6:33:59 3:24:33 24 3:11:59
142 075 Matějková Michaela ženy 1973 Spin Lomnice 5:49:27 2:37 : 02:00 0:45:52 6:35:56 3:26:30 25 3:13:56
143 387 Jelínková Lenka ženy 1954 Muži Deprag 5:48:43 2:03 : : 0:45:52 6:36:38 3:27:12 26 3:14:38
144 298 Kynčl Jakub muži 1984 FC Unterholz 5:43:12 1:25 : : 0:52:40 6:37:17 3:27:51 98 3:27:51
145 460 Chodurová Hana ženy 1964 Ramaha 5:53:58 3:38 : 04:00 0:45:52 6:39:28 3:30:02 27 3:17:28
146 194 Ježek Petr muži 1967 Jachtclub Sou. 5:46:22 1:48 : : 0:52:40 6:40:50 3:31:24 99 3:31:24
147 061 Kužel Aleš muži 1974 Rybníček 6:05:39 4:21 : : 0:31:51 6:41:51 3:32:25 100 3:32:25
148 110 Duczynski Pavel muži 1979 Kontr. drogowa 5:49:22 1:12 : : 0:52:40 6:43:14 3:33:48 101 3:33:48
149 125 Lorencová Petra ženy 1991 Sokol Libáň 5:56:40 2:55 : 02:00 0:45:52 6:43:27 3:34:01 28 3:21:27
150 429 Chodurová Marie ženy 1993 Ramaha 5:51:11 6:30 : : 0:45:52 6:43:33 3:34:07 29 3:21:33
151 151 Rychna Tomáš muži 1991 Chlastana 6:01:04 4:54 05:00 : 0:34:21 6:45:19 3:35:53 102 3:35:53
152 226 Ženatý Marek muži 1971 HC Blata 5:45:28 4:12 05:00 : 0:52:40 6:47:20 3:37:54 103 3:37:54
153 135 Sarkés Jakub muži 1991 Chlastana 6:01:00 3:11 10:00 : 0:33:21 6:47:32 3:38:06 104 3:38:06
154 450 Kaňka Pavel veteráni 1947 Pošťáci 6:12:03 0:53 : 04:00 0:42:56 6:51:52 3:42:26 21 3:30:59
155 222 Svoboda Tomáš muži 1982 Pobřeží lihovin 5:55:04 3:47 05:00 : 0:52:40 6:56:31 3:47:05 105 3:47:05
156 255 Šulc Jiří muži 1995 Chlastana 6:01:12 4:42 : : 0:52:40 6:58:34 3:49:08 106 3:49:08
157 304 Matějka Tomáš muži 1977 Ganja circus 6:28:34 2:42 : 02:00 0:29:39 6:58:55 3:49:29 107 3:49:29
158 164 Krbec Martin muži 1979 Kontr. drogowa 5:56:26 0:55 10:00 : 0:52:40 7:00:01 3:50:35 108 3:50:35
159 256 Jampílek Jiří muži 1974   6:28:49 1:41 : : 0:30:16 7:00:46 3:51:20 109 3:51:20
160 469 Věříšová Petra ženy 1993 Wifikundace 6:13:14 2:12 : : 0:45:52 7:01:18 3:51:52 30 3:39:18
161 214 Rejfová Michaela ženy 1971 LM 6:13:38 6:06 : : 0:45:52 7:05:36 3:56:10 31 3:43:36
162 078 Lhota Milan muži 1973 Ganja circus 6:35:15 1:30 : 02:00 0:31:16 7:06:01 3:56:35 110 3:56:35
163 309 Adolfová Lucie ženy 1990 FC Unterholz 6:19:40 2:15 : : 0:45:52 7:07:47 3:58:21 32 3:45:47
164 021 Beutlich Tomáš muži 1977 Team Dresden 6:37:26 3:36 05:00 06:00 0:27:52 7:07:54 3:58:28 111 3:58:28
165 490 Lorenc Petr muži 1968 Libáň 6:22:32 0:23 : 02:00 0:52:40 7:13:35 4:04:09 112 4:04:09
166 361 Kudrnáč Miloš muži 1961 Kbelnice 6:44:42 6:08 : : 0:24:20 7:15:10 4:05:44 113 4:05:44
167 334 Dvořáková Pavla ženy 1991 FC Unterholz 6:26:02 3:29 : : 0:45:52 7:15:23 4:05:57 33 3:53:23
168 496 Palasová Pavlína ženy 1993 Unterholz 6:25:55 3:38 : : 0:45:52 7:15:25 4:05:59 34 3:53:25
169 388 Jampílková Lucie ženy 1973 Jičínské šlapky 6:28:04 4:00 : 02:00 0:45:52 7:15:56 4:06:30 35 3:53:56
170 456 Pourová Markéta ženy 1979 Jičínské šlapky 6:28:09 3:00 : : 0:45:52 7:17:01 4:07:35 36 3:55:01
171 453 Sedláčková Gabriela ženy 1980 Jičínské šlapky 6:27:53 3:27 : : 0:45:52 7:17:12 4:07:46 37 3:55:12
