XXI. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD -  2002


  absolutní výsledky výsledky v kategorii
absol. pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 135 Zelený Jiří veteráni 1948 Sagita 2:41:24 0:21 : : 0:22:55 3:04:40   1  
2 274 Kazda Jiří veteráni 1950 Železnice 2:42:09 0:14 : : 0:23:47 3:06:10 0:01:30 2 0:01:30
3 011 Pour Pavel muži 1968 Klasa sport 2:41:39 0:38 : : 0:24:18 3:06:35 0:01:55 1  
4 146 Kotlář Luboš muži 1964 Ronal 2:42:11 0:18 : : 0:24:08 3:06:37 0:01:57 2 0:00:02
5 216 Crha Pavel muži 1966 Sagita 2:41:40 0:32 : : 0:24:35 3:06:47 0:02:07 3 0:00:12
6 139 Šourek Milan veteráni 1947 Ronal 2:50:33 1:18 : : 0:24:08 3:15:59 0:11:19 3 0:11:19
7 284 Palička Vladimír veteráni 1951 Čupr team 2:53:53 0:47 : : 0:25:14 3:19:54 0:15:14 4 0:15:14
8 213 Bíško Jiří muži 1964 Garda Team 2:54:52 1:00 : : 0:24:33 3:20:25 0:15:45 4 0:13:50
9 313 Kudrnáč Miloš muži 1961 Kykyryký 2:55:50 0:34 : : 0:25:18 3:21:42 0:17:02 5 0:15:07
10 243 Peterka Luděk muži 1968 Milovice 2:55:59 1:09 : : 0:25:43 3:22:51 0:18:11 6 0:16:16
11 189 Vlach Tomáš muži 1978 Ganja Circus 2:57:41 0:47 : : 0:24:28 3:22:56 0:18:16 7 0:16:21
12 280 Soukup Petr muži 1966 Historik TDB 2:55:51 0:48 : : 0:26:32 3:23:11 0:18:31 8 0:16:36
13 175 Smolík Filip muži 1979 Ganja cirkus 2:57:47 0:52 02:30 : 0:26:19 3:27:28 0:22:48 9 0:20:53
14 266 Navrátil Josef muži 1958   3:00:17 0:50 : : 0:27:25 3:28:32 0:23:52 10 0:21:57
15 350 Tůma Jára muži 1973 Pinguin 3:03:25 0:41 : : 0:26:24 3:30:30 0:25:50 11 0:23:55
16 224 Hellmich Jan muži 1966 Historic cyklo 3:01:45 0:36 02:30 : 0:26:14 3:31:05 0:26:25 12 0:24:30
17 133 Lukeš Martin muži 1971 Klasa sport 3:04:49 0:42 : : 0:25:41 3:31:12 0:26:32 13 0:24:37
18 068 Tyrychtr Milan muži 1964 Klasa sport 3:09:40 0:23 : 04:00 0:25:26 3:31:29 0:26:49 14 0:24:54
19 096 Kůtek Pavel muži 1968 Historic cyklo 3:03:56 1:09 : : 0:26:33 3:31:38 0:26:58 15 0:25:03
20 109 Louda Jiří veteráni 1942 Pralinka 3:04:06 0:38 : : 0:28:08 3:32:52 0:28:12 5 0:28:12
21 312 Jirásek Zdeněk muži 1968 Historic cyklo 3:03:51 0:28 02:30 : 0:26:17 3:33:06 0:28:26 16 0:26:31
22 275 Marks Josef muži 1955 Sklopísek 3:10:33 0:43 : : 0:27:08 3:38:24 0:33:44 17 0:31:49
23 023 Synek Stanislav muži 1978 Ganja Circus 3:11:51 0:29 : : 0:26:26 3:38:46 0:34:06 18 0:32:11
24 244 Kubát Jaroslav veteráni 1950 Arsen 3:13:59 0:27 : : 0:25:28 3:39:54 0:35:14 6 0:35:14
25 276 Zikmund Zdeněk veteráni 1946 Kazboš 3:12:55 1:13 : : 0:25:49 3:39:57 0:35:17 7 0:35:17
26 223 Trmata Štěpán muži 1978 Fan club T.C. 3:14:50 0:31 : : 0:28:02 3:43:23 0:38:43 19 0:36:48
27 041 Procházka Martin muži 1964 LKP 3:16:15 0:46 : : 0:27:30 3:44:31 0:39:51 20 0:37:56
28 306 Pašek Michal muži 1973 Novodobý otrok 3:18:49 0:47 : : 0:27:08 3:46:44 0:42:04 21 0:40:09
29 038 Cyrany Jiří muži 1973   3:20:03 0:38 : : 0:26:23 3:47:04 0:42:24 22 0:40:29
30 172 Stoklasa Josef muži 1968 Kykyryký 3:01:41 0:52 : : 0:45:00 3:47:33 0:42:53 23 0:40:58
31 205 Mráz Pavel veteráni 1952 3:23:08 0:20 : : 0:25:57 3:49:25 0:44:45 8 0:44:45
32 241 Boháňský Leoš muži 1973 Milovice 3:21:09 0:33 : : 0:28:00 3:49:42 0:45:02 24 0:43:07
33 480 Kosák Stanislav muži 1966 SKC Liberec 3:01:50 0:24 : : 0:50:34 3:52:48 0:48:08 25 0:46:13
34 204 Jeník Jakub muži 1982 Ganja cirkus 3:23:30 1:33 : : 0:28:08 3:53:11 0:48:31 26 0:46:36
35 221 Polášek Stanislav muži 1973 Ganja Circus 3:23:41 1:33 02:30 : 0:27:05 3:54:49 0:50:09 27 0:48:14
36 028 Dubský Zdeněk muži 1969 Obklady Vaněk 3:26:23 0:37 : : 0:28:05 3:55:05 0:50:25 28 0:48:30
37 442 Smolík Petr muži 1961   3:03:31 1:08 : : 0:50:34 3:55:13 0:50:33 29 0:48:38
38 130 Makovičková Hana ženy 1979 Fan club T.C. 3:26:51 0:17 : : 0:28:11 3:55:19 0:50:39 1  
39 121 Kotlářová Petra ženy 1967 Ronal 3:26:32 0:18 : : 0:28:51 3:55:41 0:51:01 2 0:00:22
40 116 Brožková Dana ženy 1981 Hodinář. Brožek 3:38:22 0:53 : 10:00 0:27:57 3:57:12 0:52:32 3 0:01:53
41 328 Hubaček Leon muži 1966 Žíznivci 3:28:30 0:46 : : 0:28:19 3:57:35 0:52:55 30 0:51:00
42 115 Šťovíček Pavel muži 1970   3:28:34 0:40 : : 0:28:59 3:58:13 0:53:33 31 0:51:38
43 446 Vacek Jan muži 1981   3:32:59 0:32 : : 0:28:31 4:02:02 0:57:22 32 0:55:27
44 333 Frýbová Martina ženy 1974   3:23:20 0:27 : : 0:39:17 4:03:04 0:58:24 4 0:07:45
45 126 Kiričuk Zdeněk muži 1954 Velomat 3:36:26 1:05 : : 0:28:03 4:05:34 1:00:54 33 0:58:59
46 032 Pavlíček Jan veteráni 1942 Penzion Alba 3:36:32 0:28 : : 0:28:53 4:05:53 1:01:13 9 1:01:13
47 185 Vávra Jan veteráni 1948 Cyklo Kameník 3:36:36 1:01 : : 0:28:33 4:06:10 1:01:30 10 1:01:30
48 015 Chvojka Tobiáš muži 1981 Ganja cirkus 3:35:30 1:35 : : 0:29:07 4:06:12 1:01:32 34 0:59:37
49 361 Zaplatílek Dušan muži 1966 Za sebe 3:35:54 1:20 : : 0:29:05 4:06:19 1:01:39 35 0:59:44
50 057 Holý František veteráni 1950 Velomat 3:36:17 0:32 : : 0:29:56 4:06:45 1:02:05 11 1:02:05
51 083 Dobiáš Jaroslav veteráni 1952 Žíznivci 3:38:29 0:43 : : 0:28:07 4:07:19 1:02:39 12 1:02:39
52 305 Polman Pavel veteráni 1946   3:23:45 1:10 : : 0:42:26 4:07:21 1:02:41 13 1:02:41
53 081 Sochor Milan veteráni 1948 CK Podhradí 3:39:57 0:53 : : 0:29:24 4:10:14 1:05:34 14 1:05:34
54 034 Rychna Milan muži 1963 LKP 3:42:38 0:27 : : 0:28:48 4:11:53 1:07:13 36 1:05:18
55 211 Vachek Vojtěch veteráni 1935 Letná restaur. 3:42:57 0:28 : : 0:30:03 4:13:28 1:08:48 15 1:08:48
56 131 Knotek Zdeněk muži 1965 Knotek a spol. 3:45:27 0:42 : : 0:29:30 4:15:39 1:10:59 37 1:09:04
57 271 Špicar Petr muži 1961 Klasa sport 3:45:26 0:35 : : 0:30:12 4:16:13 1:11:33 38 1:09:38
58 051 Kříž Jiří muži 1959 Žíznivci 3:48:48 0:38 : : 0:29:03 4:18:29 1:13:49 39 1:11:54
59 308 Hradecký Robert muži 1970 Rohr 3:49:12 0:45 : : 0:29:44 4:19:41 1:15:01 40 1:13:06
60 307 Hradecká Pavlína ženy 1969 Rohr 3:49:23 0:22 : : 0:30:03 4:19:48 1:15:08 5 0:24:29
61 323 Češíková Hana ženy 1966 Mlázovice 3:40:53 0:27 : : 0:39:17 4:20:37 1:15:57 6 0:25:18
62 142 Dubská Dana ženy 1970 Kazboš team 3:49:00 1:06 : : 0:30:41 4:20:47 1:16:07 7 0:25:28
63 365 Rampas Václav muži 1967 TPC micky mouse 3:51:26 0:55 : : 0:28:46 4:21:07 1:16:27 41 1:14:32
64 351 Bubeník Jan muži 1975   3:52:33 0:52 : : 0:29:02 4:22:27 1:17:47 42 1:15:52
65 366 Rampasová Renata ženy 1971 TPC micky mouse 3:52:56 0:54 : : 0:28:58 4:22:48 1:18:08 8 0:27:29
66 186 Bém Vladimír muži 1957 Hodinář. Brožek 3:57:15 1:12 : 02:00 0:27:47 4:24:14 1:19:34 43 1:17:39
67 196 Brožek Josef muži 1970 Hodinář. Brožek 3:57:44 0:53 : 02:00 0:28:58 4:25:35 1:20:55 44 1:19:00
68 272 Carda Tomáš muži 1975 Fan Club T.C. 3:32:21 0:29 02:30 : 0:50:34 4:25:54 1:21:14 45 1:19:19
69 325 Machová Zdeňka ženy 1950 Šachy Lužany 3:57:28 0:24 : : 0:29:28 4:27:20 1:22:40 9 0:32:01
70 020 Kudrnáč Miloš muži 1960 Žíznivci 3:57:02 0:44 : : 0:30:06 4:27:52 1:23:12 46 1:21:17
71 104 Pašková Jana ženy 1959 Ronal 3:58:17 0:26 : : 0:31:55 4:30:38 1:25:58 10 0:35:19
72 208 Peroutka Štěpán muži 1975 Ganja Circus 3:57:14 0:36 02:30 : 0:31:03 4:31:23 1:26:43 47 1:24:48
73 251 Koloc Radek muži 1962 JC 4:03:06 0:39 : : 0:31:29 4:35:14 1:30:34 48 1:28:39
74 141 Šmejc Ivan muži 1979 Pinguin 3:41:37 3:04 25:00 : 0:25:47 4:35:28 1:30:48 49 1:28:53
75 256 Dědeček Ladislav muži 1968 Přátelství 4:08:24 0:43 : : 0:27:37 4:36:44 1:32:04 50 1:30:09
76 026 Vavrinec Petr muži 1962 Sovy 3:45:54 0:24 : : 0:50:34 4:36:52 1:32:12 51 1:30:17
77 166 Mašek Daniel muži 1977 Europa papier 3:41:24 1:01 05:00 : 0:50:34 4:37:59 1:33:19 52 1:31:24
78 105 Volanec Zdeněk muži 1974 Hodinář. Brožek 3:45:33 0:53 02:30 : 0:50:34 4:39:30 1:34:50 53 1:32:55
79 207 Šnajdr Miroslav muži 1963 Žíznivci 4:15:12 1:12 : : 0:28:07 4:44:31 1:39:51 54 1:37:56
80 336 Vacek Roman muži 1964 Cesta za pivem 4:14:54 0:54 : : 0:29:18 4:45:06 1:40:26 55 1:38:31
81 250 Křivská Jana ženy 1963 Panado X 4:08:35 0:20 : : 0:39:17 4:48:12 1:43:32 11 0:52:53
82 300 Jaroš Petr veteráni 1944 Jičín 4:20:13 0:41 : : 0:32:28 4:53:22 1:48:42 16 1:48:42
83 303 Havelka Otakar veteráni 1943 SkiChlast Jav. 4:26:18 0:31 : : 0:28:58 4:55:47 1:51:07 17 1:51:07
84 337 Veverka Miloš muži 1956 Kykyryký team 4:26:10 2:29 : : 0:27:57 4:56:36 1:51:56 56 1:50:01
85 270 Suchomel Petr muži 1967 Šumperští draci 4:27:11 0:17 : : 0:30:10 4:57:38 1:52:58 57 1:51:03
86 128 Mikušová Majka ženy 1948 Pralinka 4:16:38 1:53 : : 0:39:17 4:57:48 1:53:08 12 1:02:29
87 007 Suchomel František veteráni 1939 Šumperští draci 4:27:25 0:39 : : 0:30:03 4:58:07 1:53:27 18 1:53:27
88 080 Vlačihová Renata ženy 1968 Veselý Výlet 4:27:07 0:56 : : 0:30:11 4:58:14 1:53:34 13 1:02:55
89 261 Klacek Radim muži 1963 Žíznivci 4:28:18 1:25 : : 0:29:00 4:58:43 1:54:03 58 1:52:08
90 358 Šebek Luboš muži 1955 Kykyryký team 4:26:34 2:12 02:30 : 0:27:45 4:59:01 1:54:21 59 1:52:26
91 021 Holinová Jaroslava ženy 1946 Pralinka 4:19:43 0:17 : : 0:39:17 4:59:17 1:54:37 14 1:03:58
92 025 Mikan Vladimír veteráni 1948 Mikani 4:30:00 3:30 : : 0:29:27 5:02:57 1:58:17 19 1:58:17
93 362 Konečný Zdeněk veteráni 1930 Cyklo Souček 4:30:48 0:35 : : 0:31:55 5:03:18 1:58:38 20 1:58:38
94 290 Doležalová Lucie ženy 1982 Vždy první 4:30:31 2:17 : : 0:30:48 5:03:36 1:58:56 15 1:08:17
95 371 Horáček Jiří muži 1958 Ronal 4:12:14 0:49 : : 0:50:34 5:03:37 1:58:57 60 1:57:02
96 107 Kozák Jiří muži 1973 HOP 4:32:42 2:04 05:00 : 0:31:28 5:11:14 2:06:34 61 2:04:39
97 062 Beringerová Vanda ženy 1974 TPC micky mouse 4:30:29 1:59 : : 0:39:17 5:11:45 2:07:05 16 1:16:26
98 005 Kopecký Jaroslav muži 1967 Koka 4:42:14 1:02 : : 0:30:25 5:13:41 2:09:01 62 2:07:06
99 046 Bryscejn Ladislav veteráni 1951   4:42:50 1:24 : : 0:30:17 5:14:31 2:09:51 21 2:09:51
100 364 Antoš Miroslav veteráni 1942 Jičín 4:43:37 1:08 : : 0:30:04 5:14:49 2:10:09 22 2:10:09
101 084 Bárta Jiří veteráni 1949 Žíznivci 4:30:04 3:22 : : 0:42:26 5:15:52 2:11:12 23 2:11:12
102 063 Jebavý Luboš muži 1962 Žíznivci 4:38:06 0:55 05:00 : 0:31:53 5:15:54 2:11:14 63 2:09:19
103 335 Svobodová Radka ženy 1964 Cesta za pivem 4:36:03 1:19 : : 0:39:17 5:16:39 2:11:59 17 1:21:20
104 054 Lhota Jiří veteráni 1943 Restaur. Letná 4:45:45 1:14 : : 0:31:16 5:18:15 2:13:35 24 2:13:35
105 273 Soukup Jan muži 1991 Historik TDB 4:44:19 0:23 : : 0:34:21 5:19:03 2:14:23 64 2:12:28
106 195 Lhotová Alena ženy 1947 Restaur. Letná 4:46:49 0:25 : : 0:32:11 5:19:25 2:14:45 18 1:24:06
107 246 Veselý Jiří veteráni 1951 BMX JC 4:47:45 1:04 : : 0:30:50 5:19:39 2:14:59 25 2:14:59
108 123 Mikule Jiří veteráni 1937   4:47:23 0:41 : : 0:32:09 5:20:13 2:15:33 26 2:15:33
109 168 Vystrčilová Lenka ženy 1969 Zbloudilé ovce 4:43:40 0:16 : : 0:39:17 5:23:13 2:18:33 19 1:27:54
110 370 Mlejnecká Hana ženy 1969 Zbloudilé ovce 4:43:57 0:36 : : 0:39:17 5:23:50 2:19:10 20 1:28:31
111 314 Kudrnáčová Věra ženy 1966 Kbelnice 4:46:08 0:17 : : 0:39:17 5:25:42 2:21:02 21 1:30:23
112 069 Cajphalm Václav veteráni 1946   4:42:22 1:06 : : 0:42:26 5:25:54 2:21:14 27 2:21:14
113 017 Pušová Jiřina ženy 1958   4:46:45 0:40 : : 0:39:17 5:26:42 2:22:02 22 1:31:23
114 066 Bydžovský Jindřich muži 1960 Steak house 4:38:33 3:55 15:00 : 0:29:23 5:26:51 2:22:11 65 2:20:16
115 235 Havelka Zdeněk muži 1962 Žíznivci 4:35:10 1:16 : : 0:50:34 5:27:00 2:22:20 66 2:20:25
116 090 Šmíd Milan veteráni 1950   4:43:53 1:00 : : 0:42:26 5:27:19 2:22:39 28 2:22:39
117 281 Limberská Alžběta ženy 1954 Niké team 4:53:01 0:13 : : 0:35:02 5:28:16 2:23:36 23 1:32:57
118 379 Konůpek Radek muži 1967 Za sebe 4:51:51 3:46 : : 0:33:19 5:28:56 2:24:16 67 2:22:21
119 462 Klapka Marián muži 1977 Ganja cirkus 4:54:44 2:00 05:00 : 0:29:55 5:31:39 2:26:59 68 2:25:04
120 071 Polák Bohuslav veteráni 1946 Fedžistán 4:44:54 4:33 : : 0:42:26 5:31:53 2:27:13 29 2:27:13
121 297 Tomáš Jan muži 1971 Za sebe 4:49:46 0:57 10:00 : 0:31:16 5:31:59 2:27:19 69 2:25:24
122 010 Mečíř Jan muži 1983   4:59:52 5:54 : : 0:27:39 5:33:25 2:28:45 70 2:26:50
123 140 Havelka Ladislav veteráni 1950 Restaur. Letná 5:04:45 0:45 : : 0:29:54 5:35:24 2:30:44 30 2:30:44
124 294 Kordík Jaroslav muži 1974 Hrneček 5:02:44 0:09 : : 0:32:50 5:35:43 2:31:03 71 2:29:08
125 082 Nováková Miloslava ženy 1956 CK Podhradí 5:00:38 0:33 : : 0:34:38 5:35:49 2:31:09 24 1:40:30
126 339 Vacková Lenka ženy 1973 Cesta za pivem 5:03:03 0:09 : 02:00 0:34:47 5:35:59 2:31:19 25 1:40:40
127 215 Lhota Vladimír muži 1960 Český Telecom 5:00:43 2:32 05:00 : 0:30:44 5:38:59 2:34:19 72 2:32:24
128 298 Hart Petr muži 1966 Hrneček 4:47:57 1:23 : : 0:50:34 5:39:54 2:35:14 73 2:33:19
129 037 Nedbalová Bára ženy 1984 LKP 5:08:14 0:20 : : 0:32:16 5:40:50 2:36:10 26 1:45:31
130 247 Raisová Lucie ženy 1981 Žíznivci 5:11:59 0:48 : : 0:29:44 5:42:31 2:37:51 27 1:47:12
131 249 Řehák Radomír muži 1967 Cora 4:50:05 2:29 : : 0:50:34 5:43:08 2:38:28 74 2:36:33
132 218 Pechlátová Dana ženy 1957   5:03:24 1:02 : : 0:39:17 5:43:43 2:39:03 28 1:48:24
133 027 Rygl Tomáš muži 1984   5:00:10 4:52 10:00 : 0:29:23 5:44:25 2:39:45 75 2:37:50
134 197 Kubíková Alena ženy 1956   5:03:41 1:57 : : 0:39:17 5:44:55 2:40:15 29 1:49:36
135 043 Kubík Bohumil veteráni 1948   5:03:38 1:17 : : 0:42:26 5:47:21 2:42:41 31 2:42:41
136 226 Janák Jiří veteráni 1947   5:03:29 1:51 : : 0:42:26 5:47:46 2:43:06 32 2:43:06
137 245 Kroh Aleš muži 1968 Hystoric cyklo 5:15:16 2:03 : : 0:30:39 5:47:58 2:43:18 76 2:41:23
138 169 Smolíková Lenka ženy 1964 LKP 5:09:05 0:22 : : 0:39:17 5:48:44 2:44:04 30 1:53:25
139 248 Rais Karel veteráni 1943 Žíznivci 5:16:50 1:38 : : 0:32:31 5:50:59 2:46:19 33 2:46:19
140 055 Šrotýř Jan veteráni 1948   5:08:04 0:37 : : 0:42:26 5:51:07 2:46:27 34 2:46:27
141 191 Pařez Radek muži 1972   4:54:58 4:34 02:30 : 0:50:34 5:52:36 2:47:56 77 2:46:01
142 295 Andreu Míťa muži 1964 Hrneček 5:00:18 2:13 : : 0:50:34 5:53:05 2:48:25 78 2:46:30
143 190 Nožička Petr muži 1976   5:22:36 1:22 : : 0:31:23 5:55:21 2:50:41 79 2:48:46
144 369 Bína Miroslav muži 1974 Za sebe 5:22:45 1:08 : : 0:31:29 5:55:22 2:50:42 80 2:48:47
145 086 Jetleb Milan muži 1985 Berušky 4:59:29 5:28 : : 0:50:34 5:55:31 2:50:51 81 2:48:56
146 114 Chlad Tomáš muži 1983 Velomat 5:04:24 0:49 : : 0:50:34 5:55:47 2:51:07 82 2:49:12
147 101 Matějka Zdeněk muži 1965 Velomat 5:04:28 0:57 : : 0:50:34 5:55:59 2:51:19 83 2:49:24
148 016 Hrdý Michal muži 1981 Velomat 5:04:30 1:10 : : 0:50:34 5:56:14 2:51:34 84 2:49:39
149 006 Plíšek Milan muži 1975 Ganja Cirkus 4:54:40 1:51 10:00 : 0:50:34 5:57:05 2:52:25 85 2:50:30
150 087 Brumlich Roman muži 1963 Elektrospoj 5:00:04 1:54 05:00 : 0:50:34 5:57:32 2:52:52 86 2:50:57
151 296 Rojík Milan muži 1975 Fedžistán 5:14:57 2:39 10:00 : 0:30:50 5:58:26 2:53:46 87 2:51:51
152 167 Ježek Petr muži 1967 Zbloudilé ovce 5:07:56 1:03 : : 0:50:34 5:59:33 2:54:53 88 2:52:58
153 253 Skřivánek Milda muži 1962 Skyylark team 5:23:33 0:53 : : 0:35:39 6:00:05 2:55:25 89 2:53:30
154 340 Skřivánek Vojtěch muži 1988 Skyylark team 5:23:36 0:48 : : 0:36:13 6:00:37 2:55:57 90 2:54:02
155 349 Skřivánek Vít muži 1991 Skyylark team 5:23:28 0:54 : : 0:36:38 6:01:00 2:56:20 91 2:54:25
156 106 Breuer Pavel muži 1964 Ronal 5:08:02 0:46 02:30 : 0:50:34 6:01:52 2:57:12 92 2:55:17
157 217 Kůtková Radka ženy 1978 Ganja Cirkus 5:23:04 0:35 : : 0:39:17 6:02:56 2:58:16 31 2:07:37
158 165 Stránská Helena ženy 1973 Ganja cirkus 5:22:57 0:46 : : 0:39:17 6:03:00 2:58:20 32 2:07:41
159 341 Skřivánková Majka ženy 1961 Skyylark team 5:23:21 0:43 : : 0:39:17 6:03:21 2:58:41 33 2:08:02
160 210 Mucha Milan veteráni 1949 Chrastava 5:21:03 0:53 : : 0:42:26 6:04:22 2:59:42 35 2:59:42
161 257 Saal Martin muži 1969 Vaněk 5:42:31 1:00 : 02:00 0:30:45 6:12:16 3:07:36 93 3:05:41
162 085 Maťátko Karel muži 1983 Elektrospoj 5:26:29 0:54 10:00 : 0:36:36 6:13:59 3:09:19 94 3:07:24
163 093 Barák Jan muži 1975   5:37:12 0:56 02:30 : 0:33:53 6:14:31 3:09:51 95 3:07:56
164 089 Mládek Václav muži 1971 Elektrospoj 5:23:53 1:30 : : 0:50:34 6:15:57 3:11:17 96 3:09:22
165 289 Štěpánková Renata ženy 1960 Čupr team 5:36:57 0:12 : : 0:39:17 6:16:26 3:11:46 34 2:21:07
166 363 Paličková Olga ženy 1958 Čupr team 5:36:50 0:22 : : 0:39:17 6:16:29 3:11:49 35 2:21:10
167 236 Štillerová Alena ženy 1959 Žíznivci 5:36:58 0:18 : : 0:39:17 6:16:33 3:11:53 36 2:21:14
168 022 Pařík Josef muži 1957 Ronal 5:42:37 0:28 : : 0:33:49 6:16:54 3:12:14 97 3:10:19
169 076 Dolejší Hynek muži 1971 Elektrospoj 5:26:38 1:14 : : 0:50:34 6:18:26 3:13:46 98 3:11:51
170 122 Horáček Petr muži 1969 Obklady Vaněk 5:47:50 2:59 : 02:00 0:30:44 6:19:33 3:14:53 99 3:12:58
171 124 Daniš Miloš muži 1965 Obklady Vaněk 5:47:52 1:16 : 02:00 0:33:30 6:20:38 3:15:58 100 3:14:03
172 316 Tomeš Jan veteráni 1952 Žiželice 5:41:29 0:56 : 02:00 0:42:26 6:22:51 3:18:11 36 3:18:11
173 368 Jedlička David muži 1979 Dva bez třetího 5:30:38 2:05 : : 0:50:34 6:23:17 3:18:37 101 3:16:42
174 327 Haspra Josef veteráni 1947 Fedžistán 5:40:39 1:26 : : 0:42:26 6:24:31 3:19:51 37 3:19:51
175 214 Stránský Petr muži 1958 Fedžistán 5:33:26 0:41 : : 0:50:34 6:24:41 3:20:01 102 3:18:06
176 279 Malý Jaroslav veteráni 1943 Fedžistán 5:43:12 0:27 : : 0:42:26 6:26:05 3:21:25 38 3:21:25
177 322 Stránský Vladimír veteráni 1941 Fedžistán 5:43:19 0:22 : : 0:42:26 6:26:07 3:21:27 39 3:21:27
178 367 Stuchlík Jakub muži 1980 Dva bez třetího 5:30:32 1:12 05:00 : 0:50:34 6:27:18 3:22:38 103 3:20:43
179 378 Vik Vladislav muži 1974 Kovary Riders 5:30:16 1:34 05:00 : 0:50:34 6:27:24 3:22:44 104 3:20:49
180 479 Kracík Tomáš muži 1969 CS Cargo 5:58:40 1:44 02:30 : 0:27:41 6:30:35 3:25:55 105 3:24:00
181 078 Řehák Václav veteráni 1948 Bike Choteč 5:47:11 1:12 : : 0:42:26 6:30:49 3:26:09 40 3:26:09
182 288 Havrdová Alena ženy 1955 Žíznivci 5:58:45 0:26 : : 0:31:55 6:31:06 3:26:26 37 2:35:47
183 004 Maštálko Miroslav veteráni 1952 Žíznivci 5:58:00 0:45 : : 0:32:32 6:31:17 3:26:37 41 3:26:37
184 287 Havrda Josef veteráni 1950 Žíznivci 5:58:53 1:08 : : 0:31:26 6:31:27 3:26:47 42 3:26:47
185 094 Jirsa Luboš muži 1969   5:40:37 1:01 : : 0:50:34 6:32:12 3:27:32 106 3:25:37
186 176 Sajko Kamil muži 1964 Kykyryký 5:41:05 0:42 : : 0:50:34 6:32:21 3:27:41 107 3:25:46
187 045 Svobodová Alena ženy 1950   5:52:33 1:12 : : 0:39:17 6:33:02 3:28:22 38 2:37:43
188 111 Brajerová Jana ženy 1973 WIKI Škrovád 5:53:36 0:24 : : 0:39:17 6:33:17 3:28:37 39 2:37:58
189 293 Houška Jiří muži 1976 Brožek hodinář 6:04:15 0:30 : 02:00 0:31:28 6:34:13 3:29:33 108 3:27:38
190 174 Vacek Jiří muži 1965 Fedžistán 5:40:32 1:31 02:30 : 0:50:34 6:35:07 3:30:27 109 3:28:32
191 431 Kábrtová Kristýna ženy 1990 WIKI Škrovád 5:57:32 0:12 : : 0:39:17 6:37:01 3:32:21 40 2:41:42
192 413 Kvasničková Hedvika ženy 1969 WIKI Škrovád 5:57:39 0:18 : : 0:39:17 6:37:14 3:32:34 41 2:41:55
193 283 Václav Jaroslav muži 1960 Jičín 5:45:53 1:07 : : 0:50:34 6:37:34 3:32:54 110 3:30:59
194 285 Bičiště Petr muži 1968 Jičín 5:45:49 1:13 : : 0:50:34 6:37:36 3:32:56 111 3:31:01
195 144 Martínek Vladimír veteráni 1946 CS Cargo 5:54:19 1:14 : : 0:42:26 6:37:59 3:33:19 43 3:33:19
196 136 Rojík Milan veteráni 1952 CS Cargo 5:54:21 1:25 : : 0:42:26 6:38:12 3:33:32 44 3:33:32
197 127 Kůtková Monika ženy 1968 Oceloví ptáci 5:58:31 1:04 : : 0:39:17 6:38:52 3:34:12 42 2:43:33
198-9 118 Šourek Čeněk veteráni 1951 Hodinář. Brožek 6:04:36 0:31 : : 0:33:54 6:39:01 3:34:21 45- 46 3:34:21
198-9 149 Vágenknecht Jaromír veteráni 1947 Hodinář. Brožek 6:04:41 0:38 : : 0:33:42 6:39:01 3:34:21 45- 46 3:34:21
200 301 Šulc Luděk muži 1962 Žíznivci 6:08:56 0:31 : 02:00 0:32:09 6:39:36 3:34:56 112 3:33:01
201 179 Kyncl Jan veteráni 1943 WIKI Škrovád 5:57:44 0:20 : : 0:42:26 6:40:30 3:35:50 47 3:35:50
202 475 Kvasnička Zbyněk veteráni 1938 WIKI Škrovád 5:57:27 1:01 : : 0:42:26 6:40:54 3:36:14 48 3:36:14
203 050 Fejfar Václav muži 1978 SBS 5:44:48 1:21 05:00 : 0:50:34 6:41:43 3:37:03 113 3:35:08
204 329 Hubaček Patrik muži 1989 Žíznivci 6:07:43 0:39 : : 0:34:10 6:42:32 3:37:52 114 3:35:57
205 299 Rejlek Tomáš muži 1954 LKP-KD 5:40:47 1:22 10:00 : 0:50:34 6:42:43 3:38:03 115 3:36:08
206 277 Šulc Martin muži 1990 Žíznivci 6:08:29 0:08 : : 0:34:50 6:43:27 3:38:47 116 3:36:52
207 206 Brajer Přemysl muži 1963 WIKI Škrovád 5:52:54 1:32 : : 0:50:34 6:45:00 3:40:20 117 3:38:25
208 375 Lau Radovan muži 1979 LT-Troskovice 5:56:23 0:36 : 02:00 0:50:34 6:45:33 3:40:53 118 3:38:58
209 377 Novotný Dušan muži 1970 LT-Troskovice 5:58:09 0:25 : 02:00 0:50:34 6:47:08 3:42:28 119 3:40:33
210 228 Rozsypal Jan muži 1978 SBS 5:44:56 1:49 10:00 : 0:50:34 6:47:19 3:42:39 120 3:40:44
211 178 Kvasnička Zbyněk muži 1965 WIKI Škrovád 5:56:39 1:29 : : 0:50:34 6:48:42 3:44:02 121 3:42:07
212 500 Kyncl Jan muži 1967 WIKI Škrovád 5:56:29 0:36 02:30 : 0:50:34 6:50:09 3:45:29 122 3:43:34
213 077 Tichý Václav muži 1965 Bike Choteč 5:57:53 1:26 05:00 : 0:50:34 6:54:53 3:50:13 123 3:48:18
214 227 Vágenknecht Tomáš muži 1972 Hodinář. Brožek 6:04:23 0:33 : : 0:50:34 6:55:30 3:50:50 124 3:48:55
215 067 Svobodová Jiřina ženy 1955   6:18:12 0:13 : 02:00 0:39:17 6:55:42 3:51:02 43 3:00:23
216 321 Tůmová Olga ženy 1965 Žíznivci 6:16:13 0:33 : : 0:39:17 6:56:03 3:51:23 44 3:00:44
217 079 Mazáček Jiří veteráni 1941 Nezávislí 6:20:05 0:07 : : 0:42:26 7:02:38 3:57:58 49 3:57:58
218 203 Kotyška Jiří muži 1967 Oceloví ptáci 6:04:33 3:10 05:00 : 0:50:34 7:03:17 3:58:37 125 3:56:42
219 161 Imlauf Martin muži 1969 Pupkyn boys 6:42:45 0:21 : 04:00 0:25:04 7:04:10 3:59:30 126 3:57:35
220 064 Tichý Kamil muži 1963 Žíznivci 6:16:25 0:30 : : 0:50:34 7:07:29 4:02:49 127 4:00:54
221 031 Kopecká Květa ženy 1975 Koka 6:38:31 1:00 : : 0:30:55 7:10:26 4:05:46 45 3:15:07
222 318 Imlauf Jindřich muži 1973 Pupkyn boys 6:43:22 1:35 : : 0:25:33 7:10:30 4:05:50 128 4:03:55
223 454 Čelišová Jaromíra ženy 1953 Žíznivci 6:31:25 0:19 : : 0:39:17 7:11:01 4:06:21 46 3:15:42
224 088 Dufková Milada ženy 1954 Žíznivci 6:31:16 0:34 : : 0:39:17 7:11:07 4:06:27 47 3:15:48
225 286 Kejklíčková Pavla ženy 1961 Žíznivci 6:31:33 0:38 : : 0:39:17 7:11:28 4:06:48 48 3:16:09
226 113 Mošna Miloš muži 1964 Pupkyn boys 6:42:56 1:28 : : 0:27:54 7:12:18 4:07:38 129 4:05:43
227 003 Klapka René muži 1975 CS Cargo 6:20:10 7:55 : : 0:45:59 7:14:04 4:09:24 130 4:07:29
228 258 Fišer Petr muži 1960 Libáň voley 6:40:17 1:12 : 04:00 0:37:37 7:15:06 4:10:26 131 4:08:31
229 160 Roubal Petr veteráni 1949 Veliš 6:31:20 2:03 : : 0:42:26 7:15:49 4:11:09 50 4:11:09
230 147 Hlaváček Pavel veteráni 1952   6:32:19 1:12 : : 0:42:26 7:15:57 4:11:17 51 4:11:17
231 177 Kábrtová Darina ženy 1964 WIKI Škrovád 6:38:04 0:36 : : 0:39:17 7:17:57 4:13:17 49 3:22:38
232 372 Tomíčková Kateřina ženy 1976 Ronal 6:38:36 0:35 : : 0:39:17 7:18:28 4:13:48 50 3:23:09
233 035 Lejsek Jan muži 1977 Ganja Circus 6:47:32 1:51 : 02:00 0:31:53 7:19:16 4:14:36 132 4:12:41
234 040 Vodseďálková Jarmila ženy 1977 HOP 6:40:32 0:11 : : 0:39:17 7:20:00 4:15:20 51 3:24:41
235 009 Špaček Jiří muži 1974 Ganja Circus 6:47:35 1:52 02:30 : 0:30:27 7:22:24 4:17:44 133 4:15:49
236 219 Imlaufová Yvona ženy 1970 Pupkyn boys 6:42:36 0:42 : : 0:39:17 7:22:35 4:17:55 52 3:27:16
237 014 Mošnová Blanka ženy 1970 Pupkyn 6:43:03 0:27 : : 0:39:17 7:22:47 4:18:07 53 3:27:28
238 110 Benc Jan muži 1983 Ganja Circus 6:47:03 1:11 10:00 04:00 0:29:57 7:24:11 4:19:31 134 4:17:36
239 239 Paličková Monika ženy 1980 Pupkyn boys 6:43:27 1:40 : : 0:39:17 7:24:24 4:19:44 54 3:29:05
240 183 Najman Radomír muži 1961 Libáň voley 6:37:04 1:16 : 04:00 0:50:34 7:24:54 4:20:14 135 4:18:19
241 108 Plíšek Jaroslav muži 1962 Libáň Voley 6:36:50 2:07 : 04:00 0:50:34 7:25:31 4:20:51 136 4:18:56
242 100 Kaizlerová Iveta ženy 1963 To nejlepší 6:57:48 0:45 : : 0:29:14 7:27:47 4:23:07 55 3:32:28
243 148 Myška Roman muži 1975 Libáň voley 6:36:44 1:03 : : 0:50:34 7:28:21 4:23:41 137 4:21:46
244 030 Klár Marek muži 1969 Libáň Voley 6:42:55 1:11 : 06:00 0:50:34 7:28:40 4:24:00 138 4:22:05
245 420 Kábrt Víťa muži 1993 WIKI Škrovád 6:38:00 0:14 : : 0:50:34 7:28:48 4:24:08 139 4:22:13
246 173 Jonášová Hana ženy 1976 Kykyryký team 6:48:51 0:44 : : 0:39:17 7:28:52 4:24:12 56 3:33:33
247 164 Kolářová Jana ženy 1970 Kykyryký team 6:48:57 0:43 : : 0:39:17 7:28:57 4:24:17 57 3:33:38
248 230 Kynčlová Zlatka ženy 1968 Pupkyn boys 6:49:49 0:51 : : 0:39:17 7:29:57 4:25:17 58 3:34:38
249 018 Lhota Milan muži 1973 Ganja Circus 6:59:21 3:17 : 02:00 0:29:37 7:30:15 4:25:35 140 4:23:40
250 001 Lorenc Petr muži 1968 Libáň voley 6:43:11 0:48 : 04:00 0:50:34 7:30:33 4:25:53 141 4:23:58
251 188 Vodseďálek Radek muži 1974 HOP 6:40:37 1:42 05:00 : 0:50:34 7:37:53 4:33:13 142 4:31:18
252 489 Petryšín Bohdan muži 1979 Ganja cirkus 6:47:38 1:42 : 02:00 0:50:34 7:37:54 4:33:14 143 4:31:19
253 265 Hujerová Fanča ženy 1967 To nejlepší 6:58:37 0:04 : : 0:39:17 7:37:58 4:33:18 59 3:42:39
254 317 Lhotová Renata ženy 1967 4.ZŠ 7:00:02 0:29 : : 0:39:17 7:39:48 4:35:08 60 3:44:29
255 264 Hujerová Růža ženy 1967 To nejlepší 6:59:15 1:42 : : 0:39:17 7:40:14 4:35:34 61 3:44:55
256 495 Jiránek Radek muži 1977 Ganja cirkus 7:01:49 3:31 : : 0:36:25 7:41:45 4:37:05 144 4:35:10
257 319 Kynčl Petr muži 1965 Pupkyn boys 6:49:46 1:00 02:30 02:00 0:50:34 7:41:50 4:37:10 145 4:35:15
258 463 Chvojková Michaela ženy 1979 Ganja cirkus 7:01:59 1:45 : : 0:39:17 7:43:01 4:38:21 62 3:47:42
259 120 Kolář Petr muži 1982 Ganja Circus 6:54:55 5:11 : 02:00 0:45:42 7:43:48 4:39:08 146 4:37:13
260 267 Hujerová Bláža ženy 1967 To nejlepší 7:03:34 1:03 : : 0:39:17 7:43:54 4:39:14 63 3:48:35
261 237 Herman Erfurth veteráni 1942 4.ZŠ 6:59:51 1:45 : : 0:42:26 7:44:02 4:39:22 52 4:39:22
262 242 Hujerová Božka ženy 1969 To nejlepší 7:03:44 1:38 : : 0:39:17 7:44:39 4:39:59 64 3:49:20
263 417 Madlas Marek muži 1977 Ganja cirkus 6:48:33 2:18 07:30 02:00 0:50:34 7:46:55 4:42:15 147 4:40:20
264 024 Vaníčková Irena ženy 1978 HOP 7:06:40 1:59 : : 0:39:17 7:47:56 4:43:16 65 3:52:37
265 255 Rulík Jan muži 1975 STS Chvojkovice 6:59:33 4:07 : 06:00 0:50:34 7:48:14 4:43:34 148 4:41:39
266 252 Koudelka Martin muži 1967 STS Chvojkovice 6:59:36 5:28 : 06:00 0:50:34 7:49:38 4:44:58 149 4:43:03
267 225 Hanušová Kateřina ženy 1977 Samy za sebe 7:10:10 0:20 : : 0:39:17 7:49:47 4:45:07 66 3:54:28
268 047 Pličková Michaela ženy 1972 Samy za sebe 7:10:02 0:40 : : 0:39:17 7:49:59 4:45:19 67 3:54:40
269 234 Kodešová Petra ženy 1971 Kotrmelce 7:10:39 0:33 : : 0:39:17 7:50:29 4:45:49 68 3:55:10
270 070 Nosková Barbora ženy 1971 Pař-bla 7:19:56 0:20 : : 0:30:28 7:50:44 4:46:04 69 3:55:25
271 320 Krupička Michal muži 1980 Pař-bla 7:19:44 0:20 : : 0:31:32 7:51:36 4:46:56 150 4:45:01
272 232 Hlaváčová Jana ženy 1965 Kotrmelce 7:12:09 1:06 : : 0:39:17 7:52:32 4:47:52 70 3:57:13
273 074 Jungová Kateřina ženy 1975 Žíznivci 7:00:13 13:41 : : 0:39:17 7:53:11 4:48:31 71 3:57:52
274 212 Novotný Petr muži 1975 Ganja Circus 6:59:41 0:53 02:30 : 0:50:34 7:53:38 4:48:58 151 4:47:03
275 278 Hančová Alena ženy 1954 Žíznivci 7:14:16 0:47 : : 0:39:17 7:54:20 4:49:40 72 3:59:01
276 049 Smutný Jiří muži 1978   6:59:45 3:00 02:30 : 0:50:34 7:55:49 4:51:09 152 4:49:14
277 061 Bartoň Tomáš muži 1972 TPC micky mouse 7:04:31 1:08 : : 0:50:34 7:56:13 4:51:33 153 4:49:38
278 238 Lhota Libor muži 1965 4.ZŠ 6:59:47 1:44 05:00 : 0:50:34 7:57:05 4:52:25 154 4:50:30
279 192 Pyciak Martin muži 1967 Banánová repub. 7:18:38 9:31 : : 0:29:45 7:57:54 4:53:14 155 4:51:19
280 053 Vondráček Petr muži 1974 HOP 7:06:36 1:53 : : 0:50:34 7:59:03 4:54:23 156 4:52:28
281 060 Beringer Jan muži 1972 TPC micky mouse 7:07:57 0:54 : : 0:50:34 7:59:25 4:54:45 157 4:52:50
282 231 Wágner Luboš muži 1967 Kotrmelce 7:10:38 1:35 : 02:00 0:50:34 8:00:47 4:56:07 158 4:54:12
283 331 Peteráč Jiří muži 1976 Pař-bla 7:18:20 1:16 15:00 : 0:26:31 8:01:07 4:56:27 159 4:54:32
284 220 Haberová Lenka ženy 1977 Setry Haberovy 7:21:02 0:49 : : 0:39:17 8:01:08 4:56:28 73 4:05:49
285 338 Pospíšil Jiří muži 1980 Pař-bla 7:21:43 0:56 05:00 : 0:33:46 8:01:25 4:56:45 160 4:54:50
286 353 Brzák Martin muži 1966 ATSC 7:07:51 3:14 : : 0:50:34 8:01:39 4:56:59 161 4:55:04
287 008 Vegerbauerová Romana ženy 1977 Setry Haberovy 7:21:25 1:08 : : 0:39:17 8:01:50 4:57:10 74 4:06:31
288 344 Vaníček Vladislav veteráni 1941   7:17:28 2:41 : : 0:42:26 8:02:35 4:57:55 53 4:57:55
289 233 Hlaváč Jan muži 1965 Kotrmelce 7:12:14 3:39 : 02:00 0:50:34 8:04:27 4:59:47 162 4:57:52
290 129 Šimák Petr veteráni 1946 Historic Cyklo 7:26:06 2:32 : : 0:38:35 8:07:13 5:02:33 54 5:02:33
291 138 Plíšek Jaroslav muži 1973 Ronal 7:15:11 1:53 : : 0:50:34 8:07:38 5:02:58 163 5:01:03
292 374 Snopek David muži 1979 Sichrhajska 7:11:42 5:55 : : 0:50:34 8:08:11 5:03:31 164 5:01:36
293 019 Pilař Pavel muži 1972 Sovy 7:16:58 1:00 : : 0:50:34 8:08:32 5:03:52 165 5:01:57
294 132 Beneš Ondřej muži 1976 Banánová repub. 7:16:33 4:21 20:00 : 0:28:25 8:09:19 5:04:39 166 5:02:44
295 332 Papay Ruda muži 1973 Pař-bla 7:11:22 2:25 05:00 : 0:50:34 8:09:21 5:04:41 167 5:02:46
296 042 Hořejšek Jaroslav muži 1960 Spolana 7:11:16 1:21 10:00 02:00 0:50:34 8:11:11 5:06:31 168 5:04:36
297 304 Kos Martin muži 1971 Ronal 7:15:51 5:21 : : 0:50:34 8:11:46 5:07:06 169 5:05:11
298 065 Štefan Jaroslav veteráni 1952   7:29:20 0:26 : : 0:42:26 8:12:12 5:07:32 55 5:07:32
299 002 Šmejc Jan veteráni 1951 Pinguin 7:29:10 0:39 : : 0:42:26 8:12:15 5:07:35 56 5:07:35
300 134 Bartoníček Jaromír veteráni 1950 Gambrinus 7:31:09 0:41 : 02:00 0:42:26 8:12:16 5:07:36 57 5:07:36
301 330 Forman Pavel muži 1973 Pař-bla 7:22:05 0:57 : : 0:50:34 8:13:36 5:08:56 170 5:07:01
302 137 Novosad Leoš muži 1971 Ronal 7:15:34 7:42 : : 0:50:34 8:13:50 5:09:10 171 5:07:15
303 254 Svoboda Jarmil muži 1961 Sokot Mar.Lázně 7:27:04 2:13 : 02:00 0:50:34 8:17:51 5:13:11 172 5:11:16
304 125 Hofman Ivan veteráni 1943 Penzion Honza 7:35:44 3:10 : 02:00 0:42:26 8:19:20 5:14:40 58 5:14:40
305 268 Kubíčková Míla ženy 1969 Veselý výlet 7:40:56 0:27 : : 0:39:17 8:20:40 5:16:00 75 4:25:21
306 262 Suchardová Renata ženy 1973 Veselý výlet 7:41:14 0:21 : : 0:39:17 8:20:52 5:16:12 76 4:25:33
307 240 Jenková Olga ženy 1970 Veselý výlet 7:41:02 0:35 : : 0:39:17 8:20:54 5:16:14 77 4:25:35
308 092 Kratochvíl Aleš muži 1976   7:44:14 1:05 : : 0:37:40 8:22:59 5:18:19 173 5:16:24
309 187 Kaňka Pavel veteráni 1947 Historic Cyklo 7:41:27 0:19 05:00 04:00 0:42:26 8:25:12 5:20:32 59 5:20:32
310 012 Roubal Lukáš muži 1975 Banánová repub. 7:16:52 4:47 15:00 : 0:50:34 8:27:13 5:22:33 174 5:20:38
311 103 Hamšík Michal muži 1970 Banánová repub. 7:24:58 1:55 10:00 : 0:50:34 8:27:27 5:22:47 175 5:20:52
312 095 Mráz Petr muži 1975 Banánová repub. 7:16:41 1:45 20:00 : 0:50:34 8:29:00 5:24:20 176 5:22:25
313 193 Rygl Václav muži 1975 Banánová repub. 7:24:48 1:59 15:00 : 0:50:34 8:32:21 5:27:41 177 5:25:46
314 222 Hamšík Daniel muži 1975 Banánová repub. 7:21:49 4:12 25:00 : 0:50:34 8:41:35 5:36:55 178 5:35:00
315 013 Konečný Zdeněk muži 1975   neklasifikován(a)
316 029 Kužel Jiří muži 1979 Vždy první neklasifikován(a)
317 036 Štrobl Tomáš muži 1973 Ivaso neklasifikován(a)
318 039 Ondráček David muži 1977 Vždy první neklasifikován(a)
319 048 Fiala František muži 1972 Výhryz team neklasifikován(a)
320 056 Vejvara Zdeněk muži 1963 Vo tom to je neklasifikován(a)
321 072 Karel Miloš muži 1960 Žíznivci neklasifikován(a)
322 073 Hanč Pavel muži 1984 Žíznivci neklasifikován(a)
323 075 Brysák Tomáš muži 1981 Kuvajt team neklasifikován(a)
324 091 Hrudka Petr muži 1971 Hodinář. Brožek neklasifikován(a)
325 097 Hercok Miroslav muži 1980 Vždy první neklasifikován(a)
326 098 Felcman Radek muži 1973 Výhryz team neklasifikován(a)
327 102 Hýrek Jindřich muži 1980 SBS neklasifikován(a)
328 112 Tománek Petr muži 1965 Vo tom to je neklasifikován(a)
329 119 Křelina Pavel muži 1965 Žíznivci neklasifikován(a)
330 143 Kaizler Jiří muži 1963 Vo tom to je neklasifikován(a)
331 145 Ondruš Michal muži 1977 Banánová repub. neklasifikován(a)
332 163 Srb Tomáš muži 1966 Vo tom to je neklasifikován(a)
333 180 Novák Jan muži 1977 Vždy první neklasifikován(a)
334 181 Pospíšil Tomáš muži 1976 SK Pecka neklasifikován(a)
335 182 Hakl Pavel muži 1962 Sovy neklasifikován(a)
336 229 Hlaváček Radek muži 1971 Sichrhajska neklasifikován(a)
337 263 Sucharda Pavel muži 1968 Veselý výlet neklasifikován(a)
338 269 Jenka Pavel muži 1966 Veselý výlet neklasifikován(a)
339 309 Major Hynek muži 1973   neklasifikován(a)
340 310 Zumr Jan muži 1964 Vocas team neklasifikován(a)
341 311 Pažout Jan muži 1968 LM neklasifikován(a)
342 342 Skřivánek Petr muži 1966 Vo tom to je neklasifikován(a)
343 348 Tachas Vasilis muži 1974 Výhryz team neklasifikován(a)
344 352 Šebík Dan muži 1967 Vo tom to je neklasifikován(a)
345 355 Antoš Svaťoch muži 1966 Vo tom to je neklasifikován(a)
346 373 Martinec Ondřej muži 1979 LT-Troskovice neklasifikován(a)
347 376 Svoboda Jan muži 1975 Kovary Riders neklasifikován(a)
348 385 Votýpka Jakub muži 1974 Kovary Riders neklasifikován(a)
349 477 Břeský Pavel muži 1965 Vo tom to je neklasifikován(a)
350 259 Šolc Václav veteráni 1952 Slávie Praha neklasifikován(a)
351 282 Procházka Jaroslav veteráni 1948 Tenis Jičín neklasifikován(a)
352 360 Kůtek Zdeněk veteráni 1935 Fedžistán neklasifikován(a)
353 184 Krejčová Pavlína ženy 1981 Pinguin neklasifikován(a)
354 260 Pešková Stanislava ženy 1965   neklasifikován(a)
355 291 Haratická Lenka ženy 1977 Želva team neklasifikován(a)
356 292 Valentová Šárka ženy 1974 Želva team neklasifikován(a)
357 343 Karbanová Petra ženy 1980 Baby team neklasifikován(a)
358 345 Mintálová Markéta ženy 1980 Baby team neklasifikován(a)
359 346 Eberlová Monika ženy 1978 Baby team neklasifikován(a)
360 347 Vaníčková Gabriela ženy 1970 Výhryz team neklasifikován(a)
361 386 Viková Renata ženy 1976 Kovary Riders neklasifikován(a)
362 033 Bohuňovský Radek muži 1969 Pinguin diskvalifikován(a)
363 162 Křivský Petr muži 1964 Pupkyn boys diskvalifikován(a)
364 302 Kůlka Martin muži 1968   diskvalifikován(a)
365 326 Pařík Miloslav muži 1955   diskvalifikován(a)
366 456 Víšek Miloš muži 1964 Slatiňany diskvalifikován(a)
367 474 Plíšek Tomáš muži 1970   diskvalifikován(a)
368 209 Petrof Antonín veteráni 1945 Historic cyklo diskvalifikován(a)
369 052 Splítková Daniela ženy 1969   diskvalifikován(a)
370 170 Jakoulová Monika ženy 1973   diskvalifikován(a)
371 171 Jakoulová Marcela ženy 1973   diskvalifikován(a)
372 324 Jirků Hana ženy 1967   diskvalifikován(a)
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 31.08.2002 / 18:38

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz