XXV. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD - 2006

XXV. Tour de Biére - HLAVNÍ ZÁVOD © bicman
  absolutní výsledky výsledky v kategorii
pořadí StČ jméno katg r.nar. team čistý čas pivo penal. bonif. časovka výsl. čas ztráta na 1. pořadí ztráta na 1.
1 107 Kazda Jiří veteráni 1950 Železnice 2:43:29 0:23 : : 0:22:43 3:06:35   1  
2 178 Pour Pavel muži 1968 Zebín Sněžka 2:43:35 0:41 : : 0:23:56 3:08:12 0:01:37 1  
3 419 Mazáček Michal muži 1988 Yetti rum team 2:43:46 0:51 : : 0:24:29 3:09:06 0:02:31 2 0:00:54
4 022 Kužel Jiří st. veteráni 1956 7 statečných 2:46:57 0:55 : : 0:24:06 3:11:58 0:05:23 2 0:05:23
5 141 Crha Pavel muži 1966 Garda 2:51:08 0:23 : : 0:23:14 3:14:45 0:08:10 3 0:06:33
6 047 Imlaufové muži 1969 Imlaufovi 2:51:21 1:07 : : 0:22:28 3:14:56 0:08:21 4 0:06:44
7 383 Bílek Aleš muži 1979 Maratón Centrum 2:48:59 0:37 : : 0:26:41 3:16:17 0:09:42 5 0:08:05
8 031 Kudrnáč Milan muži 1961 Rumcajs 2:51:27 1:05 : : 0:25:17 3:17:49 0:11:14 6 0:09:37
9 256 Vlach Tomáš muži 1978 Ganja Circus 2:53:41 0:51 : : 0:24:40 3:19:12 0:12:37 7 0:11:00
10 153 Brusák Josef veteráni 1952 Hotel Jičín 2:55:58 0:28 : : 0:24:32 3:20:58 0:14:23 3 0:14:23
11 052 Šádek Rostislav muži 1983 Zebín Snežka 2:56:35 0:36 : : 0:24:04 3:21:15 0:14:40 8 0:13:03
12 227 Boček Rudolf veteráni 1954 Cyklo Souček 2:56:50 0:49 : : 0:24:47 3:22:26 0:15:51 4 0:15:51
13 228 Navrátil Josef muži 1958 Úsměv 2:55:08 0:38 : : 0:26:58 3:22:44 0:16:09 9 0:14:32
14 053 Soukup Petr muži 1966 Garda 2:56:51 1:01 : : 0:26:00 3:23:52 0:17:17 10 0:15:40
15 268 Smolík Petr muži 1961 Svijanský máz 2:59:22 0:37 : : 0:25:24 3:25:23 0:18:48 11 0:17:11
16 152 Šmejc Petr muži 1978 CK pedál 3:01:09 0:47 : : 0:23:54 3:25:50 0:19:15 12 0:17:38
17 127 Sůva Ivan muži 1962 CK pedál 3:01:49 0:31 : : 0:26:44 3:29:04 0:22:29 13 0:20:52
18 020 Kužel Jiří muži 1979 7 statečných 3:03:59 0:23 : : 0:25:35 3:29:57 0:23:22 14 0:21:45
19- 20 006 Lachman Vít muži 1990 LKP 3:03:25 0:48 : : 0:26:59 3:31:12 0:24:37 15 0:23:00
19- 20 443 Novák Zdeněk veteráni 1954 CK pedál 3:04:32 0:05 : : 0:26:35 3:31:12 0:24:37 5 0:24:37
21 214 Plíšek Jaroslav muži 1962 Sokol Libáň 3:12:29 0:28 : : 0:26:27 3:39:24 0:32:49 16 0:31:12
22 093 Vobořil Jiří veteráni 1954 Ronal 2:55:18 0:24 : : 0:44:15 3:39:57 0:33:22 6 0:33:22
23 335 Rous Tomáš muži 1969 Ráj Žíznivců 3:12:23 0:38 : : 0:27:05 3:40:06 0:33:31 17 0:31:54
24 379 Mindl Petr muži 1969   3:12:54 0:29 : : 0:26:45 3:40:08 0:33:33 18 0:31:56
25 279 Kyričuk Zdeněk veteráni 1954 Velomat 3:13:56 1:18 : : 0:25:18 3:40:32 0:33:57 7 0:33:57
26 150 Mazáček Jiří muži 1984 Holín 3:14:52 1:04 : : 0:26:34 3:42:30 0:35:55 19 0:34:18
27 461 Marks Josef veteráni 1955 Sklopísek Střel 3:16:58 1:01 : : 0:25:34 3:43:33 0:36:58 8 0:36:58
28 418 Hilger Květoslav veteráni 1953 Bier Turnov 3:16:03 1:37 : : 0:25:55 3:43:35 0:37:00 9 0:37:00
29 241 Jirásek Zdeněk veteráni 1952 Unikát 3:15:27 0:35 : : 0:27:35 3:43:37 0:37:02 10 0:37:02
30 115 Skrbková Mirka ženy 1967 CK pedál 3:18:18 0:12 : : 0:27:19 3:45:49 0:39:14 1  
31 071 Kůtek Pavel muži 1968 Garda 3:20:16 0:54 : : 0:26:31 3:47:41 0:41:06 20 0:39:29
32 244 Kotyška Jiří muži 1967 Garda 3:20:03 0:52 : : 0:27:02 3:47:57 0:41:22 21 0:39:45
33 472 Zaplatílek Dušan muži 1966   3:22:47 0:54 : : 0:26:16 3:49:57 0:43:22 22 0:41:45
34 002 Tůma Pavel muži 1978 Ski Cyklo 3:22:38 0:30 : : 0:27:07 3:50:15 0:43:40 23 0:42:03
35 010 Žmolil Richard muži 1978 Maratoncentrum 3:24:07 1:19 : : 0:25:13 3:50:39 0:44:04 24 0:42:27
36 217 Brzák Ladislav veteráni 1942   3:25:09 0:15 : : 0:26:44 3:52:08 0:45:33 11 0:45:33
37 276 Mráz Pavel veteráni 1952 3:25:27 0:26 : : 0:26:46 3:52:39 0:46:04 12 0:46:04
38 016 Zummer Ondřej muži 1968 Garda 3:23:49 1:24 : : 0:27:48 3:53:01 0:46:26 25 0:44:49
39 223 Hemelík Miloš veteráni 1946 Štěrkovny 3:24:38 0:42 : : 0:28:06 3:53:26 0:46:51 13 0:46:51
40 106 Synek Stanislav muži 1978 Ganja Circus 3:24:29 1:01 : : 0:28:23 3:53:53 0:47:18 26 0:45:41
41 182 Janďourek Míra muži 1975 Lábus 3:27:07 0:47 : : 0:26:37 3:54:31 0:47:56 27 0:46:19
42 299 Dontová Jana ženy 1962 CK pedál 3:25:45 0:42 : : 0:28:44 3:55:11 0:48:36 2 0:09:22
43 321 Mintál Tomáš muži 1978 Lábus 3:28:18 1:02 : : 0:26:45 3:56:05 0:49:30 28 0:47:53
44 036 Jirásek Zdeněk muži 1968 Obklady Vaněk 3:26:24 2:24 : : 0:28:41 3:57:29 0:50:54 29 0:49:17
45 411 Šnajdr Miroslav muži 1963 CK Pedál 3:28:56 0:27 : : 0:28:29 3:57:52 0:51:17 30 0:49:40
46 235 Polman Petr veteráni 1946 Cykloski NP 3:30:04 1:08 : : 0:26:46 3:57:58 0:51:23 14 0:51:23
47 240 Louda Jiří veteráni 1942 Hotel Jičín 3:25:58 0:18 : : 0:32:28 3:58:44 0:52:09 15 0:52:09
48 407 Crha Petr muži 1964 S-propag 3:26:12 0:07 05:00 : 0:28:02 3:59:21 0:52:46 31 0:51:09
49 288 Rychterová Dana ženy 1969 Až do roztrhání 3:30:41 0:38 : : 0:29:04 4:00:23 0:53:48 3 0:14:34
50 165 Procházka Martin muži 1964 LKP 3:30:09 0:53 : : 0:29:25 4:00:27 0:53:52 32 0:52:15
51 298 Pavlíček Jan veteráni 1942 Cykloski NP 3:30:27 0:39 : : 0:30:12 4:01:18 0:54:43 16 0:54:43
52 193 Smolík Filip muži 1979 Ganja cirkus 3:20:09 1:09 13:00 : 0:27:06 4:01:24 0:54:49 33 0:53:12
53 156 Rychna Milan muži 1963 LKP 3:31:58 0:43 : : 0:29:14 4:01:55 0:55:20 34 0:53:43
54 167 Bičiště Petr muži 1968 Spirit JC 3:35:14 1:00 : : 0:27:29 4:03:43 0:57:08 35 0:55:31
55 034 Hubaček Leon muži 1966 Žíznivci 3:36:21 0:49 : : 0:26:38 4:03:48 0:57:13 36 0:55:36
56 084 Křivský Petr muži 1964 Pupkin Boys 3:36:11 0:51 : : 0:27:45 4:04:47 0:58:12 37 0:56:35
57 174 Kříž Jiří muži 1959 CK pedál 3:36:18 0:27 : : 0:29:34 4:06:19 0:59:44 38 0:58:07
58 207 Pašek Pavel muži 1971 Hej rup Bikers 3:37:29 0:51 : : 0:28:29 4:06:49 1:00:14 39 0:58:37
59 285 Palička Vladimír veteráni 1951 7 statečných 3:23:33 1:31 : : 0:44:15 4:09:19 1:02:44 17 1:02:44
60 062 Suchomel Petr muži 1967 Stoprocentní 3:41:59 0:31 : : 0:27:31 4:10:01 1:03:26 40 1:01:49
61 169 Dobiáš Jaroslav veteráni 1952 Žíznivci 3:46:42 0:49 : : 0:29:17 4:16:48 1:10:13 18 1:10:13
62 015 Bíško Jiří muži 1964 Olfin Car 3:26:18 2:34 : : 0:48:39 4:17:31 1:10:56 41 1:09:19
63 458 Češíková Hana ženy 1966 Dělový koule 3:38:27 0:08 : : 0:40:38 4:19:13 1:12:38 4 0:33:24
64 403 Heczko Karel veteráni 1954 Ronal 3:50:40 1:51 : : 0:27:19 4:19:50 1:13:15 19 1:13:15
65 203 Hejl Pavel veteráni 1956 Žíznivci 3:49:47 0:37 : : 0:29:54 4:20:18 1:13:43 20 1:13:43
66 149 Rychna Tomáš muži 1991 Jičín 3:52:55 1:02 : : 0:27:58 4:21:55 1:15:20 42 1:13:43
67 070 Koloc Radek muži 1962 Žíznivci 3:51:51 0:48 : : 0:29:50 4:22:29 1:15:54 43 1:14:17
68 467 Pitthard Zdeněk muži 1961 SOLO 3:36:47 1:43 : : 0:48:39 4:27:09 1:20:34 44 1:18:57
69 078 Havelka Ladislav veteráni 1950 Sportklub Letná 3:56:42 1:47 : : 0:30:09 4:28:38 1:22:03 21 1:22:03
70 414 Veverka Miloš veteráni 1956 Dělový koule 4:00:20 1:44 : : 0:27:10 4:29:14 1:22:39 22 1:22:39
71 131 Bičiště Petr muži 1990 Spirit JC 3:39:03 1:35 : : 0:48:39 4:29:17 1:22:42 45 1:21:05
72 296 Limberský Petr veteráni 1953 Až do roztrhání 3:58:24 0:45 : : 0:30:25 4:29:34 1:22:59 23 1:22:59
73 434 Šebek Luboš veteráni 1955 Dělový koule 4:00:17 1:43 : : 0:27:41 4:29:41 1:23:06 24 1:23:06
74 353 Mošna Miloš muži 1964 Za sebe 3:40:38 0:42 : : 0:48:39 4:29:59 1:23:24 46 1:21:47
75 232 Jaroš Petr veteráni 1944 Důchodce 3:58:03 0:40 : : 0:32:38 4:31:21 1:24:46 25 1:24:46
76 437 Kozák Jiří muži 1973 Hodinář. Brožek 4:01:08 1:02 : : 0:30:03 4:32:13 1:25:38 47 1:24:01
77 175 Hofmanová Tereza ženy 1984 Jičín 3:51:32 0:28 : : 0:40:38 4:32:38 1:26:03 5 0:46:49
78 164 Rychnová Eva ženy 1971 Jičín 3:51:37 0:29 : : 0:40:38 4:32:44 1:26:09 6 0:46:55
79 204 Klapková Monika ženy 1970 Ajta krajta 4:04:13 0:43 : : 0:28:19 4:33:15 1:26:40 7 0:47:26
80 067 Kudrnáč Miloš muži 1960 Žíznivci 4:01:33 0:44 : : 0:31:01 4:33:18 1:26:43 48 1:25:06
81 308 Vojík Jan muži 1961   3:42:06 3:33 : : 0:48:39 4:34:18 1:27:43 49 1:26:06
82 327 Dubská Dana ženy 1970 Obklady Vaněk 3:56:31 0:48 : : 0:40:38 4:37:57 1:31:22 8 0:52:08
83 311 Svoboda Josef veteráni 1947 Za sebe 3:54:14 1:32 : : 0:44:15 4:40:01 1:33:26 26 1:33:26
84 144 Baloun Jiří veteráni 1952 CK pedál 4:09:56 0:46 : : 0:31:07 4:41:49 1:35:14 27 1:35:14
85 136 Štěpánek František veteráni 1952 CK pedál 4:10:00 0:45 : : 0:31:24 4:42:09 1:35:34 28 1:35:34
86 404 Volenec Zdeněk muži 1974 Hodinář. Brožek 3:55:16 1:14 : : 0:48:39 4:45:09 1:38:34 50 1:36:57
87 442 Brožek Josef muži 1970 Hodinář. Brožek 3:55:38 1:00 : : 0:48:39 4:45:17 1:38:42 51 1:37:05
88 216 Heczko Josef veteráni 1949 Ronal 4:16:09 1:29 : : 0:28:24 4:46:02 1:39:27 29 1:39:27
89 367 Dubský Zdeněk muži 1969 Obklady Vaněk 3:56:37 1:08 : : 0:48:39 4:46:24 1:39:49 52 1:38:12
90 389 Plítek Václav veteráni 1947 Pošta JC 4:19:40 0:37 : : 0:30:14 4:50:31 1:43:56 30 1:43:56
91 252 Ježek Petr muži 1967 Hasiči Prachov 4:03:18 0:40 : : 0:48:39 4:52:37 1:46:02 53 1:44:25
92 455 Dědeček Ladislav muži 1968 Continental 4:21:13 1:07 : : 0:30:31 4:52:51 1:46:16 54 1:44:39
93 400 Pašková Jana ženy 1959 Ronal 4:21:16 0:24 : : 0:34:12 4:55:52 1:49:17 9 1:10:03
94 030 Křelina Pavel muži 1965 Žíznivci 4:07:47 0:59 : : 0:48:39 4:57:25 1:50:50 55 1:49:13
95 290 Dyntar Tomáš muži 1972 Ajta krajta 4:04:18 0:41 05:00 : 0:48:39 4:58:38 1:52:03 56 1:50:26
96 109 Kudrnáčová Věra ženy 1966 Kbelnice 4:19:59 0:31 : : 0:40:38 5:01:08 1:54:33 10 1:15:19
97 048 Drozen Milan muži 1978 Ajta krajta 4:03:30 1:40 10:00 : 0:48:39 5:03:49 1:57:14 57 1:55:37
98 326 Mikan Vladimír veteráni 1948 Rybníček 4:33:20 2:56 : : 0:31:42 5:07:58 2:01:23 31 2:01:23
99 475 Mikule Jiří veteráni 1937   4:35:59 1:04 : : 0:32:56 5:09:59 2:03:24 32 2:03:24
100 427 Rojík Milan muži 1975 Obklady Vaněk 4:27:33 2:22 10:00 : 0:31:35 5:11:30 2:04:55 58 2:03:18
101 040 Pašek Michal muži 1973 Hej rup Bikers 4:43:47 0:40 : : 0:27:14 5:11:41 2:05:06 59 2:03:29
102 382 Fejfar Josef veteráni 1954 Za sebe 4:43:27 0:50 : : 0:28:45 5:13:02 2:06:27 33 2:06:27
103 312 Bubeník Jan muži 1975 Garda 4:43:40 1:07 : : 0:31:16 5:16:03 2:09:28 60 2:07:51
104 810 Brykner Ladislav muži 1964 Kotrmelce 4:46:56 0:06 : : 0:32:46 5:19:48 2:13:13 61 2:11:36
105 132 Harcuba Petr muži 1966 Žíznivci 4:48:47 1:05 : : 0:30:22 5:20:14 2:13:39 62 2:12:02
106 068 Pašková Gabriela ženy 1979 Hej rup Bikers 4:43:55 0:59 : : 0:35:32 5:20:26 2:13:51 11 1:34:37
107 330 Veselý Jiří veteráni 1951 Cafe Bar 4:35:15 2:10 : : 0:44:15 5:21:40 2:15:05 34 2:15:05
108 056 Lachman Jan muži 1956 LKP 4:32:39 1:29 : : 0:48:39 5:22:47 2:16:12 63 2:14:35
109 451 Vlačihová Renata ženy 1968 Logicprim 4:49:26 2:09 : : 0:32:19 5:23:54 2:17:19 12 1:38:05
110 085 Pařík Josef muži 1957 Ronal 5:00:51 0:21 : : 0:29:19 5:30:31 2:23:56 64 2:22:19
111 903 Halasz Matějka Hrdý muži 1959 Velomat 4:43:31 0:58 : : 0:48:39 5:33:08 2:26:33 65 2:24:56
112 817 Petřík Miroslav muži 1975   4:45:19 0:36 : : 0:48:39 5:34:34 2:27:59 66 2:26:22
113 079 Kotlář David muži 1988 TJ Dukla Jičín 4:35:29 1:44 10:00 : 0:48:39 5:35:52 2:29:17 67 2:27:40
114 007 Starý Jan muži 1988 TJ Dukla Jičín 4:35:32 1:48 10:00 : 0:48:39 5:35:59 2:29:24 68 2:27:47
115 147 Kůtek Zdeněk veteráni 1935 Garda 5:03:37 0:58 : : 0:34:10 5:38:45 2:32:10 35 2:32:10
116 171 Harcuba Pavel muži 1968 Žíznivci 4:48:19 2:43 : : 0:48:39 5:39:41 2:33:06 69 2:31:29
117 304 Beran Libor veteráni 1954 Hofmanová 5:08:11 0:53 : : 0:30:59 5:40:03 2:33:28 36 2:33:28
118 286 Botta Miroslav muži 1964 Obklady Vaněk 4:50:50 0:54 : : 0:48:39 5:40:23 2:33:48 70 2:32:11
119 250 Helikar Martin muži 1969 Obklady Vaněk 4:50:52 0:58 : : 0:48:39 5:40:29 2:33:54 71 2:32:17
120 267 Hlaváč Pavel veteráni 1956 Hofmanová 5:09:13 1:00 : : 0:30:42 5:40:55 2:34:20 37 2:34:20
121 816 Bauer Petr muži 1976 Za sebe 5:08:19 1:34 : : 0:31:41 5:41:34 2:34:59 72 2:33:22
122 338 Beranová Tereza ženy 1980 Ganja Circus 5:09:05 1:33 : : 0:31:28 5:42:06 2:35:31 13 1:56:17
123 014 Horáček Jiří muži 1958 Ronal 5:03:30 1:13 : : 0:37:26 5:42:09 2:35:34 73 2:33:57
124 239 Sochor Milan veteráni 1948 Phovak 5:12:40 0:56 : : 0:29:06 5:42:42 2:36:07 38 2:36:07
125 122 Mach Ladislav veteráni 1947 Žiznivci 4:58:20 1:05 : : 0:44:15 5:43:40 2:37:05 39 2:37:05
126 230 Konečný Zdeněk veteráni 1930 Velomat 5:02:53 0:36 : : 0:40:14 5:43:43 2:37:08 40 2:37:08
127 086 Mizerová Darina ženy 1973 Žíznivci 5:02:19 1:07 : : 0:40:38 5:44:04 2:37:29 14 1:58:15
128 432 Kohout Vladislav veteráni 1953 Ráj Žíznivců 4:59:05 1:00 : : 0:44:15 5:44:20 2:37:45 41 2:37:45
129 083 Kolářová Jana ženy 1970 Žíznivci 5:02:27 1:32 : : 0:40:38 5:44:37 2:38:02 15 1:58:48
130 854 Sedláček Jan muži 1987 Ráj žíznivců 4:57:11 nekl. : : 0:48:39 5:45:16 2:38:41 74 2:37:04
131 271 Švorc Marián muži 1969 Jezdec 5:00:59 0:16 : : 0:48:39 5:49:54 2:43:19 75 2:41:42
132 038 Eberle Pavel muži 1980 Trio PAMALU 5:00:48 1:48 15:00 : 0:33:27 5:51:03 2:44:28 76 2:42:51
133 855 Šmejc Jaroslav muži 1950 Krejčíkovi 5:00:13 2:31 : : 0:48:39 5:51:23 2:44:48 77 2:43:11
134 904 Šebík Daniel muži 1967 Vytahané gufero 4:43:01 1:06 20:00 : 0:48:39 5:52:46 2:46:11 78 2:44:34
135 415 Sochorová Kateřina ženy 1976 Hejrup bikers 5:11:52 0:32 : : 0:40:38 5:53:02 2:46:27 16 2:07:13
136 032 Lhota Jiří veteráni 1943 Sportklub Letná 5:21:02 0:56 : : 0:32:04 5:54:02 2:47:27 42 2:47:27
137 815 Havelka Zdeněk muži 1962 Žíznivci 5:07:53 0:47 : : 0:48:39 5:57:19 2:50:44 79 2:49:07
138 024 Hart Petr muži 1966 Cyklo Souček 5:08:46 0:37 : : 0:48:39 5:58:02 2:51:27 80 2:49:50
139 238 Benešová Jarča ženy 1979   5:17:17 0:54 : : 0:40:38 5:58:49 2:52:14 17 2:13:00
140 262 Ženatá Dráža ženy 1979   5:17:09 1:06 : : 0:40:38 5:58:53 2:52:18 18 2:13:04
141 424 Bílková Luďka ženy 1962 Spinfit Liberec 5:17:10 1:20 : : 0:40:38 5:59:08 2:52:33 19 2:13:19
142 481 Lenderová Hana ženy 1964 Spinfit Liberec 5:17:10 1:25 : : 0:40:38 5:59:13 2:52:38 20 2:13:24
143 177 Truksasová Alena ženy 1966 CK pedál 5:21:43 0:55 : : 0:36:53 5:59:31 2:52:56 21 2:13:42
144 027 Prančl Miroslav veteráni 1951 Garda 5:28:16 0:46 : : 0:33:41 6:02:43 2:56:08 43 2:56:08
145 465 Šípková Jana ženy 1966 C.K. Pedál 5:22:17 0:49 : : 0:40:38 6:03:44 2:57:09 22 2:17:55
146 179 Harcubová Ivana ženy 1971 Žíznivci 5:23:07 1:59 : : 0:40:38 6:05:44 2:59:09 23 2:19:55
147 160 Duchková Milada ženy 1954 Žiznivci 5:31:46 0:44 : : 0:33:24 6:05:54 2:59:19 24 2:20:05
148 151 Špaček Jiří veteráni 1952 Sportklub 5:21:14 0:48 : : 0:44:15 6:06:17 2:59:42 44 2:59:42
149 104 Roubal Miroslav muži 1984 Bejčci 5:33:02 5:03 : : 0:28:19 6:06:24 2:59:49 81 2:58:12
150 018 Roubalová Eva ženy 1951 Garda 5:31:56 0:08 : : 0:34:31 6:06:35 3:00:00 25 2:20:46
151 372 Polák Bohuslav veteráni 1946 Sokol Koberovy 5:20:08 2:35 : : 0:44:15 6:06:58 3:00:23 45 3:00:23
152 140 Roubalová Veronika ženy 1987 Bejčci 5:37:27 0:59 : : 0:29:47 6:08:13 3:01:38 26 2:22:24
153 999 Brzák Martin muži 1966 ATSC 5:20:43 0:33 : : 0:48:39 6:09:55 3:03:20 82 3:01:43
154 037 Havrda Josef veteráni 1950 Žíznivci 5:38:28 3:04 : : 0:29:41 6:11:13 3:04:38 46 3:04:38
155 493 Kůtková Monika ženy 1968 Garda 5:29:57 0:39 : : 0:40:38 6:11:14 3:04:39 27 2:25:25
156 158 Lánský David muži 1978 Bejčci 5:37:58 0:43 : : 0:34:43 6:13:24 3:06:49 83 3:05:12
157 028 Havrdová Alena ženy 1955 Žíznivci 5:37:40 0:30 : : 0:36:00 6:14:10 3:07:35 28 2:28:21
158 337 Chvojková Michaela ženy 1979 Ganja cirkus 5:32:14 1:47 : : 0:40:38 6:14:39 3:08:04 29 2:28:50
159 146 Smolíková Helena ženy 1973 Ganja cirkus 5:32:18 1:46 : : 0:40:38 6:14:42 3:08:07 30 2:28:53
160 183 Plíšek-Kraj muži 1975 Ganja cirkus 5:41:41 2:25 : : 0:30:43 6:14:49 3:08:14 84 3:06:37
161 035 Houška Miroslav muži 1990 Oční optika 5:43:49 1:29 : : 0:30:21 6:15:39 3:09:04 85 3:07:27
162 076 Houška Jiří ml. muži 1976 Oční optika 5:44:02 1:12 : : 0:31:24 6:16:38 3:10:03 86 3:08:26
163 425 Zumerová Alena ženy 1976 Garda 5:34:58 1:09 : : 0:40:38 6:16:45 3:10:10 31 2:30:56
164 420 Soukupová Eva ženy 1968 Garda 5:34:54 1:18 : : 0:40:38 6:16:50 3:10:15 32 2:31:01
165 489 Soukupová Barbora ženy 1987 Garda 5:35:07 1:08 : : 0:40:38 6:16:53 3:10:18 33 2:31:04
166 500 Šindelářová Petra ženy 1980 7 statečných 5:35:44 0:48 : : 0:40:38 6:17:10 3:10:35 34 2:31:21
167 450 Řehák Radek muži 1967 CORA 5:27:40 2:40 : : 0:48:39 6:18:59 3:12:24 87 3:10:47
168 480 Brajer Pavel muži 1964 Ronal 5:27:37 2:46 : : 0:48:39 6:19:02 3:12:27 88 3:10:50
169 300 Lhota Milan muži 1973 Ganja Circus 5:48:22 1:19 : : 0:29:34 6:19:15 3:12:40 89 3:11:03
170 410 Špaček Jiří muži 1974 Ganja cirkus 5:42:54 2:26 05:00 : 0:30:23 6:20:43 3:14:08 90 3:12:31
171 344 Jiránek Radek muži 1977 Ganja cirkus 5:48:34 3:32 : : 0:34:50 6:26:56 3:20:21 91 3:18:44
172 173 Jiránek Lukáš muži 1983 Bejčci 5:38:02 0:30 : : 0:48:39 6:27:11 3:20:36 92 3:18:59
173 374 Novotná Milena ženy 1962 Ráj Žíznivců 5:47:27 0:20 : : 0:40:38 6:28:25 3:21:50 35 2:42:36
174 323 Rousová Zdenka ženy 1970 Ráj Žíznivců 5:47:34 0:16 : : 0:40:38 6:28:28 3:21:53 36 2:42:39
175 168 Sedláček Jiří veteráni 1954 Veliš 5:43:11 1:30 : : 0:44:15 6:28:56 3:22:21 47 3:22:21
176 074 Houška Jiří st. veteráni 1954 Oční optika 5:44:01 1:06 : : 0:44:15 6:29:22 3:22:47 48 3:22:47
177 808 Vaněk Daniel muži 1974 Obklady Vaněk 5:36:05 1:08 05:00 : 0:48:39 6:30:52 3:24:17 93 3:22:40
178 087 Sedláček Zdeněk veteráni 1948 Ašští bajkeři 6:00:01 1:18 : : 0:31:51 6:33:10 3:26:35 49 3:26:35
179 069 Bíma Jiří muži 1972 Oční optika 5:42:39 2:32 : : 0:48:39 6:33:50 3:27:15 94 3:25:38
180 358 Budínská Petra ženy 1979 Praha 5:53:57 1:15 : : 0:40:38 6:35:50 3:29:15 37 2:50:01
181 446 Rejlek Tomáš veteráni 1954 Krejčíkovi 5:51:19 2:19 : : 0:44:15 6:37:53 3:31:18 50 3:31:18
182 332 Šmejc Jan veteráni 1951 Krejčíkovi Team 5:52:03 1:38 : : 0:44:15 6:37:56 3:31:21 51 3:31:21
183 103 Kolář Petr muži 1982 Ganja cirkus 5:48:54 3:01 18:00 : 0:28:22 6:38:17 3:31:42 95 3:30:05
184 192 Vávrová Ilona ženy 1962 Žiznivci 5:57:56 1:13 : : 0:40:38 6:39:47 3:33:12 38 2:53:58
185 166 Kubálek Josef veteráni 1950 Sportklub Let. 5:55:40 0:42 : : 0:44:15 6:40:37 3:34:02 52 3:34:02
186 222 Růžička Milan veteráni 1944 Sportklub Letná 5:55:42 0:43 : : 0:44:15 6:40:40 3:34:05 53 3:34:05
187 096 Eberlová Markéta ženy 1976 Trio PAMALU 5:59:43 0:28 : : 0:40:38 6:40:49 3:34:14 39 2:55:00
188 148 Fantová Jitka ženy 1960 Žiznivci 5:59:33 0:40 : : 0:40:38 6:40:51 3:34:16 40 2:55:02
189 049 Karbanová Irena ženy 1965 Rexam 6:02:44 1:29 : : 0:36:42 6:40:55 3:34:20 41 2:55:06
190 080 Polmová Michaela ženy 1982 7 statečných 5:59:50 0:28 : : 0:40:38 6:40:56 3:34:21 42 2:55:07
191 026 Malý Jaroslav veteráni 1943 Krejčíkovi 5:56:40 1:23 : : 0:44:15 6:42:18 3:35:43 54 3:35:43
192 408 Stránský Vladimír veteráni 1941 Krejčíkovi 5:56:50 1:18 : : 0:44:15 6:42:23 3:35:48 55 3:35:48
193 378 Štěpánková Renata ženy 1960 Dělové koule 6:02:20 0:30 : : 0:40:38 6:43:28 3:36:53 43 2:57:39
194 495 Bajziková Jarmila ženy 1960 Dělový koule 6:02:30 0:57 : : 0:40:38 6:44:05 3:37:30 44 2:58:16
195 354 Brožková Oldřiška ženy 1972 Hodinář. Brožek 6:03:13 0:17 : : 0:40:38 6:44:08 3:37:33 45 2:58:19
196 302 Bémová Alena ženy 1956 Hodinář. Brožek 6:03:11 0:24 : : 0:40:38 6:44:13 3:37:38 46 2:58:24
197 061 Kantorová Ladislava ženy 1959 Velo Chrastava 6:03:41 0:39 : : 0:40:38 6:44:58 3:38:23 47 2:59:09
198 277 Chvojka Tobiáš muži 1981 Ganja Circus 5:53:19 3:49 : : 0:48:39 6:45:47 3:39:12 96 3:37:35
199 054 Mucha Milan veteráni 1949 Velo Chrastava 6:03:48 0:34 : : 0:44:15 6:48:37 3:42:02 56 3:42:02
200 431 Fišer Petr muži 1960 Sokol Libáň 5:58:45 1:47 : : 0:48:39 6:49:11 3:42:36 97 3:40:59
201 064 Eberle Luboš muži 1976 Trio PAMALU 5:59:53 1:19 : : 0:48:39 6:49:51 3:43:16 98 3:41:39
202 483 Matějka Tomáš muži 1977 Ganja cirkus 5:48:27 3:26 10:00 : 0:48:39 6:50:32 3:43:57 99 3:42:20
203 422 Hofman Ivan veteráni 1943 Penzion Hanka 6:14:08 1:52 : : 0:35:28 6:51:28 3:44:53 57 3:44:53
204 365 Cermanová Jitka ženy 1979 Ajta krajta 6:11:14 1:24 : : 0:40:38 6:53:16 3:46:41 48 3:07:27
205 369 Peterková Zdenka ženy 1979 Ajta krajta 6:11:27 1:15 : : 0:40:38 6:53:20 3:46:45 49 3:07:31
206 306 Cermanová Lenka ženy 1980 Ajta krajta 6:11:07 1:45 : : 0:40:38 6:53:30 3:46:55 50 3:07:41
207 046 Hrnčalík Ladislav muži 1970 Pinguin Team 6:20:19 3:21 : : 0:31:00 6:54:40 3:48:05 100 3:46:28
208 090 Buchar Jaroslav muži 1973 Elektrospoj 6:27:12 0:33 : : 0:30:59 6:58:44 3:52:09 101 3:50:32
209 021 Panáček Jan muži 1970 Elektrospoj 6:25:21 0:46 05:00 : 0:28:14 6:59:21 3:52:46 102 3:51:09
210 011 Kubíček Josef muži 1966 Elektrospoj 6:27:04 0:37 : : 0:32:22 7:00:03 3:53:28 103 3:51:51
211 155 Šimák Martin muži 1968 Pošťáci 6:27:01 0:27 : : 0:33:05 7:00:33 3:53:58 104 3:52:21
212 381 Javůrková Michaela ženy 1979 Ajta krajta 6:20:47 0:41 : : 0:40:38 7:02:06 3:55:31 51 3:16:17
213 339 Krejčová Pavlína ženy 1981 Piguin Team-LDI 6:21:10 1:13 : : 0:40:38 7:03:01 3:56:26 52 3:17:12
214 809 Pažout Jan muži 1989 Ajtakrajta 6:12:33 1:53 : : 0:48:39 7:03:05 3:56:30 105 3:54:53
215 215 Šrotýřová Jana ženy 1980 Ajta krajta 6:23:42 1:02 : : 0:40:38 7:05:22 3:58:47 53 3:19:33
216 100 Maštálko Miroslav veteráni 1952 Žíznivci 6:20:10 1:05 : : 0:44:15 7:05:30 3:58:55 58 3:58:55
217 265 Pekárek Roman veteráni 1955 Ajta krajta 6:21:48 0:57 : : 0:44:15 7:07:00 4:00:25 59 4:00:25
218 143 Šimáková Michaela ženy 1968 Pošťáci 6:30:01 0:45 : : 0:40:38 7:11:24 4:04:49 54 3:25:35
219 412 Klár Marek muži 1969 Sokol Libáň 6:23:47 0:53 : : 0:48:39 7:13:19 4:06:44 106 4:05:07
220 313 Novotný Dany muži 1976 Pinguin Team 6:25:05 0:16 : : 0:48:39 7:14:00 4:07:25 107 4:05:48
221 440 Lorenc Petr muži 1968 Hovorčovice 6:25:39 0:55 : : 0:48:39 7:15:13 4:08:38 108 4:07:01
222 479 Najman Radomír muži 1961 Sokol Libáň 6:25:59 1:21 : : 0:48:39 7:15:59 4:09:24 109 4:07:47
223 211 Kratochvíl Aleš muži 1976 Primeros 6:38:00 3:06 : : 0:35:54 7:17:00 4:10:25 110 4:08:48
224 350 Tyborec Martin muži 1975 Pařbla 6:27:47 1:57 : : 0:48:39 7:18:23 4:11:48 111 4:10:11
225 406 Nosek Jan muži 1973 TPC 6:42:56 1:45 05:00 : 0:30:44 7:20:25 4:13:50 112 4:12:13
226 170 Votruba Petr muži 1964 Hospoda u Šulců 6:32:13 0:51 : : 0:48:39 7:21:43 4:15:08 113 4:13:31
227 218 Papaj Rudolf muži 1973 Pařbla 6:27:44 1:55 05:00 : 0:48:39 7:23:18 4:16:43 114 4:15:06
228 045 Mládek Václav muži 1971 Elektrospoj 6:33:50 1:15 : : 0:48:39 7:23:44 4:17:09 115 4:15:32
229 491 Vodseďálek Radek muži 1974 Pěna team 6:30:52 2:03 05:00 : 0:48:39 7:26:34 4:19:59 116 4:18:22
230 220 Novosad Leoš muži 1971 Mladějov 6:30:54 2:06 05:00 : 0:48:39 7:26:39 4:20:04 117 4:18:27
231 161 Tichý Václav muži 1965 Hospoda u šulců 6:37:02 2:05 : : 0:48:39 7:27:46 4:21:11 118 4:19:34
232 123 Kaňka Pavel veteráni 1947 Pošťáci 6:49:34 0:36 : : 0:40:08 7:30:18 4:23:43 60 4:23:43
233 195 Šimák Petr veteráni 1946 Pošťáci 6:49:32 0:58 : : 0:40:37 7:31:07 4:24:32 61 4:24:32
234 187 Klárová Šárka ženy 1946 Sokol Libáň 6:53:29 1:14 : : 0:40:38 7:35:21 4:28:46 55 3:49:32
235 486 Lorencová Petra ženy 1991 Hovorčovice 6:53:36 1:09 : : 0:40:38 7:35:23 4:28:48 56 3:49:34
236 421 Klapka René muži 1975 Dostatečný 7:04:46 1:30 : : 0:30:05 7:36:21 4:29:46 119 4:28:09
237 186 Nedbalová Bára ženy 1984 LKP 6:55:04 1:42 : : 0:40:38 7:37:24 4:30:49 57 3:51:35
238 438 Suchomel František veteráni 1939 Stoprocentní 7:11:16 0:15 : : 0:28:14 7:39:45 4:33:10 62 4:33:10
239 349 Srbová Štěpánka ženy 1967 Zoufalý Mužský 7:01:22 1:16 : : 0:40:38 7:43:16 4:36:41 58 3:57:27
240 274 Všetečková Jana ženy 1969 Zoufalý Mužský 7:01:28 1:15 : : 0:40:38 7:43:21 4:36:46 59 3:57:32
241 224 Vacková Lenka ženy 1973 Zoufalý Mužský 7:01:19 1:27 : : 0:40:38 7:43:24 4:36:49 60 3:57:35
242 226 Březská Dana ženy 1965 Zoufalý Mužský 7:01:14 1:35 : : 0:40:38 7:43:27 4:36:52 61 3:57:38
243 191 Kaizlerová Iveta ženy 1963 Zouf. manželky 7:02:19 0:36 : : 0:40:38 7:43:33 4:36:58 62 3:57:44
244 278 Ježková Lucka ženy 1970 Zoufalý Mužský 0:00:00 423:07 : : 0:40:38 7:43:45 4:37:10 63 3:57:56
245 208 Kaislerová Markéta ženy 1990 Zouf.manželky 7:02:28 1:14 : : 0:40:38 7:44:20 4:37:45 64 3:58:31
246 063 Panáčková Broňa ženy 1974 Elektrospoj 7:07:01 0:28 : : 0:40:38 7:48:07 4:41:32 65 4:02:18
247 266 Plíšková Iveta ženy 1966 Sokol Libáň 7:07:05 0:27 : : 0:40:38 7:48:10 4:41:35 66 4:02:21
248 055 Králová Zdeňka ženy 1971 Elektrospoj 7:07:08 0:28 : : 0:40:38 7:48:14 4:41:39 67 4:02:25
249 452 Konečná Jana ženy 1982 Vlci 7:07:48 0:47 : : 0:40:38 7:49:13 4:42:38 68 4:03:24
250 804 Lau Radovan muži 1979 LT Troskovice 7:00:38 0:27 : : 0:48:39 7:49:44 4:43:09 120 4:41:32
251 470 Spáčilová Marta ženy 1987 Vlci 7:08:39 0:44 : : 0:40:38 7:50:01 4:43:26 69 4:04:12
252 806 Hušek Jiří muži 1984 LT Troskovice 7:00:35 1:07 : : 0:48:39 7:50:21 4:43:46 121 4:42:09
253 289 Brzáková Jana ženy 1976   7:10:28 0:26 : : 0:40:38 7:51:32 4:44:57 70 4:05:43
254 114 Stillerová Alena ženy 1957 Žiznivci 7:10:25 0:31 : : 0:40:38 7:51:34 4:44:59 71 4:05:45
255 098 Suchomelová Ivana ženy 1967 Stoprocentní 7:10:57 0:30 : : 0:40:38 7:52:05 4:45:30 72 4:06:16
256 858 Olinka Jiří muži 1977 Sestry v sukni 7:03:57 0:19 : : 0:48:39 7:52:55 4:46:20 122 4:44:43
257 856 Vik Vladislav muži 1974 Sestry v sukni 7:04:04 0:14 : : 0:48:39 7:52:57 4:46:22 123 4:44:45
258 384 Zacharová Jana ženy 1952 Elektrospoj 7:11:46 0:45 : : 0:40:38 7:53:09 4:46:34 73 4:07:20
259 017 Hrubá Ivana ženy 1965 Elektrospoj 7:11:57 1:12 : : 0:40:38 7:53:47 4:47:12 74 4:07:58
260 213 Hrušková Ivana ženy 1965 Elektrospoj 7:11:54 1:22 : : 0:40:38 7:53:54 4:47:19 75 4:08:05
261 859 Fero Jan muži 1975 Sestry v sukni 7:01:02 0:10 05:00 : 0:48:39 7:54:51 4:48:16 124 4:46:39
262 066 Kubíčková Míla ženy 1969 Elektrospoj 7:13:35 2:06 : : 0:40:38 7:56:19 4:49:44 76 4:10:30
263 805 Pánek Jiří muži 1983 LT Troskovice 7:03:23 nekl. 05:00 : 0:48:39 7:57:01 4:50:26 125 4:48:49
264 196 Mlázovský Jan muži 1979 Vytahané Gufero 7:28:38 1:28 : : 0:26:58 7:57:04 4:50:29 126 4:48:52
265 463 Dřevikovská Ivana ženy 1984 Tandem 7:16:32 0:42 : : 0:40:38 7:57:52 4:51:17 77 4:12:03
266 445 Zelená Štěpánka ženy 1978 Ganja Circus 7:16:00 1:17 : : 0:40:38 7:57:55 4:51:20 78 4:12:06
267 176 Plíšková Andrea ženy 1981 Ganja cirkus 7:16:02 1:18 : : 0:40:38 7:57:58 4:51:23 79 4:12:09
268 860 Skřivánek Petr muži 1966 Vytahané Gufero 7:29:59 0:39 : : 0:27:58 7:58:36 4:52:01 127 4:50:24
269 128 Kubíček Milan muži 1965 Bejčci 7:29:06 1:08 : : 0:29:51 8:00:05 4:53:30 128 4:51:53
270 041 Veselá Pavlína ženy 1971 Elektrospoj 7:19:02 1:06 : : 0:40:38 8:00:46 4:54:11 80 4:14:57
271 060 Hrubá Terezie ženy 1963 Elektrospoj 7:19:32 0:41 : : 0:40:38 8:00:51 4:54:16 81 4:15:02
272 361 Floriánová Zuzana ženy 1969 Elektrospoj 7:19:14 1:02 : : 0:40:38 8:00:54 4:54:19 82 4:15:05
273 341 Suchomel Jan muži 1997 Stoprocentní 7:11:08 1:53 : : 0:48:39 8:01:40 4:55:05 129 4:53:28
274 008 Hrubý Petr muži 1963 Elektrospoj 7:12:00 1:04 : : 0:48:39 8:01:43 4:55:08 130 4:53:31
275 126 Hlaváčová Jana ženy 1965 Kotrmelce 7:20:07 1:07 : : 0:40:38 8:01:52 4:55:17 83 4:16:03
276 082 Janatová Iva ženy 1962 Žlutí ďábli 7:20:36 0:53 : : 0:40:38 8:02:07 4:55:32 84 4:16:18
277 363 Lhotová Renata ženy 1968 Žlutí ďábli 7:20:17 1:15 : : 0:40:38 8:02:10 4:55:35 85 4:16:21
278 488 Kadlec Michal muži 1982 Tandem 7:16:41 0:45 : : 0:48:39 8:06:05 4:59:30 131 4:57:53
279 433 Adamů Luděk muži 1969 Tandem 7:16:54 0:49 : : 0:48:39 8:06:22 4:59:47 132 4:58:10
280 471 Ouředníček František muži 1979 Vlci 7:07:54 0:13 10:00 : 0:48:39 8:06:46 5:00:11 133 4:58:34
281 190 Kozel Jarda muži 1964 Kotrmelce 7:37:59 1:58 : : 0:34:02 8:13:59 5:07:24 134 5:05:47
282 807 Srb Tomáš muži 1966 Vytahaný Gufero 7:31:22 nekl. 15:00 : 0:28:40 8:15:02 5:08:27 135 5:06:50
283 253 Jetleb Milan muži 1985 Kvako Amigo 7:32:35 nekl. : : 0:48:39 8:18:58 5:12:23 136 5:10:46
284 377 Šimůnek Josef muži 1964 Vytahané Gufero 7:29:34 1:05 : : 0:48:39 8:19:18 5:12:43 137 5:11:06
285 261 Jenková Olina ženy 1970 Unikát 7:39:20 0:55 : : 0:40:38 8:20:53 5:14:18 86 4:35:04
286 340 Vogel Herman Erfurt veteráni 1949 Žlutí ďábli 7:39:17 0:55 : : 0:44:15 8:24:27 5:17:52 63 5:17:52
287 270 Jenka Pavel muži 1966 Unikát 7:35:38 0:37 : : 0:48:39 8:24:54 5:18:19 138 5:16:42
288 264 Vejvara Zdeněk muži 1963 Vytahané Gufero 7:38:55 1:10 15:00 : 0:31:27 8:26:32 5:19:57 139 5:18:20
289 134 Hlaváč Jan muži 1965 Kotrmelce 7:37:28 2:00 : : 0:48:39 8:28:07 5:21:32 140 5:19:55
290 065 Sladký Richard muži 1964 Žlutí ďábli 7:38:31 1:30 : : 0:48:39 8:28:40 5:22:05 141 5:20:28
291 423 Kaisler Jiří muži 1963 Vytahané gufero 7:28:25 1:38 10:00 : 0:48:39 8:28:42 5:22:07 142 5:20:30
292 142 Lhota Libor muži 1965 Žlutí ďábli 7:39:11 0:57 : : 0:48:39 8:28:47 5:22:12 143 5:20:35
293 124 Janata Zdeněk muži 1961 Žlutí ďábli 7:39:31 0:48 : : 0:48:39 8:28:58 5:22:23 144 5:20:46
294 236 Pospíšil Jiří muži 1980 Pařbla 7:49:47 2:57 : : 0:38:06 8:30:50 5:24:15 145 5:22:38
295 254 Karban Lukáš muži 1980 Revolucion 8:01:41 0:52 : : 0:28:50 8:31:23 5:24:48 146 5:23:11
296 814 Švorc Robert+Tomáš muži 1968 Peškovci 7:42:36 0:09 : : 0:48:39 8:31:24 5:24:49 147 5:23:12
297 025 Palička Marek muži 1980 7 statečných 8:01:29 1:01 : : 0:29:30 8:32:00 5:25:25 148 5:23:48
298 272 Patka Michal muži 1982 Revolucion 8:01:39 0:58 : : 0:30:12 8:32:49 5:26:14 149 5:24:37
299 135 Saal Martin muži 1969 Obklady Vaněk 8:03:52 1:01 : : 0:29:24 8:34:17 5:27:42 150 5:26:05
300 333 Forman Pavel muži 1973 Pařbla 7:44:12 1:54 : : 0:48:39 8:34:45 5:28:10 151 5:26:33
301 352 Skřivánek Vojtěch muži 1988 Yetti Rum Team 7:57:04 2:00 05:00 : 0:32:38 8:36:42 5:30:07 152 5:28:30
302 130 Kroh Aleš muži 1968 Obklady Vaněk 8:05:40 0:21 : : 0:31:05 8:37:06 5:30:31 153 5:28:54
303 251 Šťovíček Pavel muži 1970 Hej rup Bikers 8:05:05 0:59 05:00 : 0:27:07 8:38:11 5:31:36 154 5:29:59
304 351 Smolík Tomáš muži 1981 Revolucion 8:07:26 0:24 : : 0:30:55 8:38:45 5:32:10 155 5:30:33
305 409 Beneš Ondřej muži 1976 Banánová Rep 7:46:37 7:00 : : 0:48:39 8:42:16 5:35:41 156 5:34:04
306 094 Dittrichová Pavlína ženy 1983 7 statečných 8:01:32 1:03 : : 0:40:38 8:43:13 5:36:38 87 4:57:24
307 234 Langr David muži 1983 Amigos 7:29:40 0:30 25:00 : 0:48:39 8:43:49 5:37:14 157 5:35:37
308 163 Roba Josef muži 1975 Bejčci 8:11:45 1:14 : : 0:32:28 8:45:27 5:38:52 158 5:37:15
309 023 Šindelářová Petra ženy 1982 Hej rup bikers 8:03:14 1:36 : : 0:40:38 8:45:28 5:38:53 88 4:59:39
310 162 Luštická Dana ženy 1979 Hej rup Bikers 8:05:11 0:55 : : 0:40:38 8:46:44 5:40:09 89 5:00:55
311 314 Březký Matěj muži 1988 Yetti Rum Team 7:57:08 1:59 : : 0:48:39 8:47:46 5:41:11 159 5:39:34
312 280 Hart Michal veteráni 1950 Hej rup Bikers 8:02:44 1:57 : : 0:44:15 8:48:56 5:42:21 64 5:42:21
313 249 Zapadlo Jan muži 1981 Revolucion 8:01:35 1:05 : : 0:48:39 8:51:19 5:44:44 160 5:43:07
314 428 Rýgr Václav muži 1975 Banán.republika 7:43:54 2:15 20:00 : 0:48:39 8:54:48 5:48:13 161 5:46:36
315 295 Vaněk Lubor muži 1973 Obklady Vaněk 8:05:17 1:33 : : 0:48:39 8:55:29 5:48:54 162 5:47:17
316 258 Mikoliš Ondřej muži 1982 Revolucion 8:07:32 0:16 : : 0:48:39 8:56:27 5:49:52 163 5:48:15
317 401 Roubal Lukáš muži 1975 Banánová rep. 7:46:34 6:57 15:00 : 0:48:39 8:57:10 5:50:35 164 5:48:58
318 281 Masák Martin muži 1982 Hej rup Bikers 8:03:09 2:02 05:00 : 0:48:39 8:58:50 5:52:15 165 5:50:38
319 245 Fantomas Tomáš muži 1972 Fantomas 8:28:01 0:55 : : 0:34:27 9:03:23 5:56:48 166 5:55:11
320 317 Pekárek Martin muži 1982 Revolucion 8:05:14 0:48 15:00 : 0:48:39 9:09:41 6:03:06 167 6:01:29
321-322 329 Jansová Jindra ženy 1984 Kobra team 8:28:30 1:00 : : 0:40:38 9:10:08 6:03:33 90- 91 5:24:19
321-322 331 Nováková Veronika ženy 1984 Kobra team 8:28:30 1:00 : : 0:40:38 9:10:08 6:03:33 90- 91 5:24:19
323 416 Šmíd Petr muži 1976 Hejrup bikers 8:16:35 1:00 05:00 : 0:48:39 9:11:14 6:04:39 168 6:03:02
324 110 Brusák Tomáš muži 1981 JV Trafic 8:17:46 0:27 05:00 : 0:48:39 9:11:52 6:05:17 169 6:03:40
325 273 Šindelář Radek muži 1974 Fantomas 8:25:32 0:57 : : 0:48:39 9:15:08 6:08:33 170 6:06:56
326 111 Žižka Petr muži 1976 Hej rup Bikers 8:16:05 1:25 10:00 : 0:48:39 9:16:09 6:09:34 171 6:07:57
327 009 Endrys Viktor muži 1980 7 statečných 0:00:00 508:39 : : 0:48:39 9:17:18 6:10:43 172 6:09:06
328 368 Hlaváček Radek muži 1971 3 Veteráni 8:27:23 1:25 : : 0:48:39 9:17:27 6:10:52 173 6:09:15
329 287 Beringer Jan muži 1972 Fantomas 8:26:39 2:14 : : 0:48:39 9:17:32 6:10:57 174 6:09:20
330 077 Hána Michal muži 1979 Obklady Vaněk 0:00:00 509:02 : : 0:48:39 9:17:41 6:11:06 175 6:09:29
331 113 Horák Zdeněk muži 1978 Žíznivci 8:17:50 0:19 15:00 : 0:48:39 9:21:48 6:15:13 176 6:13:36
332 387 Peteráč Jiří muži 1976 Pařbla 8:28:04 0:38 10:00 : 0:48:39 9:27:21 6:20:46 177 6:19:09
333 001 Kozma Petr muži 1975 Švédská trojka neklasifikován(a)
334 012 Landgráf Radek muži 1973 Sám neklasifikován(a)
335 033 Konečný Zdeněk ml. muži 1975 Švédská trojka neklasifikován(a)
336 116 Stuchlík Jakub muži 1980 Vlci neklasifikován(a)
337 283 Stuchlík Jan muži 1984 Kvako Amigo neklasifikován(a)
338 293 Mečíř Jan muži 1983 Kvako Amigo neklasifikován(a)
339 362 Snopek Ondřej muži 1971 3 Veteráni neklasifikován(a)
340 449 Brusák Martin muži 1976 Banán.republika neklasifikován(a)
341 457 Kodeš Jan muži 1976 Vlci neklasifikován(a)
342 462 Jedlička David muži 1979 Vlci neklasifikován(a)
343 464 Chlumský Jan muži 1976 Ganja Circus neklasifikován(a)
344 496 Jedlička Richard muži 1977 Vlci neklasifikován(a)
345 497 Blažek Tomáš muži 1976 Banán.republika neklasifikován(a)
346 802 Hruška Zbyněk muži 1980 DSG neklasifikován(a)
347 803 Novotný Dušan muži 1970 LT Troskovice neklasifikován(a)
348 811 Andree Kamil muži 1971 Kreténi neklasifikován(a)
349 812 Šebela Petr muži 1972 Kreténi neklasifikován(a)
350 813 Sedláček Daniel muži 1979 Vlci neklasifikován(a)
351 819 Hakl Pavel muži 1962 Velociped Klub neklasifikován(a)
352 820 Svoboda Josef muži 1971 Kreténi neklasifikován(a)
353 821 Mácha Petr muži 1975 Kreténi neklasifikován(a)
354 851 Hanč Pavel muži 1984 Ráj žíznivců neklasifikován(a)
355 853 Bělohlávek Aleš muži 1985 Ráj žíznivců neklasifikován(a)
356 901 Hercok Miroslav muži 1980 JV Trafic neklasifikován(a)
357 902 Špigl Jaroslav muži 1976 Jičín neklasifikován(a)
358 950 Snopek David muži 1979 3 Veteráni neklasifikován(a)
359 951 Novák Jan muži 1977 7 Statečných neklasifikován(a)
360 003 Holubec Jan veteráni 1950 Holu-Sport neklasifikován(a)
361 101 Janďourek Jiří veteráni 1950 Veliš neklasifikován(a)
362 482 Vaněk Josef veteráni 1946 Veterán N.Bor neklasifikován(a)
363 042 Mládková Lada ženy 1975 Elektrospoj neklasifikován(a)
364 092 Fejfarová Michaela ženy 1981 Švédská trojka neklasifikován(a)
365 137 Čubanová Kateřina ženy 1977 Želva neklasifikován(a)
366 172 Vitvarová Leona ženy 1979 Hej rup Bikers neklasifikován(a)
367 185 Škvrnová Veronika ženy 1979 Hej rup Bikers neklasifikován(a)
368 188 Janďourková Jaruška ženy 1957 Veliš neklasifikován(a)
369 355 Rybářová Helena ženy 1976 Ganja Circus neklasifikován(a)
370 435 Černohousová Jarmila ženy 1953 Veterán N.Bor neklasifikován(a)
371 436 Benešová Veronika ženy 1977 Želva team neklasifikován(a)
372 456 Chlumská Eva ženy 1980 Ganja Circus neklasifikován(a)
373 801 Linková Štepánka ženy 1982 DSG neklasifikován(a)
374 818 Mejvaldová Šárka ženy 1971 Velociped Klub neklasifikován(a)
375 852 Typltová Petra ženy 1987 Ráj žíznivců neklasifikován(a)
376 322 Dlabola Adam muži 1977 Ajta krajta diskvalifikován(a)
mimo závod 210 Jedlička Vratislav mimo závod 1957 Jičín 3:14:57 1:01 : : 0:25:55 3:41:53 0:35:18 1  
mimo závod 441 Baše Martin mimo závod 1965 CK Pedál 3:18:23 0:40 : : 0:28:07 3:47:10 0:40:35 2 0:05:17
mimo závod 473 Repáň Miloš mimo závod 1963 Pěna team 3:26:51 1:01 : : 0:26:41 3:54:33 0:47:58 3 0:12:40
mimo závod 233 Bém Vladimír mimo závod 1957 Hodinář. Brožek 3:28:44 1:22 : : 0:25:53 3:55:59 0:49:24 4 0:14:06
mimo závod 081 Šimek Pavel mimo závod 1965 Garda 3:22:31 0:30 : : 0:48:39 4:11:40 1:05:05 5 0:29:47
mimo závod 242 Dont Miroslav mimo závod 1957 CK pedál 3:25:47 0:37 : : 0:48:39 4:15:03 1:08:28 6 0:33:10
mimo závod 246 Veselý Olda mimo závod 1967 Rossi 3:58:26 0:48 : : 0:48:39 4:47:53 1:41:18 7 1:06:00
mimo závod 229 Kohút Pavel mimo závod 1964 Deprag 4:01:41 0:56 : : 0:48:39 4:51:16 1:44:41 8 1:09:23
mimo závod 476 Svoboda Petr mimo závod 1963   4:01:29 1:11 : : 0:48:39 4:51:19 1:44:44 9 1:09:26
mimo závod 413 Soukup Jan mimo závod 1991 Garda 4:10:43 0:33 : : 0:48:39 4:59:55 1:53:20 10 1:18:02
mimo závod 316 Pešek Daniel mimo závod 1992 Flor Doubravice 4:10:28 2:03 : : 0:48:39 5:01:10 1:54:35 11 1:19:17
mimo závod 301 Pešek Daniel mimo závod 1966 Flor Doubravice 4:55:47 1:00 : : 0:48:39 5:45:26 2:38:51 12 2:03:33
mimo závod 231 Šulc Přemysl mimo závod 1991 Hej rup bikers 5:07:43 0:59 : : 0:48:39 5:57:21 2:50:46 13 2:15:28
mimo závod 275 Šťovíček David mimo závod 1993 Hej rup Bikers 5:07:47 0:58 : : 0:48:39 5:57:24 2:50:49 14 2:15:31
mimo závod 118 Schreier Michal mimo závod 1992 Jičín 5:22:31 0:40 : : 0:44:14 6:07:25 3:00:50 15 2:25:32
mimo závod 212 Sedláček Libor mimo závod 1963 Garda 5:35:15 2:57 : : 0:48:39 6:26:51 3:20:16 16 2:44:58
mimo závod 105 Rosůlek Milan mimo závod 1963 Žíznivci 5:42:06 1:26 : : 0:48:39 6:32:11 3:25:36 17 2:50:18
mimo závod 426 Gottwald Roman mimo závod 1967 Veliš 5:42:13 1:29 : : 0:48:39 6:32:21 3:25:46 18 2:50:28
mimo závod 257 Zelinger Jaroslav mimo závod 1957 Veliš 5:43:25 1:12 : : 0:48:39 6:33:16 3:26:41 19 2:51:23
mimo závod 447 Gottwald Josef mimo závod 1963 Veliš 5:42:36 3:12 : : 0:48:39 6:34:27 3:27:52 20 2:52:34
mimo závod 089 Karban Bohuslav mimo závod 1958 Rexam 6:02:46 2:00 : : 0:36:13 6:40:59 3:34:24 21 2:59:06
mimo závod 297 Nechuta Martin mimo závod 1978 ZDN 5:52:37 0:51 : : 0:48:39 6:42:07 3:35:32 22 3:00:14
mimo závod 454 Mizera Vítězslav mimo závod 1975   6:01:25 1:14 : : 0:48:39 6:51:18 3:44:43 23 3:09:25
mimo závod 474 Svatoň Pavel mimo závod 1961   6:01:50 2:59 : : 0:48:39 6:53:28 3:46:53 24 3:11:35
mimo závod 318 Bohuňovský Radek mimo závod 1969 Pinguin Team 6:25:34 1:42 : : 0:48:39 7:15:55 4:09:20 25 3:34:02
mimo závod 380 Šulc Luděk mimo závod 1962 Ráj Žíznivců 6:40:06 0:45 : : 0:48:39 7:29:30 4:22:55 26 3:47:37
mimo závod 154 Havelka Ladislav mimo závod 1964 Žíznivci 6:45:20 4:02 : : 0:48:39 7:38:01 4:31:26 27 3:56:08
mimo závod 120 Procházka Ondřej mimo závod 1991 LKP 6:51:09 1:53 : : 0:48:39 7:41:41 4:35:06 28 3:59:48
mimo závod 197 Bergman David mimo závod 1981 Vlci 7:07:40 1:19 : : 0:48:39 7:57:38 4:51:03 29 4:15:45
mimo závod 900 Hátle Ondřej mimo závod 1992 Vlci 7:08:17 0:59 : : 0:48:39 7:57:55 4:51:20 30 4:16:02
mimo závod 952 Charouz Jakub mimo závod 1974 Sestry v Sukni 7:16:16 1:19 : : 0:48:39 8:06:14 4:59:39 31 4:24:21
mimo závod 857 Poláček Ondřej mimo závod 1974 Sestry v sukni 7:16:20 1:49 : : 0:48:39 8:06:48 5:00:13 32 4:24:55
mimo závod 359 Višvater Radek mimo závod 1965 Pařbla 7:48:33 4:07 : : 0:48:39 8:41:19 5:34:44 33 4:59:26
mimo závod 019 Zela Vladimír mimo závod 1973 Hej rup bikers 8:03:46 0:59 : : 0:48:39 8:53:24 5:46:49 34 5:11:31
mimo závod 248 Janoušek Antonín mimo závod 1964 JV Trafic 8:15:58 1:28 : : 0:48:39 9:06:05 5:59:30 35 5:24:12
mimo závod 139 Mueller Jiří mimo závod 1980 Hej rup Bikers neklasifikován(a)
mimo závod 305 Bidrman Pavel mimo závod 1980 Hej rup Bikers neklasifikován(a)
mimo závod 822 Lebruška Jiří mimo závod 1976 Kreténi neklasifikován(a)
mimo závod 307 Hruška Zbyněk mimo závod 1962 Žíznivci diskvalifikován(a)
Phoenix software, Petr Bičiště, Jičín, pub(licity) division zpracováno : 26.08.2006 / 18:54

 

Do XLI. TdB zbývá

Kontakt

Tourdebiere hillo@tourdebiere.cz