172 487 Pivoňková Lenka ženy 1973 Jičínské šlapky 6:28:20 3:05 : : 0:45:52 7:17:17 4:07:51 38 3:55:17
173 058 Prokůpková Hana ženy 1962 Žíznivci 6:32:47 1:16 : 02:00 0:45:52 7:17:55 4:08:29 39 3:55:55
174 348 Koehler Marco muži 1985 Team Dresden 6:37:20 1:12 15:00 02:00 0:29:39 7:21:11 4:11:45 114 4:11:45
175 066 Klárová Šárka ženy 1946 Sokol Libáň 6:32:05 6:12 : 02:00 0:45:52 7:22:09 4:12:43 40 4:00:09
176 091 Voltr Luboš muži 1958 Gyntrio 6:03:05 1:16 30:00 04:00 0:52:40 7:23:01 4:13:35 115 4:13:35
177 390 Mádle Marek muži 1977 Ganja circus 6:28:46 3:36 : 02:00 0:52:40 7:23:02 4:13:36 116 4:13:36
178 370 Klapka Marián muži 1977 Ganja circus 6:26:17 2:43 05:00 02:00 0:52:40 7:24:40 4:15:14 117 4:15:14
179 045 Šulc Luděk muži 1962 Žíznivci 6:32:39 1:23 : 02:00 0:52:40 7:24:42 4:15:16 118 4:15:16
180 055 Švorc Vít muži 1976 Tři sestry 6:57:39 1:17 : 02:00 0:29:25 7:26:21 4:16:55 119 4:16:55
181 241 Křelina Filip muži 1998   6:50:25 9:14 05:00 : 0:29:43 7:34:22 4:24:56 120 4:24:56
182 421 Břeský Matěj muži 1988 Ganjacirkus 6:34:04 2:06 10:00 02:00 0:52:40 7:36:50 4:27:24 121 4:27:24
183 342 Erfurth Hermann veteráni 1940 Kometa 6:52:43 2:25 : : 0:42:56 7:38:04 4:28:38 22 4:17:11
184 477 Roubal Miroslav muži 1984 MTB Lachouti 6:42:25 3:03 05:00 04:00 0:52:40 7:39:08 4:29:42 122 4:29:42
185 375 Javůrková Michaela ženy 1979 Ajta krajta 7:07:42 1:12 : 02:00 0:32:37 7:39:31 4:30:05 41 4:17:31
186 023 Pátek Vojtěch muži 1990 IB Alcudia 7:03:55 2:58 05:00 02:00 0:32:34 7:42:27 4:33:01 123 4:33:01
187 189 Janďourková Kateřina ženy 1977 Kape 6:55:45 2:41 : : 0:45:52 7:44:18 4:34:52 42 4:22:18
188 169 Řehořková Jitka ženy 1980 Smaženka a škv. 6:57:56 2:38 : 02:00 0:45:52 7:44:26 4:35:00 43 4:22:26
189 137 Dyntarová Petra ženy 1973 Kape 6:55:52 3:00 : : 0:45:52 7:44:44 4:35:18 44 4:22:44
190 002 Mikan Vladimír veteráni 1948 Mikani 6:57:24 4:52 : : 0:42:56 7:45:12 4:35:46 23 4:24:19
191 394 Karpaš Pavel muži 1971 Ronal Team 7:09:21 1:58 : : 0:33:56 7:45:15 4:35:49 124 4:35:49
192 050 Beutlich Arnd Rolf veteráni 1953 Team Dresden 7:06:05 3:25 : 02:00 0:39:02 7:46:32 4:37:06 24 4:25:39
193 081 Pappevitz Frank muži 1969 Team Dresden 7:06:20 3:16 : 04:00 0:43:52 7:49:28 4:40:02 125 4:40:02
194 452 Klapková Monika ženy 1970 Ajta krajta 7:08:00 1:43 : 06:00 0:45:52 7:49:35 4:40:09 45 4:27:35
195 146 Pergner David muži 1969 Sokol Pražský 6:54:46 2:20 : : 0:52:40 7:49:46 4:40:20 126 4:40:20
196 439 Klapálková Eva ženy 1957 Ajta krajta 7:08:07 1:50 : 06:00 0:45:52 7:49:49 4:40:23 46 4:27:49
197 360 Grof Lukáš muži 1982 Plantážníci 7:21:03 1:13 : 02:00 0:30:02 7:50:18 4:40:52 127 4:40:52
198 107 Švorc Marián muži 1969 Smaženka a škv. 6:57:48 2:43 : 02:00 0:52:40 7:51:11 4:41:45 128 4:41:45
199 270 Smolík Jan muži 1992 Dutý sudy 7:17:17 5:15 : : 0:28:41 7:51:13 4:41:47 129 4:41:47
200 367 Macek David muži 1982 Ronal Team 7:09:41 1:42 : : 0:40:11 7:51:34 4:42:08 130 4:42:08
201 139 Panáček Jan muži 1970 Sokol Pražský 6:54:41 1:41 05:00 02:00 0:52:40 7:52:02 4:42:36 131 4:42:36
202 430 Repáň Miloš muži 1963 Hrabata Fernet 7:02:07 0:40 : : 0:52:40 7:55:27 4:46:01 132 4:46:01
203 101 Dlabolová Jolana ženy 1978 Ajta krajta 7:08:18 1:42 : : 0:45:52 7:55:52 4:46:26 47 4:33:52
204 022 Šrotýřová Jana ženy 1980 Ajtakrajta 7:08:11 1:50 : : 0:45:52 7:55:53 4:46:27 48 4:33:53
205 210 Cinkeis Mirek muži 1984 HC Blata 7:02:45 1:07 : : 0:52:40 7:56:32 4:47:06 133 4:47:06
206 203 Krupka Josef muži 1969 HC Blata 7:02:36 3:04 : : 0:52:40 7:58:20 4:48:54 134 4:48:54
207 274 Vitejček Mladej muži 1975 HC Blata 7:02:23 4:03 : : 0:52:40 7:59:06 4:49:40 135 4:49:40
208 016 Suchomel František veteráni 1939 Šumperští draci 7:40:30 2:11 : 12:00 0:29:55 8:00:36 4:51:10 25 4:39:43
209 227 Bláhová Monika ženy 1974 Fantomas.otroci 7:17:34 2:06 : 04:00 0:45:52 8:01:32 4:52:06 49 4:39:32
210 240 Matthias Christian muži 1984 Team Dresden 7:08:37 2:48 : 02:00 0:52:40 8:02:05 4:52:39 136 4:52:39
211 232 Kůtková Monika ženy 1968 Kočiny 7:18:04 2:19 : 04:00 0:45:52 8:02:15 4:52:49 50 4:40:15
212 067 Lhotová Renata ženy 1967 Kometa 7:16:40 1:52 : 02:00 0:45:52 8:02:24 4:52:58 51 4:40:24
213 295 Roubalová Eva ženy 1951 Pekáč 7:25:21 2:00 : 02:00 0:38:49 8:04:10 4:54:44 52 4:42:10
214 422 Paličková Pavlína ženy 1983 Dream team 7:14:19 4:09 : : 0:45:52 8:04:20 4:54:54 53 4:42:20
215 280 Vundererová Eva ženy 1970 Fantomas.otroci 7:19:11 1:41 : 02:00 0:45:52 8:04:44 4:55:18 54 4:42:44
216 229 Srbová Štěpánka ženy 1967 Kočiny 7:17:49 2:13 : : 0:45:52 8:05:54 4:56:28 55 4:43:54
217 306 Huetzel Guenter muži 1958 Team Dresden 7:31:05 3:13 : : 0:31:37 8:05:55 4:56:29 137 4:56:29
218 221 Vunderer Zdeněk muži 1967 Fantomas.otroci 7:16:23 1:04 : 04:00 0:52:40 8:06:07 4:56:41 138 4:56:41
219 260 Bartoňová Petra ženy 1974 Fantomas.otroci 7:19:16 1:04 : : 0:45:52 8:06:12 4:56:46 56 4:44:12
220 282 Klse Tomas muži 1973 Team Dresden 7:14:44 4:53 : 06:00 0:52:40 8:06:17 4:56:51 139 4:56:51
221 467 Břízovka ženy 1965 Kočiny 7:17:57 2:30 : : 0:45:52 8:06:19 4:56:53 57 4:44:19
222 350 Minařík Daniel muži 1978 Plantážníci 7:23:15 4:01 10:00 : 0:29:34 8:06:50 4:57:24 140 4:57:24
223 215 Zoufalý Pavel muži 1976 Fantomas.otroci 7:16:37 1:39 : 04:00 0:52:40 8:06:56 4:57:30 141 4:57:30
224 218 Konečný Zdeněk muži 1975 HC Blata 7:02:50 6:33 05:00 : 0:52:40 8:07:03 4:57:37 142 4:57:37
225 454 Bláha Radek muži 1971 Fantomas.otroci 7:16:31 1:00 : 02:00 0:52:40 8:08:11 4:58:45 143 4:58:45
226 483 Brykner Ladislav muži 1964 Kotrmelce 7:16:43 2:01 05:00 08:00 0:52:40 8:08:24 4:58:58 144 4:58:58
227 293 Prančl Miroslav veteráni 1951 Pekáč 7:25:24 2:12 : : 0:42:56 8:10:32 5:01:06 26 4:49:39
228 158 Wehrenberg Roman muži 1978 Ganja circus 7:25:51 2:46 10:00 02:00 0:34:29 8:11:06 5:01:40 145 5:01:40
229 498 Šimáková Michaela ženy 1968 LDI 7:26:02 1:24 : 02:00 0:45:52 8:11:18 5:01:52 58 4:49:18
230 468 Šimáková Jitka ženy 1997 LDI 7:25:46 1:46 : 02:00 0:45:52 8:11:24 5:01:58 59 4:49:24
231 433 Všetečková Petra ženy 1974 VV 7:24:13 2:19 : : 0:45:52 8:12:24 5:02:58 60 4:50:24
232 427 Valentová Jitka ženy 1967 VV 7:24:16 2:22 : : 0:45:52 8:12:30 5:03:04 61 4:50:30
233 488 Palička Marek muži 1980 Dream Team 7:14:14 6:02 : : 0:52:40 8:12:56 5:03:30 146 5:03:30
234 154 Švorc David muži 1992 Dutý sudy 7:17:12 5:52 : 02:00 0:52:40 8:13:44 5:04:18 147 5:04:18
235 418 Fiala Luboš muži 1969 L+L 7:18:27 2:47 : : 0:52:40 8:13:54 5:04:28 148 5:04:28
236 436 Šimák Martin muži 1968 LDI 7:20:55 0:39 : : 0:52:40 8:14:14 5:04:48 149 5:04:48
237 431 Plíšková Iveta ženy 1966 Šneci 7:36:44 2:03 : 10:00 0:45:52 8:14:39 5:05:13 62 4:52:39
238 316 Roubal Lukáš muži 1975 Banánová rep. 7:49:29 4:25 : 02:00 0:23:02 8:14:56 5:05:30 150 5:05:30
239 217 Nováčková Lenka ženy 1976 Pekáč 7:26:53 2:47 : : 0:45:52 8:15:32 5:06:06 63 4:53:32
240 046 Dammbeck Guenther muži 1974 Austria 7:29:37 1:44 : 08:00 0:52:40 8:16:01 5:06:35 151 5:06:35
241 376 Ryglová Veronika ženy 1976 Želva team 7:28:41 2:07 : : 0:45:52 8:16:40 5:07:14 64 4:54:40
242 095 Hinfling Alfred muži 1975 Austria 7:29:13 0:48 : 06:00 0:52:40 8:16:41 5:07:15 152 5:07:15
243 156 Lev Martin muži 1976 OHM 444 7:43:23 2:25 : : 0:30:54 8:16:42 5:07:16 153 5:07:16
244 193 Petříčková Marcela ženy 1967 Šneci 7:36:53 2:11 : 08:00 0:45:52 8:16:56 5:07:30 65 4:54:56
245 080 Erhart Andreos muži 1965 Austria 7:29:18 1:08 : 06:00 0:52:40 8:17:06 5:07:40 154 5:07:40
246 093 Krupička Michal muži 1980 Pař-Bla 7:37:11 1:16 : 14:00 0:52:40 8:17:07 5:07:41 155 5:07:41
247 184 Suchomelová Ivana ženy 1967 Šneci 7:38:25 1:24 : 08:00 0:45:52 8:17:41 5:08:15 66 4:55:41
248 157 Fejfar Jiří muži 1980 Hasiči Choteč 7:23:29 1:41 : : 0:52:40 8:17:50 5:08:24 156 5:08:24
249 026 Aigelstreither Hub. muži 1969 Austria 7:29:38 2:04 : 06:00 0:52:40 8:18:22 5:08:56 157 5:08:56
250 416 Plíšek Jaroslav muži 1962 Šneci 7:36:04 2:34 : 12:00 0:52:40 8:19:18 5:09:52 158 5:09:52
251 115 Polák Michal muži 1977 Bakako NP 7:18:58 2:51 05:00 : 0:52:40 8:19:29 5:10:03 159 5:10:03
252 315 Formanová Ema ženy 1968 Garda team 7:33:57 2:15 : 02:00 0:45:52 8:20:04 5:10:38 67 4:58:04
253 068 Herzog Juersgen muži 1974 Austria 7:31:28 2:34 : 06:00 0:52:40 8:20:42 5:11:16 160 5:11:16
254 208 Kašťák Miroslav muži 1965 Fantomas.otroci 7:29:40 0:41 : 02:00 0:52:40 8:21:01 5:11:35 161 5:11:35
255 451 Pintová Jiřina ženy 1969 Garda team 7:33:51 3:24 : 02:00 0:45:52 8:21:07 5:11:41 68 4:59:07
256 224 Razítko muži 1971 Fantomas.otroci 7:30:02 1:00 : 02:00 0:52:40 8:21:42 5:12:16 162 5:12:16
257 252 Kolář Petr muži 1982 Ganja circus 7:52:40 4:45 : 06:00 0:30:28 8:21:53 5:12:27 163 5:12:27
258 484 Dušek Miloš muži 1974 Plantážníci 7:23:22 6:00 : : 0:52:40 8:22:02 5:12:36 164 5:12:36
259 062 Trefelík Jaroslav veteráni 1952 DSC Librantice 7:40:50 2:42 : 04:00 0:42:56 8:22:28 5:13:02 27 5:01:35
260 076 Šlesingr Pavel muži 1973 LDI 7:24:04 0:53 05:00 : 0:52:40 8:22:37 5:13:11 165 5:13:11
261 150 Rygl Václav muži 1975 Banánová rep. 7:43:06 4:22 05:00 : 0:30:18 8:22:46 5:13:20 166 5:13:20
262 206 Votýpka Jakub muži 1974 Pařba 7:37:13 1:04 : 08:00 0:52:40 8:22:57 5:13:31 167 5:13:31
263 319 Jiránek Lukáš muži 1983 Hasiči Choteč 7:23:32 1:50 05:00 : 0:52:40 8:23:02 5:13:36 168 5:13:36
264 145 Jiránek Tomáš muži 1976 Hasiči Choteč 7:23:26 2:06 05:00 : 0:52:40 8:23:12 5:13:46 169 5:13:46
265 109 Lánský David muži 1978 Hasiči Choteč 7:23:37 2:13 05:00 : 0:52:40 8:23:30 5:14:04 170 5:14:04
266 077 Němec Martin muži 1993 Dutý sudy 7:17:22 5:46 10:00 02:00 0:52:40 8:23:48 5:14:22 171 5:14:22
267 141 Honyk Milan muži 1975 Bazény eshop 7:27:34 3:57 : : 0:52:40 8:24:11 5:14:45 172 5:14:45
268 479 Fikar Martin muži 1983 Bakako NP 7:16:55 2:01 15:00 02:00 0:52:40 8:24:36 5:15:10 173 5:15:10
269 386 Suchomel Jan muži 1997 Šneci 7:38:29 2:00 : 08:00 0:52:40 8:25:09 5:15:43 174 5:15:43
270 294 Runčík Svatopluk muži 1980 Ajta krajta 7:22:07 5:33 05:00 : 0:52:40 8:25:20 5:15:54 175 5:15:54
271 190 Kratochvíl Aleš muži 1976 Šinkanzen 7:49:12 2:56 : 08:00 0:42:13 8:26:21 5:16:55 176 5:16:55
272 013 Věříšová Pavlína ženy 1965 DSC Librantice 7:41:03 1:50 : 02:00 0:45:52 8:26:45 5:17:19 69 5:04:45
273 323 Pinta Richard muži 2000 Garda team 7:34:01 1:33 : : 0:52:40 8:28:14 5:18:48 177 5:18:48
274 485 Hlubuček Marer muži 1975 Ganjacircus 7:25:55 5:01 05:00 : 0:52:40 8:28:36 5:19:10 178 5:19:10
275 472 Kracík Radek muži 1972   7:31:39 4:34 : : 0:52:40 8:28:53 5:19:27 179 5:19:27
276 402 Šír Martin muži 1994 Asi žádnej 7:39:41 1:26 : 04:00 0:52:40 8:29:47 5:20:21 180 5:20:21
277 039 Hoffman Katharin ženy 1985 Pivní expres 7:44:04 2:50 : 02:00 0:45:52 8:30:46 5:21:20 70 5:08:46
278 275 Venc Jan muži 1983 Ganja circus 7:55:01 2:34 10:00 06:00 0:29:36 8:31:11 5:21:45 181 5:21:45
279 259 Smolík Pavel muži 1964 Chlastopetři 8:01:42 2:08 : 04:00 0:31:44 8:31:34 5:22:08 182 5:22:08
280 165 Hirsch Miroslav muži 1974 Bazény eshop 7:26:11 2:50 10:00 : 0:52:40 8:31:41 5:22:15 183 5:22:15
281 060 Beneš Ondřej muži 1976 Banánová rep. 7:49:24 2:25 15:00 : 0:25:48 8:32:37 5:23:11 184 5:23:11
282 257 Pekárek Roman muži 1955 Ajtakrajta 7:08:23 2:29 30:00 : 0:52:40 8:33:32 5:24:06 185 5:24:06
283 347 Lhota Libor muži 1965 Kometa 7:39:47 3:11 : 02:00 0:52:40 8:33:38 5:24:12 186 5:24:12
284 404 Chvojková Michala ženy 1979 Ganja circus 7:44:41 3:49 : : 0:45:52 8:34:22 5:24:56 71 5:12:22
285 396 Roubalová Štěpánka ženy 1978 Ganja circus 7:44:28 4:11 : : 0:45:52 8:34:31 5:25:05 72 5:12:31
286 228 Bjandl Ilsa ženy 1960 Pivní expres 7:48:17 2:59 : 02:00 0:45:52 8:35:08 5:25:42 73 5:13:08
287 491 Helcl Lukáš muži 1993 Asi žádnej 7:39:43 2:23 05:00 04:00 0:52:40 8:35:46 5:26:20 187 5:26:20
288 455 Forman Pavel muži 1973 Pařbla 7:41:44 2:28 : : 0:52:40 8:36:52 5:27:26 188 5:27:26
289 192 Vovsová Lucie ženy 1991 FC Unterholz 7:49:20 2:09 : : 0:45:52 8:37:21 5:27:55 74 5:15:21
290 279 Hlaváč Jan muži 1965 Kotrmelce 7:51:27 4:33 : 10:00 0:52:40 8:38:40 5:29:14 189 5:29:14
291 234 Antoš Svatopluk muži 1966 Chlastopetři 8:01:48 2:02 05:00 : 0:30:03 8:38:53 5:29:27 190 5:29:27
292 400 Kozel Jaroslav muži 1964 Kotrmelce 7:51:31 3:10 : 08:00 0:52:40 8:39:21 5:29:55 191 5:29:55
293 407 Dudek Richard muži 1977 Fantomas.otroci 7:44:36 2:36 : : 0:52:40 8:39:52 5:30:26 192 5:30:26
294 499 Brádlová Lucie ženy 1983 Ganja circus 7:53:50 2:51 : 02:00 0:45:52 8:40:33 5:31:07 75 5:18:33
295 448 Bača muži 1963 Chlastopetří 7:50:22 1:33 : 04:00 0:52:40 8:40:35 5:31:09 193 5:31:09
296 470 Chvojková Pavlína ženy 1983 Ganja circus 7:53:42 3:36 : 02:00 0:45:52 8:41:10 5:31:44 76 5:19:10
297 366 Kaizlerová Markéta ženy 1990 FC Unterholz 7:51:12 6:39 : 02:00 0:45:52 8:41:43 5:32:17 77 5:19:43
298 176 Vašková Jana ženy 1992 FC Unterholz 7:55:30 2:37 : 02:00 0:45:52 8:41:59 5:32:33 78 5:19:59
299 457 Francová Míša ženy 1998 Unterholkz 7:51:20 6:09 : : 0:45:52 8:43:21 5:33:55 79 5:21:21
300 466 Barkmanová Aneta ženy 1991 Unterholz 7:51:44 6:08 : : 0:45:52 8:43:44 5:34:18 80 5:21:44
301 003 Sladký Richard muži 1964 Pivní expres 7:47:56 3:10 : : 0:52:40 8:43:46 5:34:20 194 5:34:20
302 126 Bílková Tereza ženy 1986 FC Unterholz 7:55:09 3:31 : : 0:45:52 8:44:32 5:35:06 81 5:22:32
303 188 Svobodová Anna ženy 1987 FC Unterholz 7:54:06 5:06 : : 0:45:52 8:45:04 5:35:38 82 5:23:04
304 173 Klobouček Tadeáš muži 1993 Asi žádný 7:52:35 4:26 : 04:00 0:52:40 8:45:41 5:36:15 195 5:36:15
305 278 Vašková Kateřina ženy 1976 Vaněk obklady 7:51:36 9:09 : : 0:45:52 8:46:37 5:37:11 83 5:24:37
306 425 Bříza muži 1965 Chlastopetři 7:49:42 8:20 : 04:00 0:52:40 8:46:42 5:37:16 196 5:37:16
307 042 Hrnčalík Ladislav muži 1970 LDI 7:54:32 2:13 : 02:00 0:52:40 8:47:25 5:37:59 197 5:37:59
308 271 Špaček Jirka muži 1974 Ganjacircus 7:52:44 3:49 05:00 06:00 0:52:40 8:48:13 5:38:47 198 5:38:47
309 207 Fantomas muži 1972 Fantomas.otroci 7:59:33 2:10 : 06:00 0:52:40 8:48:23 5:38:57 199 5:38:57
310 426 Chvojka Tobiáš muži 1981 Ganja circus 7:52:47 5:35 : 02:00 0:52:40 8:49:02 5:39:36 200 5:39:36
311 105 Daniel Jan muži 1983 FC Unterholz 7:49:07 2:16 05:00 : 0:52:40 8:49:03 5:39:37 201 5:39:37
312 073 Šimánek Josef muži 1964 Chlastopetři 7:49:04 6:28 05:00 04:00 0:52:40 8:49:12 5:39:46 202 5:39:46
313 011 Zachoval Tomáš muži 1993 Asi žádnej 7:52:00 3:54 05:00 04:00 0:52:40 8:49:34 5:40:08 203 5:40:08
314 284 Srb Tomáš muži 1966 Chlastopetři 7:52:32 9:09 : 04:00 0:52:40 8:50:21 5:40:55 204 5:40:55
315 199 Krupička Roman muži 1980 Ronal 7:57:43 2:32 : 02:00 0:52:40 8:50:55 5:41:29 205 5:41:29
316-317 004 Skácel Juraj muži 1975 Nejseš 7:54:54 5:50 : 02:00 0:52:40 8:51:24 5:41:58 206-207 5:41:58
316-317 251 Kučera Tomáš muži 1977 Vittel 7:44:20 9:24 05:00 : 0:52:40 8:51:24 5:41:58 206-207 5:41:58
318 286 Srb Daniel muži 1993 Chlastopetři 7:54:19 10:53 : 04:00 0:52:40 8:53:52 5:44:26 208 5:44:26
319 291 Štikov Robert muži 1973 Chlastopetři 7:52:14 6:11 05:00 02:00 0:52:40 8:54:05 5:44:39 209 5:44:39
320 249 Vacek Jan muži 1981 Sám 7:57:35 2:55 05:00 02:00 0:52:40 8:56:10 5:46:44 210 5:46:44
321 497 Chvojka Dominik muži 1989 Ganja circus 7:50:32 3:56 15:00 02:00 0:52:40 9:00:08 5:50:42 211 5:50:42
322 261 Šebík Dan muži 1967 Chlastopetři 7:52:19 9:11 10:00 04:00 0:52:40 9:00:10 5:50:44 212 5:50:44
323 225 Tůma Jarda muži 1973 Garda team 7:51:56 7:26 10:00 : 0:52:40 9:02:02 5:52:36 213 5:52:36
324 014 Jakubčjak Ján muži 1965 Pivní expres neklasifikován(a)
325 025 Tomeš Jakub muži 1992   neklasifikován(a)
326 030 Klobouček Vladimír muži 1979 Banán.republika neklasifikován(a)
327 044 Ulrych Pepa muži 1993 FC Unterholz neklasifikován(a)
328 082 Zumr Ondra muži 1968 Garda team neklasifikován(a)
329 084 Kroh Aleš muži 1968 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
330 094 Chrpa Adam muži 1989 FC Unterholz neklasifikován(a)
331 097 Svítek Petr muži 1984 Třetí promile neklasifikován(a)
332 098 Futera František muži 1960 Fantomas.otroci neklasifikován(a)
333 102 Gitl Ondřej muži 1981 MUVS 2011 neklasifikován(a)
334 108 Kocián Petr muži 1966 MUVS 2011 neklasifikován(a)
335 111 Barkman Ondřej muži 1984 FC Unterholz neklasifikován(a)
336 112 Hanč Přemysl muži 1986 MUVS 2011 neklasifikován(a)
337 128 Lachman Vít muži 1990 FC Unterholz neklasifikován(a)
338 131 Saal Martin muži 1969 Atrium neklasifikován(a)
339 133 Vlášek Rudolf muži 1976 MUVS 2011 neklasifikován(a)
340 153 Vodseďálek Radek muži 1974 Pěna tým neklasifikován(a)
341 202 Kodeš Jan muži 1976 Banánová rep. neklasifikován(a)
342 219 Kůtek Pavel muži 1968 Garda team neklasifikován(a)
343 230 Švarc Daniel muži 1992 Sám neklasifikován(a)
344 233 Fišker Petr muži 1960 Sokol Libáň neklasifikován(a)
345 247 Horáček Petr muži 1969 Vaněk obklady neklasifikován(a)
346 250 Šlechta Miroslav muži 1989 Nadrž. školačky neklasifikován(a)
347 253 Procházka Radek muži 1974 Nadrž. školačky neklasifikován(a)
348 267 Mazáček Jiří muži 1984 FC Unterholz neklasifikován(a)
349 272 Brynda Roman muži 1971 Fantomas.otroci neklasifikován(a)
350 273 Pinguin Radek muži 1969 Pinguin diving neklasifikován(a)
351 276 Novotný David muži 1992   neklasifikován(a)
352 281 Vaněk Dan muži 1974 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
353 283 Voňka Martin muži 1962 Vittel neklasifikován(a)
354 292 Mizera Ondřej muži 1989 Pobřeží lihovin neklasifikován(a)
355 310 Henych Jiří muži 1989 Nadrž. školačky neklasifikován(a)
356 313 Melichárek Jan muži 1992 Ferarri neklasifikován(a)
357 318 Davídek Tomáš muži 1988 Nadrž. školačky neklasifikován(a)
358 325 Košťál Jiří muži 1989 Nadrž. školačky neklasifikován(a)
359 343 Ženíšek Jan muži 1989 Nadrž. školačky neklasifikován(a)
360 359 Hluchý Karel muži 1967 Lupulín Bike neklasifikován(a)
361 362 Lacina Vladimír muži 1967 Lupulín Bike neklasifikován(a)
362 383 Chlumský Jan muži 1976 Ganja circus neklasifikován(a)
363 384 Špaček Michal muži 1973 Hillo tým neklasifikován(a)
364 397 Krátký Šimon muži 1996   neklasifikován(a)
365 406 Papay Rudolf muži 1973 Pařbla neklasifikován(a)
366 409 Vaškovský Adam muži 1984 Použitý Kalhotk neklasifikován(a)
367 410 Nepovím Michal muži 1982 Použitý kalhotk neklasifikován(a)
368 420 Vejvara Zdeněk muži 1963 Chastopetři neklasifikován(a)
369 423 Fiedler Josef muži 1990 Použitý Kalhotk neklasifikován(a)
370 424 Chýlek Zdeněk muži 1985 Třetí Promile neklasifikován(a)
371 434 Nepovím Jan muži 1984 Použitý kalhotk neklasifikován(a)
372 437 Bělohlávek Aleš muži 1985 Třetí promile neklasifikován(a)
373 445 Táborský Michal muži 1980 Žádný tým neklasifikován(a)
374 446 Pajas Daniel muži 1975 Fantomas.otroci neklasifikován(a)
375 447 Freiwald Jindřich muži 1985 Tři promile neklasifikován(a)
376 475 Brusák Martin muži 1976 Banán.republika neklasifikován(a)
377 486 Peteráč Jiří muži 1976 Pařba neklasifikován(a)
378 277 Hátle Miroslav veteráni 1948   neklasifikován(a)
379 340 Klikař Alois veteráni 1948 Spining Lomnice neklasifikován(a)
380 006 Tupáčková Lucie ženy 1978 Obklady Vaněk neklasifikován(a)
381 140 Šidlová Věra ženy 1983 MUVS 2011 neklasifikován(a)
382 152 Prošková Lucie ženy 1986 MUVS 2011 neklasifikován(a)
383 159 Matějková Tereza ženy 1981 MUVS 2011 neklasifikován(a)
384 185 Pelantová Markéta ženy 1984 Chemic.sisters neklasifikován(a)
385 186 Vodseďálková Jarmila ženy 1978 Pěna tým neklasifikován(a)
386 204 Rejfová Lucie ženy 1983 LM neklasifikován(a)
387 346 Janžurová Dorota ženy 1996   neklasifikován(a)
388 354 Fišerová Soňa ženy 1976 Sokol Libáň neklasifikován(a)
389 364 Smith Iva ženy 1975 Banánová rep. neklasifikován(a)
390 372 Nosková Markéta ženy 1981 Tři promile neklasifikován(a)
391 417 Kopecká Silva ženy 1963 Sokol Libáň neklasifikován(a)
392 428 Landovská Radka ženy 1979 Ganja circus neklasifikován(a)
393 442 Pořízková Dana ženy 1979 Fantomas.otroci neklasifikován(a)
394 443 Nedavašková Eva ženy 1979 Fantomas.otroci neklasifikován(a)
395 462 Sládková Zuzana ženy 1993 Použité Kalhotk neklasifikován(a)
396 473 Angelini Markéta ženy 1976 Ganja circus neklasifikován(a)
397 482 Fiedlerová Zuzana ženy 1988 Použitý kalhotk neklasifikován(a)
398 494 Sýkorová Jana ženy 1983 Chemical sister neklasifikován(a)
399 024 Kudrnáč Tomáš muži 1989 Alltreining diskvalifikován(a)
400 048 Frýba Matěj muži 1992 Nemáme diskvalifikován(a)
401 092 Zakouřil Jiří muži 1968 Garda tým diskvalifikován(a)
402 142 Sedláček Tomáš muži 1989 HC Blata diskvalifikován(a)
403 147 Ďopon Lukáš muži 1988 HC Blata diskvalifikován(a)
404 328 Křelina Pavel muži 1965 CCCP diskvalifikován(a)
405 205 Matějková Romana ženy 1969 Wifikundace diskvalifikován(a)
406 245 Futsová Michala ženy 1988 Rybníček diskvalifikován(a)
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 30.08.2014 / 18:47

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz